|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   baterija
12.7.2018 23:58:01   
Panicarka
Nadam se da ce mi neko pomoci. Beba od 11,5mjeseci lizala bateriju od 1,5w vartinu. Zvala sam pedijatrisku kliniku samo su me napali zasto nisam dijete bolje cuvala nista konkretno mi nisu rekli. Znam da sam kriva ibtesko mi je...ima liniko slicno iskustvo da podijeli sa mnom. Nije bilo ni povracanja ni user posted image user posted image tem. Dijete se normalno ponasalo. Da oprostite I ja sam lizala bateriju od muke da vidim hocu li imati neke reakcije samo mi je ko gorko u ustima.user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: baterija
13.7.2018 9:13:25   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Panicarka

Nadam se da ce mi neko pomoci. Beba od 11,5mjeseci lizala bateriju od 1,5w vartinu. Zvala sam pedijatrisku kliniku samo su me napali zasto nisam dijete bolje cuvala nista konkretno mi nisu rekli. Znam da sam kriva ibtesko mi je...ima liniko slicno iskustvo da podijeli sa mnom. Nije bilo ni povracanja ni user posted image user posted image tem. Dijete se normalno ponasalo. Da oprostite I ja sam lizala bateriju od muke da vidim hocu li imati neke reakcije samo mi je ko gorko u ustima.user posted image user posted image user posted image

Ne znam kako ti konretno mogu pomoci sem da kazem da je bolje da je lizalo nego da je dijete progutalo bateriju.
Stvarno nisam pametna sta da ti kazem, odvedi dijete pedijatru, pregledaj usta, jezik, jednjak. Teski metali iz baterija poput kadmija, litija, olova ili zive (zavisno sta se nalazi u istoj) uz pljuvacku i slinu daju cudne reakcije. Nadam se stvarno da je sve ok.
Ubuduce sve sto nije za dijete treba da bude van dohvata. Sretno i javi nam se da znamo kako je beba

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Panicarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: baterija
13.7.2018 10:03:49   
ziel
Ma ne znam da ista moze da bude... ima baterija svoj zastititni sloj. Ali eto radi sigurnosti da sprijecis gusenje (ako podjr progutati), ti to sklanjaj.

< Poruku je uredio ziel -- 13.7.2018 10:05:06 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: baterija
13.7.2018 13:43:23   
Panicarka
Evo mene. Bili smo kod pedijatra. Dala nam da odmabradimo nalaze, krv smo uradili ali urin nismo uspjeli u takom kratkom roku jer je on jos u pelenici.Sve je hbala Bogu ok. Rekla nam da ponovimo za pwt dana a mi cemo ipak u ponedjeljak. Hvala puno sto ste se javile. I sad razmisljam o posljedicama I pod stresom sam ....

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: baterija
15.7.2018 13:05:02   
Alma_27
I moj sin je zvakao bateriju kad je bio tako mali. Fras kad me nije strefio kad sam vidjela jer sam mislila da je negdje pregrizao i da će umrijeti (samo se mati može tako uplašiti) al ništa mu nije bilo. Živ, zdrav i pametan i eno ga ganja loptu dole pred zgradom. Totalno sam zaboravila na tu epizodu. Sad se sjetih.

(odgovor članu Panicarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: baterija
15.7.2018 13:16:49   
Panicarka
Hvala Alma sto ste se javili. I ja sam isto pomislila.samo nek su nam djeca ziva I zdrava. Ja sam se najvise prepala jer se ta baterija punila na punjacu I ne razumijem se toliko dal je pukla jel ista iscurilo iz nje I zato sam se uspanicila. A imala je neki smek I liznem drugu bateriju nista nema nikakav okus. On je hvala Bogu dobru. Opet cu ponoviti nalaze da budrm sigurna 100%user posted image . Jos ga stalno pazim,uvijek vodim racuna ali nekad su sek u pitanju...znate I sami

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *