|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brak u velikoj krizi
17.3.2018 10:53:56   
ziel
Sve znate moj problem sa muzem.
Trenutno smo OPET u zavadi. On nije u BIH.
12.marta smo zadnji put pisali i posvadjali se naravno. Zavrsilo je sa uvredama. Psovkama. S njegove strane. Ja ga blokirala. Pa kroz par sati odblokirala i napisala poruku da je to samo radi djece , da njih moze zvati kad zeli. I da dok se meni ne izvine, da nemamo sta pricati, ja i on. Medjutim evo 17.mart nema javljanja. A ni ja njemu.

Sad pitanje.....
Jel pametno da sacekam 1 mj.na njegovo javljanje. A i meni dragi Bog da podari snage da se ja njemu ne javim. Pa ako se ne javi citav mjesec dana, da se spakujem i odem. Njegovim roditeljima bih samo rekla par stvari. Da nemam sta vise ovdje raditi i sl.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 11:08:05   
bejbibi
Joj ziel bas mi ke zao :( teska situacija stvarno .al ti moras sama sa sobom sa rascistis par stvari .
Prvo, jel uopste imas vise osjecaje za muza
Drugo , kolko jos mozes trpitu takvo ponasanje
Trece , dali postoji mogucnost ikakva da se snjim poprica na temu ozbiljno i da se stvari srede
Ja ti nista konkretno ne savjetujem jer ne mogu ...al ti moras sama razmisliti o nekim stvarima.
Kolko sam skontala imas podrsku roditelja i to ke veliki plus..sta god da odlucis imas njih .
Al moras da razmislis dobro jer su ipak i djeca tu ..a da sad nesto impulsivno radis a poslije se pokajes nije dobro jer djeci stvaras konfuzije ..isto tako ne smijes i ne moras samo radi njih bit u braku u kome je stanje takvo.al samo ti znas dokle su ti granice tolerancije ...
Nije jednostavno no razvest se pogotovo kad su djeca tu ...
Ja da sam na tvom mjestu prvo bih pokusala sve da spasim brak ako se ista da spasiti naravno ( ne znam sad tvoje osjecaje prema muzu , nit njegove prema tebi , niti da li zelite da se stvari poprave ) ...ovako kako je sad definitivno ne ide ...
Al jedno cu ti reci , pokusaj jos jednom da ne odgovaras na njegove provokacije .iskontrolisi emocije , izbroj do 10 , udahni dubokoooo 3-4x puta dok te ne prodje ...ja znam da te toliko iaprovocira da moras i ti njemu istom mjeeom odgovoriti al pokusaj da ga ignorises ..vidjet ces da ce biti pomaka..i onda mu fino objasnis da takvo po asanje vise ne dolazi u obzir i da mu dajes zadnju sansu da se popravi ako hoce ..ma makar odite i bracnom savjetniku ako treba ..
Ovako bi ja uradila ..naravno ako imate trunke osjecaja jedno prema drugom ..al morate oboje htjeti da se stvari poprave i potrudite

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 11:16:59   
ziel
Bejbibi nije jednostavno. U ovom svemu mislim da su i njegova osjecanja prema meni izblijedila. Jer ne mogu da nadjem nikakav razlog za njegovo ponasanje prema meni, osim tog. Ja ne mogu reci da nema nikakvih osjecanja. Dok sam jos ovdje i dok mu dajem ovolike sanse, znaci ima nesto sto me jos malo drzi tu... Sto se tice bracnog savjetovalista... covjek ne vjeruje u te stvari. Ja sam mu predlagala . Medjutim odbija i govori da mu ne treba niko da govori. A mi do guse u govnima. Izvinite na izrazu. Itekako nam treba savjetnik.

Sto se tice ozbiljnog razgovora sa njim. To jednostavno ne ide. I to smo pokusavali. Medjutim SVAKI PUT zavrsi isto. Jos jednom svadjom i njegovim uvredama i psovkama.

Pa nakon jedne velike svadje mi je rekao da ce me odvuci autom daleko na pustos i izbaciti kao kuju sto je izbacio. (Kuja bila jedna kod nas pa postala opasna za R, napadala ga i on je odvukao daleko od kuce i ostavio)

A prosle godine mi je rekao pred svojim roditeljima, da je sa mnom samo radi djece. Ustvari djeteta (tad je bio samo R rodjen a bila sam trudna)

< Poruku je uredio ziel -- 17.3.2018 11:24:17 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 11:31:01   
bejbibi
O Boze user posted image to su bas teske rijeci .stvarno ne znam sta bih ti rekla draga ...
Popricaj sa roditeljima .sta znam , idi sama bracnom savjetniku ...ovo ti samo govorim da samo pokusas sve da kasnije ne bude zasto nisam ovo ...
Mada ovo bas sve strasno zvuci :( ne mogu ti reci idi il ne idi ..to moras sama odluciti .al isto tako nemoj sama donositi zakljucke tipa ne bi on da se popravi i sl....popricaj jos jednom prije nego bilo sta uradis .pa makar ga obavijesti sta planiras i vidi njegovu rekaciju ..il mozda da sacekas kad dodje user posted image
Bas tesko uh ....vjeruj da mi se zeludac prevrce kad citam ovo

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 11:47:32   
ziel
Nemate pojma kako mi tijelo reaguje na ovo sve... user posted image glava mi je mirna, nisam bijesna, potistena jesam.... ali probava haos. Ne izlazim iz toaleta user posted image i ruke i noge mi drhte Bgm.

Strah me svega sto dolazi.....

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 11:55:34   
ziel

IZVORNA PORUKA: bejbibi

O Boze user posted image to su bas teske rijeci .stvarno ne znam sta bih ti rekla draga ...
Popricaj sa roditeljima .sta znam , idi sama bracnom savjetniku ...ovo ti samo govorim da samo pokusas sve da kasnije ne bude zasto nisam ovo ...
Mada ovo bas sve strasno zvuci :( ne mogu ti reci idi il ne idi ..to moras sama odluciti .al isto tako nemoj sama donositi zakljucke tipa ne bi on da se popravi i sl....popricaj jos jednom prije nego bilo sta uradis .pa makar ga obavijesti sta planiras i vidi njegovu rekaciju ..il mozda da sacekas kad dodje user posted image
Bas tesko uh ....vjeruj da mi se zeludac prevrce kad citam ovo

Necu mu se prva javiti. On je mene po ko zna koji put povrijedio i treba da se izvine. A cekanje je tako mucno.... on se vraca tek zadnji dan aprila. Jel mi savjetujes da svo to vrijeme cekam bez ikakve komunikacije s njim?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 12:26:42   
ijaa
cekaj i vidi sta i kako je on zamislio

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 12:38:25   
eminaja
Ja sam ti vec negdje pisala,,je li postoji mogucnost da neka osoba koja je zrelija i starija naravno u koju imas povjerenje da poprica s njim ozbiljno aa da to nisu vasi roditelji....ako se vec toliko ljuti i nervira kad s njim ti pricas mozda ce s nekim popricat ozbiljno...ja nesto kontam da ti on tako iz inata moze svasta reci jer iskreno haman se i ti puno inatis user posted image
tesko je bas i bas bas mi je zao...i mi smo imali krizu jedno mjesec do dva bas je bilo tesko ali se popravilo hvala Bogu...
a pokusaj trazit i od Boga ono sto je najbolje za vas,ja zaista vjerujem u Boga i kad god mi je tesko obratim se njemu iskreno i trazim da mi da ono sto je najbolje,jednostavno Mu sve ispricam aa i meni bude lakse ☺

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 12:38:34   
LieToMe RR
Draga ziel, Galicija i ja smo s tobom pricale jednom i to detaljno i to bas dok si bila trudna sa malenom.
Nemas ti puno izbora. Ili mozes ostati u braku sa covjekom koji te ne postuje, koji te vrijedja, koji se dere, ponizava... Mozes otvoreno sjest s njim i da bude tvoj otac i svekar pa karte na sto...ili ce se promijeniti ili razlaz. Ili mozes lijepo pokupit djecu, stvari i otici svojima prije nego se on vrati.
Ovaj treci korak je znam, uzasan, ali i to je varijanta.
Ti moras prvo sama sa sobom da rijesis sta ti zelis od svog braka, kakav brak zelis. Ali moras da znas da je brak dvosmjerna ulica a ne jednosmjerna. Da je najlakse ocekivat od drugog da se promjeni i da da sebe 100% a cesto zaboravimo da taj neko i od nas ocekuje isto.
Ne kazem da se ne dajes, da si losa majka, supruga...ali sve ide u 2 smjera. Ne mozes ocekivati da neko tebe postuje ako ti njega ne postujes. A kod vas je inat problem. Inatite jedno drugom umjesto da se nadjete na pola puta. U braku nema mjesta inatu i da svako vuce na svoju stranu. Bez kompromisa necete daleko dogurati

Nijedan brak ziel nije idealan, svi mi imamo uspona i padova i kriza samo je pitanje kako se supruznici u takvim situacijama ophode jedni prema drugima, kakvi izadju iz svega toga.

Ne mogu ja na daljinu analizirati tvoj brak, ti najbolje znas koliko ulazes a sta dobijas. Moras prvo sama sa sobom odluciti sta i kako.
Mi ti ovdje mozemo biti samo mornla podrska. I da znas, razvod, ako do njega dodje, nije kraj svijeta, nije kraj puta, ima zivota i poslije toga.

< Poruku je uredio LieToMe RR -- 17.3.2018 12:42:41 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 12:44:37   
ijaa
I hljeb kad se razlomi kako god pokusas da ga spojis nikad ne moze da bude cjelina....nisu to male odluke...i ja bi sacekala! Nije kraj sviheta naravno, reci cu ti nesto moj brak je spasilo sto nisam imala kome otici sto se nisam na to mogla oslonuti! Podebno kad sam malu rodila! Ali dtvarno ako ne ide i to bi se predeveralo

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 12:56:42   
ziel
Naravno. Slazem se s vama.
Inat da postoji medju nama. Postoji itekako. Ali isto tako i njegovo umisljanje da ja radim apsolutno sve njemu namjerno. Da ga provociram. Sto je potpuno netacno. Da navedem primjer. Hranim R. Znaci i dalje jede. Umeljao se oko usta. Mm se na mene dere POGLEDAJ KAKVO JE DIJETE, NECES NI DA GA OBRISES. user posted image i to se nije jednom desilo. To je covjek kojeg sitnica izbaci iz takta. Ja koristim puno ono svjetlo na napi. Volim svjetlost i volim da vidim lijepo kako se kuha. On oko toga galama zasto ne gasim svjetlo na napi. Pokusavam nahraniti R a on nece a znam da je gladan. A mm se dere zasto sve moram na silu. user posted image Pa znam ja svoje dijete. Kad proba nesto sto sam mu napravila, vidi da je dobro, nastavlja da jede. Dok ne proba, ponekad negoduje. Ali sile nema. To su samo primjeri stvari. To deranje je stalno. Mi se ne smijemo vise. Sad kad je bio na odmoru pa zima, curici 15 dana... a oni nece da naloze vatru. U kuci 20 stepeni. Ja mu to govorim da je ona beba da joj treba toplija kuca. Da su joj hladne rukice i nogice. Kaze TAKO JE KOD NJE STALNO. NIJE TO DO TEMP.VIDIS DA JE VRUCE. user posted image govorim mu kad smo prolazili pored mog radnog mjesta da se uvratimo po grijalicu moju, ostala mi tu, prijeti. NECES PALITI GRIJALICU NI KLIMU DA NABIJAS RACUN ZA STRUJU DZABA. UTOPLITE SE. user posted image
Ja sam poslije kad je on otisao nazad na posao, otisla po grijalicu i redovno je palim navecer, grijem sobu u kojoj spavamo ja i djeca. On za to ne zna. Pa krijem grijalicu po danu ako se popnu njegovi da nece vidjeti i sa njima mi se valja ispravljati. Svekar je rekao dok je mm bio ovdje kako smo nabili racun za struju, paleci klimu. A kad je mama moja bila ovdje onih prvih 15 dana, palile jesmo jer je u kuci hladno za novorodjence. I ta svekrova primjedba je ucinila to da mm prijeti za grijalicu i klimu. Ja mislim da dosta dostaaa sve ovog polazi od njegovih roditelja.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 12:59:31   
ziel
Hocu da vam kazem kako moj dan izgleda. Tako... naklapanje za sve moguce. Za sve sto se moze naklapati, naklapa se.
Pa koliko on ismijava stan kojeg je moja mama kupila meni. Nezahvalni kreten. Stan jeste sada u losem stanju jer starica koja jos uvijek tu zivi (86 godina) ne odrzava stvarno. Ali je zato bio prejeftin a raspored i lokacija za 10. Ali on ismijava. Kaze da je to supa.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 13:02:44   
ziel
Evo reci cu ovako javno. U brak nisam usla nevina. Otvoreno smo o tome pricali prije braka. Znao je. A sada u svadjama nabija mi na nos kako ne zna zasto me ozenio. Kao ko zna s kim sam ja i sa koliko njih bila. user posted image sad to govori. Sad mu smeta... Pa nije mu niko prislonio pistolj na glavu i rekao ZENI JE.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 13:11:27   
ziel
LTM moze se sjesti naravno i da budu prisutni nasi roditelji i da se vec jednom stavi tacka na i.
Ali... mm ima toliko zlobe u sebi da bi 100% rekao tu pred svima njima kako ja nisam bila nevina kad sam se udala. A on znao za to. I prihvatio me takvu.
Meni je to jako stresno pomisliti da pred mojim roditeljima to kaze. Nisu mi roditelji bas toliko liberalni da podrzavaju sex prije braka. To se nikako nije smjelo desiti. Nadam se da me razumijete sta hocu da kazem...

Nas mentalitet.....

< Poruku je uredio ziel -- 17.3.2018 13:12:57 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 13:29:34   
LieToMe RR
Vala izvini, to nabit nogom u dupe, ovako momentalno.
Ni muz ni ja se nismo cuvali za braka, ali nismo tipovi ljudi koji o tome uopste pricaju niti spominjemo u nekim razgovorima. Mi smo tu temu potegnuli jos dok smo se zabavljali, i on i ja imali po jednu dugu vezu, vise kracih, niko ne ocekuje djevicu i djevca u 25toj user posted image user posted image
Moji roditelji su znali za svaku vezu, svakog momka, kad sam izgubila nevinost...ali ja imam takav odnos sa roditeljima.
Svekar i svekrva su se u ona doba vjencali kad je mm bilo 2 godine user posted image
Tolalno mi je sveki in, zena sa stavom user posted image

Ako ce on tebe ucjenjivati na konto toga zajebi sve. Sta ko ima tvoju intimu prije braka prebirati. Pa nisi sugava i nije kameno doba

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 13:41:07   
ziel
IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Vala izvini, to nabit nogom u dupe, ovako momentalno.
Ni muz ni ja se nismo cuvali za braka, ali nismo tipovi ljudi koji o tome uopste pricaju niti spominjemo u nekim razgovorima. Mi smo tu temu potegnuli jos dok smo se zabavljali, i on i ja imali po jednu dugu vezu, vise kracih, niko ne ocekuje djevicu i djevca u 25toj user posted image user posted image
Moji roditelji su znali za svaku vezu, svakog momka, kad sam izgubila nevinost...ali ja imam takav odnos sa roditeljima.
Svekar i svekrva su se u ona doba vjencali kad je mm bilo 2 godine user posted image
Tolalno mi je sveki in, zena sa stavom user posted image

Ako ce on tebe ucjenjivati na konto toga zajebi sve. Sta ko ima tvoju intimu prije braka prebirati. Pa nisi sugava i nije kameno doba

Nismo ni mi na tu temu nista opsirno pricali. Znali smo to jedno o drugom. Detalje uopste nismo spominjali. Ali od skoro lik poceo da mi to zamjeri... i to zlobno, vrijedja... Nije jednostavno nikako... isla ja jednom u ocaju, zeni sto saljeva stravu jer nisam znala sta i kako se ponasati, bio je R rodjen. Kaze mi zena da on nije covjek za mene i kako sam trebala traziti nekog spram sebe. A nisam joj nista pricala.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 13:44:57   
ziel
Sta sam svojih para ulozila u ovu kucu a nema me ni na mapi. Ni mene ni svekrve...... Hej Boze dragi. Pa niko mi nije rekao na samom pocetku braka ili prije braka da malo stanem i da prvo rijesimo pitanje kuce. Da me ima na papiru. Da ne ulazem u vazduh. Nekoj drugoj zeni.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 13:48:14   
manuela RR
Ziel zeno...pa ima li u tvom braku ista dobro (osim djece)?

Ja sam uvijek za opciju da se brak spasi pogotovo ako imaju djeca...ali naravno ako su oboje spremni raditi na tome...
Puno potenciras da su njegovi roditelji krivi za vase probleme al vala ne mogu ni oni za sve biti odgovorni...

Glupo mi biti u braku sa nekim imati i djecu a natezati se oko toga ko ce se kome javiti prvi...
Pa niste djeca...niste u vezi...odrasli odgovorni ljudi sa 2 male djece...
Porazgovarati ozbiljno i spasavati ako se sta spasiti zna...
Velik je udarac i za stabilne brakove i ljude 2 djece u tako kratkom periodu...pa zivot u zajednici i svsta nesto..nakupi se to ali sve je rjesivo ako ima volje i ljubavi...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 13:56:54   
ziel

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ziel zeno...pa ima li u tvom braku ista dobro (osim djece)?

Ja sam uvijek za opciju da se brak spasi pogotovo ako imaju djeca...ali naravno ako su oboje spremni raditi na tome...
Puno potenciras da su njegovi roditelji krivi za vase probleme al vala ne mogu ni oni za sve biti odgovorni...

Glupo mi biti u braku sa nekim imati i djecu a natezati se oko toga ko ce se kome javiti prvi...
Pa niste djeca...niste u vezi...odrasli odgovorni ljudi sa 2 male djece...
Porazgovarati ozbiljno i spasavati ako se sta spasiti zna...
Velik je udarac i za stabilne brakove i ljude 2 djece u tako kratkom periodu...pa zivot u zajednici i svsta nesto..nakupi se to ali sve je rjesivo ako ima volje i ljubavi...

Ako ima.....
Kad nisam do sad otisla, znaci da se moze spasiti sto se mene tice... ali on ne ulaze napor nikakav da ovo prebrodimo. I da. Njegovi su roditelji krivi sto su ga odgojili tako da koristi uvrede i psovke kao dobar dan, krivi su sto su ga toliko vezali onim nekim staromodnim nacinom da on ne smije sebi napraviti poseban ulaz zbog njih jer ce se oni ljutiti, krivi su sto gledaju kako me vrijedja a nista mu ne govore, krivi su sto ga podrzavaju i kada nije upravu, a na moju stetu, itd. Ali nisu za sve krivi. Upravu si. Ima X situacija u kojima njih nije bilo a on je bio grozan da propadnem u zemlju.
A za javljanje.... ne razumijem te. Jel treba nakon IDI JB SEBI MATER VISE I JESIL SRETNA SAD STO SI ME IZJB JBM TI SVE STO GOD IMAS opet ja njemu da pisem? Da se jos i izvinem mozda?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 15:52:18   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: bejbibi

O Boze user posted image to su bas teske rijeci .stvarno ne znam sta bih ti rekla draga ...
Popricaj sa roditeljima .sta znam , idi sama bracnom savjetniku ...ovo ti samo govorim da samo pokusas sve da kasnije ne bude zasto nisam ovo ...
Mada ovo bas sve strasno zvuci :( ne mogu ti reci idi il ne idi ..to moras sama odluciti .al isto tako nemoj sama donositi zakljucke tipa ne bi on da se popravi i sl....popricaj jos jednom prije nego bilo sta uradis .pa makar ga obavijesti sta planiras i vidi njegovu rekaciju ..il mozda da sacekas kad dodje user posted image
Bas tesko uh ....vjeruj da mi se zeludac prevrce kad citam ovo

Necu mu se prva javiti. On je mene po ko zna koji put povrijedio i treba da se izvine. A cekanje je tako mucno.... on se vraca tek zadnji dan aprila. Jel mi savjetujes da svo to vrijeme cekam bez ikakve komunikacije s njim?


Ziel draga ti najbolje mozes znati sta i kako..meni sve ovo zvuci ko da si ti vec oslucila da ides al ti treba neka nasa potvrda , da ti neka kaze pokupi se idi istog ttena ...
Iako nije idealna situacija ja bih cekala da dodje sa puta pa snjim sve karte na sto ..nasamo bi popricala i rekla ovako stoje stvari .il se skontaj il razlaz .dala si mu dovoljno sansi da se popravi a on uporno od zid udara ..
Reci mi kel ti mislis da bi se vi vise slagali da ste odvojeni od njihovih roditelja ? Vidim da smatras da su oni vecinom krivi al za odgoj oh ne mozes kriviti jer si pretpostavljam otprilike znala kakav je on...pa sigurno je u vaspj vezi bilo naznaka da je on takav "neodgojen" ...ne napadam te .nit njega branim, ne daj Boze..ovo sto on govori je dno dna ...totalno ponizavanje .pa sta god da mu kazes il radis ne zasluzujes takav odnos ..
Procitala sam i da ti nabija na nos sto nisi bila nevina ...al on je to znao i daj mu dp znanja da vise to nikad ne smije spomenuti tebi a kamo pred nekim .kakvu to onda sliku o njemu stvara kakav je on ako si ti "najgora" ...ne osudjujem te niako nemoj ni da pomislis .jako mi ke zao svega al samo ti govorim da ne dozvolis pogotovo to da ti nabija na nos jer mu sigirno to nije smetalo prije ..jel tako?
I da, jos uvijek smatram da trebate iskreno popricati bez nwkih tenzija sta cete i kako ...moras mu pokazati da ti nisi neka glupaca skojom moze kako hoce .ja iskreno mislim da on ima manjak samopouzdanja i da je ljubomoran na tebe pa ne zna kako drugacije da lijeci te svoje feustracije nego vrijwdjajuci twbw...
Ako te strah da bi on mogao svakkve teme pokrenuti onda sama popricaj snjim .mozda na nekom javnom mjestu ne u kuci gdje vas mogu cuti njegovi roditelji ...
A to za racune je fakat bezobrazluk.pa ako mj nije zao vlasgotog djeteta sta onda ocekivat od takvog covjekAuser posted image nista ti ne krij grijalice nego fino nek sve vide i sad bi tu prehladu sto malena ima njima nabila na nos itekako ..fuj ljudskosti i klinceva 🤢

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 16:09:09   
ziel
To cu svakako iskoristiti. Prijedlog sastanka na javnom mjestu a gdje nema nikog ni njegovog i mog. Ali on izgleda ne planira u skorije vrijeme ni da se javi. Ja digla neke pare da mu posaljem po kolegici koja je trenutno ovdje na odmoru i rekla mu da mi posalje njen broj i to nije uradio jer eto posvadjali smo se. Sad se ne javlja. Ta zena je ovdje jos koji dan. I dolazi svekar danas i pita za te pare . Kaze *** je rekao za pare neke da mu se posalju. Ja kazem da mi nije poslao broj od te kolegice a on uze pare i kao on ce joj odnijeti. Znaci zaovu je zvao i s njima o tome pricao. A pricao i o tome sto ne komunicira sa mnom dok je svekar dosao da uzme te pare da on odnese..... A niko nista ne pita , ne govori meni. Koliko su svi pokvareni. user posted image user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 17.3.2018 16:10:27 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 16:59:32   
eminaja
ziel i ja ti bas htjedoh napisat da si ti to vec odlucila samo eto trazis nacin ili snagu za sve to user posted image
Ma on je bas dno dna sto se tice rijeci i psovki user posted image a kako sam skontala od prije on i vi zivite na selu ili naselju gdje predpostavljam da je sva okolina takva,neodgojena i staromodna,puna predrasuda i ne postovanja zene generalno user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 17:56:24   
ziel
Nisam jos odlucila. Dajem mu 1 mj.roka da mi se javi i izvine.... pa cu onda karte na stol. Ja da kazem sad njegovim da ovaj brak ne ide i da razmisljam o razvodu, oni bi mm molili da mi da sve sto hocu samo da ostanem. Zbog unucica. Oni vole R bas previse. Ja mislim da bi neko od njih dozivio srcani udar kad bih ja otisla a sa mnom naravno i moja djeca.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 18:16:18   
bejbibi
Ne znam sta bih ti rekla ziel ..jednostavno nije .a znam da je tebi tesko :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Brak u velikoj krizi
17.3.2018 22:08:15   
eminaja
ziel zalosno,,,je li tako od starta braka ili...i koliko ste u braku 😐


_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *