|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (12.02.-16.02.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe do 2. rođendana - (jesenji chat)
23.12.2017 17:04:38   
manuela RR
Anandi evo i ja hocu sad kafu da pijem tako da imas drustvouser posted image
Beba spava stariji na mob muz se izgubio nwgdjeuser posted image a ja solouser posted image

Na kraju od svega što je moglo biti bude onako kako je moralo.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 801
23.12.2017 19:52:25   
lejla80
Ola gdje ste žene, ima li još te kafice haha...

Moj bebac zalegao i gleda tv, ne mogu čudu da se načudim da ne skače evo već 5 min hhh
Neki dan ga mm vodio na paketiće tamo sve razbacao, uspio i neko dijete zaskočiti i mamu mu za kosu počupatiuser posted image Znači bandit samo takav haha

A popuštaju pljuskavice, konačno smo odahnuli, baš je bio grozan a osuo se samo tako, nema gdje nije, to se ne isplati tackati onim bijelim, nego cijelog premazati. Čitam po Hrvatskoj uopšte ne preporučuju ovo bijelo čudo nego samo tuširanje, po mogućnosti u hipermangan...naši opet u većini slučajeva zabranjuju tuširanje....a ima mi logike da treba dijete svakodnevno istuširati, ovako prljavo, skoreno samo se dodatno može zaraziti...hajde Sad budi pametan🤔

Elem ja svog onako malo saperem a naručila sam i hipermangan pa cu ga večeras istuširati ako uspijem jer plače, doktorica mu rekla da se ne kupa haha....valjda ga ubijedim

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 802
26.12.2017 13:21:35   
manuela RR
user posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 26.12.2017 13:22:49 >

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 803
26.12.2017 13:22:24   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Lejla jel bebac dobio ospicee?
Evo i moj se nesto sumljivo osuo po nogicama malo ispod pazuha i vidim sad na uhu malu tackicu...
Lici mi na to...
Sad kad muz dode sa posla icemo Dr.
Jest da nema temperaturu nit ga grlo boli fino jede al je nekakav kenjkav i slabasan a to ne lici na njega
...

Neposredna veza do poruke: 804
26.12.2017 21:06:58   
lejla80
Manuela jeste li ustanovili kakav je osip?
Kod mog bebca još ništa. Očekujemo tamo nekad poslije Nove godine da počnu iskakati. Valjda neće biti ko kod starijeg. Ovaj je baš sav izrešetan al barem se koliko toliko zna čuvati.

2011.
2016.

Neposredna veza do poruke: 805
27.12.2017 9:21:40   
manuela RR
Bili smonjuce kod Dr.
I njoj lici na pocetak ospica ...ali kako nije sav osut zasad je stvaila sumnja na ospice...Zrebalo bi da danas sutra se svugdje ospe ako su ospice u pitanju...Narucila nas u cet na pregled....
Ja ga evo sad pregledala nema nigdje vise...samo na istim mjestima kao i juceuser posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 806
27.12.2017 9:54:59   
LieToMe RR

Bili smonjuce kod Dr.
I njoj lici na pocetak ospica ...ali kako nije sav osut zasad je stvaila sumnja na ospice...Zrebalo bi da danas sutra se svugdje ospe ako su ospice u pitanju...Narucila nas u cet na pregled....
Ja ga evo sad pregledala nema nigdje vise...samo na istim mjestima kao i juceuser posted image

user posted image user posted image
a joj bas mi je zao. ali nenormalno je toplo, cuda da nema epidemija, srecom.
nedajte se, izdrzi!

...od nakita je nosila jedino oči!
L 2.1.2013. Mamina slika i prilika
N 24.8.2015. Voli tata svoju N najvise na svijetu!

Neposredna veza do poruke: 807
27.12.2017 10:05:20   
manuela RR
Malo je cudno...
Malo na rukici malo na nogici i na prsima par...
Lici stvarno na ospice al vec treci dan kao ima taj isti osip trebalo bi do sad da se prosirio...user posted image
Alergija na nesto user posted image il na deterdzent...
Pocela sam da sumnjam da nisu ispice jer nigdje se nije vise prosirilo...
Temp nema normalno jede i ponasa se...
Svejedno mazem puderom za ospice....
Valjda prode sta god da je...user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 808
27.12.2017 10:31:38   
ziel
Mi bili malo na kontroli kod pedijatra. Curica ima 3610 gr user posted image a otpustena iz bolnice sa 3060 gr. Prezadovoljna sam dobivenom kilazom za 18 dana. user posted image Samo su joj jos uvijek i najmanje carape velike user posted image

novembar 2015 -
decembar 2017 -

Neposredna veza do poruke: 809
27.12.2017 20:47:36   
lejla80
Manuela pa bit će da je onako neki osip a ne moraju se ni ospice toliko proširiti, kod neke djece i bude svega par tačkica.
Moj A je baš išaran, isčopa sve živo, ko da je u logoru bio. Danas sam ga baš naružila momački, pa valjda urodi plodom. Kontam uzeti onaj jomelop da ga mažem zbog ožiljaka, ne znam je li mi to pametno...
Ziel mašallah za smotuljak mali user posted image

2011.
2016.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 810
29.12.2017 12:07:44   
manuela RR
Lejla sjecam se da je moja drugarica po licu imala ogromne i isopala ih sve i dan danas oziljci ostali...Rupice na mjestima gdje ih je copala...

Ja bi isto tako kao i ti pokusala da sprijecim oziljke...

Dr. nama otpisala ospice..
Kaze da su ospice bile bi svugdje i bar bi se jos negdje prosirile...
Tako da ostaje da je reakcija na nestouser posted image sta tacno ne zna se....
Uglavnom osusilo se skroz i novih nemauser posted image ...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 811
29.12.2017 12:08:47   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Mi bili malo na kontroli kod pedijatra. Curica ima 3610 gr user posted image a otpustena iz bolnice sa 3060 gr. Prezadovoljna sam dobivenom kilazom za 18 dana. user posted image Samo su joj jos uvijek i najmanje carape velike user posted image

Bice da sike rade punom paromuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 812
29.12.2017 12:11:16   
manuela RR
Moram da pohvalim bebija...Sinoc prvi put prihvatio flasicu...Popio punu flasicu caja od kamilice user posted image i spavao punih 5 sati u komadu user posted image
Ovo za flasicu me bas obradovalo jer sta god da sam pokusala nije bilo sanse...Sinoc odjednom bez ikakvih problemauser posted image

Neposredna veza do poruke: 813
29.12.2017 20:41:33   
lejla80
Manuela ma samo polako, malo pomalo naviknut će se bebac. I moj je baš bio protivnik pravi. Ma ništa nije htio da pije osim dojenja. Taj nije prihvatao ni flašu ni čašu al evo sad se baš fino navikao. Još uvijek je sika broj jedan kad sam ja tu. Popije flašu soka i onda plače hoće da doji. Al dojimo samo presvečer i ujutro sad zasad.
Kupila sam razne flašice da možemo pit vodu al njemu najbolje odgovara neka iz DM a najobičnija sa onom gumenom slamkom. Baš fino pije iz nje. Planirala sam i onu nukovu čašu da uzmem al bojim se iskreno da ću samo baciti pare. Imam već jednu nuk sa slamkom koju neće ni da pogleda.
Mlijeko pije iz Aventove, jedino sam promijenila cuclu na njoj jer ova što dođe na njoj je jedinica pa mu ne odgovara.

Eh eto ispriča se ja o flašicama, cijeli referat haha
Lijepi petak, ne radim do narednog ponedjeljka pa sam hepi...konacno malo da dahnem, prohodam sa pilićima. Sutra ćemo u šetnju po planinama, A ne smije još skijati pa ćemo malo prohodati da pobjegnemo od smoga.

Gdje nam je Bejbibi?

< Poruku je uredio lejla80 -- 29.12.2017 20:42:53 >

2011.
2016.

Neposredna veza do poruke: 814
30.12.2017 11:49:24   
ziel

IZVORNA PORUKA: ziel

Bice da sike rade punom paromuser posted image user posted image user posted image

Osjecam se kao pokretna mljekara user posted image

Zvanicno su nam poceli grcevi mamu im *** , odspavale smo i ja i ona tek pred zoru oko 2 sata ukupno. Ostatak noci je bila takva da ja sjedim i drzim je u rukama. Spustim, mirna 20 sekundi i opet plac. Jutros slicno... Evo je sad spustila na trosjed, ne javlja se za sad. Ja pripremila tijesto za pitu sa sirom i klasovnim brasnom, to svi volimo a ne stvara grceve. Bar mislim... Toliko i se pije i jede nesto kiseloooo a ne smijem radi curice user posted image

novembar 2015 -
decembar 2017 -

Neposredna veza do poruke: 815
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 32 [33]
Idi na:

image
bejbibi
Pharmalife proizvodi-Preporuka svima!
Mi smo imali priliku koristiti Pharmalife proizvode i veoma smo zadovoljni :) Od Fitobalma i Broncamil sirupa u slučaju kašlja, Mapez spreja ljeti protiv komaraca, do Apis gola sprej-a kod grlobolje ...  Više >>
image

Anketa

tv
amilacha

Da li pazite koje tv programe gledaju vasa djeca?

da (96%)

ne (4%)

Broj svih glasova: 142

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *