|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo?
15.2.2009 18:31:39   
Anoniman
Evo moje forumašice malo o kirijama ako je ko pod kirijom,postavila sam temu da vimo koliko nas je sa našeg foruma RR pod kirijom i oliko paćamo,hoće li i ove kirije pasti kao i cijene stanova zbog ove krize.

Evo pošto sam ja potavila temu ja ću i da počnem.
Mi smo podkirijom kod jedne divne divne žene koja ima stan iznad našeg,zaista je divna postali smo skoro kao jedna porodica,idemo zajedno a planinu na more,predivni su zaista.  Kirija nam je 250 km potpuno namješten i divan stan.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.10.2009 22:32:20 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 18:53:46   
Zoe
Nisam znala da je u Sarajevu tako jeftinouser posted image user posted image

S obzirom da smo mi imali svoje stvari, morali smo tražiti nenamješten stan, što je u Gradačcu teško, našli smo divan stan sa grijanjem i garažom ali je mjesečna kirija 350 KM...preskupo za moj pojam ali to je bio jedini stan koji je zadovoljio naše kriterije..

Planiramo kupovati stan, ali i mi čekamo daljni razvoj situacije sa visinom kamate i opadanju cijene kvadratnog metrauser posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.10.2009 22:32:45 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 19:52:33   
Visnja RR
u Sarajevu sve zavisi od lokacije imas od 150 do preko 1000 km

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.10.2009 22:33:28 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 20:31:21   
anitaMO
mi placamo 300 km.nenamješten stan ,nije u centru grada ,nije renoviran.morali smo to uzeti jer nismo imali izbora.skupo jeste.kad trebamo dati kiriju sva samuser posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.10.2009 22:34:38 >


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 21:14:35   
žana o8
To vam skoro kao rata kredita, puno bogami.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 21:17:05   
Golubica
Poskupo brate. Ja ratu kredita placam 300 KM, stambeni kredit.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 21:20:06   
anitaMO
jašta nego puno.i mi bi htjeli kupiti stan ali ne možemo dok se ja ne zaposlim.treba kredit vraćati.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 21:22:19   
teta berta
Evo i mene!!! Avenija 200 km nenamješten stan. Anita, već si mi rekla da živiš kod prve osnovne pa me zanima koliki je stan, kad je tako relativno skup. Mi uskoro čekamo preseljenje u novu zgradu koja se tek završava(pod kiriju dok god ne budemo u mogućnosti kupiti montažnu kućicu), pa ako si zainteresirana za ovaj stan u kojem smo mi sad, onako solidan je a i kirija ti je manja...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 21:28:34   
anitaMO
hvala ti mogu svekrvi reci u njih vlaži.mi smo rekli odavde otići samo u svoj stan.nije hladan što mi je bitno ,naselje je mirno,a gazda u americi.tako da nam niko ne smeta.hvala ti još jednom.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 21:30:46   
anitaMO
svekrva mi placa 250 km,stan prizemlje ne može ga ugrijati .došlo joj struje 250km,a 40 kvadrata.žena ima kuću u mo ,ali joj je još nisu vratili.čekamo da vrate pa da se proda.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 21:34:09   
teta berta
mogu ti kad se mi budemo selili dati br.od gazde. inače trebala je zgrada biti dovršena još prošle god u 7.mj a eto još nije... trenutno se stavlja fasada. a to je stan od svekrvine dobre prijateljice. Ne znam točno kad će bit gotovo, mi se nadamo do ljeta, jer novo je ipak novo... A ovo je jednosoban stan i dosta je toplo, na trećem katu.

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 21:35:52   
Anoniman
Draga golubice molim te da mi kažeš gdje si mislim u kojoj banci si digla stambeni kredit a da ti je rata 300 km,jer mi smo nedavno gledali da dignemo stambeni kredit  90 000 km ( toliko nam je potrebno)  20 godina rata  je skoro 700 km,imam negdje onu listu što sam dobila u banci pa ću staviti da vidite koliko novca na koliko godina i koja je rata.

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 22:10:38   
lubi
pozdrav drage moje,ja sam pod kirijom vec 9 godina,bacene pare u havu ,al tako je kakoje,placam 200 km.stan sam komplet namjestila svojim stvarima,ali evo da podjelim sa vama i jednu veselu ,aBd u aprilu selimo u nas novi stan u nasa vlasstita cetiri zida i nemogu vam opiosati srecu svoju.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 22:12:36   
anitaMO
blago tebi lubi,baš ti zavidim.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu lubi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 22:31:23   
Anoniman
lubi nek ti je sretno,blago tebi,baš ti zavidim,mi ostali ostajemo pod kirijom do daljnjeg user posted image

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 22:45:30   
mama_debeljuca
Evo još jedne kirijašice user posted image . Mi smo do skora plaćali 150 km, a sada već drugi mjesec 180. Privatna kuća u centru ( Gradačac), djelimično namješten(starim stvarima, skoro za bacanje), bez grijanja. Stanodavka nam je super, kao da smo u rodu, ali ja bih rado promijenila, otišla u stambenu zgradu, trošili bi manje za ogrijev. Ne planiramo skoro svoj stan,...
Luby, puno sreće u svom domuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.6.2009 18:05:50 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 22:47:27   
mama_debeljuca
Ups, lapsus user posted image .
Luby, puno sreće u svom domu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
15.2.2009 22:55:33   
lubi
hvala vam drage moje na lijepim zeljama,ja vama takode zelim sve naj i da se sto prije rijesite kirija jer mi najbolje znamo kako je odvojiti novac za kiriju pored nase djecice i svega ostalog,ali polako strpljen spasen.user posted image user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
16.2.2009 0:11:49   
mala curica
Super tema user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image

Mm i ja smo pdstanari vac 2,5 god.
I kiriju placamo 200KM(ne namjesten)jednosoban  plus rezije
S obzirom da nam je stan nedavno izgorio do temelja(problem  elektroinstalacije)morali smo ga renovirati i sve sami platiti ,gazdarica nije htjela da cuje za stan user posted image
Tako da samo mm i ja zbog ovog stana dobili otkaz
s posla i uvalili smo se do "grla" u dugove
da ga ponovo osposobimo.



_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu lubi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
16.2.2009 0:18:20   
Golubica


IZVORNA PORUKA: ivany

Draga golubice molim te da mi kažeš gdje si mislim u kojoj banci si digla stambeni kredit a da ti je rata 300 km,jer mi smo nedavno gledali da dignemo stambeni kredit  90 000 km ( toliko nam je potrebno)  20 godina rata  je skoro 700 km,imam negdje onu listu što sam dobila u banci pa ću staviti da vidite koliko novca na koliko godina i koja je rata.



Pretprosle godine muz digao stambeni kredit u UNIKREDIT banci (UNIZABA). Digao 35000 KM na 15 godina.


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
16.2.2009 8:02:31   
Zoe
 
IZVORNA PORUKA: mala curica

S obzirom da nam je stan nedavno izgorio do temelja(problem  elektroinstalacije)morali smo ga renovirati i sve sami platiti ,gazdarica nije htjela da cuje za stan user posted image
Tako da samo mm i ja zbog ovog stana dobili otkaz
s posla i uvalili smo se do "grla" u dugove
da ga ponovo osposobimo.




a ja belaja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
16.2.2009 8:44:09   
leli§
prosle godine placali 900 eura, ove nesto jace od 1 500 eura a ako se ovako nastavi moglo bi sredinom ove godine skociti i na 2000 eura... divno da divnije ne moze bitiuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
16.2.2009 10:06:49   
stella
mi smo prvo zivjeli u kuci kao podstanari,blizu centra al brdo uzas
placali 300km +300km nam grijanja dolazilo.
sada smo u stanu,ne placamo kiriju vec smo tu sto se kirije tice gratis
mislim da cemo krajem godine a mozda i prije trebati preseliti u vikendicu od mm roditelja,renoviramo je.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
16.2.2009 11:37:10   
Amer
Da se i ja prijavim, i ja sam vam kirijašica user posted image user posted image user posted image plaćamo 150 KM mjesećno potkrovlje je i pravo je lijep i udoban stan, stan ima dvije manje sobice, veliki dnevni boravak, kupatilo , kuhinju i dva manja hodnika, gazdarica je divna ali do ove godine smo zime jedva preživljavali jer je potkrovlje a loše grijanje, ovo sam ljeto pojačala broj radijatora i sada je super....
Režija ima ali svako ih ima pa šta ću.....


_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
16.2.2009 12:06:20   
andji
prosle godine placali 900 eura, ove nesto jace od 1 500 eura a ako se ovako nastavi moglo bi sredinom ove godine skociti i na 2000 eura... divno da divnije ne moze biti

Draga leli§ pa gdje draga ti živiš,pa plaćaš toliko?Jestel razmiščljali o dizanju stambenog kredita,pa da otplaćujete rate onda,bar ćete živjet i to otplaćivat za svoj stan???user posted image user posted image user posted image user posted image nezgodno jako


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *