|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe do 2. rođendana - (jesenji chat)
18.10.2017 22:56:43   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

E ove su se meni pravo dopale...ali bas bas...i svidja mi se sto su plice, jer su mi ove sad dublje

user posted image
user posted image

a i ove sljedece su super samo su mi vec na fazon ovih koje imam...ali svejedno su lijepe

user posted image
user posted image

ali ove prve su mi mrak...bas su mi se dopale...i pod rukom su tako mekane...
kazem, ne smijem otici probat, bojim se da cu i u njima isetati iz prodavnice user posted image

Ove zadnje mi se vise svidjajuuser posted image prelijepe su ...koj i ja sam luda za obucom 🤗

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 101
18.10.2017 22:59:03   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Maca91

Zene da vas pitam,nesto me nasekiralo bas,beba je vesela I stalno mlatara rukicama,nogicama. Alli zadnja 2-3 dana primjetim kao nekontrolisano da mlati rukicama,dize ih gore dole ali ne znam kako da objasnim,kao u prekidina,sad opet je gledam I bas me nesto sekira to. Da li su I vase bebe tako? Da li je mozda jos mala I nema snage da ih fino dize.

Ma mozda samo tako voli sto rece LEJLA ....prati ga uglavnom ..inace bas izvode sa rukicama i nogicama :) mozda samo "vjezba" :)
Koliko joj je ?

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 102
18.10.2017 23:03:54   
bejbibi
Moj je bebac danas raskrvario nosic user posted image puzao i ne znam ni ja kako nosom od pod udario user posted image mislila sam da nije nista al nakon 3min vidjela krv..sreca nije puno teklo ,ozistila mu vatom i fizioloskom ...hB dobro izgelda al et bas sam se nasekirala i prepala :(
Uvijek nesto snjima :(

Danas sam se bas nahodala ..izasla sa bebijem na kafu ,obavila kupovinu za kucu, otisla po djecu u vrtic ,dosli kuci ,uspavala bebija,skuhala ,pa nazad u vrtic na roditeljaki ...svo troje samnom islouser posted image nije ih imao ko cuvat ..hB bebi prespavao sve skoro ,ono dvoje se igralo sa drugom djecicom ..ugl dobro smo prosli
Doali kuci,jeli,igrali se malo i rituale pred spavanje i uspavljivanje ...od 9 spavaju pa sam se i posvetila malo sebi :) al vec me umor savladava pa idem leci .

Laku noc

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 103
18.10.2017 23:07:14   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Vecer drage zenice, jestel nas zaborabile.
Ja slabo da vas popratim, sad sam preletila zadnju sttanicu.
Bejbibi draga bas mi je zao sto vas jos drzi, da sto prije prodje ako Bog da.
LTM cestitke i od nas za L skolicu.
Farah masaAllah i vi se ponovili lijepo, da provedete puno lijepih trenutaka u novom stanu u zdravlju i sreci i s jos djecice.
Novim mamama dobrodoalica na temu...

I mi cemo vas morat ubrzo napustiti na temi, za mjesrc punimo ako Bog da 2godinice.
Moja je pravi harambasa, nestasna ali je jako inteligentna,, sve kopca, kopira i trudi se da bude sto vise samostalna, tako da ako nije sta tecno na kasiku ona sama jede, sama oblaci cipele, skida ih i uredno slozi u cipelar,... Takodje je poslusna, sta god je posaljem da donese ili odnese ona to odradi... Bas nas jako cesto iznenadi pozitivno da ne mozemo da vjerujemo da dijete od godini i nesto moze to il konta.... Jedino sto nece da prica jos ubijek a sve zivo razumije.... Pravi je harambasa, al je posebna... To nekako i ide uz nju. I svi mi kazu bolje i neka je takva nego da je kakva mutava...

Ehhh eto... I kod mene ima tu i tamo nekih novina. Promjenila sam imidz hehe osisala sam dugu kossu, sad mibje do ramena i izukla dosta plavih pramenova, tako ds sam skoro pa plavusa, ponovo. Jesam sad rahat s kracom kosom, zacas i operem i sredim.
Vadila sam skoro i nalaze, pa mi je krvna slika oslabila, dojenje ucinilo svoje.... Ehh da, jos ubijek dojimo... Naravno ne intenzivno kao prije ali zacas joj prahne.
I dr na pregledu mi slucajno vidjela jedan mladez na stomaku i nesto joj se kao nije svidio izgled, pa dala uputmicu da ga osttanim, navodno oni to svima preporucuju... Iako ja nemam nikakvih promjena na njemu ni nista slicno... Bas je slucajno ga vodjela kad me pregledala.
I da se pohvalim da sam se i ja nakanila na fitnes

Imal nam starih clanica Ninuske, Rose, nisam nesto pooratila da su pisale...
Gdje nam je Ziel, kako pupo, tekul pripreme...
Imate veliko mahanje, i sorry na dugom postu. user posted image

user posted image za pametnicu 😘

A i tebi nek je sa srecom nova zurkica i fitnes 😄😙 i ja se kanim na fitnes user posted image sad hocu i kurs sivanja da upisem user posted image mislim da na kraju necu nista haha

Zelim ti dobre vijesti za taj mladez .da je nista :)

Neki autor...

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 104
18.10.2017 23:08:56   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Mi taman se naručili za sunet a malac bolestan. ..
Ova dva dana ima temp.i slini drugih nikakvih tegoba. ..
Normalno jede,uredna stolica ...sve ok.
Skidamo temp kod kuće. 38.5 mu bude...
Sad evo kao da je nema.Popio paracetamol u 15 danas.
Nadam se da je prošlo. ..
Ako bude i sutra valja nam dr.
Dogovorili smo za 26 al prije toga moramo izvaditi nalaze...A kakva je situacija sad mislim da ćemo odgoditi...

Starijem sinu mi se približava rođendan... svaki dan odbrojava.
29.10 mu punih 9 guser posted image
Dosad smo sve u igraonicama a sad on hoće sa par drugova i u kuci. ..
Mene još drži varijanta sa igraonicom ali eto.
Tortu smo naručili. ..
Playstation dzojstik ,takvu izabrao.
Nemam predstavu kako animirati djecu u kući a da nema veze sa internetom a pri tom su svi dječaci 😯
Imate li kakve prijedloge?

Li to me gleznjace su predobre 😍

Brz oporavak MANUELA 😘

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 105
19.10.2017 8:09:34   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Bejbibi, Farah evo i slikica user posted image

user posted image

joj preudobne su mi, juce sam pravo iz planike izasla u njima user posted image i bila do 9 navece i jutros evo opet i jos uvijek u njima...
trazila sam i prosle godine ovako nesto slicno, jer imam koznih 2-3 trebale mi fine od velura da mogu sad za ovog perioda

Farah nego sta nego da su na petu user posted image volim ja dodati jos jedno 5-6 cm na svoju visinu user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam krepana pravo, hocccuuuuuu kuuuccciiiiii

Jooj sto mi se svidjaju 😍😍😍😍
Ovo je i moj stil user posted image
Predobre su ti LTM u zdravlju ih nosila :)

hvala draga user posted image user posted image
ti me sad podsjeti na mojus veki...njoj kad kazem nesto sam kupila i pokazem odmah ko s pika kaze: u zdravlju da ih pocjepac i druge kupis user posted image
bas sam nekako sretna i zadovoljna... tako su mi udubne i lijepe...i lijepomi stoje...narocito kad se obucem u crno skroz, pa me nekako jos izduze

...od nakita je nosila jedino oči!
L 2.1.2013. Mamina slika i prilika
N 24.8.2015. Voli tata svoju N najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 106
19.10.2017 8:13:55   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Vecer drage zenice, jestel nas zaborabile.
Ja slabo da vas popratim, sad sam preletila zadnju sttanicu.
Bejbibi draga bas mi je zao sto vas jos drzi, da sto prije prodje ako Bog da.
LTM cestitke i od nas za L skolicu.
Farah masaAllah i vi se ponovili lijepo, da provedete puno lijepih trenutaka u novom stanu u zdravlju i sreci i s jos djecice.
Novim mamama dobrodoalica na temu...

I mi cemo vas morat ubrzo napustiti na temi, za mjesrc punimo ako Bog da 2godinice.
Moja je pravi harambasa, nestasna ali je jako inteligentna,, sve kopca, kopira i trudi se da bude sto vise samostalna, tako da ako nije sta tecno na kasiku ona sama jede, sama oblaci cipele, skida ih i uredno slozi u cipelar,... Takodje je poslusna, sta god je posaljem da donese ili odnese ona to odradi... Bas nas jako cesto iznenadi pozitivno da ne mozemo da vjerujemo da dijete od godini i nesto moze to il konta.... Jedino sto nece da prica jos ubijek a sve zivo razumije.... Pravi je harambasa, al je posebna... To nekako i ide uz nju. I svi mi kazu bolje i neka je takva nego da je kakva mutava...

Ehhh eto... I kod mene ima tu i tamo nekih novina. Promjenila sam imidz hehe osisala sam dugu kossu, sad mibje do ramena i izukla dosta plavih pramenova, tako ds sam skoro pa plavusa, ponovo. Jesam sad rahat s kracom kosom, zacas i operem i sredim.
Vadila sam skoro i nalaze, pa mi je krvna slika oslabila, dojenje ucinilo svoje.... Ehh da, jos ubijek dojimo... Naravno ne intenzivno kao prije ali zacas joj prahne.
I dr na pregledu mi slucajno vidjela jedan mladez na stomaku i nesto joj se kao nije svidio izgled, pa dala uputmicu da ga osttanim, navodno oni to svima preporucuju... Iako ja nemam nikakvih promjena na njemu ni nista slicno... Bas je slucajno ga vodjela kad me pregledala.
I da se pohvalim da sam se i ja nakanila na fitnes

Imal nam starih clanica Ninuske, Rose, nisam nesto pooratila da su pisale...
Gdje nam je Ziel, kako pupo, tekul pripreme...
Imate veliko mahanje, i sorry na dugom postu. user posted image

user posted image za pametnicu 😘

A i tebi nek je sa srecom nova zurkica i fitnes 😄😙 i ja se kanim na fitnes user posted image sad hocu i kurs sivanja da upisem user posted image mislim da na kraju necu nista haha

Zelim ti dobre vijesti za taj mladez .da je nista :)

Hvala Lepterice user posted image
I vi jos malo i terible two user posted image user posted image
Cestitam za fitnes i za promjenu imidza...tako malo treba da covjek bude sretan i zadovoljan.

Ja trenutno o fitnesu mogu da sanjam ali eto sretna okolnost je sto unatoc svemu kile ide dole...cilj mi je spustiti se ispod 80 sto se nadam da cu uskoro postici. Kad bih se vratila na djevojacku kilazu od 76 kg niko sretniji od mene

Sa Ninuskom sam se cula... I ona se uskoro odjavljuje sa teme. Rose se vec odjavila

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 107
19.10.2017 8:19:27   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Mi taman se naručili za sunet a malac bolestan. ..
Ova dva dana ima temp.i slini drugih nikakvih tegoba. ..
Normalno jede,uredna stolica ...sve ok.
Skidamo temp kod kuće. 38.5 mu bude...
Sad evo kao da je nema.Popio paracetamol u 15 danas.
Nadam se da je prošlo. ..
Ako bude i sutra valja nam dr.
Dogovorili smo za 26 al prije toga moramo izvaditi nalaze...A kakva je situacija sad mislim da ćemo odgoditi...

Starijem sinu mi se približava rođendan... svaki dan odbrojava.
29.10 mu punih 9 guser posted image
Dosad smo sve u igraonicama a sad on hoće sa par drugova i u kuci. ..
Mene još drži varijanta sa igraonicom ali eto.
Tortu smo naručili. ..
Playstation dzojstik ,takvu izabrao.
Nemam predstavu kako animirati djecu u kući a da nema veze sa internetom a pri tom su svi dječaci 😯
Imate li kakve prijedloge?

Li to me gleznjace su predobre 😍

Brz oporavak zelim.
I mi smo sa L naruceni na vakcinu 7.11. kad sam se u septembru narucila bi mi daleko pravo ali sad kako su u strajku nadam se da ce se do tad razjerisiti situacija

Sto se tice zabavljanja ja curama ukinem internet skroz kad smo kuci (po danu rijetko i koriste, juce se ni televizor nije palio) sa mojom mamom izadju, budu 2 sata u parkicu, malo hodaju...onda se vrate, uzina, N ode spavat...onda rucak. leona boji, crta, pise... njoj samo daj olovke i papire.
Ja sam nekad ljetos gumu im uzela i napravila lastis oko dvije stolice...dva sata smo mi preskakali, ja ih ucila da igraju... mi se i sa legom zabavimo po 2-3 sata...pravimo grad, kucu, zooloski vrt... one imaju stvarno puno lega, od autica, kockica, kucica...zivotinja...
Igramo i zmire i to vole...navijemo crtani i kokice napravimo.
Gledali smo prosli petak baby boss (mislimd a se tako zove ovaj novi crtic) sinhronizocvan je. leona se utackala nije treptala...tako se udubila u crtani.
cesto uzmemo i enciklopedije i listamo, citam im o zivotinjama...
Svaki put izmisljam nesto novo.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 108
19.10.2017 8:54:24   
zutaiskra
Poz zenice. Dugo vas citam al nisam pisala. Imam deckica od 10ipo mjeseci. Sad pisem da kazem da se divim LioToMi. Zeno respect. Tvoja organizacija je stvarno za 10. MEn znam kako to sve stignes. Motivises me definitivno.

Neposredna veza do poruke: 109
19.10.2017 11:53:09   
Zelimo_bebu
Dan zene. Ja se javila i opet me nema. Maloprije usla na temu kad zakljucana kad ja bolje pogledah ja na ljetnom chatu...ludaca...
Nadam se da ste mi sve dobro i zdravo kao i vasi malisanj..citala nisam jer ste se aktivirale pravo...ali kako vas ne citam slabo sam upoznala vecinu zenica...iako tolike godine na forumu...ne zamjerite...valjda se malo vise aktiviram pa vas sve pohvatam.
Nego mnoge su pitale za mamu...mama operisana 12.09.uklonjen je tumor u cjelosti tako au nam rekli..uslijedio period oporavka...izvedena joj je stoma privremeno...ludila sam danima..slaba nece da jede...ni danas nije nista bolje...i takvu je sada posalju na kemoterapiju...evo jutroa otisla na prvu...nakon tri kemoterapije ce je ponovno smjestiti u bolnici i vratiti stomu...ne znam sta da vam kazem...da mi nema ovog djeteta nacisto bih bila luda...
Trebali smo davno krstiti R...a kako se to ave izdeaavalo sa mamom ppmjerili sve...pa.cemo sada 28.10...to obaviti ako Bog da...mada ona mozda nece ni moci biti...ali sta cu...ide hladno vrijeme vise nemam sta cekati...
Sto se tice R..primili smo sve vakcine do sada...dobra je beba...predobra...ali evo zadnjih sedam dana kad treba spavat kenjka place kuka kumi moli jedva ga uspavam....pojede ruke svoje...nocu se budi non stop...doduse i do sada se budio...imam osjecaj da nikad niie sit...ne vjerujem da bi mogli biti zubici raniie jer sam desni gledala...mozda skok u razvoju...ne znam sta je...
Nego sretna vijeat je da sam postala tetka po drugi put...seka rodila 10.10.i to u Njemackoj tek sto su odselili tamo...hvala Bogu sve dobro proslo...hrabrica moja ja ne bih se usudila niti jezik znam ni koji vrag ali eto hrabre sreca prati...sad sama sa dvoje djece ali tako mora...pa nekad kad kukam samo se sjetim nje...
Nego ja citav roman napisah...a i ovo sam ukratko haha...nastojat ch da se javljam cesce i budem u toku sa desavanjima jer mi falite punooo...

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 110
19.10.2017 14:25:34   
Maca91
Tri mj I 7 dana nam je. Nadam se sto kazete da joj je samo zanimljivo tako,da nije nista.. Odo I ja sad oko rucka pa da posle iscitam sta je ko pisao.

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 111
19.10.2017 15:44:53   
Visnja RR
Mamice! Opet biramo bebica za kalendar...hajmo prijaviti što više naših beba pa da se one nađu na kalendaru...uvijek mi bude žao kad naših beba nema ....prošle godine za dlaku mjesto na kalendaru ispustila šmizlia naše LTM.... bila tada 13 a tražilo se 12

Dajte nam fotkice za vrijeme i nakon kupanja ...da nisu pregolišave i da zadovoljavaju tematiku kupanja i njege (pri tom se ne misli na kupanje u moru ili bazenu :) nego u kadici

http://www.ringeraja.ba/clanak/zvijezda-baby-kalendara-za-2018-godinu_2894.html

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 112
19.10.2017 16:03:15   
LieToMe RR
E cuj bila 13, nisam znala user posted image lucky number 13 user posted image user posted image
Naravno da cemo ucestvovati i ove godine a ima puno novih bebica koje ce nadam se uzeti ucesce user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 113
19.10.2017 16:05:12   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: zutaiskra

Poz zenice. Dugo vas citam al nisam pisala. Imam deckica od 10ipo mjeseci. Sad pisem da kazem da se divim LioToMi. Zeno respect. Tvoja organizacija je stvarno za 10. MEn znam kako to sve stignes. Motivises me definitivno.

Prvo dobo nam dosla user posted image nadam se da ces se lijepo druziti s nama i da ce ti ovdje biti lijepo...
A drugo hvala puno, ne znam cime zasluzih respect ali hvala puno user posted image

(odgovor članu zutaiskra)
Neposredna veza do poruke: 114
19.10.2017 16:39:22   
Visnja RR
Prva prijavljena medena curica
tanananananan ...zna se NORA

http://zvijezda-baby-kalendara-2018.ringeraja.ba/image?id=1

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

Neposredna veza do poruke: 115
19.10.2017 18:57:08   
zutaiskra
Hvala bolje vas nasla...
I do sada mi je bilo lijepo. Citajuci vas olaksano mi je dosta majcinstvo.
A za vas respekt jer ste extra organizator.

Neposredna veza do poruke: 116
19.10.2017 20:18:48   
lejla80
Večer dame, ja standardno u večernjem terminu. Nekako volim kad uspavam raju prelistati šta ima na forumu. Tokom dnevnog spavanja vala hiljadu nekih obaveza. Ova druga smjena u školi me uništi, jedva čekam da prođe, baš mi je sve tempirano i nerijetko trčim sa kolicima da ne zakasnim. Ma kakav fitness. Vec ni je kilaza ispod one na početku trudnoće.
Malac spava između odlaska i dolaska pa još moram uštimati i da jede u tom terminu uhhhh još jedna sedmica pa onda ponovo prva smjena. Tad ga muž vodi kad krene na posao a mi samo odemo po njeg.

2011.
2016.

Neposredna veza do poruke: 117
19.10.2017 20:20:00   
lejla80

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Prva prijavljena medena curica
tanananananan ...zna se NORA

http://zvijezda-baby-kalendara-2018.ringeraja.ba/image?id=1

Super sličica ajjj koliko pjene😉

2011.
2016.

Neposredna veza do poruke: 118
19.10.2017 20:21:45   
lejla80

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Dan zene. Ja se javila i opet me nema. Maloprije usla na temu kad zakljucana kad ja bolje pogledah ja na ljetnom chatu...ludaca...
Nadam se da ste mi sve dobro i zdravo kao i vasi malisanj..citala nisam jer ste se aktivirale pravo...ali kako vas ne citam slabo sam upoznala vecinu zenica...iako tolike godine na forumu...ne zamjerite...valjda se malo vise aktiviram pa vas sve pohvatam.
Nego mnoge su pitale za mamu...mama operisana 12.09.uklonjen je tumor u cjelosti tako au nam rekli..uslijedio period oporavka...izvedena joj je stoma privremeno...ludila sam danima..slaba nece da jede...ni danas nije nista bolje...i takvu je sada posalju na kemoterapiju...evo jutroa otisla na prvu...nakon tri kemoterapije ce je ponovno smjestiti u bolnici i vratiti stomu...ne znam sta da vam kazem...da mi nema ovog djeteta nacisto bih bila luda...
Trebali smo davno krstiti R...a kako se to ave izdeaavalo sa mamom ppmjerili sve...pa.cemo sada 28.10...to obaviti ako Bog da...mada ona mozda nece ni moci biti...ali sta cu...ide hladno vrijeme vise nemam sta cekati...
Sto se tice R..primili smo sve vakcine do sada...dobra je beba...predobra...ali evo zadnjih sedam dana kad treba spavat kenjka place kuka kumi moli jedva ga uspavam....pojede ruke svoje...nocu se budi non stop...doduse i do sada se budio...imam osjecaj da nikad niie sit...ne vjerujem da bi mogli biti zubici raniie jer sam desni gledala...mozda skok u razvoju...ne znam sta je...
Nego sretna vijeat je da sam postala tetka po drugi put...seka rodila 10.10.i to u Njemackoj tek sto su odselili tamo...hvala Bogu sve dobro proslo...hrabrica moja ja ne bih se usudila niti jezik znam ni koji vrag ali eto hrabre sreca prati...sad sama sa dvoje djece ali tako mora...pa nekad kad kukam samo se sjetim nje...
Nego ja citav roman napisah...a i ovo sam ukratko haha...nastojat ch da se javljam cesce i budem u toku sa desavanjima jer mi falite punooo...

Čestitam user posted image
Mami želim što brži oporavak.

2011.
2016.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 119
19.10.2017 20:23:29   
lejla80

IZVORNA PORUKA: zutaiskra

Dobro nam došla user posted image
user posted image user posted image
Bebaći su nam tu negdje. Mom je u utorak 11 mjeseci aBd.

2011.
2016.

Neposredna veza do poruke: 120
19.10.2017 21:13:03   
zutaiskra
Hvala hvala. Moj je rodjen pocetkom decembra u 34. sedmici

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 121
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:

image
bejbibi
Pharmalife proizvodi-Preporuka svima!
Mi smo imali priliku koristiti Pharmalife proizvode i veoma smo zadovoljni :) Od Fitobalma i Broncamil sirupa u slučaju kašlja, Mapez spreja ljeti protiv komaraca, do Apis gola sprej-a kod grlobolje ...  Više >>
image

Anketa

Opet imena :-D
Selma.A.M

Koje se vama više sviđa ?

Džana (20%)

Ema (26%)

Lamija (18%)

Amina (15%)

Amna (7%)

Adna (14%)

Broj svih glasova: 215

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *