|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi:
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 90 91 [92]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - djeca (proljetni)
20.5.2018 23:55:27   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: ijaa

Moja bejbibi odprilike je i M ista takva...dovede te tacno do ludila....povela bi M ali to je daleko i kasno, teravija u 11h navecer kud cu sa njom ...vrtic i sve ostalo! Ali sto kazes narast ce ako Bog da...doci ce sve na svoje....da ti dragi Allah olaksa i ja kad postim kako ramazan odmice tako mi je lakse ! Znaci velike odluke su u pitanju vjerujem da ti nije jednostavno...i ja evo saltam tv ...cekam muza jos ga nema...cudi me kako se zadrzao vecina ih na terminu posti ... ovdje termin oko 15 do 10....

Ma ja nisam za to da se djeca vode na teraviju .pogotovo tako mala. Predugo to traje za njihovu paznju. Onda ometaju druge a vala i nama mamama nabijaju nervozuuser posted image
Porast ce pa cete ici aBd ... vala ja ni M ne saljem a sad ce mu 7 .isao par puta sa mm na dzumu . Mi kod kuce ucimo :)

Ma da, ceka nas taj preokret sada :( iskreno mucno mi samo kad pomislim na to.taman sam se navikla ovdje nekako al nema buducnosti za djecu :( M treba u skolu pa najbolje iz pocetka tamo ,imaju papire i sve ..porodica mi eu drzavljani osim meneuser posted image
Iskreno se nadam da cu poloziti test pa da i ja apliciram (stekla sam sve uslove osim tog testa ) ..
Medjutim ,iskrena da budem ne zivi mi se u tom selu gdje su svekijevci . Mislim to je uredjeno sve ko gradic neki od oko 4000 stanovnika ..ma selo je samo sto nije selo u smislu nasih sela user posted image ..ja bi ipak u neki veci grad al vidjet cemo kako ce ici za posao .... a najvise bih voljela negdje zapadnije ,izvan granica user posted image
Ne znam ,sve nam je to jos u zraku a samo mi zao M kako ce onako iz vedra n3ba past ,ne zna ni jezik nista user posted image na hajr ...nisam pametna ...
Kazem,da hoce proletit ova godina ..da mi je prespavat user posted image

A kakav je to termin ? Nisam skontala

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 2276
21.5.2018 0:09:41   
ijaa
Igraju svake nedjelje fudbal vecina su nasi ljudi sa BiH prostora....ps ima njih koji i poste...dosao je malo kasnije neko ga nebitan zadrzao.....ja evo napokon legla bila se nasikirala nije se javio...nejse sve uredu! Ma eto nisam ni ja znam da ne bi izdrzala ...doduse prosle godine su se u ovoj dzamiji samo farzi klanjali ...ja ostala zatecena! Poslije zene pitam kako vako brzo....dogovorili se ljudi medjusobno jer svi skoro rade i ustaju rano nikog kuci prije 12 ili cak 1 nema jer putujemo svi osim onih koji bas blizu zive....pa haj reko bolje ikako nego nikako...a svaku noc je iftar pred dzamijom i moze se odnijeti nesto npr kolac ili slano pa se zajedno iftari! Sto kazes nema sanse da bi M izdrzala svejedno....nego bejbibi js ti zelim puno sabura i da ispadne onako kako je najbolje za vas ako Bog da...sko imste sansu polako navikne se covjek na sve...npr u Njemackoj bi ti sin morao ici u predskolsko ili vrtic bar godinu prije pravog polaska u skolu zbog jezila! Vrlo je moguce i djeca koja odu u vrtic prpduze im godinu dana ne pustaju ih u skolu dok ne savladaju jezik...sad za slo ne znam...za ovo dvoje manjih ce biti puno lakse ako budu isli u vrtic ....vrijeme ce da ucini svoje ispast ce mozda bolje nego si zamislila

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2277
21.5.2018 0:10:47   
ijaa
Misli mi odlutale viidim da sam napisala 15 do 10 termin mislila napisati iftar ....termin za fudbal je bio u 7 pa do 9

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 2278
21.5.2018 0:20:49   
bejbibi

Igraju svake nedjelje fudbal vecina su nasi ljudi sa BiH prostora....ps ima njih koji i poste...dosao je malo kasnije neko ga nebitan zadrzao.....ja evo napokon legla bila se nasikirala nije se javio...nejse sve uredu! Ma eto nisam ni ja znam da ne bi izdrzala ...doduse prosle godine su se u ovoj dzamiji samo farzi klanjali ...ja ostala zatecena! Poslije zene pitam kako vako brzo....dogovorili se ljudi medjusobno jer svi skoro rade i ustaju rano nikog kuci prije 12 ili cak 1 nema jer putujemo svi osim onih koji bas blizu zive....pa haj reko bolje ikako nego nikako...a svaku noc je iftar pred dzamijom i moze se odnijeti nesto npr kolac ili slano pa se zajedno iftari! Sto kazes nema sanse da bi M izdrzala svejedno....nego bejbibi js ti zelim puno sabura i da ispadne onako kako je najbolje za vas ako Bog da...sko imste sansu polako navikne se covjek na sve...npr u Njemackoj bi ti sin morao ici u predskolsko ili vrtic bar godinu prije pravog polaska u skolu zbog jezila! Vrlo je moguce i djeca koja odu u vrtic prpduze im godinu dana ne pustaju ih u skolu dok ne savladaju jezik...sad za slo ne znam...za ovo dvoje manjih ce biti puno lakse ako budu isli u vrtic ....vrijeme ce da ucini svoje ispast ce mozda bolje nego si zamislila

Aha pa bolje ista nego nista sto kazes user posted image
Ne znam vala sta bih rekla ..prije ono kad sam isla na teraviju pa sa jaranicama odemo u razne dzamije ,vecina ih klanja svjetlosnom brzinomuser posted image kako je to primljeno Bog zna ... nejse
Ah fudbal ,ne skontah zbog termina user posted image ma dobro znas kako ,iigraju,druze se i zaborave na vrijeme .ko i mi zene user posted image bitno da je ok sve ...

Ma ispast ce kako je sudjeno .sta cu ...u slo bi odmah krenuo u skolu ..a svakako ce mm snjim malo na slovenskom da promuhabeti da nauci sta ..ma djeca brzo skapiraju sve .
A iako bi negdje zapadnije ,M zna vec baze njemackog jer uci u vrticu ..pa ne znam kako bi to islo ..ma sve je to u zraku kazem .a najvjerovatnije da ce bit slo ..a engleski oerfektno prica
Ovo dvoje manjih ce brzo savladat bilo gdje da smo

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 2279
21.5.2018 0:23:54   
bejbibi
Zene laku noc . Idem pajkit .pretgodnu noc legla u 3 ,poslije sehura ..a ustala u 8 ..nisam se nesto naspavala ..cudno da me nije prije oborilo ... a vala nekog posla sad nasla 🤪 peglanje, masina za ves,masina za sudje ..sve pustila,opralo,prostrela,..sudje cu sutra izvadit ,sad zavrsila masina ne da mi se lupkati ...a vec mi se user posted image user posted image
Laku noc

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2280
21.5.2018 7:33:52   
Visnja RR
jutrić....
zovem ja Asju da se probudi , a ona skoći "Jel za 7 dana Neum...rekoh jeste...eno je s veseljem se oblači user posted image

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2281
21.5.2018 8:54:16   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jutrić....
zovem ja Asju da se probudi , a ona skoći "Jel za 7 dana Neum...rekoh jeste...eno je s veseljem se oblači user posted image

user posted image dusa draga
I njima vise skole preko glave

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2282
21.5.2018 8:56:40   
bejbibi
Jutrooo
Mislim da sam naspavana user posted image do pola 9 ..stim da sam u 6 ustala napravila flasicu b3biju i nazad .
Al legla oko pola 2
Jutros na brzinu spremim ono dvoje ,mm ih odveo...
Nisam vam rekla da sam juce osisala A na pas user posted image bas je fino ispalo i preslatka je hihi
Al je mozda odvedem jos kod frizerke da joj malice poravna..iako i ovako nije lose user posted image postadoh i frizer user posted image

Ja uspavljujem bebija jer je nekad prije mene ustao ..a nekakav plac kad uhvatio dok sam njih spremala . Mozda od guze ,boli ga ,sva je crvena user posted image namazala sam becutan vitaminsku kremu pa cemo vidjet kako ce biti . Vec par daba mu se crveni guza .al bas bude crvena ,cak i ko bubuljicu neku ima ..onako crvenija tacka

< Poruku je uredio bejbibi -- 21.5.2018 8:59:06 >

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2283
21.5.2018 9:13:06   
LieToMe RR
Ja samo da vam mahnem user posted image
Cekamo mm i N da se vrate iz Podaca, otisli u granap, L i ja oprale sudje od dorucka, sredile sobe, evo nas na terasi uzivamo. Obicno smo od 10 do 2 na plazi, rucak pa spavanje...onda setnja.
Sinoc smo isli u Gradac, oko 10ak km smo presli...oko 6 smo otisli, malo prije 10 se vratili (obicno nam je prva setnja najduza zbog slikanja user posted image ).
L nam je proplivala user posted image do duse uz misice, povremeno slauf ali s obzirom da prosle godine nije htjela u vodu nikako ove je prvi dan odmah uletila user posted image sad je ne mozemo istjerati iz vode user posted image juce je placuci napustila plazu user posted image
Vrijeme nam je divno, guzve nema...ma milina.
Imate mahanje od nas

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2284
21.5.2018 10:41:25   
Visnja RR
uživaj ltm

ljubni curke

kakva ja temperatura mora?

03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2285
21.5.2018 11:19:59   
ziel
Jutro
Ja uspavljujem curicu vec drugi put od jutros. Ustala u 6 jaranica user posted image a i R odmah iza nje. Svi smo se pokupali maloprije. Mm ima nekih obaveza oko posla novog. Za par dana pocinje aBd. user posted image

Ja cekam brzu postu. Narucila neke slike u hodnik i u djeciju sobu. Jedva cekam da vidim.

novembar 2015 -
decembar 2017 -

Neposredna veza do poruke: 2286
21.5.2018 11:32:40   
LieToMe RR

uživaj ltm

ljubni curke

E da znas da uzivamo user posted image

Evo nas na plazi. N ima napade ono nece u vodu nece da se kupa a L je u fazi nece iz vode.
More je ok al ja volim hladniju vodu. Vecina se ne bi kupala al meni je bas ok.
Vani divno, oko 25-26 stepeni, mjera

Neposredna veza do poruke: 2287
21.5.2018 11:43:20   
ijaa
Jutro reko da mahnem...muz danas kuci neki praznik je....pa evo razmisljam da se zaletim kuhinju okreciti...nista od pranja tepiha kisu javlja slijedeci dana nece se moci osusiti....haj sta bi...izgleda mirisu na nove!
Ltm samo uzivajte ja sam ti malo teska ispod 40 stepeni meni je na moru hladno 😂 kako shvati to je vas privatna kuca

Neposredna veza do poruke: 2288
21.5.2018 12:25:28   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

uživaj ltm

ljubni curke

E da znas da uzivamo user posted image

Evo nas na plazi. N ima napade ono nece u vodu nece da se kupa a L je u fazi nece iz vode.
More je ok al ja volim hladniju vodu. Vecina se ne bi kupala al meni je bas ok.
Vani divno, oko 25-26 stepeni, mjera

ja sam u većini user posted image 24 najmanje temperatura vode mora biti...asji može i 22 user posted image
pitam zbog Neuma...valjda će moći smočiti svoje školom napaćene guze user posted image

03.04.`08

Neposredna veza do poruke: 2289
21.5.2018 13:00:39   
ziel
Ja sam kao i IJAA ... volim da je sto toplija voda,, nisam ja za hladno nikako user posted image

novembar 2015 -
decembar 2017 -

Neposredna veza do poruke: 2290
21.5.2018 13:06:49   
LieToMe RR

Ltm samo uzivajte ja sam ti malo teska ispod 40 stepeni meni je na moru hladno 😂 kako shvati to je vas privatna kuca

Ma voda jest malo hladnija ali nije prevruce vani pa se brzo adaptira
Nismo mi u nasoj kuci jos, radovi su gotovi ali nije kuhinja, nije jos namjestaj dosao. Ako bude bilo srece da se sve zavrsi mogli bi u augustu u svoje user posted image
Mi imamo tetu (od muzeve tetke dobra drugarica, studirala u Sarajevu), zena je extra, a posto smo mi njeni ona nama citavu kucu izda za budi zasto.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 2291
21.5.2018 13:23:32   
Visnja RR
ide paket za bejbibi

ako uspijem danas ide i za ijaa tj jetrvu user posted image

manuela nemam tvojau adresu ...kako ne znam...

sva preostala pošiljka ide sutra

došli paketi ali su mi i oni malo veći pa moram papira nagurati da pokloni ne letaju :)

03.04.`08

Neposredna veza do poruke: 2292
21.5.2018 13:27:44   
Visnja RR
nađoh manuelinu user posted image

03.04.`08

Neposredna veza do poruke: 2293
21.5.2018 16:32:24   
aidana
Kakav je ovo kijamet vani? Meni odjednom mrkli mrak u kuci, puse, pljusak....a trebala bih dijete na trening voditi

ltm uzivajte...
Ja bih se vjerovatno samo izlezavala na plazi (koliko je moguce pored ovo dvojeuser posted image ) da bih se bucnula meni treba bas bas topla voda

Visnja ja sam ti relativno blizu, ali poslacu ti adresu u inbox ako ces postomuser posted image

Jesam ono upratila da je ziel danas rodjendan? Sve najbolje zelimuser posted image user posted image

Neposredna veza do poruke: 2294
21.5.2018 16:41:58   
Visnja RR
jao kiše što lije

aidana a gdje si ti?

03.04.`08

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 2295
21.5.2018 17:06:40   
bejbibi

ide paket za bejbibi

ako uspijem danas ide i za ijaa tj jetrvu user posted image

manuela nemam tvojau adresu ...kako ne znam...

sva preostala pošiljka ide sutra

došli paketi ali su mi i oni malo veći pa moram papira nagurati da pokloni ne letaju :)

Jeiiiiiuser posted image jedva cekam da stigne user posted image user posted image

Neki autor...

Neposredna veza do poruke: 2296
21.5.2018 17:09:20   
bejbibi
Masemooo
Sama sa A i E ..neobicno user posted image
Mm i M otisli oko 3 . Ja poslije otisla po A i u trgovinu .
Trazila bracu ..keljila se .. kako su curice privrzenije nekako. Ovkao se non stop kace a ne mogu jedno bez drugoguser posted image
Odoh praviti palacinke ,da se malo zabavimo ..E spava ... jos da ne postim samo tako bi sjela kafica user posted image user posted image

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2297
21.5.2018 18:43:48   
ziel
Aidana jeste danas . Hvala ti user posted image

Mene ce ova curica otjerati na Psihijatriju. Ona samo place. Stalno. Stalno. Ovo je za izluditi. user posted image

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2298
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 90 91 [92]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 90 91 [92]
Idi na:

Anketa

matične ćelije
vjestica

dali ste sačuvali ili namjeravate sačuvati matične ćelije svoje bebe?

da (19%)

ne (59%)

kad sam rodila, nije bilo te opcije, inače bih sačuvala (22%)

Broj svih glasova: 58

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *