|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 15:51:15   
manfri
Prije svega da zamolim moderatora da prebaci temu gdje treba , ako joj nije mjesto ovdje, jer ja nisam znala gdje je staviti ???user posted image user posted image user posted image

Drage moje kao sto vec pretpostavljate ja sam presretna mamica dvoje deckica aBd i onako "cesljajuci" ovaj nas forum sam nasla mnooogo korisnih info no nikako da nađem ono sto bih zeljela znati user posted image user posted image user posted image pa rekoh da pitam.

Vidim da ima podjeljenih misljenja o porodilistima u Sa , ja sam prvo dijete rodila u Opcoj bolnici i porodio me je dr. Puzic i ja sam prezadovoljna i tretmanom i tokom poroda , i voljela bih opet tamo na porod , no sad imam malu dvoumicu i molim vas za savjete i prijedloge oko poroda jer sad su blizanci u pitanju i zbog toga se malo plasim poroda . Porod bi trebao biti standardni (bez carskog) , ali opet s blizancima se nikad ne zna.

Molim vas da mi malo pomognete ili iskustvima ili bar savjetima jer zaista ne znam sta da radimuser posted image user posted image user posted image

Nadam se da ima jos mama dvojkica koje su bile na porodu u Opcoj ili je to jedino moguce u GAK-u Sarajevo ?

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 15:57:45   
Hannica
Porod kao porod,ne vidim razlog zasto ne bi mogla roditi blizance u bilo kojoj bolnici.Nema nikakvog posebnog tretmana za mame blizanaca,bar ja nikad nisam cula za takvo sto.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 16:03:30   
Emica_sa
Na jezeru!

Ja u Vojnoj ne bi vi vise nikada jer sam imala grozno iskustvo na prvom porodu kada sam imala jako problematican porod,rodila sam u 12 sati navece a oni nemaju dezurnog pedijatra,sto je jako neodgovorno sa njihove strane,tako da samo Jezero dolazi u obziruser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 16:20:32   
manfri
Hanice nisam mislila na specijalni tretman ili sta vec nego cisto pitam zbog ne daj Boze kakve frke ili sl. kako sta gdje e zbog toga pitam nema drugog razloga

Joj Emice bas mi je zao , ja sam isto rodila svog maleckog u 23:45 ali ja nisam doduse imala nikakvih problema hvala Bogu i bas mi je bilo extra tretman i to bez feninga ponuđenog ...

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 16:20:40   
sabinos
kakve veze ima da li su blizanciuser posted image
mozes i u Opcu a mozes i na Jezero,po tvojoj volji.ja znam da je nasa forumasica SRECNA rodila dva djecaka carskim rezom na Jezeru.eto ako ti to nesto znaci...

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 16:25:31   
manfri
Ma iskreno isprepadali su me zivu sa komentarima o porodu sa blizancima ( Hm ko nas narod nista fino da ti ispricauser posted image user posted image ) pa zato pitam.


_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 16:28:51   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: manfri

Ma iskreno isprepadali su me zivu sa komentarima o porodu sa blizancima ( Hm ko nas narod nista fino da ti ispricauser posted image user posted image ) pa zato pitam.


sto manje slusas price bolje je, uzdaj se u Boga nije kod svkog isto, misi na to da ces roditi da ces u rukama drzati najvece bogastvo ostalo je ne bitno ,zene pricaju sve i svasta isprepadaju trudnice bezveze,samo pozitivno razmisljanje i bez brigeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 16:29:26   
bookah
Naravno da moze roditi u bilo kojoj bolnici, ali sa blizancima su veci rizici (raniji porod, ili sitnije bebice, ima tu svega), a Opsta bolnica nema neonatologa, ima ogranicen broj inkubatora, itd. Sada imaju i kadrovskih problema, te bih ja bez ikakve dvojbe na Jezero, na elektivni carski.

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 16:38:31   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Na jezeru!

Ja u Vojnoj ne bi vi vise nikada jer sam imala grozno iskustvo na prvom porodu kada sam imala jako problematican porod,rodila sam u 12 sati navece a oni nemaju dezurnog pedijatra,sto je jako neodgovorno sa njihove strane,tako da samo Jezero dolazi u obziruser posted image


Iz ovog razloga sam se ja prvi put odlucila na GAK i sada opet planiram na Jezero. Kada sam birala porodiliste i kada sam skontala da je ovo jedna od razlika, kod mene vise nije bilo dileme. Svi argumenti da su u Vojnoj bolnici bolji uslovi (sobe i sl.) mi nisu bili vise vazni. Osim toga, na Jezeru je ipak klinika, ima vise ljekara u smjeni u u dezurama, pa mogu priskociti ako nesto krene kako ne treba.

A nemoj slusati price. Samo se lose i cudne price prepricavaju. One redovne, dobre, sa dobrim zavrsetkom nisu interesantne za prepricavanje i tracanje. user posted image

I nemoj se plasiti zato sto je blizanacka trudnoca. Nije to ljekarima nista neuobicajeno. user posted image


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 17:47:56   
manfri
drage moje hvala vam do neba user posted image upravo radi tog ne daj Boze me Opca bolnica kopka , sad za sad je sve OK hvala Bogu , ali nikad ne mozes biti 100 % siguran a meni je zdravlje mojih bebica najvaznije na svijetu , od bilo kakvog tretmana i cega vec... Zelim biti koliko toliko sigurna da je sve pri ruci ne daj Boze necega , ne zelim svjesno rizikovati nista. Zto sam postavila pitanje , jer znam da cu od vas dobiti iskreno misljenje i savjet te se lakse odluciti

user posted image
Hvala vam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 17:54:13   
manfri

IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Na jezeru!

Ja u Vojnoj ne bi vi vise nikada jer sam imala grozno iskustvo na prvom porodu kada sam imala jako problematican porod,rodila sam u 12 sati navece a oni nemaju dezurnog pedijatra,sto je jako neodgovorno sa njihove strane,tako da samo Jezero dolazi u obziruser posted image


Iz ovog razloga sam se ja prvi put odlucila na GAK i sada opet planiram na Jezero. Kada sam birala porodiliste i kada sam skontala da je ovo jedna od razlika, kod mene vise nije bilo dileme. Svi argumenti da su u Vojnoj bolnici bolji uslovi (sobe i sl.) mi nisu bili vise vazni. Osim toga, na Jezeru je ipak klinika, ima vise ljekara u smjeni u u dezurama, pa mogu priskociti ako nesto krene kako ne treba.

A nemoj slusati price. Samo se lose i cudne price prepricavaju. One redovne, dobre, sa dobrim zavrsetkom nisu interesantne za prepricavanje i tracanje. user posted image

I nemoj se plasiti zato sto je blizanacka trudnoca. Nije to ljekarima nista neuobicajeno. user posted image


Trudim se ne slusati te lose price , ali cini mi se koliko god da bjezim neko me proganja s jednom od njih sama sebi govorim Ok to si ti bilo je OK s prvim djetetom bit ce aBd i sa ovo dvoje , ali znate ono kad neko vam "ubaci bubicu" i ona vas nagriza


_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 17:54:53   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: manfri

drage moje hvala vam do neba user posted image upravo radi tog ne daj Boze me Opca bolnica kopka , sad za sad je sve OK hvala Bogu , ali nikad ne mozes biti 100 % siguran a meni je zdravlje mojih bebica najvaznije na svijetu , od bilo kakvog tretmana i cega vec... Zelim biti koliko toliko sigurna da je sve pri ruci ne daj Boze necega , ne zelim svjesno rizikovati nista. Zto sam postavila pitanje , jer znam da cu od vas dobiti iskreno misljenje i savjet te se lakse odluciti

user posted image
Hvala vam user posted image user posted image user posted image


user posted image

Meni je postojala dilema izmedju starog GAK-a koji je, iskreno, bio bas neuslovan i puno uslovnije Opce bolnice. Ali sada kako je otvoreno Jezero, mislim da su i gore uslovi jednako dobri, ako ne i bolji.

U svakom slucaju sretno. user posted image Kada stizu bebice? user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 18:00:06   
manfri
Neca xxx hvala mila user posted image user posted image Po doktorima, tj onim njihovim "savrsenim" 40 sedmica ( koje ja usput nisam docekala ni s prvim bebacom ) 12.08. ali moja doktorica (privatno) misli da ce biti negdje oko 23/24 07 sto i ja mislim ali vidjet cemo aBd . Nek samo budu dobro i zdravo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 18:02:41   
Neca xxx
A znam manfri za te lose price. Cini mi se da sada, kako sam trudna, samo te lose price cujem. Na svakom koraku. Ne znam da li je stvarno puno takvih iskustava ili ja prije nisam obracala paznju, ali bas ih je previse.

Ali mislim da je to zbog toga sto su takve price upecatljive i ljudima zanimljive da ih prepricavaju. A onih 1000 drugih primjera gdje je trudnica otisla i brzo rodila zdravu bebu, ni ne registrujes, zato sto je to uobicajeno i ocekivano.

Ne brini se. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 18:22:45   
Honey3

IZVORNA PORUKA: manfri

Ma iskreno isprepadali su me zivu sa komentarima o porodu sa blizancima ( Hm ko nas narod nista fino da ti ispricauser posted image user posted image ) pa zato pitam.


ma daaaj,sa mnom zena bila u Vojnoj,trebala na carski roditi,jednu bebu u sobi rodila,sama beba ispala kad su je trebali u salu,a druga beba isto kaze ona ispala u sali sama,i to ih ona oboje uhvatila da ne padnu na pod,znaci bukvalno rodila s nogu....ne brini,kako izleti jedno,izleti i drugo,bit ce to sve puno bolje nego sto mislis aBduser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 18:41:15   
Hannica

IZVORNA PORUKA: manfri

Ma iskreno isprepadali su me zivu sa komentarima o porodu sa blizancima ( Hm ko nas narod nista fino da ti ispricauser posted image user posted image ) pa zato pitam.


Nemoj da se plasis,sve ce biti uredu,aBd. I sama sam rodila blizance CR u 40-oj sedmici trudnoce i sve je bilo savrseno,naforumu imas mnogo zena koje su prosle kroz isto.Istina je da se stvari mogu zakomplicirati,ali mogu i kod trudnoce gdje se ne radi o blizancima. Samo hrabro.user posted image
Imas i temu blizancu na kojoj mozes procitati mnogo pozitivnih iskustava,mozda te to malo ohrabri.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 20:08:51   
manfri

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

A znam manfri za te lose price. Cini mi se da sada, kako sam trudna, samo te lose price cujem. Na svakom koraku. Ne znam da li je stvarno puno takvih iskustava ili ja prije nisam obracala paznju, ali bas ih je previse.

Ali mislim da je to zbog toga sto su takve price upecatljive i ljudima zanimljive da ih prepricavaju. A onih 1000 drugih primjera gdje je trudnica otisla i brzo rodila zdravu bebu, ni ne registrujes, zato sto je to uobicajeno i ocekivano.

Ne brini se. user posted image


Ma znam da su upecatljive ali user posted image user posted image user posted image pa zar ne moze niko poceti neku normalnu pricu ono bez pocetka eto ja ne bi da te plasim ali .... ili eto znas ona ... neka napatila se ziva jedva zivu glavu izvukla i sl. mislim Hallooo zene znam da ima losih iskustava ali nemoj me u crnjak bacati daj mi staq pozitivnouser posted image user posted image user posted image ono tipa ne sekiraj se i sl. bit ce sve Ok , covjece ja sva sretna bebci na putu bit ce graje aBd i onda me tamo neka baba zadeverauser posted image user posted image user posted image Nije da ne zelim cuti "teze" slucajeve ali stvarno ih je previse u pricama niko nesto fino da ti ispricauser posted image user posted image

Moj porod (prvi) bi fantazija ali doslovno vodenjak pukao u 18:45 rodila malca u 23:45 bez ista cak sam i babicu i doktora iznenadila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bebac 3250 , dug 53 , ja ustala ko leptir user posted image nakon poroda e takve price zelim cuti

Zaha svaka cast hvala na postu i na pozitivnom primjeruuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 20:14:37   
manfri

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: manfri

Ma iskreno isprepadali su me zivu sa komentarima o porodu sa blizancima ( Hm ko nas narod nista fino da ti ispricauser posted image user posted image ) pa zato pitam.


Nemoj da se plasis,sve ce biti uredu,aBd. I sama sam rodila blizance CR u 40-oj sedmici trudnoce i sve je bilo savrseno,naforumu imas mnogo zena koje su prosle kroz isto.Istina je da se stvari mogu zakomplicirati,ali mogu i kod trudnoce gdje se ne radi o blizancima. Samo hrabro.user posted image
Imas i temu blizancu na kojoj mozes procitati mnogo pozitivnih iskustava,mozda te to malo ohrabri.user posted image

Hvala mila pogledat cu , bas mi je drago cuti da je sve proslo odlicnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
16.4.2013 23:41:17   
SREĆNA
Kad već pitaš ja bih preporučila Jezero.Ja sam rodila blizance carskim prije dva mjeseca na Jezeru, fala Bogu sve je prošlo dobro iako sa i sama umirala od straha.Ipak gore je sve na jednom mjestu, ima dosta doktora, većina će savjetovati ad rađaš carskim, mada izbor je tvoj, ako je sve ok onda rađaš prirodno, niko te ne sili ni našto.Meni je gore bilo poslije poroda, jer sam bila u sobi gdje su tri kreveta i dva inkubatora plus troja kolica za bebe, znači ne možeš se okrenut u sobi, od toga imam traume.Sestre grozne, drske i neljubazne.Čast izuzecima naravno, kad dođu u sobu kad ih zovneš pa odnesu bebe da presvuku i nahrane bez rondanja i zvocanja.
Priča ima uvijek ovakvih i onakvih.Nijedan porod nije isti.Važno je da se bebe rode žive i zdrave da nikakva intervencija ne zatreba.
Neka je tebi sretno kako god da odlučiš i da rodiš akoBogda živu i zdravu dječicu.

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
18.4.2013 12:38:28   
manfri
Srecna Cestitke od user posted image user posted image za hrabrost i za dva nova zivotauser posted image user posted image user posted image user posted image zelim vam sve najbolje na svijetu i hvala na savjetu. U pravu si prica ruznih ima , a meni je zdravlje mojih bebaca najvaznije ?

Ako ti ne bude mrsko kad budes stigla napisi mi kako ti je prosao oporavak od CR, kakop su bebaci prosli ? Jesi morala na CR ili si sama odabrala ?

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
19.4.2013 22:51:18   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: manfri

Srecna Cestitke od user posted image user posted image za hrabrost i za dva nova zivotauser posted image user posted image user posted image user posted image zelim vam sve najbolje na svijetu i hvala na savjetu. U pravu si prica ruznih ima , a meni je zdravlje mojih bebaca najvaznije ?

Ako ti ne bude mrsko kad budes stigla napisi mi kako ti je prosao oporavak od CR, kakop su bebaci prosli ? Jesi morala na CR ili si sama odabrala ?



Fala ti puno ja tebi takođe želim svu sreću i u trudnoći i na porodu i svakako u životu sa svojim bebama akoBogda,

Oporavak od CR je extra prošao, ja sam samu sebe iznenadila.Prvo ustajanje nakon buđenja je bilo fantastično, apsolutno nisam bol osjetila, polahko odeš do umivaonika , umiješ se, napiješ se vode, vratiš se u krevet.Sutradan kad su nas prebacivali iz intenzivne ja sam hodala , nisu me vozili na kolicima.Ne znam ja sam sama iznenađena kako sam se dobro osjećala.Jedino me je boljelo kad se nakašljem, ali nisam nešto puno ni kašljala, jer sam odmah po dolasku na odjeljenje uzela bebe, nisam imala vremena ni da ležim.Stalno sam bila na nogama, to mi je puno pomoglo, samo hodanje što više.Kad legnem odmah mi se kašlje a dok iskašlješ onaj šlajm rana te baš zaboli.Ja sam izašla treći dan kući.Bebe bile doro kao i ja i nije bilo razloga da se dalje ostaje, a ne bih imala ni snage psihički podnijeti onu bolnicu više.

Ja sam morala na CR, jer je prvi porod bio takođe carski, a mala razlika između poroda i nove trudnoće 9 Mmj, a i bebe bile zatkom okrenute.

Bebe su ocijenjene ocjenom 10 oba, bili teški 2700 i 3000 kg.rođeni u 38 sedmici, sve bilo super fala Bogu, nisu imali žutilo, nisu morali ni u inkubator, tako da fala dragom Bogu sve je bilo uredu.

Ne znam šta bih još mogla napisati, ako te još šta interesuje piši, pa kad stignem opet ću ti odg. user posted image

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Gdje na porod s blizancima u Sa?
21.4.2013 13:59:58   
manfri
MASALLAH ! user posted image Eto ja samo to imam reci !
Hvala ti na lijepim zeljama !
Hvala ti na odgovoru do neba ! Ja sam prvi porod imala prije 3 godine i bio je prirodan ( rodila malca od 3250 53 dug za doslovno 15 minuta ( iznenadila i doktora i babicu user posted image user posted image user posted image a sad bebci okrenuti sad ovako sad onako tak da ne znam moja doktorica kaze da trebam imati u vidu i CR za svaki slucaj, a ja ga se iskreno bojim uzasno ne znam zasto nisam kukavica imala sam vec 3 operacije i izasla u rekordnom roku bez problema hvala Bogu ali eto nesto me strah tog CR , a do sada i u skorije vrijeme nisam imala nikoga pitati kako sta , bar da se psihicki pripremim da mi bude lakse user posted image sve mi to zvuci nekako stravicno .
Sad za sad gledam da zadrzim svoje fudbalere u trbi sto duze ili bar do te 37 sedmice ABD pa onda sta Bog dragi da ! U svakom slucaju tebi puno hvala na odgovoru, nije lako naci vremena pored jedne bebe a kamoli dvije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zelim ti od srca da svi uvijek budete srecni, veseli i zdravi !

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Razlika mejđu djecom
jocajaca

Koja je po vama najidealnija razlika između djece?

manje od godinu (5%)

godinu dana (0%)

dvije godine (12%)

tri godine (38%)

četiri godine (19%)

pet ili više (26%)


Broj svih glasova: 42

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *