|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Doktorica Naima Imsirija
17.10.2012 16:43:51   
Buduca_mamica
Drage moje mamice kao i one buduce. Zanima me vase misljenje o ovoj doktorici? Da li joj je potrebno nositi kovertu ili? ne znam sta da mislim. Jedni je hvale, drugi pak kude.. 100 ljudi, 100 cudi. Ali voljela bih cuti vase misljenje.. user posted image

_____________________________

Ocekujem svoj prvi ponos -svoju djevojcicu 31.12.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Doktorica Naima Imsirija
17.10.2012 17:31:36   
EEDITH
Draga buduća mama,ja sam mama 3x i nijednom nisam nosila kovertu,iz principa.što se tiče dr ja bih pohvalila dr Deković Sanjina,on je divan ili sam ja imala sreće.zadnji porod sam imala u državnoj bolnici i mogu da se zahvalim babici i sebi naravno jer doktora nisam ni vidjela,tek na viziti(dobro jutro mame kako ste-i to je sve)pregledao me je kada sam trebala kući.hB SVE JE PROŠLO DOBRO.tebi sretno ali ja nisam nikako za koverteuser posted image

(odgovor članu Buduca_mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Doktorica Naima Imsirija
17.10.2012 17:58:42   
Buduca_mamica

IZVORNA PORUKA: eldinky

Draga buduća mama,ja sam mama 3x i nijednom nisam nosila kovertu,iz principa.što se tiče dr ja bih pohvalila dr Deković Sanjina,on je divan ili sam ja imala sreće.zadnji porod sam imala u državnoj bolnici i mogu da se zahvalim babici i sebi naravno jer doktora nisam ni vidjela,tek na viziti(dobro jutro mame kako ste-i to je sve)pregledao me je kada sam trebala kući.hB SVE JE PROŠLO DOBRO.tebi sretno ali ja nisam nikako za koverteuser posted image


Hvala puno na odgovoru. Nisam ni ja za to, ali eto.. Cisto me zanimaju iskustva drugih zena kada je doktorica Imsirija u pitanju.. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ocekujem svoj prvi ponos -svoju djevojcicu 31.12.2012

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Doktorica Naima Imsirija
17.10.2012 18:58:47   
mama75
Doktorica Imsirija je super. Novac ti ne bih preporucila, ali mozes neki poklon posije odnijeti (ako budes zadovoljna uradjenim user posted image

(odgovor članu Buduca_mamica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Doktorica Naima Imsirija
17.10.2012 20:05:02   
Anoniman
Eh ovako... user posted image
Mene je Dr. Naima porodila. Ja imam samo rijeci hvale za tu zenu.
Trudnocu mi je vodio Nikulin i nadavala mu se sto od poklona sto od novaca i na kraju dezurna bila Dr. Naima i porodi me pred sami docek N. Godine user posted image . Trudila se da mi prolongira porod da rodim u ponoc da dobijem od gradonacelnika lovu user posted image ali kad je vidjela kako galamim porodila me za cas user posted image . Tretirala me kao vlastito dijete.
Prvi bol krenuo u 21:00, a ja rodila u 22:20. Eto, exspresno za prvi porod.
Moram napomenuti da sam lezala na Jezeru 2 dana pred porod zbog profuranog termina i pregledao me i Kunto i Panto, ali ona se pokazala super, tj. najbolje od svih doktora.
Svaka 2 - 3 sata me obilazila da vidi hocu li uskoro dobiti bolove jer sam bila otvorena 4 prsta.
Ujutro me obisla nakon poroda i pomogla mi staviti malenog kraj sebe da ga podojim.
Na kontrolni pregled sam joj tek odnijela poklon i koverticu i to nakon pregleda. I na tom pregledu je bila divna. Otkrila mi cistu, dala br. telefona da se dogovorimo za kontrolu. Nije mi nista dala od terapija, pretpostavila je da je vodena i nije htjela ugrozavati dojenje ali je za svaki slucaj trazila da uradim markere. Tako je i bilo. Cista bila vodena i pukla sama od sebe.
Sljedecu trudnocu idem direktno njoj user posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Doktorica Naima Imsirija
17.10.2012 20:11:09   
Anoniman
Da ne bude da hvalim samo nju, meni je tu noc ekipa bila sjajna. Babica Mirsada je isto divna zena. Koliko me je samo hrabrila, donosila mi vlazne gaze na usta... ma nemam rijeci. I ona je ujutro dosla da nas obidje i donijela mi neke stvari koje su mi trebale.

Ili sam negdje dobre sadake zaradila ili je to bila Novogodisnja carolija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Doktorica Naima Imsirija
17.10.2012 23:10:42   
Buduca_mamica
Hahahaha.. da je meni bar 1% proci kao sto si ti.. hahaha:) Bgm ovvde je velika sadaka u pitanju. Bas si me obradovala s tim pohvalama. Ni poklon nije vazan ako neko od srca odradi svoj posao. Nadam se da cu u pola tako proci. Ja cu biti zadovoljna.

_____________________________

Ocekujem svoj prvi ponos -svoju djevojcicu 31.12.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Doktorica Naima Imsirija
17.10.2012 23:12:14   
Buduca_mamica
A i termin mi je 31.12, za novu godinu. Mozda mi se osmijehne i ta carolija.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ocekujem svoj prvi ponos -svoju djevojcicu 31.12.2012

(odgovor članu Buduca_mamica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Doktorica Naima Imsirija
18.10.2012 12:35:57   
Anoniman
user posted image mozda dobijes lovu od gradonacelnika.
Sretno! user posted image

(odgovor članu Buduca_mamica)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Doktorica Naima Imsirija
1.6.2013 10:02:11   
Etoo
O doktorici Naimi mogu reci sve najbolje,preporucila bih je svima. Strucna i ljubazna bez suvisne price. Vodi mi trudnocu od pocetka i iskreno se nadam da ce biti tu kad budem trebala da se porodim,divna žena i vjerujem joj u potpunosti.

_____________________________

Čekamo te 22.06.2012.

(odgovor članu Buduca_mamica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Doktorica Naima Imsirija
1.6.2013 12:37:34   
lala0606
nije vala cemu iskreno receno .... voli poklone iz licnog iskustva

(odgovor članu Etoo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Doktorica Naima Imsirija
1.6.2013 12:58:03   
bebaa
daleko joj kuća od moje bila.....ujutro od pola 7 sam bila na stolu,kad je ona došla u smjenu držćala me do 1 sat iza podne i kad su vidjeli da sam 8 prstiju otvorena i imam napone a bebinu glavicu ne pipaju tek su me onda po hitnom postupku na CR porodili....beba rođena s blagim otokom na glavi zbog tiskanja,ja iskrvarila,vreće krvi i plazme primila...i još mi rekla da sam je namučila ....haram joj bilo šta sam proživjela....zna ko je bio tu ali nisu ništa smjeli od nje....molila sam ih,mislim i na drugog ljekara što je bio s njom,da me ili ubiju ili porode...eto dokle je došlo...
opet ovo je samo moje iskustvo,sigurno ima i pozitivnih iskustava ali ja i ona smo završile....a možda bi sve bilo drugačije da sam imala love živaka pa joj dala....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Doktorica Naima Imsirija
1.6.2013 14:57:28   
Sedina 30
Mene poslala u salu , 5 prstiju otvorena, uključila indukciju, i čitav dan je nije bilo da me obiđe, da nisam vrištala i da babice nisu bile super ne bi niko ni došao, na kraju me ona nije ni porodila, sigurno je čekala koverticu...prolazila par puta pored sale, ni da dođe da pogleda.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Doktorica Naima Imsirija
1.6.2013 15:27:15   
malena sharena
Mene je porodila u proslu srijedu i moje iskustvo je skroz OK. Bila je dezurna u gin. ambulanti kad sam dosla na kontrolu, savjetovala mi je indukciju jer sam prenijela sedam dana, a plodova voda pocela zeleniti. Nakon ulaska u salu stalno me je obilazila, pratila stanje i porodila me skupa s babicama. Jos jedna zena se porodila skoro u isto vrijeme sa mnom u sali i bas smo poslije komentarisale kako.su svi bili super. Naravno, nikok nista nisam dala, a i kako bih kad sam bila gola ispod one spavacice, nemas gdje lovu zastekati.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Doktorica Naima Imsirija
1.6.2013 17:53:30   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Sedina 30

Mene poslala u salu , 5 prstiju otvorena, uključila indukciju, i čitav dan je nije bilo da me obiđe, da nisam vrištala i da babice nisu bile super ne bi niko ni došao, na kraju me ona nije ni porodila, sigurno je čekala koverticu...prolazila par puta pored sale, ni da dođe da pogleda.

a ja zaboravih reći 2 indukcije ja dobih....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Doktorica Naima Imsirija
1.6.2013 18:47:10   
malena27 RR
http://www.ringeraja.ba/forum/m_56241/mpage_12/key_/tm.htm#1773770

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *