|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe do 2. rođendana - (zimski chat)
23.1.2017 21:52:09   
M.A.M.
LTM da nam ozdravite sto prije user posted image user posted image

Taj jastucic ima u apotekama,ja sam zaovi kupila mada njenoj bebici nije bas nesto pomoglo imala je bas jake grceve

Nase sunce 10.08.2015

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 551
23.1.2017 22:56:40   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: eminaja

hejj zene da vas pitam kad uzmete novi kalup za torte je li slabije/sporije peku...ja uzela prije par mjeseci novi kalup pa svaki put uzme vise od pola sata da se dobro ispece kora user posted image

Nisam primjetila to za kalupe, mada imam 2 kalupa vec 5 godina😊

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 552
23.1.2017 22:59:38   
Farah 00
LTM i njenoj princezi N zelim da sto prije ozdrave, da sto prije obore temperaturu i da idu kuci velikoj sestrici L. Saljemo vam puse i zagrljaje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 😚😚😚😚😚😚😚😚

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 553
24.1.2017 6:30:37   
eminaja
Jutric.. Mi ustale na sabah cura jela,presvukla je malo se poigrala i evo sad je hocu uspavat pa mozda i kafu pristavim ali o tom po tom user posted image nadam se da je stanje bar malo bolje kod djecice user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 554
24.1.2017 7:38:41   
ziel
Pa sta to LTM i N u bolniciuser posted image
Brzo ozdravljenje user posted image user posted image

Da hoce nam samo malo ojacati pilici, bas su nekako slabasni...
za cas uhvate neki virus ili dobiju temp.user posted image

Ja na poslu, dr.kasni pa uzela da unesem u racunar izvjestaje ovo do sad dana sto smo radili, pa mi onda ostane jos 7 dana za potpuni mjesecni izvjestaj. Nesto sam nikakva. Nisam zaspala do 00:00. R se budio 2-3x nezz tacno, malo se i vrtio bez budjenja ali ja to sve cujem pa se probudim. Pa onda u 5:30 plakao , jedva ga smirila i zaspao i meni vrijeme bilo za posao. Poceo je fino i da jede prije 2 dana. Sad opet ima apetit hvala Bogu kao i prije. Odjednom je prihvatio i kravlje mlijeko. Ne mogu se nacuditi kako je prihvatio pa sam rekla svekrvi da mu daje pred spavanje po danu iz flasice da se malo smiri, jer padne mu na pamet sika pa se unervozi strasno i nece dugo da joj zaspi.

17.11.'15. - smisao svemu .
30.06.'16. Prvi zubic :-)

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 555
24.1.2017 10:07:48   
aidana
Znaci N u bolniciuser posted image da nam ozdrave svi skupa sto prije.
Ma ja jedva cekam proljece, dosta vise bolesti.

Evo stavila sam curu na spavanje ali skace po krevetuuser posted image Inace je pocela bas lijepo jesti i bez nekog preparata. Lijepo jesti nije bas pravi izraz, prije bih rekla mesti sve pred sobom i cupati drugima iz rukuuser posted image user posted image Samo nek jede, bas mi je slaba bila.

Emina ja nikako da skontam kolika je razlika izmedju tvojih pilica?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 556
24.1.2017 10:48:38   
LieToMe RR
Helo zene user posted image
Hvala vam prije svega na rijecima podrske i na mnogobrojnim porukama. Covjek se osjeti voljenim i osjeti tu neku dobru vibru i hvala vam na tome.
Evo bila nam je vizita maloprije, ostajemo jos 2-3 dana minimum, leukociti i crp iznad gornje granice, evo su je na jos jednu infuziju prikopcali user posted image jutros su joj uzeli bris grla i nosa, maloprije po jos krvi dosli user posted image nedamo se moja mrva i ja. Sad je zaspala pa i ja uzela na brzinu da odgovorim na poruke i da vam se javim.
Hvala vam jos jednom. Ljubimo vas Nora i ja pa se javimo uskoro nadam se sa lijepim vjestima

...od nakita je nosila jedino oči!
L 2.1.2013. Mamina slika i prilika
N 24.8.2015. Voli tata svoju N najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 557
24.1.2017 10:59:40   
eminaja
aidana malom ce u aprilu aBd 2 god..a cura ima 3 mjeseca user posted image

zene kafica,,ima i torte sinoc ja napravila ni manje ni vise nego cokoladna user posted image

ltm drzte se,sve najbolje user posted image user posted image

gdje nam je bejbibi user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 558
24.1.2017 11:07:20   
M.A.M.

zene kafica,,ima i torte sinoc ja napravila ni manje ni vise nego cokoladna user posted image

I kako deverate sa tako malom razlikom,ja bas imam neki strah kako cu sa dvoje a bit ce razlika nepune 2 goduser posted image

Nase sunce 10.08.2015

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 559
24.1.2017 11:31:05   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Hvala vam prije svega na rijecima podrske i na mnogobrojnim porukama. Covjek se osjeti voljenim i osjeti tu neku dobru vibru i hvala vam na tome.
Evo bila nam je vizita maloprije, ostajemo jos 2-3 dana minimum, leukociti i crp iznad gornje granice, evo su je na jos jednu infuziju prikopcali user posted image jutros su joj uzeli bris grla i nosa, maloprije po jos krvi dosli user posted image nedamo se moja mrva i ja. Sad je zaspala pa i ja uzela na brzinu da odgovorim na poruke i da vam se javim.
Hvala vam jos jednom. Ljubimo vas Nora i ja pa se javimo uskoro nadam se sa lijepim vjestima

LTM draga drzite nam se,uz vas smo svi.user posted image user posted image

Neposredna veza do poruke: 560
24.1.2017 11:59:48   
eminaja
Mam super je proslo,mislila sam da ce bit gore user posted image
zavisi od djeteta,,npr kod nasih prijatelja isto mala razlika blizu kao i kod nasih ali braco nije prihvatio seku 100% cak ni poslije 4 mjeseca...dok npr kod nas M uvijek oko seke te bi je hranio,te drzao za rukicu te legao kraj nje,i obavezno napominje da je ne zaboravimo kad negdje krenemo tako da sve zavisi...jedino je tesko meni bilo sto se tice dojenja jer je on bas trazio paznju aa i sad mi je teze kad prolazi neke faze kod vas je opet malo veca razlika pa vjerujem da ce bit bolje....

jojj neki dan mala M u lezaljci i ja gasim svjetlo izlazim iz sobe a nju ostavila reko da vidim sta ce on i on krenu za mnom ali se vrati po nju i gura je prema vratima user posted image nemoj da brines samo im treba pokazat jednaku paznju,,ja cim malo galamim na njeg ili mu ne pridajem vaznost on pokazuje huju i jedino tad hoce i prema njoj biti rezervisan..,,,ne znaju oni bas ni pokazat osjecaje nekad su bas nagli iako nemaju losu namjeru i treba bit na oprezu...

ps. sve tih ispricah user posted image user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 561
24.1.2017 13:22:58   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Uh sto me ovaj tvoj post podsjeti na nase stanje prosle godine user posted image
Kad se samo sjetim ,sva se najezim .....
LTM haman znam kroz sta ti i N prolazite u ovim trenucima i kako se ti nemocno osjecas zbog nje user posted image isto mi je bilo ....a tek ona ,dusa mala ...stalno neka bockanja user posted image mene dusa jos uvijek boli kad se sjetim svoje A a tek ovako kad procitam da neko prolazi kroz to user posted image
Od srca vam zelim da sto prije budu dobri nalazi i da idete kuci...mislimo na vas i molimo za vas da sto prije izadjete i bude sve ok ...saljemo vam puno puno zagrljala i poljubaca 😙😙😙
Ne dajte se !!! Ti si jaka ,a i ona dusica mala ..bice to sve uredu aBd 😙

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

Neposredna veza do poruke: 562
24.1.2017 13:25:06   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

I kako deverate sa tako malom razlikom,ja bas imam neki strah kako cu sa dvoje a bit ce razlika nepune 2 goduser posted image

I ja stalno o tome razmisljam user posted image isto ce mi biti aBd ...A ce imati nepune 2g
Na pocetku me hvatala panika,pa sam se smirila ...nekad me uhvati svremena na vrijeme al ne dam se user posted image kako svi tako i mi MAM user posted image

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 563
24.1.2017 20:55:42   
Leptirica87
Danas i veceras neko zatisje,nigdje nikog.user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 564
24.1.2017 20:59:35   
bejbibi
Vecer zene ,imal vas :)
Kako ste
Moji hB zaspali napokon ,ja upalila krimi seriju i uzivam u tisini :)
Kontam sta bih jela al bolje da nista jer me ionako muci zgaravica :(

Neki autor...

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 565
24.1.2017 21:30:46   
ziel
Evo i mene, jedva gledam od umora. Boze dragi kad ce proci ovo. Kad cu biti malo bolje, naspavano, poletno...
user posted image Jedva sam se nekako okupala i kosu oprala. R spavo drugu turu oko 6 i ja bila legla pored njega a on se svakih 10 min budio i tako sat vremena i ustade skroz. A kod mene glava hoce da eksplodira. Bas me boli.user posted image

17.11.'15. - smisao svemu .
30.06.'16. Prvi zubic :-)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 566
24.1.2017 21:37:12   
sprinter
LTM ne dajte se. ona je isto dobila pljuskavice pa ima visoku temperaturu koliko sam shvatila.
mogu mislit kako ti je. em ona bolesna em malena ostaloa kući bez tebe a još ni ona nije skroz ozdravilauser posted image user posted image

P 25.01.2012
I 17.02. 2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 567
24.1.2017 21:39:40   
sprinter
mojoj P sutra rođendan. našli smo joj čejsa napokon. nešto svira i svijetli. ljudi moji plišana igračka 55 km. da mi je neko rekao da ću toliko dati za takvu glupost rekla bih da nije normalan. ali eto za njih smo sve spremni. toliko ga voli....
uglavnom rođendan slavimo skupa oboma paće to biti nekad početkom drugog mjeseca. sutra nam je rođendan bez ljudi kako ona kaže a poslije će biti s ljudima

P 25.01.2012
I 17.02. 2015

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 568
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:

image
malena27
Oduševljeni smo Pharmalife proizvodima!
Ranije je svako malo imao ili virozu ili temperaturu, mislim da je Immuno sirup dosta učinio za njegov imunitet. I da, naučio je sam da kaze da je gladan - mislim da je i ovo posljedica ovog ukusnog sirupa.  Više >>
image

Anketa

Grmljavina ili Vjetar ?
amra_sa

Čega se više plašite ? Grmljavine ili vjetra ?

Vjetra (26%)

Grmljavine (38%)

Ne plašim se (37%)

Broj svih glasova: 109

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *