|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   d.Drljevic
30.8.2008 11:58:08   
Bosanka
Do sada sam isla kod dr.Delica.prebacujem se kod dr.Drljevica,VOJNA B. /muskarac je,da ne bi bilo zabune jer mu je i zena dr./molim one kojima je isti dr.kod kojeg redovno idu,da mi kazu kakav je?jeste li zadovoljne?ovo mi je mislim 100 gin.kojeg mijenjam..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 12:04:09   
Emina*
Mene je vodio neko vrijeme, pnekad sam njega "potrefila" kad sam usla u 9.mjesec (na CTG-u)...
Porodio me je takodje.... 
Onako, da ti iskreno kazem, nemam pojma... 
Nemam bas neko misljenje, nije bio bas fin, a nije bio ni toliko "odvratan"....
Kad sam se poradjala slucajno sam ga uzela za ruku i stisla  user posted image
(heh, od bolova nisam znala gdje sam)... 
Pogledao me je bas nekako odvratno,i rekao mi "Molim te pusti mi ruku" hhehe ...
Nemam ja bas srece sa Vojnom bolnicom....
Poneka kad sam dolazila na CTG znao je biti fin...
Nisam ti bas puno rekla, ali nadam se da ce tebi biti ok...
Zelim ti puno srece user posted image   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 12:07:00   
Bosanka
Cuj pusti me,kao da ces ga otet od zene,hih,ma ja bih voljela Masica al,il ga nema il ne mogu ubrzo termin dobit.uskoro idem tom drljevicu,pa cu vidjet.inace imam terapiju pa biram sta i kako...koji dr.,eto zato pitam.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 12:08:52   
Emina*
Nemoj da se sekiras...
Znam par zenica koje su sasvim zadovoljne s njim, a ja se nadam da ces biti medju njima....
PS: Masic je zakon...  On mi je par puta dolazi u vizitu, i predivan je user posted image user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 13:08:11   
mamina princeza
Moj privatin doktor kod kojeg sam vodila trudnocu preporucio mi je dr drljevica i dao br telefona. jednom sam bila kod njega na pregledu bio mi je onako ok detaljan fino sve, rekao da opet dodjem tad i tad al ga vise nije bilo otisao covjek na odmor. tako da ga vise nisam ni zvala jer sam pocela ici kod drugog dr. znam licno zene koje je porodio koje su zadovoljne ali i one koje nisu
mada ovo sto je emina jnapisala mi se nikako ne svidja pa zar je tesko u tom momentu dati ruku.
a jest on je nekako takav mislim da je dobar dr onako naucnik al je nekako "hladan" ne zna se ni salit ni progovoriti neku rjecnviska da te ohrabri samo sluzben.
mada kao strucnjek cula sam da je skroz ok

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 13:09:44   
mamina princeza
ukoliko ti se bas ne zuri mislim da se isplati pricekati termin kod masica ....

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 13:55:14   
medica
ja sam cula da je taj dr.Drljevic veliki strucnjak.ja licno nisam isla njemu ali eto tako kazuuser posted image user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 15:18:17   
stella
Jako strucan dr cula sam.Mene je porodio.Inace me vodila dr Aida Djulepa.E nju bi mogla svakom preporuciti.Jako fina,prijatna i strucna.Al eto Drljevic me porodio.(15 min prije Aidine smjeneuser posted image )
Meni je bas pomogao da se porodim(Izgurao je bebu laktom,a nije me posle uopste bolilo.Cula sam od zena da to zna jako boliti).I sasio je ranu.Sve u svemu pozitivno iskustvo.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 15:50:43   
ElmaB
Mene je vodio u pocetku ove druge blizanacke trudnoce. Izuzetan doktor, covjek prije svega. Dok sam lezala u Opcoj vidjela sam kako se ponasa prema pacijenticama, posebno onima koje on vodi. Cak je znao doci, iako nije njegova smjena, da porodi neku svoju pacijenticu. Samo rijeci hvale!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 16:33:01   
ammarma
Mene je pregledao prije 2 god. tada sam bila u 3. mjesecu i pocela krvariti, nista specijalno, hladan izuzetno kao sto je Eminica rekla. Bila sam toliko isprepadana i nasekirana u strahu da ne izgubim bebu a taj doktor mi nije uputio ni ljudsku rijecuser posted image .
Bebu sam izgubilauser posted image , spontani pob. ali hB prije 4 1/2 mjeseca sam rodila svoju curicu, ovaj put je sve bilo uredu.
Cijelu trudnocu mi je vodila dr. Aida i ja je licno mogu samo pohvaliti. Jako strpljiva i ljubazna doktorica.Zelim ti puno srece i da nadjes doktora koji ce prije svega biti covjek






_____________________________

AMMAR 19.07.2002
AYRA 11.04.2008

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 22:02:30   
Bosanka
Sad si me malo uplasila..imala si onda lose iskustvo.

(odgovor članu ammarma)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 22:10:40   
Amrino
Ako si kod njega po preporuci tj. ako imas stelu ili ako ga "poguras" bit ce super- a ako nista od navedenog- ili kurtoazno i vjestacki ljubazan ili hladan. Ukratko- tipicno doktorsko ponasanje. Sto se strucnosti tice- kazu da je ok. Znam da je mnoooogo ambiciozan.
Meni nikako nije "sjeo" sto ne znaci da nece ni tebi.
Meni je takodje tako hladno saopstio u 6. mjesecu da mi je skracen grlic i da moze doci do spontanog, ugurao mi recept za tablete u ruku i dovidjenja...Muz i ja plakali na sred ulice- a na sl. pregledu- nista. Nije me cak ni ponovo pregledao.
Savjetovala bih ti da pripremis pitanja prije svakog pregleda...jer covjek te tako zna smesti da sve zaboravis. Ljubazno...bla bla- i vec si  napolju a da ti nista nije rekao. Od svih u Opcoj - on mi je najmanje simpatican.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 22:16:02   
camm
molim vas recite mi kako taj dr.izgledauser posted image
znam neke a tog se bas ne mogu sjetiti po imenu.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 22:35:37   
Amrino
IZVORNA PORUKA: camm

molim vas recite mi kako taj dr.izgledauser posted image
znam neke a tog se bas ne mogu sjetiti po imenu.


Mladjahan ficfiric crne duze kosice- frizura zvana fudbalerka user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: d.Drljevic
30.8.2008 23:35:34   
camm
IZVORNA PORUKA: amrino

IZVORNA PORUKA: camm

molim vas recite mi kako taj dr.izgledauser posted image
znam neke a tog se bas ne mogu sjetiti po imenu.


Mladjahan ficfiric crne duze kosice- frizura zvana fudbalerka user posted image


user posted image user posted image user posted image nije to taj sto sam ja mislila.ovog ne znam stvarno.

puno srece ti zelim d.Drljevicem.a prezime ima za 10 i sve mi je jasno po prezimenu.user posted image user posted image

< Poruku je uredio camm -- 30.8.2008 23:36:55 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: d.Drljevic
31.8.2008 10:00:59   
Bosanka
IZVORNA PORUKA: amrino

Ako si kod njega po preporuci tj. ako imas stelu ili ako ga "poguras" bit ce super- a ako nista od navedenog- ili kurtoazno i vjestacki ljubazan ili hladan. Ukratko- tipicno doktorsko ponasanje. Sto se strucnosti tice- kazu da je ok. Znam da je mnoooogo ambiciozan.
Meni nikako nije "sjeo" sto ne znaci da nece ni tebi.
Meni je takodje tako hladno saopstio u 6. mjesecu da mi je skracen grlic i da moze doci do spontanog, ugurao mi recept za tablete u ruku i dovidjenja...Muz i ja plakali na sred ulice- a na sl. pregledu- nista. Nije me cak ni ponovo pregledao.
Savjetovala bih ti da pripremis pitanja prije svakog pregleda...jer covjek te tako zna smesti da sve zaboravis. Ljubazno...bla bla- i vec si  napolju a da ti nista nije rekao. Od svih u Opcoj - on mi je najmanje simpatican.

Nisam vala amrino po preporuci,vec je to 100 gin.kojeg mijenjam.Bila sam donedavno kod delica.Cak sam mislila ako bude dobar da cu i dalje dolaziti kad se odselim,posto imam neke terapije..al ko zna ,uskoro imam pregled,pa vam javim kako je proslo..

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: d.Drljevic
31.8.2008 10:28:54   
Emina*
Potpisujem vala od rijeci do rijeci ono sto je amrino rekla....
Ako imas mogucnosti, preporucujem ti Nakasa iz Vojne bolnice....
Nije toliko zauzet koliko Masic ili Puzic, ali predobar doktor....

Ps: Amrino bas opisa Drljevica user posted image   user posted image
(ne bih ga ni ja bolje) user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: d.Drljevic
2.9.2008 9:49:37   
bellma
Da se i ja uključim, mene je dr. Drljević porodio prije 25 dana, odnosno babica me je porodila on je dosao na kraju samo da me zasije..
Meni lično je dosta hladan i odbojan i nebih ga nikome preporucila, i nekakav je grub kad me je pregledao odma sam prokrvarila...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: d.Drljevic
4.9.2008 11:14:30   
Hannah
Drljević me porodio, nije pričljiv, ali obavi svoje.
Opet kad sam ja imala spontani, kiretažu je radio Bećirević i on mi je tad ostao u jako lošem sjećanju. Kada sam ga sad srela u bolnici shvatila sam da je i on izuzetno sposoban i prijatan doktor, nego imaju previše posla i nemaju kad voditi računa o našim osjećanjima kada vide milion gorih stvari svaki dan.
Mašić je najprijatniji i pažljiviji doktor, ali kada me pregledao prije poroda (otvorenost grlića, ručno) bolilo me toliko da sam dva dana plakala i isto toliko krvarila. Drljević je bio puno pažljiviji.
Od njih se ne može očekivati isto što i od privatnika, oni su meni kao majstori i obavljaju to što rade najbolje kako mogu za pare koje primaju.

(odgovor članu bellma)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: d.Drljevic
4.9.2008 23:43:14   
adelal
Ja imam iskustvo sa svim doktorima iz opce bolnice i po mom misljenju je najbolji dr. Nakas. Jeste mlad, ali je strucan i prijatan. Ma super je on. Drljevica moras "pogurati" kao sto neko rece i jako je hladan i ufuran. A Amrino ga bas fino opisa, posebno frizura fudbalerka.Mada se on fura da je frajer a i one sestrice oko njega misle da je zgodan. Kazu da je jako strucan i stvarno je njezan kad pregleda. Najgori su na pregledu doktori Puzic i Masic. Kod njih me uvijek bolilo, mada su ovako ko ljudi fini i vole da se zezaju. Meni je ipak dr. Nakas zakon!

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: d.Drljevic
5.9.2008 9:26:08   
Hannah
Što se tiče Nakaša, savjetovao mi je da za išijas uzmem eh, sad možda i slažem koju tabletu, čini mi se voltaren, a za tu istu tabletu mi je moj dr rekao da je ni slučajno ne uzimam jer može izazvati teške probleme kod bebe.

(odgovor članu adelal)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: d.Drljevic
7.11.2008 8:03:27   
Bosanka
E i ovo da docekam da sama sebi odgovorim na pitanje:dr.drljevic je katastrofa.isla sam vec par puta,kimam neke ciste,terapije i bla bla  i odem jucer,narucena(posao me caka),gospodin je sa radnog mjesta odsustvovao citav sat vremena,nema ga pa nema...one sestre ga traze zovu...da bi sepojavio nakon sat i onako lezerno,recite?ha.prvo sam rekla da ga cekam sat i ako je vec odsutan treba poruciti svojim pacijentima da ce biti,zatim da odsustvujem s posla  i da sam se stvarno nanervirala.a on onako(idiotski,jao kako je fuj),jel to sve sto vas je nanerviralo?da bi na UZ,POGLEDAO CISTE I REKAO(OVO IMA SAMO KOD NAS LJUDI U BIH,SAMO SE PITAM KAKAV JE ON NAZOVI DOCENT????????)ETO,TO JE TO,PRIJATNO.AHHAHAHA.CUJ TO JE TO,NIT JE REKAO KOLKE SU,NI IMAL PROMJENA,STA DA NASTAVIM PITI..MA UZAS OD UZASA.POSTAVILA SAM MU TAKO PITANJA STA CU PITI I STA JE SA CISTAMA..I DEFINITIVNO ODLUCILA DA NIKAD NJEMU NECU OTICI.NELJUBAZNO,GRUBO ,OSORNO I NEPROFESIONALNO STVORENJE.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: d.Drljevic
7.11.2008 18:25:03   
Visnja RR
ja sam prosle sedmice isla na kontrolu spirale kod moje dr Pasic...
Kako je ona bil odsutna pitali su me hocu li da me dr Drljevic pregleda... (nadam se da mislite na dr Kenana Drljevica)...
Ja sam ga vec vidjala u Opcoj bolnici kad sam bila na porodu...
Bio je jako ljubazan...  govorio o svemu sto je gledao na UZ... zakljucio da je sve ok... pitao kako je beba , malo se salio...
Skroz mi je bio ok lik...pa jos ako se uzme da je poprilicno zgodan user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: d.Drljevic
10.11.2008 19:51:18   
ElmaB
Ja sam s njim imala izuzetno pozitivno iskustvo. A, ako je vec tako postupio, zasto ga nisi pitala sve sto te je zanimalo? Ne vjerujem da ti ne bi odgovorio. Ja ako nisam zadovoljna s onim sto mi dr kaze, ne izlazim iz oridinacije dok ne odgovori na sva moja pitanja!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: d.Drljevic
17.11.2008 14:23:51   
HanaBana
Lose iskustvo sa Drljevicem takodjer i kod mene. Imala sam upalu bubrega u osmom mjesecu i dosla sam sa velikom temperaturom. Jako bolan pregled, nikakve informacije mi nije dao, samo je rekao da bi trebala ostati u bolnici pa eto ako hocu da mu kazem da mi pripremi karton. Nikad vise me nije ni pogledao. Moju kolegicu je on poradjao. Radjala je carskim putem i iako mu je dala dobro sumu love on je bio jako grub i kasnije je nije nijednom obisao. Mene je porodio PUZIC i sve rijeci hvale za njega. Takodjer ostali dr u opstoj bolnici su totalno Ok jer su me svi pregledali, samo sa dr Drljevicem imam lose iskustvo.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *