|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slikovnice/knjige za djecu
13.2.2012 14:47:10   
Anais
Drage mame, imate li neku posebnu slikovnicu za preporučiti za vašu djecu, neka koja se vašim mališanima posebno svidjela, koju vole više od drugih?

Evo link za jednu slikovnicu koju smo dobili i koju mi jako volimo:
http://www.facebook.com/pages/Razvojne-pri%C4%8De-o-ze%C4%8Di%C4%87u-Karlu/205660006192138


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
18.2.2012 0:34:52   
Ninny
Sto se knjiga tice, u knjizarama Svjetlost imate popust od 70%, na sav djeciji asortiman! Ogromna knjiga sa 250 djecijih bajki kosta 17km. Slikovnice i bojanke od 1-5 km!

_____________________________

Mamino sunce <3 Tajra <3

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
18.2.2012 9:42:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Ninny

Sto se knjiga tice, u knjizarama Svjetlost imate popust od 70%, na sav djeciji asortiman! Ogromna knjiga sa 250 djecijih bajki kosta 17km. Slikovnice i bojanke od 1-5 km!

nevjerovatno! to se mora obiciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ninny)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
18.2.2012 9:46:44   
AminaZana
ja preporucujem zbirku grimmovih prica za djecu, izdavac je Svjetlost bas. sadrzi mozda vise interesantne price za djevojcice poput pepeljuge, zlatokose, bremenskih muzicara, ma svega ima user posted image u glavnom ih je toliko da svaku noc imamo zanimaciju 

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
14.12.2012 21:41:46   
Hanady RR
Jeli ima neko d ami preporuči knjigu bajki grimovih recimo od nekoga izdavača pisanu samo štampanim velikim slovima...
imamo neke al imaju mala slova...moja djevojčica hoće da uči čitati i to...al ja ne dam da krene na mala slova pa da je na vrijeme sulišem...samo velika štampana

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.4.2013 17:54:38   
misty
Baš mi je žao što ova tema nije "zaživila" :)

Očekivala sam bar jedno 4-5 stranica , ali eto :)

Ja ne bih izdvajala neke posebne slikovnice uglavnom Psić Fleki ,Malo janje , Cica maca i tako...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.4.2013 19:55:27   
Skvo RR
Mi imamo jako puno slikovnica i knjiga za djecu...uma veoma voli da joj citam...emirko za sada najvise voli dvije...jedna je moje prve rijeci...a druga laku noc....uminih ima puno...ali evo trenutno joj je najdraza hajdi...i.palcica....:)

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.4.2013 20:00:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Jeli ima neko d ami preporuči knjigu bajki grimovih recimo od nekoga izdavača pisanu samo štampanim velikim slovima...
imamo neke al imaju mala slova...moja djevojčica hoće da uči čitati i to...al ja ne dam da krene na mala slova pa da je na vrijeme sulišem...samo velika štampana



e da sebi sama odgovorim :)
na sajmu knjiga sma kupili bajke pisane samo velikim štampanim slovima...

http://www.knjiga.ba/pun-kovceg-bajki-k8481.html

sad već moja cura čita i velika i mala domah ...a ova nam pomaže da učimo lijepo pisanje i vježba...pa prepisuje sa velikih slova u svesku mala i velika vodeći računa da zna gdje ide veliko slovo...tipa početak rečenice, imena likova itd...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
7.5.2013 14:51:13   
elmaL
I mi imamo ovu PUN KOVCEG BAJKI, samo je mene sadrzaj, tacnije nacin pisanja razocarao, rijec kao sto je ''pokolj'' i sl, mislim da se ne bi trebala nalaziti u knjizi djecijih bajkiuser posted image

mi imamo dopsta ovih malih knjiga sa debelim stranicama i bez puno teksta, koje su sarene i naznacene pojedine rijeci i sl, tipa moja prva knjiga:zivotinje, more, farma i sl....to je nasem djecaku bas zanimljivo mi mu citamo pokazujemo, onda on uzme sam i kao cita, nesto brblja sam i mase glavomuser posted image on je mali jos, i ne prica nista (14mjeseci) ali su mu slikovnice bas drage.

super su isto zvucne knjige za djecu koje sa strane imaju nekoliko naslikanih predmeta/bica koje se pojavljuju u knjizi i dok citate pritisnete odgovarajucu i imate zvuk recimo mi imamo Zivotinje pa ima zvuk mace, psa, konja, misa, to je bas interesantno...naravno ovo je mozda vise za ovu manju djecu, iako bi i vecoj bilo zanimljivo sigurno, pogotovo onima koji znaju i citati..



_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
7.5.2013 14:57:50   
elmaL
I jos nesto, ako neko od roditelja prica neki strani jezik pokusajte im procitati nesto na tom jeziku....Naime, MM je dugo zivio u Holandiji i prica holandski, i dobili mi neku kao slikovnicu za kupanje, one kao plasticne, na holandskom. Kad mu to MM pocne citati on ne trepce i smije se, valjda mu zanimljivo vidi nesto drugacijeuser posted image i cesto se sam s njom igra....

naravno, ne mislim da zbunjujete dijete stranim jezikom i sl, ali ako im je interesantno, zasto ne?

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
7.5.2013 15:48:05   
Super Beba
Kod nas su trenutno u modi slikovnice "U vrtu pod zvijezdama", pa onda ja na osnovu slika izmišljam priče o Iki Piki, Maka Paki, Bumblicama, itd. user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
7.5.2013 15:57:25   
reallove
Mi imamo puno knjiga i slikovnica..prije mu je bilo zanimljivije,sada vec slabije.
On uzme ,gleda slike i tako prica meni pricu..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
7.5.2013 23:10:37   
aazra
IZVORNA PORUKA: misty

Baš mi je žao što ova tema nije "zaživila" :)




Evo ja je tek sad vidim user posted image

Moja preporuka a inace sam i sama veliki knjigoljubac user posted image su knjige za djecu koje izdaje "24 sata", to su sve bajke i to one s kojima smo mi odrastali, a ima i novih plus tvrde korice i prelijepe fotografije...

Sa slikovnicama nije problem, njih ima veliki izbor, ali knjige za djecu je tesko naci , jer ih zaista ima preskupih...

Ja cu sad probati postaviti sliku i to za vasu djecu jednostavno must have user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 7.5.2013 23:11:11 >


_____________________________








(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
7.5.2013 23:18:56   
aazra
[link]user posted image [/link]

Evo to su te, kostaju 8 KM uglavnom ih ima na sajmovima i kod ulicnih prodavaca ali mogu se naci mada rijetko i na kioscima..user posted image


Mi imamo Bambija, Aladina i zadnje smo kupili Pinokija, trebam li napomenuti da mi se dijete ne razdvaja od njih skoro da ih je naucio napamet user posted image


Nemojte se misliti kad naidjete na neku od njih, stvarno cete se pokajati ako ne kupite...a osam maraka se svejedno potrosi cesto i na gluposti user posted image

_____________________________








(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 0:41:57   
magbi
i mi imamo ove od 24 sata ukupno ih ima 20 nama jos fale 4 nemogu nikako da nadjem ta 4 naslova

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 7:33:17   
R&T@

IZVORNA PORUKA: magbi

i mi imamo ove od 24 sata ukupno ih ima 20 nama jos fale 4 nemogu nikako da nadjem ta 4 naslova


Napisi koji ti nedostaju, naci cemo negdjeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 7:53:33   
bebacha
mi bi voljela imati ove pa ako neko bude prodavao nek se javi



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 14:38:25   
elmaL
Super su ove, ja imam Snjeguljicu, davno je kupila ni udala se nisamuser posted image , al bila mi fina, i dzabe nesto kostalauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 15:07:22   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: aazra

[link]user posted image [/link]

Evo to su te, kostaju 8 KM uglavnom ih ima na sajmovima i kod ulicnih prodavaca ali mogu se naci mada rijetko i na kioscima..user posted image


Mi imamo Bambija, Aladina i zadnje smo kupili Pinokija, trebam li napomenuti da mi se dijete ne razdvaja od njih skoro da ih je naucio napamet user posted image


Nemojte se misliti kad naidjete na neku od njih, stvarno cete se pokajati ako ne kupite...a osam maraka se svejedno potrosi cesto i na gluposti user posted image

gdje ih tacno ima...mi imamo samo jednu...nazalost nikada ne naletim na njihuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 15:34:52   
Hanady RR
Skvo napiši koje ti fale...imama prijetljicu koja ima trafiku, nama su falili maza i lunja slučajno smo ih preskočili u kupovini 2008 o 2009 kada su se i pojavile...svaki mjesec čini mi se jedna je išla...pa smo ganjali...
kolegica mi nabavila mazu i lunju nedavnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 15:38:12   
magbi
Bambi.automobili.petar pan i jos.jedna ali posto kuci cu tek za par dana mislim da nam fali snjeguljica ali ove tri sigurno

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 15:43:24   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Skvo napiši koje ti fale...imama prijetljicu koja ima trafiku, nama su falili maza i lunja slučajno smo ih preskočili u kupovini 2008 o 2009 kada su se i pojavile...svaki mjesec čini mi se jedna je išla...pa smo ganjali...
kolegica mi nabavila mazu i lunju nedavnouser posted image

lako ti je imam samo aladinauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 16:58:47   
Cmokvica
Volimo slikovnice i imamo ih mnogo.
Apsolutni favorit je: user posted image

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 17:11:55   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Volimo slikovnice i imamo ih mnogo.
Apsolutni favorit je: user posted image


Ja sam ovu knjigu bila naucila ko pjesmicu,procitala sam je 100 puta,Moram je potraziti kad odem kod mame.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 17:14:53   
EEDITH
imamo puno slikovnica,ja imam čak i jednu svoju user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *