|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  180 181 182 183 [184]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - djeca (ljetni)
14.8.2018 10:31:02   
ninuska
Ja sam koristila autan, a mogla bih probati mapez, hvale ga.Malog su neki dan.toliko izujedali da sam se prepala. Nikad do sada nije tako. Prvo sam pomislila alergija, crvene velike tacke, pa onda sitne crvene tacke (kontam da je ovo od pauka 🙄).Ne znam smijem li njemu taj synopen?
Opet, drago mi sto nije alergija hB. Ko kad sam stalno u grcu, misa mu :(

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 4576
14.8.2018 10:47:57   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Manuela u kojm si ti dijelu Tuzle?Mozda smo komsinice😀
Za te ujede sto spominjete samo Synopen mazite i proci ce.A sto se tice zastite prije ujeda preporucujem Mapez sprej,prirodan i djelotvoran.

Miladije...a ti ☺

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 4577
14.8.2018 11:02:28   
nudzejma
Pa komsinice smo😊Irac sam ja 😉 Ne znam jel'' lijepo da se pohvalim ali mi komarca za sada jos nigdje nismo sreli hvala Bogu (mislim na ovo ljeto).

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 4578
14.8.2018 11:55:51   
lejla80
I kod mene ih slabo ima, mislim komaraca a inače sam u belaju sa njima. Baš me meze uhhh...Ne pomažu ni sinopen ni fenistil. Srećom na djecu ne lete toliko. 

Ninuška odvojim tri reda dok pišem i pojavi mi se jedan u postu....a sinopen mislim da mogu svi... Jesi probala one narukvice što prodaju u DM u? Neki ih hvale, eh sad ne znam. Vrijedi pokušat.

Manuela pa bravo...Ne hvališ se 😁

2011.
2016.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 4579
14.8.2018 12:02:41   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: lejla80

I kod mene ih slabo ima, mislim komaraca a inače sam u belaju sa njima. Baš me meze uhhh...Ne pomažu ni sinopen ni fenistil. Srećom na djecu ne lete toliko. 

Ninuška odvojim tri reda dok pišem i pojavi mi se jedan u postu....a sinopen mislim da mogu svi... Jesi probala one narukvice što prodaju u DM u? Neki ih hvale, eh sad ne znam. Vrijedi pokušat.

Manuela pa bravo...Ne hvališ se 😁

Ma nema se tu sta jos pohvaliti...Dva pokusaja inkad skrenem u nesigurnost odmah muza vratim za volan....Sve sam sigurnija da nije to za mene😂

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 4580
14.8.2018 13:18:15   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Pa komsinice smo😊Irac sam ja 😉 Ne znam jel'' lijepo da se pohvalim ali mi komarca za sada jos nigdje nismo sreli hvala Bogu (mislim na ovo ljeto).

Eto vidis kako je mali svijetuser posted image
Koje si godiste?

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 4581
14.8.2018 15:29:28   
Visnja RR
dančić cure

izgleda da se sprema oluja

na moru kijamet...sad će i nama doći

a baš sam mislla večeras malo tulumariti :)

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

Neposredna veza do poruke: 4582
14.8.2018 18:22:33   
bejbibi
Hellooo
Pozz iz slo user posted image mi smo juce stigli ovamo ..
Danas isla gledat namjestaj da se kucimouser posted image uzeli osnovno zasad pa opet cwmo u cwtvrtak.sljedece sedmice uglavnom dolazi namjestaj i sve bi to trebalo na svoje mjesto da idw aBd

Djeca bolesljiva .prosao stomacni virus al nas je prehlada safatala.nikad rahat. Bebac je katastrofauser posted image kaslje bas.

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4583
14.8.2018 19:23:35   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Hellooo
Pozz iz slo user posted image mi smo juce stigli ovamo ..
Danas isla gledat namjestaj da se kucimouser posted image uzeli osnovno zasad pa opet cwmo u cwtvrtak.sljedece sedmice uglavnom dolazi namjestaj i sve bi to trebalo na svoje mjesto da idw aBd

Djeca bolesljiva .prosao stomacni virus al nas je prehlada safatala.nikad rahat. Bebac je katastrofauser posted image kaslje bas.

Polako...Nek vam je sa srecom....da se brzo priviknete...Bas vas je krenulo 😟
Da brzo ozdraviteuser posted image

< Poruku je uredio manuela RR -- 14.8.2018 19:24:38 >

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 4584
14.8.2018 21:41:27   
nudzejma
Bejbibi sretno u novom domu i novom okruzenju...da se svi zajedno sto lakse naviknete aBd...i da vas ti virusi sto brze popuste...
Ja bila na treningu,mislila da ne odem jer sam dobila ali nesto mi bi zao😊Uglavnom bio je neki laganiji trening pa sam mogla pratiti...Evo sad pecem sljivopitu i kuham neki rucak za sutra....Mislim da cu pola tepsije sljivopite pojesti veceras.Ja to kombinujem sa sladoledom od cokolade ili vanilije mhmmmm ma kakav cokoladni suflee😂😂

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

Neposredna veza do poruke: 4585
15.8.2018 12:13:44   
lejla80
Evo i mene.....maloprije ušli u kuću. Setali malo do prodavnice, onda brali kupine i usput jeli. Sad će da radi sapun za fleke. Danas baš ugodna temperatura vani. Milina.

Bejbibi znači preselili ste se. Nek vam je sa srećom. ABd da uživate u novom domu ❤

Nudzejma kako praviš šljivopitu? Imam i ja neki recept al volim da isprobavam i nove....a imam i šljiva mmmm

2011.
2016.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 4586
15.8.2018 13:08:27   
manuela RR
Joj i ja volim sljivopitu..
Ja ocistim kospe umocim u brasno pospem secerom i vanilin secerom i zapecem...i mljac...
Nije mi losa ta ideja posluziti sa sladoledom...

< Poruku je uredio manuela RR -- 15.8.2018 13:09:07 >

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 4587
15.8.2018 13:37:56   
Visnja RR
dančić

ja sinoć s prijateljicom i našim kćerkama dernečila na nekoj svrici... vratismo se kući iza 1... jest lijepo kad ti dijete poraste i postane partijanerka ... user posted image

al za koju godinu neće sa mnom garant user posted image

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

Neposredna veza do poruke: 4588
15.8.2018 14:57:58   
nudzejma
Dancek od mene😊
Sto mi sam se jutros uplasila i nasekirala.Imam tetu koja cuva mog mladjeg sina u nasem stanu.I svaki dan se mi cujemo viberom porukicom ili tako nesto.Jutros joj pisem ona nista,prodje pola sata opet pisem,pise vidjeno i nista...Kad je proslo sat vremena ja vec brinem ali hajde pokusavam da opravdam situaciju...zovem na mobitel zovem na vibee nistaaaaa....svaki put vidjeno i nista😣A zena ima dijabetes prvo sto sam pomislila pala i sad mali drzi mobitel😕Radim u drugom gradu mu isto ne moze izaci....zovem komsinicu nejavlja se...i na kraju kontam idem ja da vidim sta je...i nakon jos 10tak poziva ona se javi😈Aaaaa ja sam se tresla bukvlano...kaze iskljucila tonove i nije vidjela😡😡Lijepo obdaniste zato ce aBd od septembra krenuti.Stvarno je uzasan osjecaj.
Eh Lejla ja pravim sljivopitu tako sto izvadim kospice poredam ih po dnu tepsije pospem za 2 kasike secera(bude kiselo,mozes i vise po zelji) i pospem sa 2 kasike griza.Onda ponovim postupak sa jos jednim redom ili spratom sljiva i opet odozgo secer i griz.Pecem dok se ne raspadnu sljive puste sok i povezu se sa grizom.Ovaj recept je meni preeedobar....uz to sladoled i mljac mljac😁😁

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4589
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  180 181 182 183 [184]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  180 181 182 183 [184]
Idi na:

Anketa

prijateljice
amaniamanic

Sta mislite koliko ima pravih prijateljica-prijatelja........ Ili ne mislite da ih uopste ima.. (Ne majku uzimati u ovaj primjer...jer znamo da su majkice najbolje..)

1 (20%)

2 ili vise (8%)

koliko ih zasluzis (13%)

nema ih (29%)

svi su lazni (30%)

Broj svih glasova: 216

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *