|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - djeca
12.12.2017 10:19:09   
bejbibi
Jutro zene ,kako ste :) ..vidim kafe se ispijaju hladne user posted image i kod mene isto ...ja ispratila djecu u vrtic ,mm ih odveo i evo sad bebca da uspavam pa da sta odradim po kuci .imam i nesto za kurs zavrsit pa cu to vjerovatno dok malac spava .

VISNJA kod nas ubi vjetar 😱 ovdje u krajini krs napravio .nas trampolin je iskrivio skroz.dobro da ga nije odnio komsiji u bastuuser posted image ..sa garaze nam nekoliko crijepova fali ..tek sam jutros visjela sta je vjetar uradio .sinoc dosli iz slo vec mrak bio kad jutros imam sta vidjeti ...dobro da nam nije satelitsku iscupao ..al jest mm-u na radnom mjestu iscupao user posted image moglo je ubiti nekoga ne daj Boze ...
Uglavnom puse li puse i nema namjeru stati :(

Juce smo navratili u ljubljanu u velikii shoping centar ,htjela djeci kupit sta al nije bilo jos nekih popusta .to imaju tek u januaru do 70%cak cijene padnu.ma bagatela ...ako mi ne odemo tad reci cu sveki da djeci kupi sve za narednu zimu user posted image

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 401
13.12.2017 8:46:59   
bejbibi
Jutro zene .evo da pristavim ☕ bujrum :)

Mi smo od7 budni .djeca poranila u vrtic prije 8 ,dolazi im zubar danas .
Pokusavam bebija usoavvat pa da krenem polako s danom ..vrijeme tmurno ,uzas a trebala bih vani .imam stosta kupiti ..
Ja juce krenula sa dijetom .definitivno moram smrsati jer se samo debljam od porodauser posted image

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 402
13.12.2017 9:05:31   
LieToMe RR
Jutro
Evo opet pijem hladnu kafu...ovo nije humano na sta mi radni dan izgleda u zadnje vrijeme user posted image user posted image
Umorna sam dosla na posao...nikakav pretjeran razlog nego se valjda nakupilo svega...gora sam od Visnje, samo odbrojavam dane do Bozica.

U ponedjeljak vodim Leonu na MRP, imamo zakazano...jos da to skinem i da sam psihicki rahat po tom pitanju.
Juce sam cijelu pauzu provela u DM-u trazeci one Hachimalse (kasnije kad mi je muz javio cijenu kad se nisam izvrunala sa stolice). Elem dosla ja u DM trebaju mi dva ta jajeta (Leona vec mjesec dana govori kako bi volejla da joj se to kupi za poklon) e sad radi mira u kuci najbolje da uzmemo dva... ne da nema, nego je zena krenula da zove dmove po Sarajevu user posted image u Alti nema, u sccu nema, u Ferhadiji nema, na Alipasinom nema...nazva onaj na Grbavici (taj je zvala prvi ali bilo zauzeto) imaju...i to dva, i rozi user posted image user posted image Hazime imamo dobitnika, akcija ostavljanja pod kasu, reko doci ce muz, zovem muza govorim idi trci ugrabi jaja user posted image user posted image user posted image znaci plac, mene 100 voda oblilo, jos ja njemu govorim to ti je od prilike 120 KMova...zove on mene, kaze znas lit i koja je cijena ovoga user posted image user posted image zivota me sramota me reci 89,95 JEDNO...jedno jebeno jaje i ta zivotinjica unutra, koja nesto je trljas, mazis, pazis (jutros smo na youtubu morali pregledati da vidimo kako se to uopste izlegne iz tog jajeta). Da bude komedija veca ja dok sam njega zvala reko ja bih dala i 80 KM (misleci da su po 60) samo da nemam ovog stresa, ganjaj, hodaj, trci...
Uglavnom to im je za sve moguce praznike koji dolaze i koji ce doci user posted image user posted image

...od nakita je nosila jedino oči!
L 2.1.2013. Mamina slika i prilika
N 24.8.2015. Voli tata svoju N najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 403
13.12.2017 9:06:40   
Maya_K
Jutro, evo i od mene user posted image

Kod nas kiša pada, baš je vrijeme za izležavati se user posted image , al' šipak..

Eh, i ja sam sinoć prvi trening odradila, osjećam se user posted image , malo me mišići zatežu, ali sam ok...

E & E
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 404
13.12.2017 9:40:52   
Visnja RR
ltm na sreću A je porasla pa je ta vrsta mamipare ne zanima...a prvi put čuh od tebe ...
morala sam proguglati user posted image nezgodno kad sve moraš X2

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 405
13.12.2017 9:46:21   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ltm na sreću A je porasla pa je ta vrsta mamipare ne zanima...a prvi put čuh od tebe ...
morala sam proguglati user posted image nezgodno kad sve moraš X2

ma znam, nisu jeftine igracke nimalo, pogotovo ako hoces neku kvalitetniju. mi smo puno para ulozili u drustvene igre i u lego (lego obozavaju) ali svake godine dobiju po 3-4 seta lega (sto za praznike sto za rodjendane) i sad je vec kapa po pitanju toga.
L stvarno ne trazi puno igracaka, nema neke specijalne zelje, ali ovo je spominjala ima i 2 mjeseca i onda nedavno vidim na facebook stranici DMovoj da su nabavili ta vesela jaja. i kontam super, eto joj zelja ispunjena. a onda ne mozemo uzeti njoj a da N ne uzmemo isto radi mira u kuci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 406
13.12.2017 10:17:29   
bejbibi
I ja sam morala proguglati user posted image prvi put cujem za ove hacimeuser posted image dobro da moja djeca ne znaju za ovo inace bi ih u snu vidjelauser posted image iskreno meni je preskupo to dat za igracke pogotovo jer to dan dva traje zanimacija i baci se u cosak ..ja fakat ne dam pare za igracke..kupim neke jeftine sto drustvene igre ,sto ovo ovako i razlazuser posted image nama su ladice pune igracaka koje kupe prasinu ,dvije velike kutije pune igracaka ..A ima onu veliku kucicu koja ke veca od nje user posted image i kupila sam joj neke jeftine tri bebice ,i ima dvije celave bebe koje je dobila i hiljdu drugih sitnica ,set_ova doktora i klinceva ..i tuvse nekad zaigra ...da ne spominjem da je i ona ogradica za bebe puna igracaka user posted image
Vecinu su dobili al i ja kad im kupim nesto to je za sitne pare..jer nemaju nesto odredjeno da ih zanima pa haj ..
M ima one lego neke igracke sto se sastavljaju..autici,batman,superman i dzidze midze..i to sastavili i eno sad ne da diratuser posted image nit se igra nit ista ...
Kd im jedan dan samo sve pobacamuser posted image

< Poruku je uredio bejbibi -- 13.12.2017 10:18:00 >

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 407
13.12.2017 10:20:31   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Maya_K

Jutro, evo i od mene user posted image

Kod nas kiša pada, baš je vrijeme za izležavati se user posted image , al' šipak..

Eh, i ja sam sinoć prvi trening odradila, osjećam se user posted image , malo me mišići zatežu, ali sam ok...

Blago tebi sa treningom .ja sam skroz lijena za touser posted image mada moram prvo ovo salo skinut pa se onda zategnutiuser posted image

Neki autor...

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 408
13.12.2017 11:09:17   
zutaiskra
Bejbibi na kojoj si dijete?
I ja bih bas voljela I potrebna mi je al vecina kaze da nije dobro dok se doji. Ne znam sta da radim

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 409
13.12.2017 15:17:21   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: zutaiskra

Bejbibi na kojoj si dijete?
I ja bih bas voljela I potrebna mi je al vecina kaze da nije dobro dok se doji. Ne znam sta da radim

Un dijeta ...ma dobro moj bebac je 9mj ,mlijeko vec fercera tako da ne vidim neku slabost ..normalno nadolazi .a jedem fino samo sto se ne trpam vise ko prije ...a ne mogu se vise gledati ovakva user posted image ruzno se osnecam .sve slauf do slaufa fuj. .ja moram min 15 kg skiniti da dodjwm na svoju idealnu tezinu .tako da moram na dijetu ...
Drzala sam i prije nju i fina mi je ...malo na pocetku par dana izgladnim od dorucka do rucka i vecere al to dok se zeludac ne navikne user posted image ..jedes sve i svasta samo sto imas odredjene dane kad sta ...
Moram priznati da mi fali slatko ..jedino sto kiksam je kafa sa secerom..al stavljam smedji user posted image ne mogu bez secera nikako
Ako te vise zanima dacu ti link ...a imas i na forumi temu un dijeta ..

Neki autor...

(odgovor članu zutaiskra)
Neposredna veza do poruke: 410
13.12.2017 15:31:39   
zutaiskra
I moj bebac ima godinu. Prije trudnoce sam bila na un I skinula sam oko 8kg s tim da se nisam pretjerano pridrzavala niti sam drzala vodeni Dan. I meni je super. Ni jedna mi se ne svidja kao ona. Nisam princip da sebi zabranim slatko I tjesteno tako da mi ona dodje super jer ima I hljeba za rucak a I slatka svaki cetvrti.
Mene samo sto brine je sto sam procitala da tokom mrsanja stetne substance se ispustaju u mlijeko. Da li je to tacno ne znam.
Uh kako bi voljela smrsati I ja imam puno viska a I dalje se debljam

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 411
13.12.2017 16:04:36   
eminaja
pozz zene kako ste,je li ima snijega user posted image
ja vama ne mogu opisat kako sam umorna znaci boli me da ustanem ujutro user posted image
suosjecam se sa visnjom user posted image
znaci legnem normalno u 23 h nekad nekad to predje ali ujutro u 07h kao pregazena macka user posted image

uh bejbibi ja imam 10-11 kg viska ali ja bi bila zadovoljna da skinem i 8 kg ili 10kg da budem super...meni je idealna 62-63 aa sad imam 72.5 mada duzi period stagnira aa trebala bi se makar malo potrudit ali me ubi slatko u zadnje vrijeme i vecera user posted image voljela bi da vecera bude najkasnije do 19h a najidealnije izmedju 17 i 18h user posted image cak i kad se odlucim zezne me nesto poslije aa isto problem slabo vodu pijem user posted image

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

Neposredna veza do poruke: 412
13.12.2017 16:10:52   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: zutaiskra

I moj bebac ima godinu. Prije trudnoce sam bila na un I skinula sam oko 8kg s tim da se nisam pretjerano pridrzavala niti sam drzala vodeni Dan. I meni je super. Ni jedna mi se ne svidja kao ona. Nisam princip da sebi zabranim slatko I tjesteno tako da mi ona dodje super jer ima I hljeba za rucak a I slatka svaki cetvrti.
Mene samo sto brine je sto sam procitala da tokom mrsanja stetne substance se ispustaju u mlijeko. Da li je to tacno ne znam.
Uh kako bi voljela smrsati I ja imam puno viska a I dalje se debljam

Ja nisam nigdje naisla na podatak da je stetno drzati dijetu kad dojis user posted image drzala sam je i sa A a dojila sam je ...ne znam stvarno za to al ja se osjecam fuj !! Jednostavno moram ovako da sebi disciplinu neku uvedem jer sto kazes i dalje se debljam user posted image ja sad imam 73.5 na 162cm..znaci slon user posted image stomak mi je ko u trudnice od 7mj .uzas jedan ...neki dan sam probavala neke hlace i nikedne mi nisu mogle user posted image a nisu to ni hlace od br 38..znaci katastrofa.nikad deblja nisam bila !!! Tako da sam krenula pa kud puklo da puklo ..

Neki autor...

Neposredna veza do poruke: 413
13.12.2017 16:13:31   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: eminaja

pozz zene kako ste,je li ima snijega user posted image
ja vama ne mogu opisat kako sam umorna znaci boli me da ustanem ujutro user posted image
suosjecam se sa visnjom user posted image
znaci legnem normalno u 23 h nekad nekad to predje ali ujutro u 07h kao pregazena macka user posted image

uh bejbibi ja imam 10-11 kg viska ali ja bi bila zadovoljna da skinem i 8 kg ili 10kg da budem super...meni je idealna 62-63 aa sad imam 72.5 mada duzi period stagnira aa trebala bi se makar malo potrudit ali me ubi slatko u zadnje vrijeme i vecera user posted image voljela bi da vecera bude najkasnije do 19h a najidealnije izmedju 17 i 18h user posted image cak i kad se odlucim zezne me nesto poslije aa isto problem slabo vodu pijem user posted image

Ma bila bih i ja sretna da bar 10 kg skinem user posted image ...mene je pocelo zezati navika da jedem u 10 navecer user posted image navijem sebi seriju neku i zderi ..ma fuj ...bez ikakve discipline, jedi sve i svasta kad god stignem ..i rekla sam nema vise .juce pocela ..napravila sebi kalendar da biljezim dane i vidjet cemo aBd kako cemo ...hocemo na temu un dijeta da se podrzavamo user posted image

Neki autor...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 414
13.12.2017 16:20:33   
eminaja
ja bila pocela na onu temu ali smo se slabo javljale user posted image meni ta un komplikovana user posted image moja sveki je drzala aa i jos neke poslije...ne volim ja bas dijete user posted image

npr kad sam mrsala kod mene je bilo.ovako...
dorucak npr krastavica paradajz komadic sira nekad tost ali rijetko...
rucak kuhana ili pecena jaja
vecera tost uz krastavac paradajz ili salatu od kupusa graska zita i malo sira uz.. izmedju je bilo voce ali najvise voda...poslije vecere ako mi se sta trazi pojedem jabuku....i s ovim nacinom sam ja za 3 mjeseca smrsala 6-7 kg ss tim da sam svu ostalu hranu stavljala minimum npr ako je riza i.meso uz salatu stavim kasiku rize kasiku dvije mesa i malo salate uglavnom prepolovila sam kolicinu koju sam inace jela user posted image

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 415
13.12.2017 16:25:25   
LieToMe RR
vidim da pisete o mrsanju
ja danas ne sjedoh user posted image evo mi aplikacija izbacila 5000 koraka a nisam nosala mobitel cijelo vrijeme. kod mene je problem generalno sto je kod mene sjedeci posao i ja jako punosjedim (rijetko kad da se naletam ko danas ali ima i tih dana) i onda vrlo malo poslije posla (kad su lijepi dani) da se nesto aktivno hoda...
ja sam nakon dojenja smrsala 4 kg (bas sam se bila zdundala) a nisam nista pretjerano izbacivala i smanjivala, pojedem i slatko, popijem i gazirano...gledam samo da jedem puno voca i pijem jako puno vode i caja (zeleni ili neki biljni tipa kamilica, nana...)

onu hrono sam iscitavala i gledala iali nemam ja kad s tim da se bakcem... a nemam kad iskreno ni da se ucclanim na fitnes ili nesto slicno... jako malo vremena imam za sebe tj vremena koje provodim sa djecom tako da ne mogu stvarno na ustrb toga da se ja nesto zatezem i dotezem user posted image
meni treba jos 4 kg da ugledam 7 na vagi (kao prvu brojku) sto je namoju visinu i gradju uspjeh a onda bi mi trebalo jos 4 da se vratim na studentsku kilazu.

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 416
13.12.2017 16:28:40   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

vidim da piset_e o mrsanju
ja danas ne sjedoh user posted image evo mi aplikacija izbacila 5000 koraka a nisam nosala mobitel cijelo vrijeme. kod mene je problem generalno sto je kod mene sjedeci posao i ja jako punosjedim (rijetko kad da se naletam ko danas ali ima i tih dana) i onda vrlo malo poslije posla (kad su lijepi dani) da se nesto aktivno hoda...
ja sam nakon dojenja smrsala 4 kg (bas sam se bila zdundala) a nisam nista pretjerano izbacivala i smanjivala, pojedem i slatko, popijem i gazirano...gledam samo da jedem puno voca i pijem jako puno vode i caja (zeleni ili neki biljni tipa kamilica, nana...)

onu hrono sam iscitavala i gledala iali nemam ja kad s tim da se bakcem... a nemam kad iskreno ni da se ucclanim na fitnes ili nesto slicno... jako malo vremena imam za sebe tj vremena koje provodim sa djecom tako da ne mogu stvarno na ustrb toga da se ja nesto zatezem i dotezem user posted image
meni treba jos 4 kg da ugledam 7 na vagi (kao prvu brojku) sto je namoju visinu i gradju uspjeh a onda bi mi trebalo jos 4 da se vratim na studentsku kilazu.

Ltm koju to aplikaciju imas na mob da i ja skinem user posted image
Ma cim popijes dovoljno vode (2l) odmah manje i jedes ..i to te drzi :)
Ja sam pocela da pretjerujem a i moram prvo puno smrsati da bih pocela da pazim na ishranu ..jer ovako bi mi si to oduzilo a ja sam ocajna izgledom ..

< Poruku je uredio bejbibi -- 13.12.2017 16:30:31 >

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 417
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:

image
bejbibi
Pharmalife proizvodi-Preporuka svima!
Mi smo imali priliku koristiti Pharmalife proizvode i veoma smo zadovoljni :) Od Fitobalma i Broncamil sirupa u slučaju kašlja, Mapez spreja ljeti protiv komaraca, do Apis gola sprej-a kod grlobolje ...  Više >>
image

Anketa

Lanina vremenska prognoza
sporty mamaa

Sto mislite o Laninoj vremenskoj prognozi?

Svida mi se (24%)

Uzasna je (34%)

Sramotno zaista (42%)

Broj svih glasova: 144

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *