|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Chat - Bebe do 2 g. 2019!
11.1.2019 20:30:20   
Visnja RR
Mamice nova godina i nova tema user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
12.1.2019 17:56:27   
vortex RR
Hvala mnogo Visnja, ali nesto nikako nema mamica, uhvatio ih zimski san.

Dodjite da se igramoooo hehe

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
14.1.2019 9:56:38   
manuela RR
Evo i mene...Sretna Nova svim nasim dragim mamicama i clanovima RR.Kod mene nista novo...Dan i komad 😂...Posao kuca nekad skoknemo do grada...ko prava penzionerka...Ovo vrijeme me nikako ne motivise.....
Sto se tice novogodisnjih zelja i planova odlucila sam da smanjim koristenje drustvenih mreza,smanjim postavljanje privatnih slika malo da smrsam 😂(ovi praznici me ubili) ...
Za danas je plan u skitnju malo shopping jet su mi ova snizenja extra...
Zna li ko kad u lindexu obicno pocne 50% na snizenu odjecu...?Ima za A extra stvari a ne kupuje mi se sad lad ce kroz par dana biti jos nize a trenutno i nisu bas bas snizili 😂

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 3
14.1.2019 10:49:00   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Evo i mene...Sretna Nova svim nasim dragim mamicama i clanovima RR.Kod mene nista novo...Dan i komad 😂...Posao kuca nekad skoknemo do grada...ko prava penzionerka...Ovo vrijeme me nikako ne motivise.....
Sto se tice novogodisnjih zelja i planova odlucila sam da smanjim koristenje drustvenih mreza,smanjim postavljanje privatnih slika malo da smrsam 😂(ovi praznici me ubili) ...
Za danas je plan u skitnju malo shopping jet su mi ova snizenja extra...
Zna li ko kad u lindexu obicno pocne 50% na snizenu odjecu...?Ima za A extra stvari a ne kupuje mi se sad lad ce kroz par dana biti jos nize a trenutno i nisu bas bas snizili 😂

Draga Manuela, vrijeme se ubilo za dobijanje kila ispod dekice u kuci uz kakav topli kakao, dosta cokolade i jace hrane i grickalica hehehe
Odluka o smanjivanju upotrebe drustvenih mreza je nesto najbolje i najzdravije sto si sebi mogla uraditi. Prava mentalna tjelovjezba. Ja sam se uhvatila prije par godina kako trosim minimalno sat i po, dva dnevno na drustvene mreze i to nista ne citam niti se dopisujem vec isprazno "skrolam" i tada sam ukinula sve osim LinkedIn-a i kasnije se pridruzila ovom forumu. Psihicki sam zivnula jer je dosta ljudi postavljano mnogo tuzne i teske teme i to me bas podsvjesno pogadjalo mnogo. Sada ja biram koje informacije dolaze do mene i bas se super osjecam.
Ako saznas za snizenje u Lindexu molim te da javis, i mene bas zanima.

Ima li neka od vas da bi podijelila iskustvo sa kilogramima tokom dojenja. Ne pada mi na pamet da idem na dijetu ili tako nesto jer dojim, ali mi kilaza ostaje ista cak lagano raste. Ne smijem jos vjezbati zbog carskog, pokusavam izbjegavati krompir, tjesteninu i slatko, ali nije bas da ima efekta user posted image Znam da kile nisu dosle za 1 mj, pa tako brzo ne mogu ni otici, ali mi se ne svidja ova tendencija rasta hehehe

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 4
14.1.2019 12:51:00   
manuela RR
Ja sam dojila 19 mj. i jela sve onako i onoliko koliko me se trazilo...Doduse meni su kg lagano padali nisu rasli...ali kao sto si i napisala sad je jaca hrana manje kretanja i sigurno se tako odrazava...Cim bude lijepo vrijeme bice vise salatica svjezeg povrca i kretanja sa bebom u kolicima i mislim da cak i bez dijete kg ce lagano uz dojenje ici dole...

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 5
14.1.2019 13:21:42   
vortex RR
Hvala ti puno za odgovor. Bas nisam tip koji voli biti u kuci i ubija me ovaj zrak i zatvorenost. Jedva cekam proljece zbog zraka, set_nje, hrane a mozda se i kilice pocnu topiti.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:

Anketa

Musko ime
adissa_

Koje od navedenih vam je najlijepse?

Davud (30%)

Ahmed (38%)

David (8%)

Adin (11%)

Ismail (8%)

Danijal (4%)

Broj svih glasova: 306

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *