|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alergija u trudnoci
20.12.2008 8:23:00   
mnn
Ako je ova tema otvorena premjestite je. 

primjetila sam blago crvenilo ispod grudi i na stomaku...ne svrbi me....neznam od čega je to došlo...možda jer mi je prije bila suha koža pa sam je počela inenzivno mazati....neznam više ništa... pomozite mi.ja sam alergičar....da li da se javim doktorici? 

< Poruku je uredio Dina RR -- 20.12.2008 13:44:35 >


_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Alergija u trudnoci
20.12.2008 12:18:07   
Amrino
Duso- fali ti kalcijuma user posted image .
To se cesto desava trudnicama.
Ne znam uzimas li neke dodatke prehrani ili vitamine za trudnice ali otidji u apoteku i pitaj da ti dadnu kalcij koji mozes piti u trudnoci i povuci ce se to ubrzo...user posted image .
Meni se i sada nekad zna pojaviti osip- jer dojim...popijem jednu sumecu i odmah prestane.


< Poruku je uredio Dina RR -- 20.12.2008 12:38:59 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Alergija u trudnoci
20.12.2008 14:31:24   
mnn
HVALA NA SAVJETU!user posted image A di meni fali kalcija ....pa jedem ja sve...kupit ču ja kalcija i to tonu...sad počinjem piti pregnital jer mi do sada nije trebalo... user posted image

krečem u apoteku po kalcij, jučer mi se to pojavilo, baš sam se iznenadila, pa sam rekla daj da pitam svoje hanumice na forumu da li znaju nešto o tome.

javim ti da li se povuklo.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Alergija u trudnoci
12.1.2012 14:48:43   
Skvo RR
prenos postova



IZVORNA PORUKA: yasemin

izvinjavam se ako tema već postoji.
prije 7 dana sam dobila temperaturu do 38,5 C grlobolju i sinuse koji se inače redovno aktiviraju u ovo doba godine , 15 sam nedelja trudnoće i doktor (ginić) mi je dao cefabos da pijem 8 dana 2 x2 sinoć sam završila terapiju , a jutros mi se pojavila alergija na lijevoj ruci lakat i dlan (ako kad se ožarite žarom) i ntekli su mi očni gornji kapci , sinoć sam dobila i injekciju progesteron depo koju primam na 7 dan , te sa pil dobrston 3x2 , sd mi je smanjen doza na 3x1 7 dana , te nakon toga 2x1 7 dana te fala Bogu prestajem s njim. pijem još Mg 2x1 i natal complex, telefonom sam se čula sa ginekologom koji mi je rekao da je alergija najvjerovatnije od cefabosa te da stavljam obloge od borne kiseline ako je ko od forumašica imao slično iskustvo molim da pomogne?user posted image





IZVORNA PORUKA: taurus

ti si terapiju završila, tako da će se i ospi povući
uz obloge možeš piti i kalcij sa vitaminom c (calcium vita c) za alergiju



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Alergija u trudnoci
13.1.2012 10:54:25   
yasemin
moja alergija nikaako da se smiri , noćas me svrbilo cijelo tijelo za poluditi, a jutros su mi ruke otekle i prsti, i još još jednom kad sam imala alergiju bila sam crvene kože , ali mi ruke nisu oticale. jel se neko imao sličnu situaciju molim za pomoć? sinoć sam bila kod doktora rekao mi je da pijem tekućine , ne smije mi ništa uključiti od terapije zbog treudnoće

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Alergija u trudnoci
13.1.2012 10:57:12   
taurus
jedino još možeš kupiti kamagel, on je za upaljenu i nadraženu kožu a smiju ga koristiti trudnice i bebe

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Alergija u trudnoci
13.1.2012 11:01:03   
yasemin
hvala ti na odgovorima , sad je crvenilo nestlo , ali su mi ruke otečene??

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Alergija u trudnoci
13.1.2012 11:03:17   
taurus
onda samo obloge i kalcijum
nadam se da će brzo proćiuser posted image

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Alergija u trudnoci
14.1.2012 18:57:08   
yasemin
prošlo hvala Bogu user posted image , ginekolog kaže od cefabosa alergija 

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *