|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Proxeed
3.4.2008 11:25:41   
mimy
Pozdrav drage moje....
evo već odavno čitam sve ove vaše komentare... savjete i sve ostalo..ali tek skoro sam se prijavila i zvanično postala član ove divne skupine...
mnogo sam od vas naučila... saznala...
oduševila me je vaša brižnost...
stvarno ste super...slučajno sam "naletjela" na ovu stranicu... kada sam pokušavala da saznam nešto više -o tada meni jako nepoznatom pitanju- i ostala uz vas i vaše priče...
redovno sam čitala sva zbivanja...suosjećala sa svima vama.. jer mi prolazimo kroz iste stvari...i lijepo je kada vas neko utješi-ko je imao baš to isto iskustvo..
i da ne duljim dalje... moj uvod u temu...
kao što sam i stavila naslov... interesuje me nešto više o ovom lijeku...Proxeed..
moj suprug je dobio ovaj lijek nakon operacionog zahvata varikokele, jer mu prethodni nalazi nisu bili dobri.. bolje rečeno -bili su loši...
odlučili smo se za taj zahvat..i nedavno je to i urađeno... sve je prošlo super..mm se oporavlja... rano je još govoriti o rezultatima.. ali mene brine taj lijek..
terapija traje 3,6,12 mjeseci...zavisno od stepena.. tj. pije se dok partnerka ne ostaneuser posted image ... pitala sam razne ljekare o tom lijeku... većina ga preporučuje..neki čak i po prvi put čuju za njega...
dakle... drage moje... da li je neko od vas prolazio kroz sve ovo što ja prolazim... ima li kakvih rezultata.. nije važno- pozitivno ili negativno...
lijek je inače teško i naći... kod nas u TZ ima svega 3-4 apoteke koje ga mogu naručiti.. koje su čule za njega.. a ostalo da i ne spominjem..
sama cijena je katastrofalna...
jedna kutija košta 140 km..a to ti može biti 15 dana...
znam da će me mnoge grditi zvog dužine ovog mog obraćanja...ali morala sam UKRATKO prenijeti svoja osjećanja..
nadam se da će mi neko moći pomoći oko ovoga...
puno vas ljubim i pozdravljam...

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.9.2008 9:33:08 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PROXEED
3.4.2008 11:39:25   
lavica
zdravo mimy, prvo da ti pozelim dobrodoslicu na RR

iskreno ja ti ne mogu pomoci oko toga, nemam ni slicno iskustvo ali ti zelim mnogo srece i da dobijete svoju user posted image .

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PROXEED
3.4.2008 11:46:04   
budućamama
IZVORNA PORUKA: lavica

zdravo mimy, prvo da ti pozelim dobrodoslicu na RR

iskreno ja ti ne mogu pomoci oko toga, nemam ni slicno iskustvo ali ti zelim mnogo srece i da dobijete svoju user posted image .


I naravno da te niko neće grditi zbog dužine postauser posted image , svi mi imamo slične probleme i istu želju: ostati user posted image  i postati mama zdravoj user posted image . Želim ti puno sreće u tvojim nastojanjima, a mi ćemo biti tu uz tebe da te hrabrimo.

Još je jednoj od forumašica muž operisao varikokelu, ali ne mogu se sjetiti... Ipak, sigurna sam da će ti se javiti u najskorije vrijeme.
Sretno i još jednom dobro nam došla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PROXEED
3.4.2008 11:49:34   
lavica
koliko sam skontala ovo je osnovni problem tvog muza, pa evo jedan lijek ako sta moze pomoci.

Evo recepta za oprobani narodni lek za povecanje oplodne moci muskarca:

Verujte da je vise puta oprobano.

Uzeti po 100 grama oraha, badema, kikirikija (neslanog), lesnika, kokosa, susama, oljustenih semenki bundeve, oljustenih semenki suncokreta (neslanih), suvog grozdja, suvih smokava, suvih sljiva i suvih kajsija, sve naseckati vrlo sitno i dobro pomesati sa 1 teglom odn. 1 kg prirodnog meda.

Uzimati ujutru i uvece po jednu supenu kasiku. Mnogo je ukusno, ali nemojte preterivati, jer lek ima mnogo kalorija.

Ovaj prirodni lek jos sluzi za nadoknadjivanje deficita u vitaminima i mineralima u organizmu, a sem toga povecava i imunitet organizma.

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: PROXEED
3.4.2008 11:54:02   
mimy
hvala vam drage moje....
na ovim srdačnim dobrodošlicama...
puno mi to znači....user posted image
kao što rekoh... već ste mi mnogo puta pomogle...



(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: PROXEED
3.4.2008 12:01:55   
lavica
nema na cemu draga,
koliko sam ja vidjela na netu taj lijek je nov kod nas, dosao je sa zapada, i tamo se pokazao kao efikasan sto nije slucaj kod nekih ljudi cije sam komentare citala na netu.
u svakom slucaju sretno

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: PROXEED
3.4.2008 12:07:30   
mimy
ovaj narodni lijek ćemo naravno svakako isprobati...
narodno je uvijek dobro...
mogu vam samo reći da sam ipak zadovoljna-i pored toga što se prolazi kroz toliko iskušenja u životu...-što imam tako razumnog muža...
koliko sam ja spremna da nešto učinim na tom putu...vjerujte da je on još više...
i ubijeđena sam... da ce sastojke za ovaj "magični eleksir " odmah uzeti da prikuplja sam....
bez mnogo nagovaranja...
jer nema ništa bolje na svijetu..nego biti mama i tata...

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: PROXEED
3.4.2008 12:11:09   
budućamama
jer nema ništa bolje na svijetu..nego biti mama i tata...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: PROXEED
3.4.2008 12:11:36   
mimy
citala sam i ja te sve komentare... i jako sam pozitivna kada je to u pitanju...ali ipak ima nekog straha... za sve što je novo...
volila bih da čujem iz prve ruke neki komenetar...od nekoga ko je to već koristio...


(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: PROXEED
3.4.2008 12:17:10   
mimy
user posted image
valjda je to jače od nas....
ta želja...
da budemo jedna cjelina.... sa bićem kojeg volimo... valjda je taj plod-simbol ljubavi....
pa biće...
ne odustajemo... do zadnje kapi znoja...
i hvala vam još jednom što ste uz mene...

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: PROXEED
3.4.2008 14:21:55   
Sonja
draga mimy da ti i ja pozelim dobrodoslicu na RR posebno kao sugradjanki hhehe
zao mi je sto ti ne mogu pomoci jer stvarno nemam iskustva takve vrste...
ipak se nadam da cete uskoro ti i TM postati mama i tata ....
sve najbolje od mene


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: PROXEED
3.4.2008 14:28:27   
mimy
hvala draga Sonja..
mogu se nadovezati samo na tvoj potpis....

            Onome, ko umije da ceka, vremenom sve dolazi.
           Pocni! Zapoceto je pola djela.
           Dok zivis, dolikuje ti da se nadas.

stoga... nikad se nezna.....user posted image user posted image user posted image user posted image
možda sledeći post bude taj kojeg ja čekam....user posted image user posted image
puno, puno pozdrava
mojoj sugrađankiuser posted image


(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: PROXEED
3.4.2008 16:21:22   
Sonja
ma nema na cemu tu smo da hrabrimo i pomazemo jedna drugo...
a izvini sto pitam a koliko imas godina i koliko vec pokusavate...
pusa i sve naj naj naj boljeeee


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: PROXEED
3.4.2008 16:47:37   
Amelaa RR
Proxeed user posted image
preparat za liječenje muške neplodnosti Prema podacima Svjetske zdravstvene organizacije približno 20% parova čeka više od godinu dana da  bi dobili dijete. Jednu polovinu uzroka neplodnosti čine problemi kod muškaraca u smislu smanjenog broja spermatozoida ili njegove nedovoljne pokretljivosti. Problem neplodnosti kod muškaraca postane jasan tek kad kod partnerke nema trudnoće poslije određenog perioda ( vrijeme od 12 mjeseci se uzima kao maksimum normalne granice ). Postoji veliki broj uzroka neplodnosti kod muškaraca: nasljedni, hormonski, infekcije i dr. Bez obzira o kojem se uzroku neplodnosti kod muškaraca radilo, teško je odrediti pravu terapiju za to.
Na tržištu BiH može se naći preparat PROXEED koji se danas koristi za liječenje neplodnosti kod muškaraca. Šta je PROXEED? -Sadrži L-carnitin i Acetyl carnitin.
-Ove dvije supstance su fiziološki sastojci seminalne plazme i spermatozoida.
-Acetyl-carnitin je najvažniji karnitin koji se može naći u ejakulatu.
-Karnitini su važni u ostvarivanju energije za potrebe ćelija, u ovom slučaju spermatozoida.
-Istraživanja su pokazala da PROXEED ostvaruje pozitivne efekte na kvalitet i parametre spermatozoida.

Kolika je efikasnost Proxeed-a? -Klinička ispitivanja pokazuju da L-carnitin i Acetil-carnitin primijenjeni od 3 do 6 mjeseci su značajno popravili progresivnu pokretljivost spermatozoida i broj spermatozoida u pacijenata sa asthenospermiom.
-U kliničkim ispitivanjima Proxeed je pokazao bitno oporavljanje slabe pokretljivosti spermatozoida , do procenta 99,6 poslije 3-6 mjeseci primjene. Značajno je istaći da se progresivna pokretljivost spermatozoida  oporavlja za 66%, a to je najznačajniji parametar funkcije spermatozoida. Broj spermatozoida se takođe poboljšava i to za 14%. Doziranje -PROXEED se koristi dva puta dnevno, po jedna kesica ujutro i jedna kesica uveče, koja se rastvori u 120 ml tečnosti ( soka ili vode ).
-jedno pakovanje sastoji se od 30 vrećica što je dovoljno za 15 dana terapije.
-koristi se 3-6 mjeseci.

< Poruku je uredio amelaa RR -- 3.4.2008 16:48:02 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: PROXEED
3.4.2008 17:54:56   
RAJA
Mimy sve naj naj od mene i da što brže dobiješ svoju user posted image user posted image

samo

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: PROXEED
4.4.2008 7:17:05   
aldi
Dobro si se sjetila buducamama još je jednoj od forumašica muž operisao varikokelu, to je Vaga. Sigurna sam da će ti se javiti u najskorije vrijeme.
Sretno ti Mimy!!!


_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: PROXEED
4.4.2008 7:41:35   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: budućamama

jer nema ništa bolje na svijetu..nego biti mama i tata...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: PROXEED
4.4.2008 8:08:09   
mimy
jutro drage moje....
iako je tmurno i kišno...  ipak se nadam da će vam bar dan biti uspješan i dobar...
što se tiče vaših pitanja:
imam 27godina...isto kao i moj muž... user posted image user posted image
u braku smo od 12.06.2006....
na bebi radimo nekih 7-8 mjeseci...a za problemčić mog supruga smo otkrili prije možda 2 mjeseca.. nakon čega smo i uradili tu operaciju....
što se tiče nalaza mm-oni i nisu bili toliko loši... ali na preporuku ljekara, uradili smo taj zahvat, jer u većini slučajeva obećava uspjeh....
posllije toga je odmah počeo sa terapijom Proxeeda... te rano je da možemo govoriti o rezultatima...nakon 3 mjeseca ćemo raditi kontrolne nalaze...
u suštini-ljekar nam je tako rekao..da postoji mogućnost da i u prvom jesecu terapije budemo uspješni ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
međutim- ja nestrpljiva kakva jesam po prirodi...user posted image ...rado bi da čujem da je ta terapija bila uspješna još kod nekoga...
što se tiče lijeka.... pronašla sam sve moguće stranice koje postoje na netu i još šire...svi govore i obećavaju uspjeh... čak ima i komentara ljudi koji su ga koristili pa ga i preporučuju...ima i iskustava ljudi kojima taj lijek i nije pomogao...ali što je tu je... ja se nadam da to neće biti slučaj kod nas... nadam se da ćemo ja i mm biti uspješniuser posted image user posted image user posted image user posted image ...u BiH je ovaj lijek jako nepoznat...
rado bih da čujem još nekoga, ko je koristio ovaj lijek iz činjenice, da kvalitet lijekova koji dolazi u našu zemlju(tj. općeno namirnica svih vrsta) i nije onog kvaliteta kao što je u zapadnim zemljama...
ja i ne bih da vjerujem u te priče...al ipak... trunak sumnje je tu...
eto drage moje... ja vam se napričah...
ako imate još kakvih pitanja- samo naprijed...
tu smo da pomognemo jedna drugoj...
pa ko zna.. ako bude uspjeha...što se iskreno nadam.... možda ovo posluži nekome...


_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: PROXEED
4.4.2008 11:56:32   
ElaB
Draga mimy,
prvo da ti pozelim dobrodoslicu i naravno puno srece pri vasoj terapiji i pokusajima da dobijete user posted image
Nemam nikakva iskustav po pitanju te vrste terapije a i nisam cula u svojoj blizini a je neko imao.
Jedino sto ti mogu, kao sto sma rekla, pozeljeti puno srece i zdravlja i strpljenja.





_____________________________

nas mali Faris je stigao na svijet 16.09.2008., bas kako je doktorica predvidjela :)

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: PROXEED
4.4.2008 14:19:32   
vildana26
Dobro nam dosla,
od srca ti zelim da sto prije dobijes jednu slatkuuser posted image ,
a znam da ce ti neka od nas sigurno dati i konkretan odgovor.
Ja ti mogu dati samo iskrene zelje i nadu za sve nas da ćemo uskoro bitiuser posted image

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: PROXEED
4.4.2008 14:34:11   
mimy
hvala vam drage moje...
i ja želim da uskoro sve  mi osjetimo to blaženo stanje...
da pročitamo sve ove silne  i  iscrpne priloge..i da im se smijemo...
a ubijeđena sam da će tako da bude...
nije da sam previše optimista...da gledam na svijet kroz ružičaste naočale...
ali  zar to nismo zaslužile.....
na nama je da se trudimo, i trudimo ,i trudimo...i na kraju ostanemo trudne od tog silnog truda...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu vildana26)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: PROXEED
4.4.2008 14:52:05   
budućamama
na nama je da se trudimo, i trudimo ,i trudimo...i na kraju ostanemo trudne od tog silnog truda...


baš takouser posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: PROXEED
4.4.2008 16:11:02   
Sonja
IZVORNA PORUKA: budućamama

na nama je da se trudimo, i trudimo ,i trudimo...i na kraju ostanemo trudne od tog silnog truda...


baš takouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: PROXEED
4.4.2008 21:13:53   
Suncica*
Draga Mimy,
obavezno cu da pogledam u apotekama, pa ti javim..
Iskreno se nadam da cu pronaci, a o transportu cemo se dogovoriti..

Pozdravljam te..

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: PROXEED
5.4.2008 14:04:30   
Antigona
mimy evo zgodan link o još nekim preparatima, možda pomogne!
http://www.tegobe.com/samolijecenje/pre_neplodnost.html

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *