|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  199 200 201 202 [203]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
19.1.2017 21:00:43   
zaza26
Cao, da li neko moze da mi protumaci nalaz htc beta: 1,53 a ref.vrednosti do 2,7? Hvala puno unapred user posted image

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 5051
7.3.2017 23:08:53   
naomicaa
pozdrav svima na forumu ovako zadnja menstr. je bila 22.1. , ovulacija 6.2. dva testa pozitivna..prekjucer sam isla u ginekologu i ne vidi se nista..on kaze da sqm po ovome vec mjesec i po trudna i da se to mora vidjeti..u proaloj trudnoci sam po menstr bila dva tjedna vise trudna..poslao me da vadim betu koja je iznosila 884 on kaze da je beta preniska za ocaj tjedan ali ako je situavija kao u proaloj trudnoci onda sam zapravo 4-5 tj trudna i to je ok beta..sutra opet idem vadit betu..da napomenem imam jake bolove u stomaku kao probadanjr nrma iscjetka ni krvarenja..jako me strah i samo zelim da sve bude uredu..sta vi mislite da li je to normalno da se jos ne vidi nosta na ultrazvuku i jeli razine bete ok?? 

(odgovor članu zaza26)
Neposredna veza do poruke: 5052
28.3.2017 8:39:48   
Merimer
Pozdrav svima. Nova sam, pa me zanima vase misljenje o mojim problemima.
Zadnju menstruaciju sam imala 23.02.2017
Trebala sam dobiti 24.03.2017
Ali mi jos nije dosla. Uradila sam dva testa koji su bili negativni ne znam mozda sam rano ih napravila. Nemam neke posebne simptome nadutost, bol u donjem dijelu stomaka ali blaza bol, nabrekle grudi, nesanica, glad, glavobolje i td.
Pa vas molim za vase misljenje. :*

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 5053
28.3.2017 13:45:23   
negrica
Pozz drage, vec nekoliko dana citam razne forume i odlucih da vam se javim...

Imala sam mens 07/02 (na svakih 26-28dana) dobila sam 07/03 nije obicajna menstruacija manje obilna cudne boje i kratkotrajna.. oko 20 marta pocel sam dobijat cudne simptome kao jaku bolne grudi i vece su mi za tri brojauser posted image (ja sva srecna jer sam bila ravna kao daska) imam neke kvrgice kao kad nadodje previse mleka ne znam kako drugacije da objasnim imam kao sitne bradavice oko areole bradavice bolne
stomak mi naduven i tvrd ziganje kroz jajnike i stomak i kao blagi grcevi jedem bas vise nego inace mislila sam da jedem vise jer sam ostavila cigare pre mesec ipo pa sm to prepisivala tome
Bila sam Dr koji me 23/03 poslao da vadim betu(negativna) javila sam mu rezultat rekao mi je za osam dana da odem opet vadit be

Cekanje me ubija jer ne znam sta se desava samnom
Nisam planirala dete niti se cuvala nego ako se desi desi ce se iskreno bila bih presrecna ako bude rezultat pozitivan

Da li je neka od vas imala prerane simptome trudnoce da napomenem imam dete (rodj 2009)

U zivotu je izgubljeno ono cega si se odrekao

(odgovor članu zaza26)
Neposredna veza do poruke: 5054
30.3.2017 9:36:37   
Lili_lili
Cao djevojke :)
Imam i ja jedno pitanjce :) Naime pratim bazalnu temp.i dva dana je bila 35.9 (26.i 27.03.) i ta dva dana su mi i ovulacijske trakice pokazale dvije linijice jednakog intenziteta... mozda je ona od 27.03. bila mrvu slabija od one 26.03.. prvu trakicu sam odradila oko 16h a odnose smo imali oko 22h, ponavljam druga je trakica isto bila pozitivna mrvu mrvu slabija od one dan prije,ali tu drugu noc nismo imali odnose... 28.03. mi je bazalna skocila na 36.2 i odradila sam jos jednu trakicu na kojoj je testna linija bila slabija https://s21.postimg.org/dzjhnns07/20170328_140100.jpg evo imam sliku od 28.03.,one od prije sam obrisala... i 28. navece smo imali odnose... bazalna i dalje je 36.2.. sta mislite kolike su nam sanse da smo "uboli"... onako od oka :) Hvala :)

(odgovor članu negrica)
Neposredna veza do poruke: 5055
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  199 200 201 202 [203]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  199 200 201 202 [203]
Idi na:

image
M kao Mama
Sigurno ću je još dugo koristiti!
Nekada se desi da mi se koža počne listati i perutati od suhoće. Krenula sam lice mazati CortinaT-om, prvo uvečer, a onda i ujutro. Vjeruj te mi bez imalo lažne skromosti i nekog lickanja, ova krema je meni do sada najbolja.  Više >>
image

Anketa

Bolovi u karlici
VVVV

Da li ste imale posle trudnoce bolove u karlici? Evo, meni proslo vec godinu dana od porodjaja i i dalje me po nekoliko puta dnevno probode od noge ka kicmi i stomaku kad stanem na nogu. Da li ste imale slicne probleme?

Nisam imala nikave bolove (70%)

Imala sam bas takve tegobe (13%)

Imala sam, ali drugacije (17%)

Broj svih glasova: 53

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *