|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodilište u Doboju
30.7.2012 8:42:23   
vesna85
je li si neka od vas prađala u Doboju na carski rez,kakva su iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porodilište u Doboju
6.8.2012 11:49:02   
maja!
I mene to zanima....Ali koliko vidim niko nema odgovor :D Vesna u kojem si ti mjesecu? Ako saznas sta javi.....user posted image

(odgovor članu vesna85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porodilište u Doboju
6.8.2012 13:05:24   
vesna85
Majo,izgleda da smo ti i ja u istoj situaciji.ja sam ušla u 5.mjesec,stomaka skoro
pa i nema...čula sam za neku doktoricu u Doboju da se sa njom može dogovoriti carski rez,da li je to tačno ne znam.
mene je poprilično strah tog prirodnog poroda pošto sam se naslušala svakakvih priča,tako da sam odlučila pokušati ugovoriti CR jest da je još rano,ali bolje na vrijeme sve pripremiti.
U kojem si ti mjesecu,jeli ti uredna trudnoća iz kojeg mjesta si?
Pozdrav

PS nadam se da ima još cura koje svoje iskustvo žele odijeliti sa nama

(odgovor članu maja!)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porodilište u Doboju
6.8.2012 19:46:11   
maja!
ahahahahahaha.....ISTE SMO! JA DOBILA DOSAD 1,5 KG...wahahahha.....svi kontaju da lazem da sam trudna :D Ja sam 21 sedmica....znaci tu smo negdje.....Iz Doboja sam rodom....Radim u Tuzli u Klinickom centru...kao med.sestra....Ali bi se rado porodila u svom rodnom gradu :D DOBOJuser posted image user posted image user posted image I mene je frka od prirodnog poroda....i ja bi carski...sva sam sitna...ne znam kako bi beba izasla :D ahahah....Trudnoca i beba su hvala bogu super....:D PUSA

(odgovor članu vesna85)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porodilište u Doboju
7.8.2012 18:04:25   
ljubalica
pozdrav svima...
mene zanima da li je nekome trudnocu vodio dr. zlatan markovic i kakva su vam iskustva s njim na porodu. hvala.
user posted image

(odgovor članu maja!)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porodilište u Doboju
26.8.2012 16:05:46   
vanjuska 04
Cao Dobojlije.I ja trebam da se porodim u decembru i sve vise razmisljam o carskom rezu ali ne znam postoji li mogucnost biranja u Dobojskom porodilistu?I da li mozda postoji epiduralna anestezija?

(odgovor članu ljubalica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porodilište u Doboju
27.9.2012 14:19:00   
danis
Imam jedno pitanje, posto trebam uskoro da se porodim u Doboju, termin je za tri sedmice, zanima me da li u bolnici prave problem ako si isla privatno doktoru tokom trudnoce, posto kod nas u domu zdravlja nisu bas pouzdani.....ako neko ima nesto na tu temu Hvala!!!!!

(odgovor članu vanjuska 04)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Porodilište u Doboju
12.1.2013 22:45:21   
sladja26
ja sam na carski rez i markovic mi je vodio trudnocu a i carski..ja sam prezaodoljnja s njim nije puno pricljiv al sto te zanima pitas kaze ti...sve pohvale...

(odgovor članu danis)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Porodilište u Doboju
28.11.2013 17:30:06   
Anjatz
Ima li ovde frishkih, trebam informacija :)

(odgovor članu sladja26)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *