|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 15:51:00   
miracle
Vidjela sam u pretrazniku da postoji tema koji vas dr.vodi ali bi zamolila nekoga ko je isao na preglede kod navedenog dr.da iznese svoja iskustva iz prve ruke (meni ce biti prvi pregled kod njega pa da znam sta da ocekujem)

unaprijed hvalauser posted image

< Poruku je uredio miracle -- 14.5.2009 15:57:28 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 15:57:56   
ivanam28
cao,

prije dvije godine uradila sam test koji je bio pozitivan i odmah su me uputili u vojnu bolnicu, kao tamo su doktori naj naj i bla bla bla da ne duljim..nakon 2 mjeseca pocela su krvarenja i bolovi, i svaki drugi dan sam isla na preglede...svaki put kad me ovaj doktor zadesio u smjeni ja sam Boga molila da ziva izadjem..Bio je grub i na pregledu a i na rijecima. Kad je vidio da sam se uznemirila jer se ne cuju otkucaji srca rekao mi je˝kako doslo tako i otislo, kad si znala jahati nosi se i sa posljedicama !!!!˝ uzas...te su me rijeci tako pogodile..a da ne znam ni zasto mi je to rekao obzirom da sam ja sutila cijelo vrijeme i samo sam jednom duboko uzdahnula..
to je moje iskustvouser posted image ..sigurna sam da ima dosta djevojaka koje imaju dobro iskustvo s njim tako da su ti ove stvari mac sa dvije ostrice....
ti ides kod njega ili???user posted image

pozdravcic

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 16:00:03   
Amrino
˝kako doslo tako i otislo, kad si znala jahati nosi se i sa posljedicama !!!!˝


Ja ne mogu da vjerujem da je to izjavio...user posted image user posted image user posted image . Pa jesi li mu opalila samarcinu?! ako nisi - trebala si


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 16:01:59   
miracle
uh....user posted image

ja krecem sa pregledima u vojnoj inace sam usla u 35 sedmicu trudnoce,a tremin dobiti kao igrati na lotu
do sada me pregledao Nakas jednom...a Masic za kojeg kazu da je najbolji je na godisnjem do 22

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 16:08:50   
ivanam28
Masic je moju kumu porodio i ona kaze da je super.. Prije 10 dana mi se snaha porodila i nju je porodio dr Puzic koji je isto super ispao jer joj je plodna vec bila mutna i  zelena (prenijela 7 dana)... A ja sam sada u 7 sedmici i evo sad dr zvala, muci me jajnik ili je mokracni..pa sutra moram vaditi krv i mokracu user posted image joj nije mi do toga...samo da mi hoce sve biti ok...Pokusaj sa Puzicem....Cak neki na forumu spominju i Miseljica...

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 16:10:45   
miracle
zelim ti od srca da sve bude u reduuser posted image


vec imam termin,nista ako mi ne bude odgovarao zakazacu drugi put kod nekog drugog...user posted image

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 16:12:53   
ivanam28
trebala sam....sad znam al sam toliko bila u soku..em sto mi se to desava em sto je takav konj.!!!!!!!!1user posted image on za mene nije doktor, on je monstrum

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 16:14:37   
miracle
bas mi je zao da si imala takvo iskustvouser posted image

imala sam ja jednog  koji mi je nakon sto mi je sapstio da moram raditi kiretazu rekao da on to ne radi  ali meni ce uraditi a da mi je cjenovnik na stolu..naravno vise se nikada nismo vidjeli niti cemo akbogda

nadam se da cu imati vise  srece


< Poruku je uredio miracle -- 14.5.2009 16:15:34 >

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 16:45:27   
lamama
mene je dr. Bečiragić primio u opću bolnicu prije godinu dana jer sam imala vanmaterničnu trudnoću, neću ulaziti u njegovu stručnost, ali tako je bio grub da sam htjela vrištati, imala sam osječaj da me namjerno vrijeđa da bi me bolilo, pa sam se suzdržala iz inata,i nekakav je  odvratan, fala dragom Bogu operisaome je Dr nakaš koji me je i primio, ali mi je dr B uzimao anamnezu i pregledao me, poželjela sam da ga više ne sretnem u putu, nadam se i da neću, eto to je moje iskustvo sa njim.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 16:50:16   
aida_db
Ivanam28 svasam se naježila kada sam pročitala šta ti je rekao- baš je ispao konjina! I stvarno si ga trebala pljusnuti...user posted image
Iako evo ja sam jedna od onih koja ima iskustva sa njim i prema meni je do sada bio super! Valjda mu neće pasti na pamet da izvali tako neku odvratnu rečenicu, ali sada mi je drago da znam da je moguće.
Svejedno ja ću nastaviti ići kod njega(a idem i privatno ponekad kod druge dr) jer sam do sada stvarno zadovoljna. Odlučila sam se za njega jer je on dok sam bila u bolnici nekako bio najrealniji oko mog stanja-cijenila sam što je iskren čak i kada istina nije bila lijepa i skontala sam da je, bez ikakvog interesa, jedini pažljivo pratio moje stanje redovno, što mi se svidjelo. Dalje, cure koje su ležale sa mnom su mi također rekle da je odličan doktor kome ne smeta što jeste malo "sirov" i da je mnogima valjao pogotovo na porodu. Mom mužu je dao br. tel. da ga možemo nazvati u svakom momentu obzirom da imam rizičnu trudnoću i do sada je uvijek bio ljubazan. Na preglede mu idem u dežuri
Ovo je moje dosadašnje iskustvo i iskreno mislim da je odličan ljekar- nadam se da neće imati više takvih ispada prema pacijenticama jer ja prva to ne bi tolerisala nikome.
Miracle slobodno me pitaj ako te još nešto zanima, rado ću ti pomoći ako mogu.

_____________________________

Sine moj ljudi su surovi pa zato
prijatelje drži blizu, a neprijatelje još bliže!

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 16:54:01   
aida_db
Evo lamama spomenu Nakaša- i on ti je odličan, pa možda da razmisliš o njemu?!

_____________________________

Sine moj ljudi su surovi pa zato
prijatelje drži blizu, a neprijatelje još bliže!

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 17:33:54   
miracle
hvala svima na odgovorima...javicu kako je bilo,ja se iskreno nadam da ce sve biti okuser posted image

aida imas pp

(odgovor članu aida_db)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:07:44   
Anoniman
Ja sam prošli mjesec bila kod njega na pregledu i rekla sam nikad više!! To je bila redovna kontrola. Sve ukupno, "kontrola" je trajala 2 min. Nije mi radio UZV uz riječi da nema potrebe jer on na meni vidi da je sve u redu user posted image  a meni beba čitavo vrijeme bila u sjedećem položaju. Ne bih u detalje zalazila, iznerviram se pri samoj pomisli. Helem, da skratim, nadam se da ću imati sreće da ga više ne sretnem a kamoli da me pregleda ili ne daj me Bože porodi!!!

(odgovor članu miracle)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:14:10   
M kao Mama
Uh, ne znam , ali mislim da veoma malo žena ima lijepo uiskustvo sa ovim dr. izviniti na izrazu, ali ja ga zovem pičko. On je mene primio dann u 37 sedmici, tri centa otvorenu, sa kontrakcojama na četiri minute, rekao mi  je pa ti si jedna velika trudnica, hm, hm, a ha, ja te ne smijem poroditi jer si u 37 nedjelj, a nosiš curicm neka sve ide svojim tokom. I još haj, haj nebuloza, ne znam nemam lijepo mišljenje o njemu, čula sam dosta loših stvari, ali eto i dalje tamo radi, pa čak i one najgore.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:23:43   
lely
Mene ovaj dr. nije nikad pregledao,ali sam se i pored toga uvjerila u njegovu bahatost i nekulturu.Naime kada sam lezala u bolnici,jedno vece on je bio dezurni,vec smo svi legli da spavamo i negdje oko 11 iz hodnika se cula galama,psovke(da ne nabrajam koje) ma uzas zivi.Inace tu su zene koje su na odrzavanju trudnoce i logicno je da im treba mir i tisina,sto je te veceri itekako bilo naruseno.Vjerujte da sam se i prepala,kontam Boze dragi pa sta je sad ovouser posted image
Ujutro kada je dosla sestrica koja je bila u dezuri,ja je pitam sta se to desavalo sinoc.Kaze da je dr. napao zato sto je napravila racun nekoj njegovoj pacijentici koja nije nas drzavljanin i imala je samo putovnicu.Djevojka je samo radila svoj posao,pa zar bez najave da zna kad ce on kome naplatiti pregled a kad neuser posted image Psovao joj je majku i jos dosta toga,ma uzas nisam mogla da vjerujem kako sebi neko moze dopustiti tako da se ponasa,ali iz predhodnih postova vidim da to njemu nije strano.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:30:23   
M kao Mama
e, jeste to je njegova praksa da prima naveče kada je u dežuri i naplačuje u pola cijene preglede, dog da gutička nije skontala i polduila, ali i dalje mi nije jasno on stalno pravi ekcese i dalje radi tamo. Za mene je dr . Mašić broj 1 što se tiče odnosa prema pacijentici, na porodu, meni je zaista pomogao i svaka mu čast. A zbog Bećiragića moj i život mog djeteta je bio doveden u pitanje, ali bilo ne ponovilo se, čak je čekao da mu moj mužda pare i zbog toga je odugovlačio da mi pomogne. Moj blento mu rekao dr. vi je pripazite , a ja ću vas počastiti, a ovaj čekao, hvala Bogu da mu nije ništa dao, jer ja sam protiv tog, to je za mene mito. Oni primaju platu za svoj rad.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:36:18   
Visnja RR
Kad sam ja dosla da se porodim na CZ... ON me je pregledao vaginalno...i nakon par sekundi mi rekao  (obzirom da sam tada imala 40 g ) uuu jesi ti dobro ocuvana...user posted image ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:39:09   
lely
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Kad sam ja dosla da se porodim na CZ... ON me je pregledao vaginalno...i nakon par sekundi mi rekao  (obzirom da sam tada imala 40 g ) uuu jesi ti dobro ocuvana...user posted image ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:39:50   
miracle
user posted image user posted image user posted image user posted image ....koja iskustva

ja cu otici kad trebam...mm citam ove komentare,kaze nazovi me cim zavrsis pa da vidimo sta je bilouser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:44:54   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Kad sam ja dosla da se porodim na CZ... ON me je pregledao vaginalno...i nakon par sekundi mi rekao  (obzirom da sam tada imala 40 g ) uuu jesi ti dobro ocuvana...user posted image ...



Ja bi mu na to sigurno nesto odgovorila ili jebala user posted image jao konja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:45:47   
tea lana
izvinjavam se na psovci al sam se bas iznervirala,ne mogu da vjerujem

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:48:56   
aammina
Vidim sve negativno o dr beciragicuuser posted image
mene je porodijo na cr i ja sm prezadovoljna,vodio mi je trudnocu od 6 mjeseca  i sve bilo super...ja nemam negativnih iskustava sa dr beciragicem...iskreno...user posted image


_____________________________

23.4.2008 dosla je moja esmica pjesmica

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.5.2009 22:48:58   
Anoniman
Mene je on porodio...uzasno je bio strog...bas ono kao vojnik. Ja sam mu zahvalna toliko sto me nije poradio na carski i nije upotrjebio vakum (doduse za to sam zahvalna sestri..ona je bila sefica prava....mislim za vakum) a govorili su da cu morati na carski..nakon poroda mi je cestitao, salio se... bio je ok ...mada ja ponavljam..MENI SU TAMO SVI MRSKI!!!

(odgovor članu lely)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dr.Beciragic-vojna
15.5.2009 9:24:05   
ivanam28
ej cure...

ma ne znam sta da vam kazem...mozda on jeste i strucan i dobar doktor ali ono kad se jednom covjek opece ne pada mu na pamet da opet ide..meni je zaista grozno bilo, pocela sam da krvarim i svaki drugi dan sam morala ici na preglede i svaki drugi dan je bio drugi doktor kome sam morala sve ispocetka da objasnjavam i svi su me opet pregledavali na svoj nacin i drugu pricu mi pricali....bolnice..uhhhh.....grrrrr....zato sam sada pametnija odlucila sam se za privatnika i neka me vodiuser posted image .......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dr.Beciragic-vojna
15.5.2009 9:50:57   
niki78
Uzas! Ne mogu da vjerujem da postoje i takvi. Ja sam, sticajem okolnosti, bila kod 3 dr-a: dr Pasic( privatno), dr Djuderija( dom zdravlja u Hadzicima) i dr Rovcanin.
Rovcanin je mijenjao  dr Pasic u njenoj ordinaciji i mogu vam reci da je meni to bilo nagore iskustvo do sada- uzasan je. Inace radi na Kosevu, ali eto ... da znate. Grub je do besvjesti, i samo se cereka ko neki perverzni gad.
Ja sam, bar sto se Vojne bolnice cula, da su tamo super dr Masic, dr Puzic, dr Nakas i dr Drljevic. Za Masica sam cula da je najbolji kad su "kriticne" trudnoce u pitanju.
I ja sam u nedoumici gdje i kako kad mi "dodje vrijeme".
Svima zelim puno srece, i da, ipak, sve to do kraja bude kako treba. user posted image user posted image user posted image

P.S. dr Djuderija je isto za 10! Ko god zeli moze kod njega, nikad nista lose nisam cula o njemu a radi oko 30 godina.user posted image


_____________________________

Život je knjiga koju čitaš preskačući stranice...Da shvatiš poentu, kad-tad se moraš vratiti na preskočeno, inače ...neće biti smisla!

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *