|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebine trepavice
22.7.2009 8:01:40   
mišur
Hvala, drage moje....user posted image
Evo jutros kad je ustao, odmah sam zagledala da nije slučajno otečeno, ali nije hB...
Jedino se crveni ispod oka, ali to je kako ga je dr držao...

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bebine trepavice
22.7.2009 8:49:14   
tea lana
misur ja tek sad vidjela ovu temu,joj bas mi je zao sta je Luka morao proci ali nadam se da ce sad trepuske da rastu kako treba.Nadam se da si se i ti uspijela smiriti.Ja znam da budem u 500voda dok Lani izvucem trepusku koja joj se podvrnula jer ih ima bas velike a ne ovo.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bebine trepavice
22.7.2009 9:29:28   
new mama
Misur sad sam procitala za malenog,ljubi ga puno od mene i moje djevojcice,a nadam se da ce sad biti ok i da ce trpuske pravilno rasti,a vjeruj bas mi je zao sto je to tako moralo,mogu misliti kako je bilo gledati ga kako place,user posted image
Za hrabrog djecakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bebine trepavice
22.7.2009 23:09:54   
mišur
Danas sam se malo smirila, konačno, ali cijelu noć nisam mogla spavati...
Sad se mučimo sa ovim stavljanjem kapi, jer opet vrišti čim mu priđemo, ali sam skonatala da mu ih stavljam kad spava, pa će bar tako biti lakše...
Hvala svima i velika pusauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bebine trepavice
23.7.2009 11:28:30   
Suzana
Jao moja mišur tek vidim da ste bili Dr.
Sva sam se naježila, mogu misliti kako ti je bilo a kako je dragog Lukicu bolilo............
Dobro je da je iza vas draga moja...
Želimo da mu okice budu lijepe i zdrave, a da nove trepavice izrastu pravilno.
Velika pusa.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bebine trepavice
23.7.2009 11:43:26   
bebano
A draga Mišur a mi se sve na "hrani" pitamo gdje li si to ti sto se ne javljas.
Ej strasno je ovo sto ste prosli i ti i muz i Lukica dragi ali super neka je zavseno i neka je iza vas. Ovo kako si opisala, da ste ga umotali u carsaf i da je on toliko plakao, ma uzas, ja se sva najezih. Ali hvala Bogu sve se dobro zavrsilo i bolje da si to sada uradila da ga jadnicka vise ne pati. Ljubi nam dragog imenjaka.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bebine trepavice
27.7.2009 14:03:49   
mamina princeza
draga misur ,
bas mi je zao sto set sve to morali proci al hB pa se na vrijeme reagovalo.
Nadam se da ce sad rasti kako treba

ljubi pile dragoo

pusa


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bebine trepavice
27.7.2009 14:10:13   
mišur
Hvala vam cure...
Suzi, bebano, mamina princeza...vi ste mi posebno drage inačeuser posted image i stvarno mi puno znači vaša podrška...

Lukica je sad dobro...Stavljamo kapi kad spava, jer kad je budan vrišti čim ih vidi..Valjda se jadničak istraumirao...
Pošto dr kod kojeg smo ga vodili ima ordinaciju u našoj zgradi, sreli smo ga nedavno i kaže da ćemo morati opet doći da počupa i one sitne koje su ostale...
Nije mogao onda kad smo išli, jer je i njemu bilo teško sve to gledati...
Ja sam ne mogu ni razmišljati o tome da ćemo ponovo sve morati proći...
Sad je prehlađen,pa ćemo vidjeti kasnije...
I bojim se da mu nove trepuške opet ne krenu rasti naopako, tek onda ne znam šta ćemo...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bebine trepavice
27.7.2009 14:33:22   
bebano
Draga Mišur,
 
samo ti mogu reci da od srca zelim da ga ovaj put ne boli tako jako, mislim ako su to neke sitne da nece tako boliti user posted image . Uh!
I ne vjerujem da ce nove trepuske rasti ponovo unutra. Stvarno ne vjerujem. Ljubi prehladjeni nosic, pa se cujemo.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bebine trepavice
28.7.2009 23:16:14   
Visnja RR
a joj draga misru... sama rijec da "pocupa " je prestrasna... user posted image
nadam se da tvoju bebu to nece boljeti... pusa tebi i bebcu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bebine trepavice
24.7.2012 10:11:41   
MRVA2
ja ću ovdje da pitam.
bebi je oko ušla dlačica od njene kosice, kako je mogu izvaditi

_____________________________

Naša princeza Meryem 17.02.2012.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bebine trepavice
24.7.2012 16:27:16   
Dz3ni
Ja to ne bih dirala...njena kosica je sad nježna i ne može joj izgrebati ili oštetiti oko, a vjerovatno će sama izaći nakon nekog vremena. Ako joj ne predstavlja problem ne diraj, možeš napraviti više štete nego koristi jer čime god kreneš izvaditi, postoje šanse da ćeš je ogrebati, a njena dlačica joj neće ništa. user posted image

(odgovor članu MRVA2)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bebine trepavice
17.5.2016 20:45:27   
Majagene
Podižem temu. Imam bebača danas je navršio 5 mjeseci ima isti problem donje trepavice su mu doslovno u oku. Vidim da je doktor kod malenog riješio čupanjem trepavica, pa me zanima jeli uspila ta metoda jesu li sad trepavice narasle u pravom smijeru i dali još netko ima takvig iskustva. Jako malo sam toga našla po netu uglavno na engleskom jer je to kao rijetkost kod beba i tamo sam vidila da rade nekakve operacije na očima pa sam doslovno prestravljena.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bebine trepavice
3.5.2017 10:49:32   
NatasaLuka
Ej cao, moj sin ima 7 meseci i isti problem 😢
Vidim da si poslala ovo prosle godina, pa me zanima sta ste uradili po tom pitanju?
Hvala unared 😊

(odgovor članu Majagene)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *