|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - djeca (jesen)
11.12.2018 13:40:01   
vedada
Za učitelje je to opšta nekultura, ne može se puno uraditi bez velike štetet za dijete. Problem današnjih učitelja sto imaju diplome, al nemaju obrazovanje, kulturu, znanje, a ni bonton. Zalosno koliko ih sa diplomom iz Travnika i takvih fakulteta predaje, makar u našoj školi, jako tužno.

A 2012
E .2015

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 301
11.12.2018 20:01:29   
manuela RR
Salmy to nikako nije uredu..Niti akademski a ni ljudski...Na to svakako treba odmah odreagovati...Strasno ...Ne znam da li je to samo bio moment ili je to navika tog ucitelja...

Nazalost ima jako losih ucitelja i nastavnika...Ali licno sam i svjedok kako roditelji pa i djeca znaju itekako biti nekorektni i bezobrazni...Od toga da se ucitelj sacekuje ispred skole zbog lose ocjene pa mu se ocita bukvica,od napadanja zbog plana i programa koji ionako on ne radi nego ministarstvo obrazovanja i tako u nedogled... Vise je primjera lose vaspitane i neodgojene djece i jos gorih roditelja..
Ja volim kad ucitelj ima autoritet...I kad djeca u odredjenoj mjeri imaju strahopostovanje...naravno u pozitivnom smislu...Da se slusa kad govori,da nema buke i galame i da se uci...Dosta danasnjih ucitelja na zezanciju izvuku godinu a da djeca pojma nemaju o gradivu i kad udju u vece razrede imaju problem...

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 302
12.12.2018 9:09:07   
bejbibi
Ola zensk3 ,sta ima . Kako ste :)
Ja se ne stignem javiti ,il krenem pa me ometaju i tako ukrug.
Kod nas sve ok ,po starom . Skola,treninzi, voznja.i dalje na casove idem . Mozda jos koji put i komisija.oteglo se , jednom sedmicno imam samo.nema ko djech cuvat, svi zauzeti ,pa kad zaova il sveki ne rade cuvaju ih i tako...
Ugl sve ok
Isla ginekologu juce i raspitala sam se za kontraceociju.oreporucuje mi kyleena spiralu,hormonska al ispusta manje hormona od mirene,ne utice na tijelo vec samo na jajnike,sprecava zacece ...pitala za bakrenu i druge kaze da je ova bolja jer uopste ne dolazi do zaceca..nemam pojma sta bi...spirala il pilule?!
Da postavim anketuuser posted image

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 303
12.12.2018 9:09:34   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Salmy to nikako nije uredu..Niti akademski a ni ljudski...Na to svakako treba odmah odreagovati...Strasno ...Ne znam da li je to samo bio moment ili je to navika tog ucitelja...

Nazalost ima jako losih ucitelja i nastavnika...Ali licno sam i svjedok kako roditelji pa i djeca znaju itekako biti nekorektni i bezobrazni...Od toga da se ucitelj sacekuje ispred skole zbog lose ocjene pa mu se ocita bukvica,od napadanja zbog plana i programa koji ionako on ne radi nego ministarstvo obrazovanja i tako u nedogled... Vise je primjera lose vaspitane i neodgojene djece i jos gorih roditelja..
Ja volim kad ucitelj ima autoritet...I kad djeca u odredjenoj mjeri imaju strahopostovanje...naravno u pozitivnom smislu...Da se slusa kad govori,da nema buke i galame i da se uci...Dosta danasnjih ucitelja na zezanciju izvuku godinu a da djeca pojma nemaju o gradivu i kad udju u vece razrede imaju problem...

Potpis

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 304
12.12.2018 11:13:05   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Kod nas sve ok ,po starom . Skola,treninzi, voznja.i dalje na casove idem . Mozda jos koji put i komisija.oteglo se , jednom sedmicno imam samo.nema ko djech cuvat, svi zauzeti ,pa kad zaova il sveki ne rade cuvaju ih i tako...
Ugl sve ok
Isla ginekologu juce i raspitala sam se za kontraceociju.oreporucuje mi kyleena spiralu,hormonska al ispusta manje hormona od mirene,ne utice na tijelo vec samo na jajnike,sprecava zacece ...pitala za bakrenu i druge kaze da je ova bolja jer uopste ne dolazi do zaceca..nemam pojma sta bi...spirala il pilule?!

draga to jetvoja odluka koju trebaš donijeti u dogovors doktorom...

a šta bi ja za sebe?
ja nisam za pilule nikako
nisam ni za hormonsku ako nema potrebe(ona je prvobitno stvorena zbog malokrvnih žena kao lijek pa tek onda kao kontracepcija)
moj izbor u životu je bakrena...

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 305
12.12.2018 11:16:15   
salmy
JutroNije to ponekad...Ona se njima tako obraćaTo je učiteljica koju su dobili na zamjeni..Jer su našu staru divnu otpustiliOva nema osjećaja ni trunke...nikakakav pedagog ni psiholo nijeKaže djetetu: šuti ti mali/mala sta se stalno javljaš...Moj sin nema smisla za crtanje...Sta se može nema pa nemaOna njemu pred svom djecom kaže:tvoj rad je tako jadan najgori od svih...Ubije ga u pojamUžas majkemiPrebacujem ga u drugu školu aBd...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 306
12.12.2018 11:18:11   
salmy
Inače sve po staromNamamo plina jutros...Baš hladnjikavo u stanuJa druga smjena ..Valjda dodje dok ne krenem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 307
12.12.2018 11:50:03   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

JutroNije to ponekad...Ona se njima tako obraća. To je učiteljica koju su dobili na zamjeni..Jer su našu staru divnu otpustiliOva nema osjećaja ni trunke...nikakakav pedagog ni psiholo nije. Kaže djetetu: šuti ti mali/mala sta se stalno javljaš...Moj sin nema smisla za crtanje...Sta se može nema pa nema. Ona njemu pred svom djecom kaže:tvoj rad je tako jadan najgori od svih...Ubije ga u pojam. Užas majke mi Prebacujem ga u drugu školu aBd...

sve je otišlo u PM user posted image

otpuštaju divne učiteljice a zapošljavaju one koje nemaju osjećaj za rad s djecom....user posted image

03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 308
12.12.2018 21:00:17   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ugl sve ok

draga to jetvoja odluka koju trebaš donijeti u dogovors doktorom...

a šta bi ja za sebe?
ja nisam za pilule nikako
nisam ni za hormonsku ako nema potrebe(ona je prvobitno stvorena zbog malokrvnih žena kao lijek pa tek onda kao kontracepcija)
moj izbor u životu je bakrena...

Pa ona mi preporucuje tu hormonsku kyleena. Kaze da ima skroz malo hormona,uooste ne utice na tijelo.samo kao na maternicu ,odnosno ubija soermatozoide,al ne dovodi do nekih drugih promjena j tijelu .
Ne preporucuje mi te bakrene i ostale.
I kaze da je bolje spirala od pilula. I nista se ne placa ovo .zdravstveno to sve placa . Da ne pomislite da forsira nesto ovu bas spiralu zbog para..
Eh sad imal kakav drugi razlog ne znam . A bas se i ja dvoumim . Ona kaze da kod tih drugih spirala spermatozoidi prolaze ,dolazi kao do zaceca pa ta spirala ubije plod kaouser posted image ako sam je dobro shvatila.a mozda i nisam user posted image uglavnom ovu kyleena mi preporucuje

Neki autor...

Neposredna veza do poruke: 309
13.12.2018 10:23:03   
Visnja RR
d.jutro :)

još jedna pismena i 4 usmena user posted image i 5 radnih dana a 1 dan je veseli čas user posted image

Djećica draga već pucaju...Asja se još drži ali je umorna

03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 310
14.12.2018 12:54:42   
Visnja RR
dančić

žene je zatrpao snijeg user posted image

jedva dočekasmo petak...

danas idemo na na Snow white on Ice ... i baš se veselimo

taman da prođe pismena iz hrvatskog i malo odmora preko vikenda

ostaje jos odgovaranje matematike i društva i u letvrtak sudija sviraj kraj user posted image user posted image

03.04.`08

Neposredna veza do poruke: 311
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:

Anketa

Spirala ili pilule
Admin

Ko sto ime kaze, spirala ili pilule :) sta bi vi?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *