|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr Sanjin Dekovic
3.3.2012 22:31:55   
Skvo RR
Drage forumasice,
ovde mozemo podijeliti iskustvo sa ovim doktorom.

LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dr Sanjin Dekovic
3.3.2012 22:38:12   
snijeg
Ja ću sad opet OT i pohvaliti ekspeditivnost RR tima, Skvo hvala još jednom, još da ste nam otključali temu za pohvale bila bi bogatija sa pohvalama user posted image
Iskustva ću pisati kasnije user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dr Sanjin Dekovic
5.3.2012 12:36:37   
eminesqu
Ja imam samo riječi hvale za njega. Porodio me je carski prošle godine. Na pregledima je bio jako temeljit. Objasni sve, pita, nije k'o na pokretnoj traci.
Od njega sam prvi put čula da zbog dioptrije ne mogu na prirodni porod. Prvi porod prije 8 godina išla sam prirodno, jer niko nije obratio pažnju na moju dioptriju, a on mi je objasnio koje posljedice sam mogla imati (srećom nisam). Poslije carskog me je obilazio koliko je mogao, ali je prvo veče nakon intenzivne bio slobodan pa je poslao poruku kako je sve prošlo. MM je nazvao odmah poslije poroda i obavjestio kako je sve prošlo.

Ja bih ga preporučila svakome. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vi nikada ne možete biti toliko podli koliko ja mogu izgledati naivno.

06.02.2004.
23.09.2011.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dr Sanjin Dekovic
5.3.2012 12:43:36   
assmiras
Vodio prvu trudnocu, sad vodi i drugu..... divan, strucan, detaljan i prije svega covjek....

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu eminesqu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dr Sanjin Dekovic
5.3.2012 12:49:53   
MIKIICA
Drage moje, takodje za Dr Sanjina idu sve pohvale s moje strane i svakom bi ga toplo preporicila. Prije svega jako je profesionalan,smiren,nasmijan,precizan,detaljan i jako blag. Ja sam u 29 nedjelji trudnoce i imam rizicnu trudnocu zbog kontrakcija i niskog nosenja i nadam se da ce uz Bozju pomoc i dr.sve proci kako treba .
Lijep pozz za sve buduce mame

(odgovor članu eminesqu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr Sanjin Dekovic
5.3.2012 19:10:26   
snijeg
Evo nađoh vremena da kažem koju o dr. Dekoviću. Prije svega, moje insistiranje za pokretanjem teme je činjenica da je on zaista čovjek prije svega i stoga zaslužuje da nađe svoje mjesto na ovom forumu gdje se mnoge žene susreću sa negativnim pristupom, grubošću i neprofesionalnošću ginekologa.
Dakle, čovjek, pozitivac, profesionalac, savjestan i temeljit. Uvijek spreman za pomoći, spreman za razgovor, uvijek nasmijan i ljubazan iako uvijek radi prekovremeno. On je uzor pristupa pacijentu, profesionalizma, savjesti i jedan od rijetkih koji nije zaboravio Hipokratovu zakletvu. Uvijek na strani pacijenta, podstiče i podržava učešće muževa u trudnoći - prilazi im na hodnicima, daje objašnjenja i upute o nastavku vođenja trudnoće, pruža prijateljski odnos pacijentici čime daje osjećaj sigurnosti i povjerenja. Primjetila sam i njegovu želju za konstantnom nadogradnjom znanja, nije iskompleksiran i prihvata mišljenje privatnih ginekologa/profesora, što dokazuje kakvog je karaktera i razuma.
Mogla bih još pola stranice ispisati, ali da ne ispadne da mi je rođak stat ću ovdje user posted image user posted image user posted image

P.S. Čvrsto sam ubjeđena da na ovoj temi neće biti negativnih komentara, jer je ovaj doktor jednostavno pozitivna ličnost i čini mi se da ga priroda spriječava da bude drugačiji. Ponekad se pitam odakle crpi toliku snagu, vrijeme i energiju. Da bude živ, zdrav i pozitivan još dugo vremena user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu MIKIICA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr Sanjin Dekovic
5.3.2012 20:09:17   
Blue rose RR
Moja snaha takođe već drugu trudnoću vodi kod dr. Dekovića i isto tako ima sve riječi pohvale za istog.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr Sanjin Dekovic
6.3.2012 9:04:49   
Neca xxx
Dr. Dekovic nije me porodio niti mi je vodio trudnocu, ali mi se jako dopao dok sam cekala na preglede kod svog ljekara na hodnicima GAK-a i kasnije kada sam lezala u bolnici nakon CR. Prvi put kada sam dosla na pregled na GAK mi prisao da pita kako sam, da li nesto trebam i koga cekam, samo da provjeri da li mi je mozda potreban ljekar, pa da me on pregleda. Mene se ovo jako dojmilo, jer uglavnom mi, pacijenti, moramo "ganjati" ljekare. Uvijek je bio nasmijan. A nakon CR u vizitama je obilazio sve pacijentice i svakoj se ljubazno obratio. To je meni user posted image .
Kao sto rekoh, mene je porodio drugi dr, ali ozbiljno razmisljam da se slijedeci put javim Dekovicu.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr Sanjin Dekovic
6.3.2012 9:52:37   
Dida79
Dr Dekovica sam sretala dosta puta dok je bio u vizitama..jako fin i pristojan dr

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dr Sanjin Dekovic
6.3.2012 19:40:36   
Vinetu
Nije mi vodio trudnoću ali sam imala fino iskusvo sa njim, jedne prilike.  Dok sam ležala na Patologiji trudnoće, sva u strahovima, jer su mi svakakve strahote dijagnosticirane, dr. Deković, koji je bio dežurni, odveo me na UZ, objasnio mi sve do u najsitnije detalje i obrisao sve moje strahove... kao rukom.  Veoma je smiren čovjek, staložen, pristupačan, temeljit!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dr Sanjin Dekovic
7.3.2012 8:51:13   
novi kolacic
ja sam ga uspjela "uganjati" na hodniku i zamoliti da bude moh doktor. dao mi je br. telefona za dogovore i precizno mi je rekao kada da dodem. Iako nije taj dan radio u ambulanti, sisao je radi mene sa odjela, sto me je odmah impresioniralo jer nisam imala nikakvu stelu i nista mu nisam dala. Njega sam odabrala jer mi je proslu trudnocu vodila Jadranka Dizadarevic i  dok sam lezala na Patologiji on mi je znao prici i utjesiti me i razgovarati sa mnom mnogo bolje nego moja dr., koju sam jos morala "podmazivati". Jucer me je prvi put temeljito pregledao, sad za sad sam prezadovoljna! user posted image

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dr Sanjin Dekovic
7.3.2012 9:12:32   
Emmy
IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Dr. Dekovic nije me porodio niti mi je vodio trudnocu, ali mi se jako dopao dok sam cekala na preglede kod svog ljekara na hodnicima GAK-a i kasnije kada sam lezala u bolnici nakon CR. Prvi put kada sam dosla na pregled na GAK mi prisao da pita kako sam, da li nesto trebam i koga cekam, samo da provjeri da li mi je mozda potreban ljekar, pa da me on pregleda. Mene se ovo jako dojmilo, jer uglavnom mi, pacijenti, moramo "ganjati" ljekare. Uvijek je bio nasmijan. A nakon CR u vizitama je obilazio sve pacijentice i svakoj se ljubazno obratio. To je meni user posted image .
Kao sto rekoh, mene je porodio drugi dr, ali ozbiljno razmisljam da se slijedeci put javim Dekovicu.

Nije mi vodio nijednu trudnoću, ali isto kao Neca, nevjerovatno, obratio bi mi se svaki put kada bih čekala da pita da li mi je potrebna pomoć. Svaki put kada mi se na GAKu neko fino obrati, a da to nije moja dr., ostanem u stanju nevjerice. Jednom me pregledao u odsustvu dr. koja mi je vodila trudnoću, posvetio mi se maksimalno, objasnio sve što me zanimalo i odagnao strahove koji su svojstveni trudnicama. Od svih nadobudnih i prepotentnih ljekara na GAKu, koji prolaze pored pacijenata kao pored stubova, dr. Deković zaslužuje sve pohvale, jer evo vidim nisam jedina koja je pohvalila njegovu pozitivnu karmu, lijepu riječ i profesionalizamuser posted image .

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dr Sanjin Dekovic
7.3.2012 21:09:56   
Esmica
Danas i ja imadoh priliku vidjeti doticnog doktora,i stvarno moram priznati da je bas onakakav kako se o njemu prica.
Ljubazan jako,sa svima susretljiv.
Nazvao ga je neki suprug od neke zene koja je cekala jako dugo,i bas ga napao,da bi se na kraju ispostavilo da je bio nesporazum,a doktor je za to vrijeme bio bas fin,nista ruzno nije rekao,objasnio kako je bilo,i njegova smjena je bila do 2 a tad je bilo 5 sati,preko vremeno je radio zbog puno pacijentica.
Inace ne volim kliniku,upravo zbog osoblja,i vec me znate kao osobu koja kudi njihovo ponasanje,ali moram pohvaliti ovog doktora i njegov rad.

user posted image


_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dr Sanjin Dekovic
9.3.2012 14:45:37   
elma ella
Drage forumašice, nemam nešto puno vremena da pišem zbog malog bebaca ali ponekad kada ugrabim rado čitam vaše komentare i savjete. Kada sam vidjela temu ne mogu a da ne podijelim sa vama svoje iskustvo sa dr. Sanjinom. Meni je vodio trudnoću i ne da sam zadovoljna nego sam prezadovoljna njegovim pristupom. Zaista je divan čovjek prije svega a samim tim i doktor, porodila sam se na carski jer sam bila hitan hitan slučaj, nije me on radio ali zahvaljujući njemu sam uspjela preživjeti one dane na klinici, doktora koji me radio nikad nisam vidjela, jedino me Sanjin obilazio, pregledao mi ranu, tješio me jer sam po prirodi paničar. Zaista je predivan doktor jer je prije svega predivan čovjek, što se za malo kojeg doktora na jezeru može reći. Svakoj od vas ga preporučujem.

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dr Sanjin Dekovic
9.3.2012 14:55:14   
sretna_mama
Dr. Deković je fenomenalan..

Znam ženu kojoj je prva beba umrla (ne daj Bože nikome)..od silnih tableta i tako toga, jer ima ugrađenu valvulu u srcu..pa je teške trudnoće što se tiče.

Jedini je on koji je uzeo da vodi njenu drugu trudnoću do maximuma..Svaki dan joj dolazio maxus do kreveta..stalno je baaaaš pazio..i uspjeli su..da ne kažem da drugu trudnoću koju joj je on vodio nije popila NITI JEDNU TABLETU, čak ni prenatal i to..

Mene ja isto znao pitati kako ..šta...i to dok sam ležala na Gak-u zbog visokog pritiska..a nisam bila njegov pacijent..Jedan dan me i pogledao UVZ..u svojoj dežuri kad je i cimerku moju pregledao redovno..

Tog jutra kad sam se porodila..izvukli su me na hodnik..ali me nisu pokrili po nogama..i valjda ja onako znojna, ležim..samo čaršaf preko mene..ma hlaaaaaadno haos..Kad čujem ja korake..Kad ko je..dr.Deković..Iznenadi se kad me vidje..jer sam se malo ranije porodila..priđe..tako..pozdravismo se..pita odmah treba li mi šta..Kažem mu..noge mi se u ledenice pretvorile..i to..I on Bgm..ode i deku mi donese...umota me u nju kao malo dijete...

MA..SVE NAJ O DR.DEKOVIĆU..

Dao mi je  i svoj br.moba. Ako 2.puta ostanem trudna...njega ću potražiti..



(odgovor članu elma ella)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dr Sanjin Dekovic
16.3.2012 12:24:39   
Zabica27
Molim vas ako mi neko moze poslati broj dr Sanjina Dekovica na pp,hitno mi je, hvala.

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.3.2012 9:29:42   
novi kolacic
Poslala broj na PP

(odgovor članu Zabica27)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.3.2012 18:41:10   
bebaby
I ja sam cula sve najbolje o ovom doktoru, da je uvijek raspolozen ii spreman pomoci...

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.3.2012 18:55:52   
Zabica27
Hvala puno svima.Dobila sam br.Sta mislite da li ce se htjeti javiti i primiti me(imam uputnicu za porod iz svogDZ), jer ne znam covjeka i nemam nikakvu preporuku za istog.Cula sam za njega da je jako fin pa bih kod njega sada da se vodim na Jezeru jer imama i nekih problema sa plodnom vodom,pa bih voljela da me bar pregleda koji put do poroda. Do sada sam isla privatno.

(odgovor članu bebaby)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.3.2012 19:54:26   
snijeg
Koliko ga ja poznajem neće ti se javiti na telefon jer on ima ukucane brojeve svojih pacijentica i ne javlja se na nepoznate brojeve. Najbolje da nazoveš kliniku Jezero, pitaš kad radi i porazgovaraš s njim, primit će te sigurno i bez štele, on je neprocjenjiv i bori se da dođeš do njega user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Zabica27)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dr Sanjin Dekovic
19.3.2012 20:28:46   
mama2009
posalji sms dr Dekovicu, ja sam s njim 90%  puta komunicirala sms-om


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.3.2012 8:30:54   
novi kolacic
Na SMS ce ti odgovoriti (mozda sa zakasnjenjem), jer sam ga i ja prvi put tako kontaktirala. Zapravo nikad nisam pricala sa njim preko telefona, uvijek se SMSamo. On mi je sam rekao jednom prilikom da se ne libim poslati mu malo duzi SMS u kojem cu mu sve pojasniti potanko.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dr Sanjin Dekovic
15.4.2012 17:43:09   
ajla86
mene vodi inace Boris Nikulin i zadovoljna sam sa njim sad za sad...
sad je na godisnjem i reko mi je da se obratim Sanjinu....dal da odem kad je dezurni pa da uletim iz vedra neba da me primi i vodi dok je Nikulin na godisnjem....bas mi bezveze...

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dr Sanjin Dekovic
15.4.2012 18:03:31   
R&T@

IZVORNA PORUKA: ajla86

mene vodi inace Boris Nikulin i zadovoljna sam sa njim sad za sad...
sad je na godisnjem i reko mi je da se obratim Sanjinu....dal da odem kad je dezurni pa da uletim iz vedra neba da me primi i vodi dok je Nikulin na godisnjem....bas mi bezveze...


To je dogovor medju njima...
Mislim da bi ti bilo interesantno da odes jer su susta suprotnost, a prijatni obojica...
Sanjin samo prica, objasnjava, sali se...uvijek daje visak informacija...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dr Sanjin Dekovic
15.4.2012 18:20:57   
ajla86
jedva cekam pregled da vidim kakav ce utisak ostaviti na mene...mada sam navikla na Nikulina koji onako samo gleda na uz i suti...ustane i kaze samo sve u redu user posted image user posted image user posted image ali imam nekako povjerenje u njega i nepitam ga nista ako je on vidio da je sve uredu....onda MORA biti uredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nadam se da cu takav odnos imati i sa Sanjinom....iza ponedeljka mi je gotov triple a onda idem kod dr Sanjina

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *