|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
23.1.2015 10:15:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Penelope82

Sad tek vidim da si fino napisala Silver user posted image Odosmo mi s teme user posted image

nismo puno otisle, i taj film je na fazon perverzijauser posted image bio mi sexy tad kad sam ga gledala nekad u srednjoj skoli, sad mozda i ne bi bio, mijenja se ukus. sad mi bezveze i onuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 1151
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
5.2.2015 17:40:16   
minja_
Karte kupljene za 12.02 u 18:30. Otvoricu cetvEre ociuser posted image jedva cekam:))) idem sa prijateljicom. I prenesem vam dojmove odmah:)))

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1152
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
5.2.2015 17:43:44   
mala curica
Kod nas tacno na dan Valentinova 14.02.
Mm me je obecao da cemo iciuser posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 5.2.2015 17:44:34 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1153
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
11.2.2015 9:18:28   
vila_7

IZVORNA PORUKA: minja_

Karte kupljene za 12.02 u 18:30. Otvoricu cetvEre ociuser posted image jedva cekam:))) idem sa prijateljicom. I prenesem vam dojmove odmah:)))



I ja rezervisala 12.02. ali u 20:00 ,....nadam se da nece biti djecurlije user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1154
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
12.2.2015 21:45:29   
minja_
Ana je FENONENALNA!!! Grey je bezveze. Dojmile su me se samo dvije scene. Film ne bih gledala ponovo.

S druge strane, oplakala sam smijuci se - ispred mene je sjedila cura koja je svojim cerekanjem nasmijavala cijelo kino:)))

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1155
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 0:48:38   
saritaa

IZVORNA PORUKA: minja_

Ana je FENONENALNA!!! Grey je bezveze. Dojmile su me se samo dvije scene. Film ne bih gledala ponovo.

S druge strane, oplakala sam smijuci se - ispred mene je sjedila cura koja je svojim cerekanjem nasmijavala cijelo kino:)))


user posted image
a trebalo bi biti obrnuto...

on stvarno ko papak neki user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1156
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 7:20:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: saritaa


IZVORNA PORUKA: minja_

Ana je FENONENALNA!!! Grey je bezveze. Dojmile su me se samo dvije scene. Film ne bih gledala ponovo.

S druge strane, oplakala sam smijuci se - ispred mene je sjedila cura koja je svojim cerekanjem nasmijavala cijelo kino:)))


user posted image
a trebalo bi biti obrnuto...

on stvarno ko papak neki user posted image


očekivano...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 1157
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 7:30:10   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: saritaa


IZVORNA PORUKA: minja_

Ana je FENONENALNA!!! Grey je bezveze. Dojmile su me se samo dvije scene. Film ne bih gledala ponovo.

S druge strane, oplakala sam smijuci se - ispred mene je sjedila cura koja je svojim cerekanjem nasmijavala cijelo kino:)))


user posted image
a trebalo bi biti obrnuto...

on stvarno ko papak neki user posted image


očekivano...


Govorila sam od pcetka da im je izbg Greya katastrofa user posted image Mislim da ga vecina ovdje nije tako zamisljala dok je citala knjigu user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1158
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 7:47:56   
minja_
Dakota je iznijela sama cijeli film. U Dornanu ima strasti ko u mrtvom konju, ozbiljno.
Citala sam knjigu prije dvije godine pa se ne sjecam gdje je sve dlakav user posted image ali brate, dole je dlakav ko Zohanuser posted image

Crvena soba je MALA!!! Veci mu je walk-in closet. A stan sam zamisljala daleko prostranijim i svjetlijim.


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1159
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 7:49:22   
minja_
Crvenu sobu sam brat bratu zamisljala makar ko pola fiskulturne saleuser posted image a u filmu nema prostora ni da zamahne bicem kako treba ahahahaha

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1160
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 7:50:47   
Hanady RR
jao minja toliko loše....
mada relano ja nešto nisma prevelikih nadanja ni bila...u startu odabira glumačke postave nije mi to bilo to...
očito mi je instikt bio u pravuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1161
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 7:51:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: minja_

Crvenu sobu sam brat bratu zamisljala makar ko pola fiskulturne saleuser posted image a u filmu nema prostora ni da zamahne bicem kako treba ahahahaha

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1162
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 7:55:04   
Visnja RR
ma meni samo nije jasno kako nađoše onog što rece Gali "sivonju"....

jeste da svi imamo razlicite ukuse pa samim tim i maštu ...ali on onakav...uzas

minja_ znaci sivonja rutavko .... nije to naš uredni i gospodin Savršeno Siviuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1163
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 7:58:21   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: minja_

Crvenu sobu sam brat bratu zamisljala makar ko pola fiskulturne saleuser posted image a u filmu nema prostora ni da zamahne bicem kako treba ahahahaha


Umirem user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1164
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 8:13:28   
Hanady RR
Ma ja neću da idem da gledam fim ...da mi ne pokvari sivog brate...neka ga vakog ko u mojoj glavi...super je user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1165
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 8:16:04   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ja neću da idem da gledam fim ...da mi ne pokvari sivog brate...neka ga vakog ko u mojoj glavi...super je user posted image


isto mislimo sestro....
neće oni meni pokvariti moje snove user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1166
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 8:18:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ma ja neću da idem da gledam fim ...da mi ne pokvari sivog brate...neka ga vakog ko u mojoj glavi...super je user posted image


isto mislimo sestro....
neće oni meni pokvariti moje snove user posted image

Što je sigurno sigurno je...
taman ''savršeni'' se rodio i nađem ga u knjizi i sad bi oni da to pokvare...e neće moći ove noćiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1167
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 8:43:03   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: minja_

pa se ne sjecam gdje je sve dlakav user posted image ali brate, dole je dlakav ko Zohanuser posted image


Znači, ovo me zorom dočekauser posted image user posted image user posted image
Minja, ludo luda, plačem već pola satauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1168
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 8:43:30   
palachinken

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: minja_

pa se ne sjecam gdje je sve dlakav user posted image ali brate, dole je dlakav ko Zohanuser posted image


Znači, ovo me zorom dočekauser posted image user posted image user posted image
Minja, ludo luda, plačem već pola satauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1169
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 8:43:57   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: minja_

Crvenu sobu sam brat bratu zamisljala makar ko pola fiskulturne saleuser posted image a u filmu nema prostora ni da zamahne bicem kako treba ahahahaha

user posted image user posted image user posted image
A čuj Dakota dobra, ona mi manje obećavala od Dornanauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1170
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 8:49:14   
Penelope82
Idem veceras s kolegicama i sta me briga za ove negativne kritike,idem ja sama da se uvjerim user posted image Zar nije uredan?user posted image

_____________________________

Ne hodaj ispred mene, mozda necu slijediti.
Ne hodaj iza mene, mozda necu voditi.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1171
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 8:50:43   
Hannica

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: minja_

pa se ne sjecam gdje je sve dlakav user posted image ali brate, dole je dlakav ko Zohanuser posted image


Znači, ovo me zorom dočekauser posted image user posted image user posted image
Minja, ludo luda, plačem već pola satauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1172
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 9:30:11   
Visnja RR
Pročitah malo krtika:

"Što se tiče same glumačke podjele, ona je neujednačena. Dakota Johnson (inače kći Dona Johnsona i Melanie Griffith) solidna je glumica koja se u filmu hrva s groznim linijama dijaloga te bori s činjenicom da njen lik u osnovi ima samo dvije reakcije: postiđeno kolutanje očima i sladostrasno uzdisanje. No, dok Dakota Johnson približno odgovara onom što bi književna junakinja trebala biti, Jamie Dornan upravo je nevjerojatno krivi kast. Ako bi lik bogataša/džentlmena/sadista Greya trebao biti zavodljiv, a istovremeno dominantan, prijeteći i opasan, kod Dornana to uopće ne postoji. Filmski Grey doima se kao nezreli srednjoškolac sa šarmom i frizurom jugoslavenskih nogometaša iz 80-ih. Dobili smo seoskog lolu."


ahhahah slično mislimo...ja napish ruski atleticari ahahah

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1173
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 9:37:41   
teacher75
Ovo mi je najgori kast nakon daniel craiga u ulozi james bonda. NisM gledala film, al kod toliko cool zgodnih i privlacnih glumaca, ne znam zasto bas njega izabrase

< Poruku je uredio teacher75 -- 13.2.2015 9:38:29 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1174
   RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :)
13.2.2015 10:45:12   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Penelope82

Idem veceras s kolegicama i sta me briga za ove negativne kritike,idem ja sama da se uvjerim user posted image Zar nije uredan?user posted image



Nemojte puno detalja ja idem sutra s kolegicama naravno user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *