|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djevojčica s kraćom bedrenom kosti
30.3.2012 16:24:57   
elidel
Majka sam djevojcice s posebnim potrebama koja je rođena s kracom bedrenom kosti 15 cm ,moja curica nosi protezu s kojom se za sada odlicno snalazi ,ali htjela bi da stupim u kontakt s netkim tko je vec imao ovakvo iskustvo ,jer bi zeljela da saznam sto vise o operaciji ili nekim drugim mogucnostima .Ako netko ima ovako iskustvo ili zna nekoga molila bi da mi se javi .

< Poruku je uredio maja78 RR -- 24.5.2012 14:45:37 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
30.3.2012 20:36:26   
SdZ
Zao mi je zbog problema kojeg imate. Nadam se da ce se jednog dana tvoja djevojcica rijesiti te proteze zauvijek.
user posted image
Valjda ti se neko javi ovdje. Evo ja podizem temu.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu elidel)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
31.3.2012 11:24:35   
elidel
hvala ti i ja se nadam da ce jednog dana moci hodat bez proteze to mi je jedina zelja user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
31.3.2012 14:23:16   
elidel

IZVORNA PORUKA: elidel

hvala ti i ja se nadam da ce jednog dana moci hodat bez proteze to mi je jedina zelja user posted image



_____________________________

Mamina jedinica
25.09 .2008

(odgovor članu elidel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
1.4.2012 15:40:41   
elidel

malo da podignem temu user posted image user posted image

_____________________________

Mamina jedinica
25.09 .2008

(odgovor članu elidel)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
1.4.2012 19:02:51   
samedi
Elidel,žao mi je što ti se niko ne javlja. Vjerovatno zato što niko nema neki pametan savjet niti se susreo sa vašom situacijom. Ja bih voljela kada bi nam ti dala više detalja,kako je prošla trudnoća,da li se to primijetilo na UZ ili tek nakon rođenja? Koliko djevojčica sada ima mjeseci/godina? Kako se ona osjeća,kako to podnosi?
Puno pozdrava user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu elidel)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
1.4.2012 23:00:57   
Hannan
Zao mi je, iskreno nemam neki savjet, niti znam nesto o tome...ali da vam pozelim puno uspjeha i podignem temu.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
1.4.2012 23:02:54   
Lulu_08
I ja bih da podignem temu jer nazalost ne mogu nista pametno reci po tom pitanju osim da se nadam da ce na neki nacin uspjeti se pomoci tvojoj djevojcici ako Bog da!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
2.4.2012 13:22:14   
elidel
evo ovako je sve to bilo ,kad sam saznala da sam trudna nitko sretniji od mene nije bio ,jer sam jako zeljela postati majka i zelja mi se ostvarila ,trudnoca je bila uredna i kontrolirana svaki mjesec na redovite kontrole i ultrazvuke kod ginekologa ma sve je bilo divno, no igrom slucaja kad sam dosla na kontrolu u 8 mj trudnoce nije radio moj ginekolog nego ga je mjenjao neki drugi ,kad me je pregledao i rekao javite se svome ljecniku sto prije ,eh tad su poceli problemi ja sam tako i napravila javila se svom ginekologu i kad me je pregledao rekao mi je s vasom bebom nesto nije u redu cjeli mi se svjet srusio tada ,sva sreca pa je u tom trenu bio i moj suprug samnom , njegove rijeci su zvucale jako grubo ,vasa beba nema bedrenu kost i rodit ce se s kracom nogicom no iz toga svega koliko sam bila pri sebi u tom trenutku doktor je rekao ma ne brinite sve se to moze rijesiti ,u to trenutku nam je rekao da mozemo da izazovemo pobacaj i eto bez problema ste onda ,ja sam samo se ustala i otisla van suprug je ostao unutra s njim i rekao mu doktore to nedolazi u obzir pa to je moje djete to ne .Poslije su nas slali u zagreb da se to potvrdi no i tamo je doktor rekao da dijagnoza je da vasa beba ce se roditi bez bedrene kosti .mi smo se s time pomirili i odlucili se borit za tu bebu sad ta bebica ima tri godine i zove se Matea nosi protezu koju mjenja svaki sest mjeseci u zagrebu s njom se jako dobro koristi hoda skace trci ,ma kao i svako djete s svojom pravom nogicom jako je to dobro prihvatila i brzo je to savladala .No ipak bi zeljela kad bi jednog dana nebi ju morala nosit nego bila kao i svako drugo djete sto se nadam da hoce no jos nismo sigurni dali ce ju operirati ili ne .user posted image

_____________________________

Mamina jedinica
25.09 .2008

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
2.4.2012 13:29:29   
Lady26
Samo da dam podrsku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu elidel)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
2.4.2012 13:49:04   
elidel

IZVORNA PORUKA: Lady26

Samo da dam podrsku user posted image user posted image user posted image

hvala vam od sreca user posted image user posted image

_____________________________

Mamina jedinica
25.09 .2008

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti
2.4.2012 14:07:39   
migule
user posted image da vam se sto prije ostvare zeljeuser posted image

(odgovor članu elidel)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *