|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ginekolozi u Bihaću
3.3.2015 18:17:49   
djevojkasune
Drage moje Bišćanke,

kojeg biste mi ginekologa mogle preporučiti? kakva su vaša iskustva (pozitivna i negativna)!

Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ginekolozi u Bihaću
3.3.2015 19:13:06   
bejbibi
Cao draga, ja sam.kod velagica,iako je on kao najbolji ja iskreno.nisam zadovoljna jer de ne posveti kako treba. On je prebukiran pa na brzinu radi da te skine sa dnevnog reda....cula sam da doktor blazevic puno puno vise posvecuje svoje vrijeme pacijentima...pa eto... Za druge ne znam jer nisam odavde, samo zivim tu zasad....iskreno da ti kazem ja bih voljela da se prebacim.kod doktora blazevica ali sam pred kraj trudnoce pa.mi bezveze al ubuduce mislim da cu kod njega na preglede...ima jos jedan stariji doktor al se ne mogu sjetiti imena:( i on je isto dobar kazu.... Svi oni rade i u bolnicu i privatno

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu djevojkasune)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ginekolozi u Bihaću
4.3.2015 9:59:31   
Ami La
Ja bih preporučila Blaevića, Velagića i Jelića!

A ako je ikako moguć zaobila bi Dinića.

Zanima me kakva ste vi iskustva ima li s Dr. Dinićem?
Ja stvarno ne znam, da li za tog gospodina mogu da pronađe finu riječ. Razočarao me prvo kao čovjek, a drugo kao doktor.

Sve je počelo s tim da sam prije par mjeseci ostala trudna. Poto sam u radnom odnosu odlučila sam da idem kod nekog privatnog doktora, da bih to manje izostajala s posla. Na preporuku nekoliko prijateljica odlučila sam se za Dr. XY (smatram da njegovo ime nije bitno za ovu priču).

U 26. sedmici trudnoće otila sam da otvorim karton u ZU Dom zdravlja Bihać, u slučaju da mi zatreba bilo kakva uputnica itd., jer ga dotad nisam imala. Jedna veoma ljubazna i prijatna gospođa/ sestrica me pitala kod kojeg doktora elim otvoriti karton, na izbor sam imala Dr. Dinića i Dr. Hasić Ćehić. Bilo mi je svejedno, jer oboje su mi bili nepoznati, tako da je moja odluka pala na Dr. Dinića. Uskoro ću poaliti svoju odluku.

Već kod prvog razgovora se nisam osjećala ugodno. Doktor mi je jasno dao do znanja, da njemu smeta to ja idem privatno kod Dr. XY (omalovaavao je njega i njegov rad). Pored toga sam se zapitala, da li sam ja dola kod ginekologa ili na izbor za Miss BiH ili čega drugog?!? (Previe sam stara da bih bila prvorotka (30!), previe sam debela itd. Itd.) Sve i da jeste, s medicinskog gledita, upravu smatram da je trebao to obrazloiti ili upozoriti me na moguće posljedice i slično. Ali naalost, to nije bio slučaj i sva sam zabrinuta napustila njegovu ordinaciju.

Nakon par sedmica (35. sedmica trudnoće) vadila sam rutinske nalaze u DZ. Poto sam taj dan sebi svakako uzela slobodno na poslu, odlučila sam da odem kod Dr. Dinića i raspitam se o trudničkom bolovanju. Bez ikakvih pitanja, bez ikakvog pregleda mi je doktor vratio moj karton i rekao da dođem u 38. sedmici. Pokuala sam doktoru da objasnim da me leđa jako bole i da sumnja, da ću fizički dotad moći izdrati. Na to sam dobila odgovor, da mu se ne petljam u struku, jer se ni on ne petlja u moju. Ako imam problema, da se alim Dr. XY. Ponovo iznenađena i zbunjana njegovim odgovorom napustila sam njegovu ordinaciju.

Nakon nekoliko dana otila sam kod svog privatnog doktora, koji mi je sam od sebe rekao da moram na trudničko bolovanje, te da odem u Kantonalnu bolnicu po uputnicu. S tom uputnicom da odem u DZ, da mi upiu trudničko bolovanje u karton, te da mi izvade uputnicu za rodilite, jer sam već u 37. sedmici i da bih se svaki čas mogla poroditi. Tako sam i uradila.

Međutim, Dr. Dinić je to odbio uraditi. Ponovo nisam mogla da vjerujem svojim uima. Zamolim doktora da mi napie te potrebne uputnice i da me pusti na miru da idem kući, jer me te njihove konkurencijske gluposti ne zanimaju. Ovog puta sam dobila odgovor, da on smatra da ja ne bih trebala te uputnice dobiti prije 38. sedmice (ponovo nisam dobila obrazloenje, zato on to tako smatra, te je svoje zaključke donio bez ikakvog pregleda itd.) i da njemu niko ne moe narediti da pie uputnice, ako on smatra da nisu potrebne.

Sva razočarana, ljuta i uplakana sam napustila ordinaciju i zapitala se: U pm, u kakvoj će se dravi moje jadno dijete roditi (ne znam ni kako da se porodim, kad mi ne daju uputnicu). Kakav je to doktor? Kakav je to čovjek? Da li se tu samo o parama radi? Da li je taj čovjek normalan?

Sad me zanima da li sam ja jedina kojoj se ovakvo neto desilo ili nas ipak ima vie?


< Poruku je uredio Ami La -- 4.3.2015 10:05:44 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ginekolozi u Bihaću
5.3.2015 15:31:11   
diska4
Veliki pozdrav!

Ja sam zasad prezadovoljna dr.Dzanicem (idem kod njega privatno) jer mi.je prva trudnoca i ocekujem blizance.Ako neko.moze opise kakvo je trenutno stanje u bolnici uopce po pitanju poroda i na sta treba da obratim paznju??user posted image


(odgovor članu Ami La)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ginekolozi u Bihaću
5.3.2015 16:17:10   
bejbibi
Diaka imas temu porodiliste u bihacu i tamo imas neka.iskustva od zenica....ja se za dvije sedmice trebam poroditi ( il ranije) i iskreno zabrinuta sam jer ne znam na sta cu naletit...nisam odavde i nikog nemam svog a tjesim se time da idem privatno kod velagica pa je on i nacelnik tamo.....nadam se da ce proci ok..svakako pisem svoje iskustvo aBd :).....
Al ko sto je Ami La navela ta njihova konkurencija ubi covjeka u mozak i cula sam da pijedini na porodilistu imaju tako te neke izvale jer eto nisi isla kod doticnog privatno...katastrofa ova nasa drzava i sistem al valja nam izdrzati....pusat cu aBd svoje iskustvo na temi porodiliste u bihacu... Samo da izadjemo zive i zdrave sa bebicama

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu diska4)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ginekolozi u Bihaću
5.3.2015 17:47:13   
diska4
Joj drzim ti fige da ti sve bude u redu.Do mene ima jos tek 4 jula mi je kao termin ma da se nikad nez mozda i prije.
user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ginekolozi u Bihaću
6.3.2015 22:49:27   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: diska4

Joj drzim ti fige da ti sve bude u redu.Do mene ima jos tek 4 jula mi je kao termin ma da se nikad nez mozda i prije.
user posted image user posted image


Hvala draga,sretno.i tebi :)) pridruzi nam se na temi Razgovori u ocekivanju beba.... Super su zenice i bas aktivna temauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu diska4)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ginekolozi u Bihaću
11.3.2015 16:25:33   
Bubydina
Po priči drugi žena u bolnici,najviše pohvala sam čula za dr.Blaževićauser posted image
A od onih mjesec dana u bolnici susrela sam se i s drugima doktorima,
ni oni i ni drugo osoblje mi nisu ostavili loš dojamuser posted image

Na kraju trudnoće sam završila kod dr. Salaha,
i na iznenađenje mnogih,
bila sam prezadovoljna...prvo kako nam je sve detaljno pokazivao bebu na uzv,
mm je mogao biti uz mene(dok je mm kod druge dr samo jednom ušao da vidi bebu)
a i kako se brinuo dalje
moja user posted image je bila rizična...

Opet,
niko od nas ti ne može reći da će ti neki dr 100% odgovaratiuser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ginekolozi u Bihaću
12.3.2015 8:27:02   
mamabb
Ja sam prošle godine svašta protutnjila korz kantonalnu bolnicu i ginekologiju,imala sam op ciste na jajniku a poslije toga trudnoća koja je završila spontanim user posted image ...ne znam šta bih vam rekla...isto sranje drugo pakovanje,kako im je dan bio i oni takvi... al eto i to je prošlo...

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ginekolozi u Bihaću
12.3.2015 22:33:31   
Bubydina
Zao mi je sto si prosla kroz takvo iskustvouser posted image
Valjda kako koga strefi ...
Ja sam vec 3x bila u bolnici,s tim da sam prvi put
imala op ciste prije 5god i sve pohvale,
sestra S me jednom hranila,
i nikad necu zaboraviti taj tanjir supe

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ginekolozi u Bihaću
29.4.2015 19:27:28   
Snowflake84
Pozdrav svima,

Nova sam na forumu pa da se i ja uključim malo. user posted image

Zao mi je sto cujem losa iskustva za dr.Dzinica, jer i sama idem kod njega (privatno). Naime, ja nemam lose iskustvo sa njim i smatram ga dobrim ginekologom. (iako mi je tek prva trudnoca i prvi ginekolog).

Jedina mana sto bih navela kod njega je to sto malo prica, tj. kaze samo osnovne stvari, dok ostalo morate sami pitati.

Inace je super. user posted image

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *