|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba ili...
6.1.2012 2:21:24   
Fluffyy
Drage forumasice, nadam se da ce biti odgovora na ovu moju temu jer vidim da niste bas aktivne ovdje, ili mi se cini...

Zanima me vas misljenje, da li bi više željele veliku svadbu, sa npr. 100 zvanica, muzikom uzivo itd... ili nesto skromnije kao sto je neki rucak ili vecera u nekom restoranu sa najblizima.

Ja sam za ovu drugu varijantu, ali jos uvijek se predomisljam...

Ako je vasa svadba vec prosla (a predpostavljam da kod vecine jeste), kakva su iskustva - u koju kategoriju od ove dvije gore navedene je vasa svadba spadala i da li ste zadovoljne i da li bi mijenjale?

Savjeti i preporuke molim vas...

user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 8:37:05   
pocahontas
i ovo je the SituVacija user posted image

ako imaš love, brdo, brdo love (da ne grcas u dugovima kada se veliki dernek zavrsi) onda napravi veliki svadbu, bas nesto onako fensi šmensi...user posted image
nisam nikad bila za velike seljacke savdbe tipa kolo, narodno veselje, iće i ipiće do besvijesti bez nekog posebnog smisla i poente..
ako nemas love puno ili ako jednostavno ne zelis vecu svadbu zbog xyz razloga, bolje nesto manje organizirati, onako s ukusom, slatko, sa najuzim clanovima porodice...i tu moze ispasti odlican dernek ili samo onako mirniji lijepi rucak..user posted image

velika svadba DA ako si imućan i to volis i ako nije papanluk
velika seljacka svadba NE ako nemas love i jos se plus zaduzis da bi nekog napio i zvao i kuntu i pantu
intimniji lijepi rucak, proslava DA u svakom slucaju i tu uglavnom nemas fuleuser posted image ...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Fluffyy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 8:42:27   
Miimy
Ja sam imala svadbu na kojoj je bilo 30 ljudi to sve uza familija i naravno roditelji imali smo predivan rucak druzenje, nije mi padalo na pamet praviti svadbu sa 100 ljudi i hraniti neke ljude kojice kasnije pricati kako je meso bilo hladno, a pice vruce ili sta vec a te ljude nisam vidjela 2 puta u zivotu .. ovako pozvali najbitnije ljude i zdravo i dobili smo pohvale da bolju stvar nismo mogli uraditi .... a sad sve je na tebi tvom zarucniku ...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 9:43:27   
Anoniman
potpisujem pocy...

Sve zavisi od tebe kakav si tip. Neki ljudi ne mogu ni zamisliti da to bude nešto skromno to mora da bude filmski... ako te boli d... šta ko misli eh onda fino pozoveš svoju raju, sjednete poslije vjenčanja negdje, ručak, pićence, tortica, gitara ili harmonika šta voliš. To ćeš da pamtiš... a od onog velikog slavlja te može samo glava zabolit od organizacije pa i kad se završi od mnogobrojnih utisaka naravno loših.

(odgovor članu Miimy)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 9:51:28   
emi7908
Potpisujem Pocy

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 9:54:47   
Emica_sa
Za mene kao prvo brak nije nesto sto se mora,ja nisam uopce namjeravala da se udajem jer meni taj papir i potpis neznace nista u zivotu,niti su mi garancija za nesto,ali naravno u nas je sredina takva da su me bukvalno natjerali,bila sam najgora,gdje cu ziviti sa muskarcem i imati djecu,a ne biti u braku gluho bilouser posted image

Ja nisam zelila svadbu nikako tipa,da oni po mene idu u Mostar,bacaju slatkise po meni,svira harmonika,igraju kolo,janje se okrece to mi je fujjuser posted image user posted image

onda su svekar i svekrva rekli hoce oni da naprave za familiju,ja sam to ispostovala,spremila se otisla u opcinu, vjencala se,otisla u restoran imali su rucak bez muzike,to je trajalo 2 sata i razlaz,proslo super,da se udajem opet ne bi ni to napravila..

Opet sve je stvar ukusa,zavisi sta ti volis i sta hoces,u svakom slucaju sretnouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 12:24:18   
SdZ
Mm i ja smo mastali o svadbi koja bi bila ostvarenje nasega sna. Ne s puno ljudi, bliza rodbina i prijatelji(bilo bi i tako blizu 100 ljudi) i htjeli smo da to bude na starom dijelu grada. Ma to je zamisao bila ekstra. Medjutim kad je doslo vrijeme pred sami cin, nismo bili s financijama u dobrim odnosima, toliko da bi se nas san ostvario, i mi smo rekli da zelimo pozvati najblize, a to bi bili njegovi roditelji, dvije sestre, njihovi muzevi i djeca, moja mama i sestra, kumovi serijetski i opcinski i njihovi partneri, i s njima bismo otisli na neki rucak nakon vjencanja, pocastili se i mi bismo krenuli na medeni mjesec. Ali njegovim roditeljima je to bilo nezamislivo, ne moze to tako, jedini sin se zeni da to prodje bez svadbe i onda je nama bilo svejedno. Nismo se htjeli prepirati s njima, oni su sve organizirali. Bilo je kod kuce, nije opet bilo previse ljudi. Malo se plesalo, torta i mi se zaputili na medeni mjesec. Bilo je lijepo, ali nije bilo ono sto smo mi htjeli.
Bitno je da prvo skontate vase financije, da se vi dogovorite sta i kako zelite i da ne dopustite da vas neko u tome poremeti. To je moj savjet.
I bez obzira da li je velika svadba ili mala neka bude sa stilom koji je vas odabir, samo vas.
Sretno!


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 12:44:32   
hanabanana
Da imam ovu pamet i one godine, otišla bih u Dubrovnik, vjenčala se  i poslala o tome obavijest sms.
Ili modernije, objavila na FB.

Iako je moja svadba bila po mom cejfu, ipak je to sve skupa bio preveliki stres.

(odgovor članu Fluffyy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:34:19   
Medić*
Ja sam uvijek za nesto manje, nista pretjerano. Kod nas bio svadbeni rucak za porodice i odabrane prijatelje i mi pravac za Tursku.

Sve je stvar ukusa a boga mi i finansija. Kako kod neka je sa srecom.



< Poruku je uredio medic slatki -- 6.1.2012 14:35:08 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:35:44   
SailorMoon
Imala sam svadbu sa 100ljudi, s nase strane su to sve bili najblizi prijatelji miji i od mojih roditelja. S muzeve strane bilo je vise zvanica ali to je bila njihova stvar. Muzika je bila uzivo i imali smo DJ-a. Sve je bilo kako smo mi planirali i kako smo mi zelili. Bilo je mnogo skupo, ali to su nasi roditelji platili s time sto se nisu zaduzili user posted image .

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:37:17   
Visnja RR
Ne volim svadbe ...meni je to strasno smaranje ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:37:19   
mamine oci
ja sam uvjek za varijantu nesto skomnije user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:39:19   
veeseelaa
ja bi napravila il prekrasnu svadbu na kojoj bi puklo 100 000,00 KM il nešto skromno
sve ovo izmedju mi je bezveze
nakih tupanih restorana, klimavih stolica, glepe muzike, ojha svatova itd
baš bezveze.....
il bi bilo sve po ps-u, djeveruše u haljinama, kuma u raskošnoj haljini, kum u odredjenom odijelu, djevojčice koje pridržavaju vjenčanicu, bacaju latice cvijeća, divna bašta, divna muzika, raspored sjedenja, par fotograha i kamermana i sl il bi bilo skroz skroz skromno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:39:23   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ne volim svadbe ...meni je to strasno smaranje ...


Isto vala, ni ja ni muz... nama uz svadbeni rucak isao neki tihi instrumental po nasem maraku, rucali, cestitali nam, izljubili se i svako svojim putem :)


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:42:45   
chuci
joj pitanja
valjda napraviš ono što želiš

hoćeš samo uži krug napraviš to, voliš veliki party napratiš to i eto

ne kontam kako nekom mogu pomoći moje mišljenje i iskustvo

to što sam ja imala svadbu sa 100tinjak ljudi i što mi je bilo super je zato jer smo mi tako željeli, veliki party, niko se nije napio jer nije bilo alkohola, samo smo se isplesali i izveselili jer je to ono što smo željeli mm i ja.
da neko drugi ima takvu svadb bilo bi mu bezze je to npr nije ono što on/ona žele

kako sad tebi može ovo moje iskustvo pomoći

nikako


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:43:28   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

onda su svekar i svekrva rekli hoce oni da naprave za familiju,ja sam to ispostovala,spremila se otisla u opcinu, vjencala se,otisla u restoran imali su rucak bez muzike,to je trajalo 2 sata i razlaz,proslo super,da se udajem opet ne bi ni to napravila..


Ja nisam zeljela veliku svadbu iz nekih mojih razloga...mm je to prihvatio, ali se desilo ovo gore boldirano i ispala je na kraju prava svadba na kojoj je bila 99,9% mm rodbina, moj skoro niko...
Ali eto...proslo user posted image
Sad da se opet trebam udati, samo roditelji i kumovi, rucak u restoranu i pravac putovanje!! Ne bi me preveslao niko....

< Poruku je uredio Lady26 -- 6.1.2012 14:44:26 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:45:48   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ne volim svadbe ...meni je to strasno smaranje ...


Ja volim tuđe svadbe gdje sam ja rahat od pameti :))), i samo da me noge drže :)))


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:46:13   
veeseelaa
wtf svekar i svekrva hoće?????user posted image
ja sam se udala kako sam i željela, niko nije smio ništa poduzeti dok ja ne aminujem user posted image user posted image
kod mene je bilo skromno da skromnije ne može biti, svekrva je voljela da bude svadba al Bože moj, ja sam htjela nešto drugo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:46:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ne volim svadbe ...meni je to strasno smaranje ...


Ja volim tuđe svadbe gdje sam ja rahat od pameti :))), i samo da me noge drže :)))



i sa ovim se slažem, ne volim svadbe uopće, rastuže me


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:49:39   
mamine oci
po meni se svadbe ,veselja i,li bilo sta slicnog karaktera, pravi radi sebe, da meni bude lijepo, i da budem sa dragim osobama, za koje sigurno znam da ce se radovati istom,a ne da zovem 1000 zvanika neke tetke, strine,  tece za koje nisam cula sto godina,  pojave se radi svadbe ,user posted image vise bi voljla te iste pare potrositi na neko divno putovanje  user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:51:38   
Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

wtf svekar i svekrva hoće?????user posted image
ja sam se udala kako sam i željela, niko nije smio ništa poduzeti dok ja ne aminujem user posted image user posted image
kod mene je bilo skromno da skromnije ne može biti, svekrva je voljela da bude svadba al Bože moj, ja sam htjela nešto drugo


Pa ni kod mene samo sto sam ja pristala ono sto su me molili, da budem u vjencanici i da spreme rucak za rodbinu....
Ali to sam ja....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:52:03   
Hanady RR
ovo je situVacijauser posted image

ja za čudo Božije nemam ništa da kažem što već nisma...jer kao krenem još će bit da se hvalim...al sad da se udajem ja bih opet istouser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:55:26   
chuci
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovo je situVacijauser posted image

ja za čudo Božije nemam ništa da kažem što već nisma...jer kao krenem još će bit da se hvalim...al sad da se udajem ja bih opet istouser posted image




moradoh citirati

i ja bi sve isto ponovo
nema neke svrhe ovaj post,samo se  hvalim user posted image



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:55:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

wtf svekar i svekrva hoće?????user posted image
ja sam se udala kako sam i željela, niko nije smio ništa poduzeti dok ja ne aminujem user posted image user posted image
kod mene je bilo skromno da skromnije ne može biti, svekrva je voljela da bude svadba al Bože moj, ja sam htjela nešto drugo


Pa ni kod mene samo sto sam ja pristala ono sto su me molili, da budem u vjencanici i da spreme rucak za rodbinu....
Ali to sam ja....


pa dobro, onda si to željela
ja kontam nametnuli ti, ne skontah dobro
mlada i mladoženja se uzimaju, njihov dan, ne bi trebao niko da se miješa, to sam htjela reći


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba...
6.1.2012 14:56:27   
lepetetka
Fluffyy kao prvo želim ti toplu dobrodošlicu, pošto vidim da je ovo tvoj prvi post na RR user posted image
Ja sam imala malu svadbu sa ukupno 18 ljudi... Bio je to više neki duži ručak u restoranu, i tu su prisustvovali meni dragi ljudi...Da se opet udajem isto bih, ako ne i ona varijanta što neko reće, otići sa mužem u Dubrovnik i objaviti naFB udaju..user posted image
na velikim svadbama teško mi padne i kada sam pozvana, pa moram gledati 100 ljudi kako se vrte oko mene user posted image a na kao mlada, ma pukla bih čini mi se..pogotovo da me svi ljubakaju po par puta u jednom danu...uhhhh..
Ali eto sve je stvar ukusa...
Bila sam kod kume na velikoj svadbi i bila je lijepa, jest da sam bila user posted image pa nisam mogla puno ostati, ali ono koliko sam bila bilo je fino, jer došao je i matičar u restoran pa nije bilo gungule sa autima, nije se išlo grupno po mladu i tako to...sve se odigralo u restoranu..
Ali eto ja sam ipak za skromniju varijantu, pogotovo ako se neko zadužuje da bi napravio veeeeliki dernek user posted image user posted image , i onda smišlja načina kako da izvuče i posljednju paru od svatova da bi nadomjestio troškove user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *