|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ginekolozi u DZ Tuzla
7.8.2011 12:21:36   
sretnaaa
Drage moje,
muči me jedno pitanje i to da li neko slučajno zna kakva je dok.Jasmina Dragović, ginekolog u Domu zdravlja u Tuzli, čula sam da je bila dvije godine u zatvoru, jer je neka žena imala spontani zbog nje odn.ona ga je izazvala user posted image Ja sam u četvrtom mjesecu trudnoće i idem kod nje na preglede a privatno idem kod Azre Blitvić, jako prijatna i fina žena user posted image .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
7.8.2011 12:58:45   
dada83
Ne znam za nju, ali ako si tako nesto cula zasto ne promijenis ginekologa, ima ih kamaru dole, ja sam isla kod Amele Adzajlic i pravo sam zadovoljnja sa njom.

(odgovor članu sretnaaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
8.8.2011 12:54:33   
sanela.asja
Ja sam bila nekad davno kod nje i pravo mi je fina i ljubazna,cula sam za to i znam da su njene kolege pricale da to i nije bilo do nje i da je napravedno osudjena i vjerovatno jeste tako cim i dalje radi i ima licencu za rad..
A ako si tako nesigurna mozes slobodno promjeniti ljekara kao sto dada83 kaze ima ih podostauser posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu dada83)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
8.8.2011 21:12:03   
Sonja
ja to nisam cula..jednom mi je ona radila uzv i ok mi je
meni obe trudnoce je vodila i vodi dr. Mahira Jahic..
kao sto su ti i rekle ima dosta dr. pa ako si nesigurna promijeni doktoricu da budes mirna

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
8.8.2011 22:45:23   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: sretnaaa

Drage moje,
muči me jedno pitanje i to da li neko slučajno zna kakva je dok.Jasmina Dragović, ginekolog u Domu zdravlja u Tuzli, čula sam da je bila dvije godine u zatvoru, jer je neka žena imala spontani zbog nje odn.ona ga je izazvala user posted image Ja sam u četvrtom mjesecu trudnoće i idem kod nje na preglede a privatno idem kod Azre Blitvić, jako prijatna i fina žena user posted image .



ja sam čula da je ona uradila abortus svojoj pacijentici jer je pacijentica tako željela a trudnoća je bila veća od one granice za koju je zakonski odobren abortus.
pacijentica je to uradila kod nje privatno i bez znanja svog supruga pa je onda kada je muž saznao stvar se zakomplikovala i dotična je završila u zatvoru...eto tako sam ja čula za pomenutu dr.

< Poruku je uredio manuela -- 8.8.2011 22:53:42 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu sretnaaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
8.8.2011 23:14:27   
*sunce*
Dr.Dragović jest bila u zatvoru, jer je uradila abortus trudnoće koja je bila velika.
To se moglo desiti bilo kojem doktor/u/ici. Nikad se ne zna šta život donosi.
Ja sam bila kod dosta dr, Dragovićka mi je po pristupu i priči najbolja.
Sutra aBd idem na pregled, mislim da sam trudna, a planiram da mi ona vodi trudnoću :)


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
9.8.2011 14:46:09   
amrica
Zdravo svima, imam dječaka od 4 god. i sad mislim da sam ponovo trudna, odnosno uradila sam test za trudnoću i bio je pozitivan. Prošlu trudnoću sam išla privatno i nadavala se para, te treba ovo... te ono...nije nešto u redu...ma poludila na čisto, išla sam kod tri ginekologa zbog raznih stvari... a sad bi da idem u DZ jer kažu da ima i tu profesionalnih doktora koji znaju da rade svoj poso i ne gledaju samo u tvoj novčanik. Čula sam za dr. Amru H. i Amelu A. koje valjda i privatno rade zajedno...PITANJE JE KOJOJ OD NJIH DVIJE DA ODEM???
Hvala na odgovoru.

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
9.8.2011 15:00:04   
amrica
Zaboravila sam pitati da li se moram naručiti u DZ ili odem i predam knjižicu??

(odgovor članu amrica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
9.8.2011 15:03:53   
sanela.asja
Neznam mnogi hvale Amru.H.al evo mojoj prijateljici je zeznula sve zena se porodila u 8 mjesecu trudnoce i kod bebe je bio sastavljen jednjak sa zeludcem pa je bebica imala dvije tri operacije..
Kazu na gradini da se to sve moglo vidjeti na ultrazvuku i da se moglo na vrjeme izljeciti dok je beba u stomaku sa nekim ljekovima,a njoj je Amra vodila trudnocu kao urednu i govorila da joj je trudnoca skolska..

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu amrica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
9.8.2011 15:32:33   
amrica
auuuuuuuuuuuuuuu...onda ne znam, a Amela??? Ili da idem privatno...čula sam za Blitvićku da je dobra, njoj nisam u prvoj trudnoći išla, možda je to bolje ipak...

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
9.8.2011 15:52:27   
sanela.asja
Blitvicka je super ja sam kod nje isla nije losa..
sad sam kod Suade Tinjic u osmom sam mjesecu al sam dobro prosla kod Suade uzela clansku kartu 100 km koja vrjedi godinu dana i tu spada i vodjenje trudnoce tako da sam super prosla,nazalost nemogu se vise kupiti te clanske bio je ogranicen broj to bi ti bas bilo super..
A opet ti otidji u DZ raspitaj se malo za Amelu neznam kakva je,i za Amru sam cula sve naj al eto izgubila sam ljepo misljenje kad se desilo sve to mojoj prijateljici

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu amrica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
9.8.2011 16:07:08   
*sunce*
Evo mene opet :) doktorica iz DZ  mi na godišnjem, bila sam kod Tinjićke, potvrdila mi je, 6/7 nedjelja :)
Što se tiče članskih karti uskoro će biti opet u prodaji, tako mi reče sestra koja radi kod nje.

A sad, ja sam puno istraživala po netu i na svaki način o svakoj doktorici, jedna je za onu, druga protiv i sve tako u krug. Odlučila sam se za dr.Tinjić i dr.Dragović.

Amela Adžajlić mi je vodila prvu trudnoću, koja je nažalost izgubljena u 34 nedjelji :( Kad nje nije bilo uskakale su dr.Mahira Jahić i dr.Mešalić. Iako je moj gubitak bio Božija volja,  rekla sam nikad više kod njih.

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
9.8.2011 21:14:21   
sanela.asja
Meni je Tinjicka odlicna stvarno ljubazna i vodi racuna o pacjentu,a svaki ljekar prave greske mi smo tu da biramo i da procjenjujemo po nasem ukusu user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
9.8.2011 22:44:11   
Selma.A.M
Obje trudnoće mi je vodila Amela Adžajlić u Domu zdravlja,mogu reći sve da je ok kao ginekolog jer su obje trudnoće koliko toliko protekle uredno,sve što se moglo desiti desilo bi se kod bilo koje dr ako je suđeno (tako ja bar mislim).Obišla sam mnoge ginekologe dok nisam izabrala jednu ili dvije sa kojima sam koliko toliko zadovoljna.Tako dr. Habibović,dr. Adžajlić,dr.Blitvić su mi ok.DR. Žigić,DR.Balić, i dr.Jahić sami par puta potrefila u domu zdravlja i nemam neko posebno mišljenje osim da su odradile ono po što sam i došla a to je pregled i tumačenje određeni nalaza.

Tako da "niti falim niti kudim"  sve zavisi kod koje ćeš se ti prijatnije osjećati i koja će bolji utisak ostaviti na tebe a što se tiče profesionalnosti mislim da su obje što se toga tiče jako dobre....A sad greške se dešavaju svima user posted image ................Kako god da izabereš nadam se da ćeš biti zadovoljna ........

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
10.8.2011 17:12:11   
sretnaaa
Ono što ja mogu reci jeste da su sve na svoj način i dobre i loše svako pravi greške to se zna ali ima tu dosta i bezobrazluka ja nikada ne bih išla u DZ da mi nije za bolovanje , sve bi išla kod dr. Blitvićke, ona bar sve pojasni i ima vremena za tebe. Ja sam bila kod svoje dr. Dragović, pregledala me,rekla da je sve u redu, hvala Bogu, ali ja sam imala par pitanja vezano za trudnoću a ona me tek tako ostavila u svojoj kancelariji i otišla , jer je imala par pacijentica a fetalni........pa zar joj ja nisam pacijentica.........sramota, kad sam izašla, od muke sam počela plakati jer sam i onako osjetljiva a trebalo mi je par savjeta koje mi može samo moj dr. dati. Znači neko joj manje a neko joj više znači odn.ima vremena za njega.
Ma kratko rečeno odjebala me na fin i kulturan način........da izvinete na izražaju........

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
10.8.2011 17:42:09   
nanatz
definitivno OK DR AMELA A.a bila sam kod raznih dr(sto privatno,sto u DZ)

_____________________________

BOG nije obecao,da ce zivot biti lak,ali je obecao da ce uvijek biti uz nas.............

(odgovor članu sretnaaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
12.8.2011 14:21:39   
amrica
Ma kad tad moram otići u DZ i zbog uputnica i eventualnog bolovanja...mislim da sam već u 7 nedjelji trudnoće a nisam otišla gin., nekih milion obaveza a tu najvažniju nisam obavila...planiram sutra otići kod Blitvićke a i kod Amele u DZ pa ću tako kombinovati...jel ko od vas radi možda u školi? kakva je procedura ako si zaposlen u školi na određeno a termin je recimo u martu, da li od marta dobiješ porodiljsko do datuma kad ti ističe radni odnos? Da li je komplikovano dobiti bolovanje u školi ako moraš mirovati u trudnoći?
Hvala vam svima na odgovorima

(odgovor članu nanatz)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
13.8.2011 12:14:45   
Semica
Meni trudnocu vodi dr.Dragovic...eto hB usla sam u deveti mjesec...sada cekam svaki dan kada ce se bebi odluciti da dodje na svijet...
Dr.Dragovic mi je sasvim OK...uvijek prijatna,nasmijana,vesela---dok sam za Amelu cula da moras izvlaciti rijeci iz nje...da nista sama ne zna reci ako ne pitas...a sto se tableta tice...ne daje ni vitamine ni nista dok ti ne pitas smijes li piti tj.da li bi trebala i sl. dok je ne "napomenes"...( ovo mi je prijateljica pricala)...
Sto se privatnika tice dr.Blitvic je OK...ali dr.OMERAGIC je ZAKON!!! Sretno!user posted image

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu amrica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
13.8.2011 12:26:26   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: Semica

Meni trudnocu vodi dr.Dragovic...eto hB usla sam u deveti mjesec...sada cekam svaki dan kada ce se bebi odluciti da dodje na svijet...
Dr.Dragovic mi je sasvim OK...uvijek prijatna,nasmijana,vesela---dok sam za Amelu cula da moras izvlaciti rijeci iz nje...da nista sama ne zna reci ako ne pitas...a sto se tableta tice...ne daje ni vitamine ni nista dok ti ne pitas smijes li piti tj.da li bi trebala i sl. dok je ne "napomenes"...( ovo mi je prijateljica pricala)...
Sto se privatnika tice dr.Blitvic je OK...ali dr.OMERAGIC je ZAKON!!! Sretno!user posted image


Eto vidiš nije svakome isto user posted image  ........dr Dragović je super ginekolog (iz iskustva) jer mi je se potrefila par puta ali na moju veliku žalost uvijek zaboravim njeno prezime user posted image user posted image
A što se tiče dr.Amele kako kažem nije svakome ista ali eto meni je vodila obje trudnoće jednu prije 5 godina i jednu sad do prije 15 dana i nijednom se nije desilo da sam je ja morala napomenuti oko ljekova( jer ni sama ne znam šta bi trebala piti user posted image ) a i toliko puta me je napomenula za inekcije progresteron koje sam primala do 3 mjeseca da ona nema na esencijalnoj listi ali da odem kod dr porodične medicine da mi da i tako neke stvari koje su kao sitnica ali znače puno.........
OPet kažem svako ima svoje mišljenje i valjda zavisi i od toga na koju nogu ustane koja dr user posted image  
U svakom slučaju preporučujem da prije odabira jednog ili dva ginekologa koja će te voditi da obiđeš njih 10 ak i onda sama stekneš mišljenje o njima (tako sam bar ja user posted image )

Semice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
13.8.2011 12:34:21   
Semica
A dobro...to nisu moja iskustva...prijateljica mi pricala o tome...smatram da ni jedan dr. ne moze svima odgovarati u potpunosti..nekome je super,a nekome ne valja...Ko nadje da mu stima dr.neka kod njega i ostaneuser posted image ...kome se ne svidja neka trazi drugog i to je touser posted image

Selma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ljubi djecicu!!! Ljubac i tebi user posted image

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
13.8.2011 20:18:13   
klemzi
Suade Tinjic

Moj rođak vraćao njen kredit dok je radila u Gradačcu user posted image Zato za nju, kao čovjeka user posted image user posted image
Ne znam je kao dr, tako da o tome ne bih.


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
14.8.2011 1:30:25   
Hannan
Ja sam prije 5g vodila trudnocu kod Dr. Dragovic, i stvarno nisam imala rijeci zamjerke na nju, jako prijatna, vesela zena. Istina d aoni u dz nemaju bas puno vremena i ne mogu se posvetiti svekom pacijentu da s njim sjede i razglabaju, ali ono sto sma je pitala odgovrila bi mi,a i mimo toga davala savjete. Sad kad bih ostala trudna bez razmisljanja bih ponovo kod nje, s tim sto bih jos 2-3 puta otisla privatno (Blitvicki) cisto radi UZ, jer mislim da ona 3 koje oni urade su malo.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
14.8.2011 11:51:23   
sanela.asja
Moj rođak vraćao njen kredit dok je radila u Gradačcu Zato za nju, kao čovjeka
Ne znam je kao dr, tako da o tome ne bih.

Za to neznam meni je bitno da je ona srtucna da me pregleda kako treba i da je ljubazna prema meni ipak ostavljam joj novac,a ostalo kakva je ona van ordinacije nije mi bitno,ipak da nije dobra doktorica nebi imala svoju polikniku I tamo i U TZ

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
14.8.2011 20:55:24   
klemzi
IZVORNA PORUKA: sanela.asja

Moj rođak vraćao njen kredit dok je radila u Gradačcu Zato za nju, kao čovjeka
Ne znam je kao dr, tako da o tome ne bih.

Za to neznam meni je bitno da je ona srtucna da me pregleda kako treba i da je ljubazna prema meni ipak ostavljam joj novac,a ostalo kakva je ona van ordinacije nije mi bitno,ipak da nije dobra doktorica nebi imala svoju polikniku I tamo i U TZ
Naravno da je ovo najvažnije.  Ali, proguglaj malo o njoj pa ćeš vidjeti iskustva ljudi. I u Gradačcu više nema polikliniku, otišla je zbog dugova. I meni broj poliklinika u vlasništvu nekog dr ne govori ništa o njegovoj stručnosti.


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ginekolozi u DZ Tuzla
14.8.2011 21:14:12   
Sonja
sunce drago mi je sto si se "vratila na rr i to 2u1
zelim ti sve najbolje aBd

Meni je dr. Mahira Jahic vodila prvu trudnocu i super je sve proslo...sad evo hB sam opet trudna i opet mi ona vodi..ja sam zadovoljna i nebi je mijenjala ...

dr.Dragovic mi je radila uzv..samo mogu reci da je fina onako....

svakom je najbolje da prvo "obidje" nekoliko ginekologa pa da se onda odluci za onog koji joj najvise paseuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *