|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  191 192 193 194 [195]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - djeca (ljetni)
20.9.2018 8:03:17   
LieToMe RR
Samo da vam mahnem iz udobnosti pidjame. Ja od utorka na bolovanju, L ima bronhitis, dobila antibiotik, kasnije moramo na kontrolu.A ja vucem od vikenda kasalj i temperaturu, mislila da je prolazno ali nije.. juce i ja otisla doktorici, dobih i ja konjski antibiotik i neke bobe (forte) za grlo, jer imam suhi kasalj koji granici sa nagonom za povracanje. Elem zaglavih dobro.L je dosta dobro, cak joj je i kasalj bolji...meni samo da prestane kasalj koji pocne u 2 ujutru pa se razbudim da jedva u 5 zaspem.
Nadam se da su sva djecica dobro, pun je grad viroze.

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 4851
20.9.2018 8:08:05   
ninuska
Ltm brzo ozdravljenje twbi I L 💜. Bas mi je zao 😑I kod cure u skoli dosta djece nema, bolesni. Kod mene malac pun slajma, nos zacepljen, vec ga je uho bilo pocelo boljeti...al hB nema temp.Kako znas da je bronhitis? Kako se tacno.manifestuje osim slajma?

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 4852
20.9.2018 10:09:56   
Visnja RR
D.jutr

LTm brzo ozdravljenje :*
Ninuska, vjeruj mi extra rodjendan
Sva djeca u razredu znaju plivati pa su se baš nauzivali
3 sata je rođendan. 10 km po djetetu. Na meniu hamburger, čizburger, pica, ili nagetsi plus pomfrit i sokić. Torta se može donijeti ili naruciti kod njih.

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 4853
20.9.2018 12:13:31   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ninuska

Ltm brzo ozdravljenje twbi I L 💜. Bas mi je zao 😑I kod cure u skoli dosta djece nema, bolesni. Kod mene malac pun slajma, nos zacepljen, vec ga je uho bilo pocelo boljeti...al hB nema temp.Kako znas da je bronhitis? Kako se tacno.manifestuje osim slajma?

E hvala draga <3Mi bili na kontroli, L je pregledao doktor, azecda je dosta bolja, jos 4 dana da pije antibiotik.Dobili smo ispricnicu i za vrtic.
Ninuska, iskrena da budem ne znam, vjerovatno je zato on doktor 😂😂 dugo joj je pluca pregledao i mislim da se bronhitis po disanju moze ocjeniti. Iskrena da budem ne znam, napisao je da je bronhitis.Mada je juce i mene dojtorica dok je pregledala jako dugo slusala pluca. Mislim da se ovo manifestuje kroz taj skroz suhi kasalj koji doslovno grebe po plucima. Ja kad dobijem napad kaslja doslovno me glava zaboli kako je ruzan osjecaj. I ja imam 7 dana antibiotika pa cemo vidjeti. 

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 4854
20.9.2018 12:16:01   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

D.jutr

3 sata je rođendan. 10 km po djetetu. Na meniu hamburger, čizburger, pica, ili nagetsi plus pomfrit i sokić. Torta se može donijeti ili naruciti kod njih.

Hvaaalaaa 😘Joj nedostaje editovanje posta, pun je gresaka 😂😂
Super ideja za bazen, to mozemo kad bude malo veca ali dobra ideja skroz

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4855
20.9.2018 15:36:36   
Visnja RR
Kad kucate preko moba i želite u drugi red da bude preglednije puknite dva puta tab... onda ide jedno ispod drugog..
ako to uradite samo jednom (bar meni) bude sve u jednom redu...

mram to vidjeti s programerom

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 4856
20.9.2018 21:22:19   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

D.jutr

Pa to nije skupo ako je.u tih 10 KM I hrana :).Ili ga ja pretjera sa deset_kom 😂😂.Svidja mi se sto se torta moze donijeti. Nekako ne volim da me ogranicavaju.:)

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4857
20.9.2018 21:24:21   
ninuska
U pravu si, I meni stavi sve zajedno. Zaboravila odvojiti red. Razumjecete 😁

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 4858
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  191 192 193 194 [195]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  191 192 193 194 [195]
Idi na:

Anketa

NAJ IME
PLANINA

Nadamse daćete mi pomoći pri odabiru imena :)))

Hamza (48%)

Harun (52%)

Broj svih glasova: 103

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *