|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Privatni ginekolozi u mostaru
5.3.2012 17:45:16   
abeba
Cao cure evo prvi put sam na forumu i zamolila bi vas za pomoc,evo ugl sumljam na trudnocu user posted image i htjela bi otic kod nekog ginekologa da napravim ultrazvuk da vidim dali sam trudna ali moj problem je taj sta sam studentica u mostaru a inace sam iz HR i neznam kad cu sljedeci put doma...pa me zanima ako bi mi koja od vas mogla dat br. od nekog ginekologa i koje su ovdje cjene za preglede...unaprijed vam hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Privatni ginekolozi u mostaru
5.3.2012 18:31:26   
mostarka82
mogu ti preporučiti dr. Zadru ordinacija se nalazi u naselju iza kolodvora prvi pregled je 60 KM ostali po 50 KM a imaš dole ispod temu gdje ti zene pišu jos savjeta u vezi doktora pa za kojega se odlucis mogu ti reci radi li privatno ili nije . Ima ti doktorica Barisic radi u centru grada preko puta Staroga trznog centra ako bi htjela kod doktorice ili ti je svejedno. cijena ista 50Km jedino kod dr. Bjelanovica pregled košta 30 Km radi u naselju blizu Rondoa.

(odgovor članu abeba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Privatni ginekolozi u mostaru
5.3.2012 19:08:34   
abeba
e hvala a da te pitam jel mozda znas broj od te dr barisic jer mi je ona nekako najblize tj jedino za to znam di se nalazi user posted image

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Privatni ginekolozi u mostaru
5.3.2012 23:12:37   
nikita
dr barisic radi u klinici srce, broj klinike je 036 324 743, nazovi njih i naruci se, sretno

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu abeba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Privatni ginekolozi u mostaru
15.3.2012 14:41:52   
ucitelj
jesi bila abeba sta kaze dr

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu abeba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Privatni ginekolozi u mostaru
17.2.2014 13:40:20   
blonde_vale
Sumnjam na trudnocu,trebala bi otici na pregled,ali nr znam di... Ja bi u neke doktorice,pa me zanima koje imaju,di se nalaze i kolike su cijene? Nisam iz Mostara pa ne znam,a doma to ne mogu obaviti... Molom vas da mi pomogmete... user posted image

(odgovor članu abeba)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *