|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Privatno porodiliste "Plava poliklinika&...
24.5.2008 18:52:03   
Vana
Drage moje,

Trudna sam 19 sedmica i pored drugih stvari razmisljam najvise o  porodu, jer mi je prva trudnoca i naravno zbog straha koji se javlja pretpostavljam kod svih trudnica. Obzirom da sam iz Sarajeva nisam se bas naslusala lijepih prica i iskustava iz bolnica prilikom poroda, pa tako da sam pocela razmisljati o privatnim klinikama.
Cula sam da u Tuzli postoji privatna Plava poliklinika u kojoj je moguce poroditi se.
E sada, interesuje me da li ima neka trudnica koja se porodila u toj poliklinici? Interesuju me iskustva, profesionalnost, bilo koja informacija.  Bila sam na njihovom web portalu, ali nema puno informacija, osim da taj porodjaj kosta 800 KM.
Unaprijed vam hvala moje trudnice na bilo kakvim informacijama! user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Privatno porodiliste "Plava poliklin...
24.5.2008 19:42:14   
rozi
Ja nisam cula da se iko porodio tamo, ali moja rodica je prije 1,5 godinu otisla da se raspita za porodjaj i kaze sve super, odnos fantastican, ali kad je pitala : ''Sta ako se nesto zakomplikuje '', dobila je odgovor da onda hitno vuku na gradinu.  Ona se nije usudila, a ja nakon toga i ne razmisljam o tome, ne bih smjela.
Eto toliko znam, mozda se neko javi sa svjezijim informacijama.  user posted image   

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Privatno porodiliste "Plava poliklin...
24.5.2008 20:21:02   
lamka
sto se tice porodaja na plavoj poliklinici nisam cula za porodaj ali iz iskustva znam da doktori nisu bas posebno azurni prilikom pregleda a uzmu 100 km sto i nije malo na danasnjem vremenu radilo se o pregledu srca i krvnih sudova a urade ti samo ekg i izvade osnovne nalaze
ipak se raspitaj malo bolje
ja ako cujem nesto vise javim ti svakako


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Privatno porodiliste "Plava poliklin...
26.5.2008 17:50:35   
Vana
Drage moje, hvala vam na informacijama. user posted image
Pretpostavljala sam da u slucaju nedaj Boze nekih komplikacija nemaju tehnologiju i osoblje i da onda salju hitno u bolnicu. Zato se i raspitujem. Dobro je znati. A bilo bi lijepo poroditi se tako negdje privatno ili bilo gdje drugo samo da nije u onoj odvratnoj bolnici, gdje i pored svoje muke nagledas se i naslusas raznih nezgodnih situacija.user posted image

< Poruku je uredio Vana -- 26.5.2008 17:51:12 >

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Privatno porodiliste "Plava poliklin...
2.6.2008 22:44:49   
Sonja
ja nisam cula za porodjaj ali eto ja sam bila jednom gore sa rodicom koja je dosla iz sanskog mosta da joj urade neku brzu operaciju na koljenu i stvarno su bili ljubazni 100% i usluge i sve to
jest da su im cijene visoke ....ali stvarno su ljubazni
i jedni od najboljih doktora tamo rade
tako da ne znam za te informacije koje je lamka dala
ja bi se ipak porodila na Gradini.....
ne bih da dajem 800KM ....puno je to na ovom vremenu


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Privatno porodiliste "Plava poliklin...
15.6.2008 16:44:32   
triplemama
Kod nas u TZ ima dr. Šahinpašić koji porađa privatno. Znam dvije žene koje su se porodile kod njega i super su zadovoljne. Inače je malo odvratan ali kada hoćeš da se porodiš kod njega tada je extra(radi para). Porodu prisustvuje on (ginekolog), babica, anesteziolog, neonatolog (za bebu) i u slučeju bilo kakvih komplikacija su spremni.
Mislim da košta oko 1 500 KM

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Privatno porodiliste "Plava poliklin...
15.6.2008 22:21:25   
Vana
IZVORNA PORUKA: triplemama

Kod nas u TZ ima dr. Šahinpašić koji porađa privatno. Znam dvije žene koje su se porodile kod njega i super su zadovoljne. Inače je malo odvratan ali kada hoćeš da se porodiš kod njega tada je extra(radi para). Porodu prisustvuje on (ginekolog), babica, anesteziolog, neonatolog (za bebu) i u slučeju bilo kakvih komplikacija su spremni.
Mislim da košta oko 1 500 KM



Da, oni su inace u privatnoj praxi  cak i preljubazni jer im se ostavlja brdo para.user posted image
Molim te da li znas ime njegove ordinacije ili koju drugu informaciju da se mogu detaljnije raspitati?

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Privatno porodiliste "Plava poliklin...
22.6.2008 11:02:57   
Meri.
Ja sam se porodila u drzavnoj bolnici Bakir Nakas i mogu ti reci da su uslovi super, i sada sam trudna i opet cu se tamo poroditi jer je osoblje super i u sobama su maximalno po dvije porodilje i svaka soba ima svoje kupatilo sto je jako bitno.user posted image

(odgovor članu Vana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Privatno porodiliste "Plava poliklin...
13.7.2008 10:52:38   
Lulu_
gdje se nalazi to privatno porodiliste i kako se moze supiti sa njima u kontakt

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Meri.)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *