|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe do 2.rodjendana (proljetni chat)
14.6.2018 17:30:03   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: vesela_vrba

Bejbibi meni je odgovaralo ovo njeno spavanje oko 9, malo i ja odmorim. Mada nismo nigdje prispjeli prosetati navece. Ali vidjecemo da li produziti malo :))
A te poljupce jedva cekam 😍 Moja kad joj kazem da me poljubi nasloni celo uz moje lice user posted image
Eminaja hehe dobra si user posted image
Manuela blago tebi, uzivaj user posted image

Ja odavno navecer ne setam user posted image vise mi pase da djeca spavaju u ta doba nego da setam user posted image
Ee jos malo aBd krenut ce i poljupci 😍preslatki su lopovi

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 451
15.6.2018 5:10:13   
bejbibi
Bajram serif mubarek olsun drage mamite user posted image da ove bajramske dane provedete u zdravlju i rahatluku sa najmilijima ❤🎉🎊🎆

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 452
15.6.2018 23:49:25   
lejla80
I od mene Bajram Šerif Mubarek Olsun svim ženicama koje slave. U zdravlju i veselju da ga provedete sa svojim porodicama ❤💙😘

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 453
16.6.2018 14:41:22   
vesela_vrba
Bajram serif mubarek olsun i od mene, da ga u zdravlju provedete sa onima koje volite user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 454
17.6.2018 7:52:43   
manuela RR
Jutro zenice....mi putujemo veceras...user posted image
Joj danima se pakujem...
Za A sam manje vise svu odjecu popakovala...pelene kremice...kolica(najvise mi prostora zauzmu) jos nisam u auto sve stavila al kad je prosle godine stala i korpa za kolica i kolica i 3 kofera valjda i ove godine potrpamo sve nekako..
Tesko je pakovati za cetiri osobe....Sebe zadnju pakujem, garant cu nesto zaboraviti...

Februar.2017.
Oktobar.2008.

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 455
17.6.2018 22:19:42   
lejla80
Manuela sretno, fino se provedite. Valjda nećeš zaboraviti najbitnije. Javi nam se sa lica mjesta😀

Kako prođose praznici?
Mi smo se izhodali i smorili. Tačno mi fali još jedan dan da malo odmorim, sve me živo boli.

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 456
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:

Anketa

Skuter
minja_

Da li biste svom maloljetnom djetetu kupili skuter, ili mu dozvolili da se vozi na skuteru od prijatelja?

da (24%)

ne (76%)

Broj svih glasova: 84

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *