|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 22:43:39   
MELLI
Imate li ovakvih danauser posted image
Znam da imate, i zamislila sam da ova tema ide u tom pravcu,da pišemo o danima kada mislimo da ne možemo dalje,da smo preumorni od svega,a klinci to niti razumiju,niti mogu razumjeti ,nego lupaju po svom.
Znate one dane kada se događaji, ko naručeni, redaju jedan za drugim,ono kada "ustanete na lijevu nogu" pa kako ustanete vi, tako vam i cijela porodica ustane za vama.I svi na lijevouser posted image user posted image user posted image

Ja imam mnogo takvih dana,ali evo šta mi je najsvježije.
Ustajemo neko jutro.Moj mali vragolan i ja ,u kupatilu peremo zube,njemu od jednom postaje interesantno da baci nekoliko stvari u WC školjkuuser posted image
Prvo rolnu toaletnog papira,zatim četkicu za zubeuser posted image
"Izbacim" ga iz kupatila,pošaljem tati u kuhinju,da ja dovršim pranje zuba i pospremim nered za njim.Čujem lom.Ko bez glave izletim i vidim da je razbio staklo na kuhinjskim vratimauser posted image .
Nije se posjekao,sreća ,ali,bjesna sam.Nisam ni kafu popila ,a on mi je već začinio dan.
Dan se nastavlja standardnim tokom.Kuhanje ,pranje, usisavanje.Ništa ne ide bez njegovog čaprkanja.Perem prozor,ja sa jedne strane trljam balkonska vrata krpom,a on ih s druge strane polira bananom.user posted image user posted image
Ja brišem parket,a on zid.Taj dan usisala sam samo četiri puta smoki,jednom sastrugala kuhanu mrkvu iz tepiha ,u koju je Hanna stala nakon što joj je nekom čarolijom ,umjesto iz supe u usta,završila na tepihu.
Nisam se dala zbuniti.Spremila sam kuću generalno za bajramske praznike.Ostao je shoping.
Spremam se sa pola ruke,sa onom jednom i po, njih hvatam po kući.On uzima moju šminku i melja se plavom sjenom po licu.Nedam se zbuniti.Oblačim im jakne, on u jednom momentu shvati da ormarić sa obućom ,ni jedan jedini put ,taj dan nije otvorio i krene kao lud da izbacuje obuću .user posted image user posted image   Pokupim i to.Jer ne dam se ja zbunitiuser posted image user posted image user posted image
Izlazimo iz kuće.
U haustoru,Hanna me smara s nekom svojom imaginarnom mačkom,koja usput rečeno,natovari mi se na leđa svaki put kada trebam u šetnju s djecom,user posted image user posted image
Gnjavi me da je ne zgazim,zaustavlja me da čekam dok, prvo ta nevidljiva maca siđe.Sad ja onako natovarena(Haris,kolica,torba),čekam da se ta ,dotična mačka smiluje i siđe.Nadmudrim je i ponudim se da i macu ponesem u torbi.Popustila je,ali samo do tržnog centra.AAAAA kada je onda ko luda stala da je traži po policama i ispod njihuser posted image user posted image .Bez veze da kažem da smo izgledali ko luđaci dok smo zvali nevidljivu macu da izađe ispod policeuser posted image

Obavili smo i to što je trebao biti shoping.
O putu kući neću pisati.On nije htio da se vozi, nosi,nije dao ruku.Išao je gdje je njemu bio ćeif.

Da skratim.Kupanje i spavanje.Mislim ja ,evo ga .Konačno mir .
Popijem kafu,odmorim,i na spavanje.Sutra mora biti bolje.Ako je ovo prošlo bez posljedica sve će.
Legnem.U neko doba probudim se,vidim da mi jedno dijete fali,Harisa nema u krevetu.Ne moram objašnjavati šta mi je sve prošlo kroz glavu.Ugušio se ispod jorgana,spao s kreveta....
Dižem jorgan,nema ga ni tamo.Skačem sva uspaničena,palim svjetlo i vidim ga u Hanninom krevetu.Spava ko anđeo,na njojuser posted image
Druga asocijacija,ugušio mi njuuser posted image .
Zgrabim ga ,prebacim u krevet,a nju ko mahnita počnem gurati,da vidim je li živauser posted image
Pomjeri se ona i ja odahnem.Ne mogu sad od brige zaspati.Nije mi jasno ni sada kako je on stigao tama,al' eto.
Zaspim ,nakon dva sata ustaje ona,upiškila se u krevet.Presvlačenje,oblačenje.Uspavljivanje.
Konačno jutro,i kraj ovog mog dana bez predaha.user posted image user posted image user posted image user posted image

Novi dan i oni ko novi.Neprepoznatljivi.Mirna jutarnja kafica.Prelijep bajramski dan.


Znam da imate ovakve dane,podijelite iskustvo,pa da se malo od muke i nasmijemouser posted image

Sorry na dužini posta,ovo je kraća verzija tog mog danauser posted image user posted image user posted image user posted image

Moderatori,ako šta ne štima pobrinite se za touser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 22:51:48   
veeseelaa
kad su mali pa ne razumiju ok mi je kad zezaju roditelje al recimo već sa dvije godine ima da se red zna...... pa neću da umrem trčakarajući za djecomuser posted image user posted image user posted image   još osobito žena koja radi

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.11.2009 22:53:30 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 22:56:00   
jabuka28
moj dan jutros...
pravim dorucak meni i djetetu...
Molim  par puta da sjede i jede konacno sjeda i jeeedva zalogaj prvi uzima e onda ja malo podrignula skrojz na drugoj strani sobe ona meni to si uradila u moj sendvic necu da jedem....user posted image
ok uzimam sendvic i bacam
pokusavam sa drugim onda izmislja da oprostite da sam prdnula u sendvicuser posted image user posted image
Polako me muka hvata ali nastavljam joj govoriti da jede ali tvrdoglavo dijete pa nece...
vec mi zivci popustili ja vicem kako je bezobrazna kako zeli da ja bacam hranu a druga djeca umiru od gladi...kome govorim samo zrakuuser posted image ipak nece da jede...e onda od muke sto nisam nista postigla ide u cosak zbog tvrdoglavosti i bezobraznosti....i opet nista
e onda nije jela do 15 sati...kada neces samo izvoli trazices od gladi...i tako je bilo
dolazi njena prijateljica i citav ormar rasture bas citavuser posted image srecom moja mati ima pa mi pomota.... Ovako ne izgleda svaki dan ali ako ne drzim oci na djetetu kao strazar svasta se desi

< Poruku je uredio jabuka28 -- 28.11.2009 23:00:02 >

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 22:57:13   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kad su mali pa ne razumiju ok mi je kad zezaju roditelje al recimo već sa dvije godine ima da se red zna...... pa neću da umrem trčakarajući za djecomuser posted image user posted image user posted image   još osobito žena koja radi


djeca su gora sto su veca...sjetices se sta sam ti pisalauser posted image Nikada djeca nece prestati zezati roditelje imas primjer u tinejdzerima

< Poruku je uredio jabuka28 -- 28.11.2009 22:58:13 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 22:58:52   
veeseelaa
da znam al djeca se uvode u red
Sjedila sam s roditeljima koji kad djeci kažu NE onda je NE a sjedila sam i s onima kojima djeca kreiraju život, pa brate mili...... kako to? jedna su ok a druga nisu? kakva narav, sve je do "učitelja"

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 22:59:08   
Leva
Melli jednu trudilicu si uspjela oduseviti user posted image Tema je odlicna user posted image user posted image
p.s. Pratim vas od danas redovno user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 22:59:18   
dana3
MELLI ja se ismija pravo hahaa i toj vasoj mackici ,bas je bezobrazna hahahhahaah.


Moj sin kao sto se skoro na svakoj temi zalim-ne spava navece!Pokusavala sam sve i svasta ali ne ide.Tako sinoc,zaspao on oko 11 sati.Ja,umjesto da legnem ,nastavim da zavrsim sve jer danas ocekujem goste.Nadala sam se da ce da mali spava i ujutro ali ne lezi vraze.legla sam oko 2 a on se cio i veseo probudio u 3 ujutro i hoce da se igra.Tata ga uzme i on u vrisku mamammamamamamamaamam.
ustanem, pokusam da ga uspavam ali me vuce u dnevnu sobu i hoce da se igra.dodjemo tu i on pocne da pali sve muzicke igrace da sviraju odjednom.naslonjena na sto,zaspem.probudi me cudna bol,pokusavam da otovrim oci ali kapci teski.BANG!opet udarac po licu,tad ugledah moju patiku!dovukao je iz hodnika i udara me njom.
Pocinju zivci da se tanje i ja patiku bacim preko citave sobe,hodnika i zavrsi u kuhinji.On otpuza tamo i dovuce je opet i kaze mi - Daj!
Od muke i nespavanja pocinjem da placem i zovem MM.
Sin bjezi od njega i ponovo se meni uglavljuje u krilo.Vracamo se u krevet i vec je oko 5 sati ujutro.
Pokusavam da ga uspavam i opet zaspem a on izmedju mene i MM-igra:Drzi se za ogradu krevetica(koji je prislonjen uz nas) i pjeva i plese!I tako jos citavih sat.
Ustajem u 8 jer moram da poradim po kuci i pravim bajramski rucak.Oko 12,gosti umjesto da dodju otkazuju.
MM i ja se spemimio i u grad.dosli smo oko 9 sati i opet umjesto da spavam kao moj sin ja evo tipkam.
samo meni je ovako svaki,skoro svaki dan

< Poruku je uredio dana3 -- 28.11.2009 23:02:45 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:01:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jabuka28

moj dan jutros...
pravim dorucak meni i djetetu
...
Molim  par puta da sjede i jede konacno sjeda i jeeedva zalogaj prvi uzima e onda ja malo podrignula skrojz na drugoj strani sobe ona meni to si uradila u moj sendvic necu da jedem....user posted image
ok uzimam sendvic i bacam
pokusavam sa drugim onda izmislja da oprostite da sam prdnula u sendvicuser posted image
user posted image


ja je ne bi tjerala da jede, nego kad joj guza ogladni jela bi sve što stigne....
i to bi joj dobro bilo da ne dobije par ćuški za ovakvo ponašanjeuser posted image  

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.11.2009 23:02:40 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:03:28   
Skvo RR
Sad, citam ovaj tvoj post Melli, i moram priznati da sam se nasmijala! I meni je cini mi se svaki dan takav!user posted image user posted image user posted image
Mislila sam da se samo kod nas situacije tako vezu jedna na drugu! Nek su nam zivi i zdravi, a nama svima zelim sabura dok insallah odrastu!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:04:36   
Dida79
Samo polako vesela sto su stariji sve su gori

Kod mene je slicna situacija kao kod melli.Vjecito neko trcanje i raspremanje kuce od njegovih igracki,cd,papirica,folmastera itd da ne nabrajam vise.
A kad perem prozore,kuhinju ili bilo sta drugo da radim ovaj mali je prvi ko fol da mi pomogneuser posted image
Bude dana kad je pravo dobar samo su takvi dani prava rijetkost u nasoj kuciuser posted image
A kafu uspijem popiti samo u ovim sitnim satima na miru kada je on vec u dubokom snuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:07:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Samo polako vesela sto su stariji sve su gori




ok mi je i da trče i da se igraju, i da skaču al da su bezobrazni to kod mene ne može nikako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:08:17   
Hanady RR
Eh drage moje ja sam mislila da sam ovu stariju dovela u red...al kako se mlađa rodila red pobjegao kroz prozor haman.

Jedna mama dvoje djece, svako svoju politiku vodi.

Sve i da ne spominjem kakve mi zvrčke pravi ova starija od 3 god i 5 mjeseci dok ja malu od 9 mjeseci podojim prsvučem, uspavam, okupam, samo da vam kažem da je moj mm jeden nedelje pisao recke na papir i ona je od 9 ujutro do 9 navečer čak 1860 puta rekla mama, mama...a nakon jedno 6 mama slijedi pitanje na koje moraš odgovorit pa ti skontaj koliko ona drobi. Tegobna je do bola. A sve sam kad je bila beba govorila joj jedva čekam da progovori.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:09:45   
veeseelaa
imal iko da se samnom slažeuser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:10:01   
Anoniman
melli ovo je ludnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:12:10   
Anoniman
Jao draga Meli, hvala ti, e baš si me slatko nasmijala user posted image  Znam da tebi nije bilo do smijeha ali..... user posted image user posted image  Ja ne mogu sada pisati, nemam snage user posted image , a imam i ja tih "momenata", pa zamisli 7-godišnja kćerka i 6-mjesečna user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:12:51   
Anoniman
moj jos nije prohodao ali zahvaljujuci njegovom tati imala sam nneki dan kaku po zidu, kaku po podu i naravno po djetetu...ne mogu opet pisati...ima na drugoj temi...jos varimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:13:40   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kad su mali pa ne razumiju ok mi je kad zezaju roditelje al recimo već sa dvije godine ima da se red zna...... pa neću da umrem trčakarajući za djecomuser posted image user posted image user posted image   još osobito žena koja radi

to sad kazes jer nema jos dvije,user posted image a radice isto i kad napuni dvije sta sam sve pricala eh, kad bi moje ovako,ili onako a sa kad moj uradi nesto sutimuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:17:10   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da znam al djeca se uvode u red
Sjedila sam s roditeljima koji kad djeci kažu NE onda je NE a sjedila sam i s onima kojima djeca kreiraju život, pa brate mili...... kako to? jedna su ok a druga nisu? kakva narav, sve je do "učitelja"


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:17:13   
Hanady RR
ja se vesela slažem sa tobom al draga moja stara naradno poslovica kaže jedno dijete ko ni jedno user posted image

garant moja handi je fino odgojena svi se ibrete kako ona sluša, ja tih prosipanja sokova i hrane po kući nemam kod nas se zna gjde se jede. Ona već bojanke boji flomasterima nikada ali baš nikada nije obojila namještaj ili zid jer je razumna i zna da se to koristi samo i samo na papiru. Moja zaova ima sina od 3 god znači 5 mjeseci razlike on mi redovno išvrnja namještaj a sok obožava da prospe al moja hanadi njemu kaže '' Ti si stvarno nekulturan?''.

No mila moja u svakom djetetu jedan mali šejtan viri uh kako ona mene dribla kako sam joj seku rodila ma ludilo. Evo sad je bolesna i to što ona meni provodi da bi pojela zalogaj je koma. al ja ne odustajem kod nas se za stolom jede i nema po krevetu mrva al ona će gladovat al mora bit po njenom i danas po prvi put doručkovala je u dnevno boravku ispred TV-a da bi popodne u želji da i ruča tu  lupala glavom od pod zamisli to od pod da bi joj bilo po njenom. I hajd sad ti nju istuci kad joj 3 noći i 2 dana temperatura ne spada ispod 38 zbog jake upale grla.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:17:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Samo polako vesela sto su stariji sve su gori




Moja kćerka, čim joj se brat smiri ili zaspe ima nastup user posted image  Onda slijedi: mama, mama, mama, mama, mama, mama........ i hiljadu zašto, hiljadu zato, priča, priča, pričaaaaaaaaaaaa, čak i kad spava user posted image ......
Ja tek sada pijem kafu user posted image , ovo mi je i jutarnja i popodnevna....
Trenutno tišina....... lijepa tišina user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:17:49   
almai
Mellli hvala ti sto  otvori ovu temu i da vidimo da nismo same koje imamo te famozne dana.Ja sam ih imala i jos uvijek imam mnogo tih dana ali sam i previse umorna sad da vracam film sta mi sve neurade iurade u toku dana...pisem kad se odmorimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:18:19   
jabuka28
Moja pita u krevetu prije spavanja mama kako se beba radza?user posted image
Hajde djete spavaj objasniceti teta Anna u vrticu user posted image user posted image (mada sam joj par puta ispricala po mom kako se beba radza) Da joj je da nespava...user posted image Inace nikada nisam imala problema sto se tice spavanja a nemam ni sada ...spava oko 20-21

< Poruku je uredio jabuka28 -- 28.11.2009 23:23:27 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:19:16   
veeseelaa
a ćuška ne pomaže?
ja kad Ajšu ćušnem po guzi i kažem NE teško da će više isto ponoviti
Kod moje mame komoda je puna stvarčica, pola je staklena, pored nje se nalazi nergila (koju nikada nije oborila a vala ja je nekad znam potkačiti) i ona kad pruži ruku prema tome gleda u mene i ako joj kažem NE odustane od ideje.... pa kontam kad bude veća još će bolje da me razumije, trebalo bi inšallah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:20:11   
almai
IZVORNA PORUKA: enisa-sara




Moja kćerka, čim joj se brat smiri ili zaspe ima nastup user posted image  Onda slijedi: mama, mama, mama, mama, mama, mama........ i hiljadu zašto, hiljadu zato, priča, priča, pričaaaaaaaaaaaa, čak i kad spava user posted image ......
Ja tek sada pijem kafu user posted image , ovo mi je i jutarnja i popodnevna....
Trenutno tišina....... lijepa tišina
 
[/quote

enisa u potpunosti te razumijem kao i sto moj potpis kaze, jos cekaj i kad ti Benjo prohoda eh onda slijedi dar-mar po kuciuser posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mali vragolani -- Dan bez predaha
28.11.2009 23:21:13   
jabuka28
IZVORNA PORUKA: dadada

moj jos nije prohodao ali zahvaljujuci njegovom tati imala sam nneki dan kaku po zidu, kaku po podu i naravno po djetetu...ne mogu opet pisati...ima na drugoj temi...jos varimuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *