|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ginekolozi u Zenici
29.3.2012 17:50:18   
malen@89
Drage zenice,
ovu temu postavljam prije svega jer sam jako nesigurna po pitanju izbora ginekologa u zenici,
pa ako neko ima dobra ali i losa iskustva da ih podjelimo.
Meni se licno svidio dr.Bojan Gvizdenovic,ali poslije zadnjeg spontanog imam neke sumnje,jer samo noc prije kiretaze bila sam kod njega i on nije vidio plod,trudnocu vodio kao blighted a vec sutradan su mi u bolnici rekli da uz bhcg od 52000 plod mora biti da je u pitanju missed jer je plod zamro sa 6 sedmica....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.3.2012 16:03:11   
diyanna
Meni osobno najbolji je dr Malik Sestic, svidja mi se njegov pristup prema pacijentici i nacin na koji radi...

jednostavno volim kada mi doktor prica i objasnjava sta vidi na ultrazvuku a ne ko moja prosla doktorica koja se zagleda u monitor i samo suti a meni srce lupa jer odmah pomislim da nesto nije ok...

ugl..ja idem kod dr Malika privatno u Medicom i bas sam zadovoljna a porod se priblizio tako da...nadam se da ce mo on i poroditi i da sve prodje ok....

sretno svima

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.3.2012 18:35:13   
niki83
Ja sam vec pisala na temi porodilista da je dr. Gvozdenovic dobar samo onima koji imaju dubok dzep..
I to govorim iz licnog iskustva..doktor koji mi je 9 mjeseci privatno vodio trudnocu, u bolnici me nije htio ni pogledati jer mu mm nije dao novac unaprijed! A jos je sve islo preko "poznanstva"..Hm..
U bolnici sam svojim ocima gledala kako dr. Sestic poradja zenu koju je doslovce za ruku drzao, pomagao, i bodrio je cijelo vrijeme...ali i ona je isla kod njega privatno pa su dogovorili termin za porod (gel). Eh sada, kakav je kad te slucajno zapadne to ne znam..
Uglavnom, poucena iskustvom vise ne bih pod normalnim okolnostima vodila trudnocu privatno..Ne daj Boze potrebe! Ovako samo im punimo dzepove, a tretiraju nas, pa kako kad..i svejedno nam se izdvaja za zdravstvo povelika suma od bijednih nam plata..user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu diyanna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.3.2012 20:09:25   
malen@89
Ma ja sam kod njega slucajno dosla,po poreporuci drugarice,a prethodnu trudnocu koja je isto zavrsila spontanim,mi je vodila dr.alica,i ona je meni bila ok al nekako uvjek sticem utisak da je sve to prilicno povrsno,tako da bi ovaj put voljela da nadjem dr.koji bi se bas posvetio mome slucaju,koji bi me vodio u pravom smislu te rijeci,a ne samo reda radi.
A mojoj poznanici je taj isti dr.Sestic vodio trudnocu 9 mj.privatno i kad je dosla da se porodi trazio joj pare,oono kao mutna plodna voda,trebalo bi se to malo ubrzati,ma uzas....

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2012 15:13:26   
lana84
Ja sam kod dr. Ribića. Zasad mi je ok user posted image , što se tiče poroda i odnosa u bolnici e to ćemo još da vidimo kad bude vrijeme.

< Poruku je uredio lana84 -- 7.5.2012 15:14:05 >


_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ginekolozi u Zenici
6.1.2013 19:04:11   
Storm
Zdravo, evo da malo osvjezim temu za Zenicu. Ja sam u 8. mjesecu, trudnocu mi od prvog dana vodi dr. Karahasan (privatno) i ja sam prezadovoljna, znaci samo pohvale nista drugo. Inace sam i prije trudnoce isla redovno na preglede, uvijek kod njega, tako da smo puno toga prosli zajedno user posted image , mogu samo reci da je veliki strucnjak i veoooma smirujuci hihihi

Termin se blizi, pa vidjecemo kakav ce biti u bolnici, iako uopste ne sumnjam u njega, jer sam i od drugih cula sve najbolje, tako da....javim vam kako je proslo....user posted image

Inace mislim da tu ima dosta i licnog iskustva, jer eto imam kolegica koje su prezadovoljne sa dr. Sesticem a neke druge opet nikako, isto tako za skoro svakog doktora. Najvaznije je da sve ide kako treba, onda je sve lako i babica te porodi bez problema

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ginekolozi u Zenici
6.1.2013 19:06:26   
Storm
Inace, za koga si se na kraju odlucila? Kakva su ti iskustva? Ne znam u kojem si mjesecu tada bila, pa mozda si se ovih dana i porodila :)
IZVORNA PORUKA: malen@89

Drage zenice,
ovu temu postavljam prije svega jer sam jako nesigurna po pitanju izbora ginekologa u zenici,
pa ako neko ima dobra ali i losa iskustva da ih podjelimo.
Meni se licno svidio dr.Bojan Gvizdenovic,ali poslije zadnjeg spontanog imam neke sumnje,jer samo noc prije kiretaze bila sam kod njega i on nije vidio plod,trudnocu vodio kao blighted a vec sutradan su mi u bolnici rekli da uz bhcg od 52000 plod mora biti da je u pitanju missed jer je plod zamro sa 6 sedmica....


(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ginekolozi u Zenici
6.1.2013 22:28:16   
hatepsut
Jooj Niki ne znam zasto je bio takav,ali samnom se proadjala zenica koja je privatno kod dr.Gvozdenovica vodila trudnocu,takodje je i prije poroda lezala samnom,on je svaki dan obilazio.kad nam je ubrizagan gel stalno je obilazio i mene uz nju user posted image ali moram priznati da je vise na nju pazio ,opdveo je u predradjaonu jer je ona tako zeljela.Kasnije mi je pricala stalno je zapitkivao koliko je boli i davao joj nesto protiv bolova.tako da je meni u ocima ostao kao velik covjek.

E sad isto samo rijeci hvale imam i za dr.Sestica ,mislim covjek me pregledao uputio u radjaonu i odveo me bukvalno,a da predhodno niko nije urgirao za mene niti sam mu nesto platila.lijepo me smjestio na krevet u radjaonu i rekao da porod nece jos jer je beba visoko,rekao je da ce doci kasnije,ali samo sto je izisao meni su krenuli naponi tako da me porodio dr.Gvozdenovic .On je meni na prvom mjesto dobar covjek,pa onda doktor.jedva je uzeo mustuluk nakon poroda,al zaista jedva.a nazvao je mm da mu kaze da sam rodila i da je sve ok .
Zaista ne znam do cega je,evo recimo taj Karahasan se nije htio javiti na tel. svojoj pacijentici ,zena je lezala samnom.a predhodno joj rekao da ce morati na cr ,zena se prirodno porodila.

< Poruku je uredio hatepsut -- 6.1.2013 22:32:12 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ginekolozi u Zenici
6.1.2013 23:15:40   
Storm

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Jooj Niki ne znam zasto je bio takav,ali samnom se proadjala zenica koja je privatno kod dr.Gvozdenovica vodila trudnocu,takodje je i prije poroda lezala samnom,on je svaki dan obilazio.kad nam je ubrizagan gel stalno je obilazio i mene uz nju user posted image ali moram priznati da je vise na nju pazio ,opdveo je u predradjaonu jer je ona tako zeljela.Kasnije mi je pricala stalno je zapitkivao koliko je boli i davao joj nesto protiv bolova.tako da je meni u ocima ostao kao velik covjek.

E sad isto samo rijeci hvale imam i za dr.Sestica ,mislim covjek me pregledao uputio u radjaonu i odveo me bukvalno,a da predhodno niko nije urgirao za mene niti sam mu nesto platila.lijepo me smjestio na krevet u radjaonu i rekao da porod nece jos jer je beba visoko,rekao je da ce doci kasnije,ali samo sto je izisao meni su krenuli naponi tako da me porodio dr.Gvozdenovic .On je meni na prvom mjesto dobar covjek,pa onda doktor.jedva je uzeo mustuluk nakon poroda,al zaista jedva.a nazvao je mm da mu kaze da sam rodila i da je sve ok .
Zaista ne znam do cega je,evo recimo taj Karahasan se nije htio javiti na tel. svojoj pacijentici ,zena je lezala samnom.a predhodno joj rekao da ce morati na cr ,zena se prirodno porodila.


Pa bas sam to mislila. Svako ima drugacije iskustvo, evo tvoj post sve govori. o svakom doktoru ces cuti i dobra i losa iskustva, sa stelom-bez stele, sa davanjem para-bez davanja para, svakako, sad do cega je to...???


(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ginekolozi u Zenici
30.1.2013 21:48:47   
my beby
pozdrav zeljela bi da pitam ako neka od vas ima vec iskustva u tome isla sam kod dr.sestica privatno sa cetri mjeseca trudnoce i rekao mi je da nosim curicu pa ako neko od vas zna kolike su sanse da se pogrijesi spol bebe mislim u tome preiodu trudnoce posto imam dvije curice jako bi svi zeljeli decka ali opet i ako buce curica neka je samo ziva i zdrava pa vas molim ako iko ista zna da mi javi hvala

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ginekolozi u Zenici
31.1.2013 13:27:01   
Storm
Svako naravno moze da pogrijesi, ali imas jos par mjeseci da se sa sigurnoscu utvrdi. Mi smo tek u sedmom mj saznali, krila se nasa curica user posted image .

Bitno je da je zivo i zdravo user posted image , ali ako ti je bas tako bitno mozes potraziti jos neko misljenje, sretno...

(odgovor članu my beby)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ginekolozi u Zenici
31.1.2013 17:05:27   
my beby
ok hvala ma nije mi bitno svejedno samo neka je zivo i zdravo to je naj bitnije ali eto samo pitam vase misljenje posto svi hvale doktora sestica pa mozda kod njega nema greski zato pozdrav

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ginekolozi u Zenici
20.2.2013 14:57:18   
Bambolina
Pozdrav svima. Može li mi neko ko vodi trudnoću kod dr. Karahasana dati broj njegove privatne ordinacije, nigdje na internetu ga nisam našla. I koga preporučujete za vođenje trudnoće u Zenici? Ja bih uskoro trebala na prvi pregled i dvoumim se između Šestića i Karahasana.. pa eto svako iskustvo ili preporuka bi mi dobro došli.. Unaprijed hvala

(odgovor članu my beby)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ginekolozi u Zenici
20.2.2013 15:45:20   
Storm

IZVORNA PORUKA: Bambolina

Pozdrav svima. Može li mi neko ko vodi trudnoću kod dr. Karahasana dati broj njegove privatne ordinacije, nigdje na internetu ga nisam našla. I koga preporučujete za vođenje trudnoće u Zenici? Ja bih uskoro trebala na prvi pregled i dvoumim se između Šestića i Karahasana.. pa eto svako iskustvo ili preporuka bi mi dobro došli.. Unaprijed hvala


443 140 Karahasan. Obojica su dobri, mozes otici kod svakog po jednom pa koji ti bolje "legne" user posted image

(odgovor članu Bambolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ginekolozi u Zenici
20.2.2013 19:36:31   
MaminaBeba
Moja najtoplija preporuka za doktora Šestića. On je krasan čovjek. Susretljiv, profesionalan, ljubazan, nježan. Vodio je moju prvu trudnoću, vodi i sada drugu. Nikada nije otvoreno tražio bilo kakav novac za bilo šta. Nažalost prvi put me nije on porodio, nije bio na smjeni. Sad drugi put, možda me i zadesi kada bude na smjeni. Ja se potajno nadam.

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 9:16:04   
Bambolina
Hvala vam mnogo objema. Storm, najvjerovatnije ću tako i uraditi. Za Karahasana sam čula sve najbolje, ali i da u zadnje vrijeme bolest pomalo uzima maha, kao ruke mu se tresu, pa ne radi operacije, pa ne znam koliko je to istina? A Mamina beba zar ne postoji mogućnost da doktor dođe u bolnicu kad krene porod iako nije njegova smjena? Moja kolegica se porodila u decembru i kaže da je bilo i takvih slučajeva, dok je ona ležala u bolnici.

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 10:30:41   
Storm
Draga Bambolina ja ti mogu licno potvrditi da to nije istina. Meni je Karahasan vodio cijelu trudnocu i idem inace kod njega vec godinama (a i mama ide jos duze user posted image ) i da nisam znala za bolest vjeruj mi ne bih ni primjetila, nego kada znas obratis malo vise paznju pa na momente primjetis. A ja dok sam lezala u bolnici on licno je uradio carski jednoj i ono podvezivanje (mislim da se tako kaze) drugoj zeni, a njih jos puna soba cekala kod njega na carski ili tako neke druge operacije, tako da znam da ni to za operacije nije tacno. On je divan i pregled ne osjetis, ja barem idem njemu i zadovoljna sam.
Ne navijam za njega, jer je i Sestic pravo dobar doktor (kolegici mi je vodio trudnocu i pravo je zadovoljna) samo ne volim kad raja buba neistinu pa zato pisem.

U svakom slucaju, ti ovako kao sto smo rekle, probaj pa vidi user posted image i odluci....


< Poruku je uredio Storm -- 21.2.2013 10:36:44 >

(odgovor članu Bambolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 10:35:30   
Storm

IZVORNA PORUKA: Bambolina

Hvala vam mnogo objema. Storm, najvjerovatnije ću tako i uraditi. Za Karahasana sam čula sve najbolje, ali i da u zadnje vrijeme bolest pomalo uzima maha, kao ruke mu se tresu, pa ne radi operacije, pa ne znam koliko je to istina? A Mamina beba zar ne postoji mogućnost da doktor dođe u bolnicu kad krene porod iako nije njegova smjena? Moja kolegica se porodila u decembru i kaže da je bilo i takvih slučajeva, dok je ona ležala u bolnici.


to ces sa doktorom za kojeg se odlucis dogovoriti user posted image

(odgovor članu Bambolina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 10:40:51   
Lellaa
Pozdrav zene user posted image
samo da i ja pohvalim dr.Karahasana, divan covjek user posted image user posted image user posted image a za svakog dr se moze nesto reci, narod prica gluposti, cula kazala i to user posted image
sve najbolje...

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 10:47:19   
MaminaBeba
Doktor nema šanse da dođe na smjenu ako njegova smjena nije. Kad sam prije dvije godine rađala sina, nije bilo nikakve šanse da dođe. Sutra, kada je došao na smjenu, doktor Šestić je odmah došao da me obiđe, da me pita kako sam i objasnio mi da nije mogao biti na porodu, jer nije bila njegova smjena, a strogo je zabranjeno da dolaze tako mimo smjene.
Za doktora Mehića provjereno znam, svojim očima sam se uvjerila da je jedna velika sirovina i bezobraznik, fuj ..

_____________________________

*07.08.2010*
Mamin i tatin princ, blagoslov, život!

*16.03.2013*
Mamina, tatina, bracina princeza, naša druga radost!

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 10:55:25   
Storm
Jao mene je Mehic primio u bolnici i ja sam cak na momente pomislila da on nije bas "dobar" user posted image , posle sam bila zahvalna sto se nisam porodila dok je on bio tu, uhh...ali hajde da ne prepadamo buduce mame user posted image , neko je i s mehicem zadovoljan...

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 11:18:24   
HNF
Meni dr. Karahasan vodio trudnocu, krasan doktor, ljubazan, strucan, i porodio me na carski rez, znaci nije istina da on ne radi porodjaje i operacije. Nikad mi nije trazio ni marke. Kod njega idem vec dugo i prije trudnoce. Sve pohvale.

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 11:25:51   
Bambolina
Storm, onda Karahasn ako Bog da prvi izbor, pa ćemo vidjeti :) A radi li on i subotom i kakvo mu je inače radno vrijeme? Da znam mogu li se uklopiti zbog posla..

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 11:40:58   
HNF
Subotom i nedjeljom ne radi. Samo radnim danima od 5 do 7 cini mi se.

(odgovor članu Bambolina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ginekolozi u Zenici
21.2.2013 11:53:21   
Bambolina
Hvala puno HNF, i to mi odgovara.

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *