|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  201 202 [203] 204 205   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
19.1.2017 21:00:43   
zaza26
Cao, da li neko moze da mi protumaci nalaz htc beta: 1,53 a ref.vrednosti do 2,7? Hvala puno unapred user posted image

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 5051
   RE: dali sam trudna ?
7.3.2017 23:08:53   
naomicaa
pozdrav svima na forumu ovako zadnja menstr. je bila 22.1. , ovulacija 6.2. dva testa pozitivna..prekjucer sam isla u ginekologu i ne vidi se nista..on kaze da sqm po ovome vec mjesec i po trudna i da se to mora vidjeti..u proaloj trudnoci sam po menstr bila dva tjedna vise trudna..poslao me da vadim betu koja je iznosila 884 on kaze da je beta preniska za ocaj tjedan ali ako je situavija kao u proaloj trudnoci onda sam zapravo 4-5 tj trudna i to je ok beta..sutra opet idem vadit betu..da napomenem imam jake bolove u stomaku kao probadanjr nrma iscjetka ni krvarenja..jako me strah i samo zelim da sve bude uredu..sta vi mislite da li je to normalno da se jos ne vidi nosta na ultrazvuku i jeli razine bete ok?? 

(odgovor članu zaza26)
Neposredna veza do poruke: 5052
   RE: dali sam trudna ?
28.3.2017 8:39:48   
Merimer
Pozdrav svima. Nova sam, pa me zanima vase misljenje o mojim problemima.
Zadnju menstruaciju sam imala 23.02.2017
Trebala sam dobiti 24.03.2017
Ali mi jos nije dosla. Uradila sam dva testa koji su bili negativni ne znam mozda sam rano ih napravila. Nemam neke posebne simptome nadutost, bol u donjem dijelu stomaka ali blaza bol, nabrekle grudi, nesanica, glad, glavobolje i td.
Pa vas molim za vase misljenje. :*

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 5053
   RE: dali sam trudna ?
28.3.2017 13:45:23   
negrica
Pozz drage, vec nekoliko dana citam razne forume i odlucih da vam se javim...

Imala sam mens 07/02 (na svakih 26-28dana) dobila sam 07/03 nije obicajna menstruacija manje obilna cudne boje i kratkotrajna.. oko 20 marta pocel sam dobijat cudne simptome kao jaku bolne grudi i vece su mi za tri brojauser posted image (ja sva srecna jer sam bila ravna kao daska) imam neke kvrgice kao kad nadodje previse mleka ne znam kako drugacije da objasnim imam kao sitne bradavice oko areole bradavice bolne
stomak mi naduven i tvrd ziganje kroz jajnike i stomak i kao blagi grcevi jedem bas vise nego inace mislila sam da jedem vise jer sam ostavila cigare pre mesec ipo pa sm to prepisivala tome
Bila sam Dr koji me 23/03 poslao da vadim betu(negativna) javila sam mu rezultat rekao mi je za osam dana da odem opet vadit be

Cekanje me ubija jer ne znam sta se desava samnom
Nisam planirala dete niti se cuvala nego ako se desi desi ce se iskreno bila bih presrecna ako bude rezultat pozitivan

Da li je neka od vas imala prerane simptome trudnoce da napomenem imam dete (rodj 2009)


_____________________________

U zivotu je izgubljeno ono cega si se odrekao

(odgovor članu zaza26)
Neposredna veza do poruke: 5054
   RE: dali sam trudna ?
30.3.2017 9:36:37   
Lili_lili
Cao djevojke :)
Imam i ja jedno pitanjce :) Naime pratim bazalnu temp.i dva dana je bila 35.9 (26.i 27.03.) i ta dva dana su mi i ovulacijske trakice pokazale dvije linijice jednakog intenziteta... mozda je ona od 27.03. bila mrvu slabija od one 26.03.. prvu trakicu sam odradila oko 16h a odnose smo imali oko 22h, ponavljam druga je trakica isto bila pozitivna mrvu mrvu slabija od one dan prije,ali tu drugu noc nismo imali odnose... 28.03. mi je bazalna skocila na 36.2 i odradila sam jos jednu trakicu na kojoj je testna linija bila slabija https://s21.postimg.org/dzjhnns07/20170328_140100.jpg evo imam sliku od 28.03.,one od prije sam obrisala... i 28. navece smo imali odnose... bazalna i dalje je 36.2.. sta mislite kolike su nam sanse da smo "uboli"... onako od oka :) Hvala :)

(odgovor članu negrica)
Neposredna veza do poruke: 5055
   RE: dali sam trudna ?
4.4.2017 9:41:47   
vila_7
negrice...sta bi na kraju?

Lili... i ja koristim trakice, i ja koliko sam iscitala o njima - onda kad je druga crta istog inteziteta kao kontrolna ili čak i jača....ovulacija će nastupiti u sljedeća 24-36h.
Tako da mislim da si ti baš pokrila user posted image .
Ja kad mi je dan O bio - uradila sam tri testa - prvi je bio jača od kontrolne, drugi isto , a treći je već bio malo blazi iako je isti dan - što bi znacilo da je razina onog neceg user posted image počela padati (najviša je kao tik pred O) , pa da je O uslijedila.......
Sretno i javi

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lili_lili)
Neposredna veza do poruke: 5056
   RE: Da li sam trudna ?
15.4.2017 23:05:51   
Tamara19
Cure,da li je naka od vas koristila duphaston tablete i da su joj pomogle da ostane trudna? i iskustvo s tim tabletama?user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 24.4.2017 11:01:09 >

(odgovor članu zaza26)
Neposredna veza do poruke: 5057
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2017 11:04:36   
malena27 RR
Tamara19 ukucaj u trazilicu u gornjem desnom uglu Dabroston i izbacice ti temu...
Koristila sam iste za produzavanje postovulacijske faze, ocistile su mi jajnike od vodenih cisti...u cuvanju trudnoce...koristi prema uputi ginekologa. user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Tamara19)
Neposredna veza do poruke: 5058
   RE: Da li sam trudna ?
2.5.2017 19:54:44   
Midaa
Eh ovako drage moje umjesto menstracije pojavio mi se semđi iscjedak pomjesan sa sluzi i to u nekoliko navrata menstraciju jos nisam dobila a trebala je doci 20.03. sta vi mislite jeli nesto opasno? Odnose imam redovno sa muzem i ne cuvamo se jer on silno zeli bebu? Test za trdnocu sam radila 25.03. bio je negativan ?

(odgovor članu dea)
Neposredna veza do poruke: 5059
   RE: Da li sam trudna ?
3.5.2017 18:39:18   
Galicia
Uradi test opet.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Midaa)
Neposredna veza do poruke: 5060
   RE: dali sam trudna ?
8.5.2017 10:45:15   
marijamala
Pozdrav svima nadam se da cete mi pomoci.Zadnju mjesecnicu sam imala 13.4 i sad ju opet ocekujem 12 ili 13 jer su mi redovne..medjutim spolni odnos sam imala 26.4. nezastices koristili smo prekinuti snosaj medjutim nakon jedno desetak dana tocnije jucer 7.5. primjetila sam smedji iscjedak sa roskastom krvi koji je tu samo kad se obrisem papirom kad vrsim nuzdu,pored toga sise su mi porasle ali ne bole.Nije mi jasno zasto tako rano mjesecnica ili je to imlatacijsko krvarenje jer su mi mjesecnice tu svakog 13toog.Molimm vas curee pomozite

(odgovor članu zaza26)
Neposredna veza do poruke: 5061
   RE: Da li sam trudna ?
6.6.2017 15:40:44   
Anoniman
Lijep pozdrav svima! Nova sam na forumu i nadam se da ce mi netko od vas dati neki savjet najbolje da pocnem otpocetka. Zadnju menstruaciju sam imala 04.05.inace mi je ciklus 23 dana zavisi nekad i do 28 uglavnom menstruacija mi je vec svakako trebala doci ali nema je vec desetak dana imam iscjedak kao pred mengu i bolove u donjem dijelu trbuha kao da cu dobit napravila sam test prije 4 dana i pokazao je dvije crtice samo sto se slabo vidjelo odlucila sam pricekat i napravit jos jedan za par dana napravila sam ga jutros i pokazao je negativan rezultat tako da mi sad nista nije jasno 😱😱 ovi bolovi su se zadnja dva dana pogorsali i postali jaci nemam nekih simptoma osim sta cesto idem na wc ali imam inace problema s mjehurom i prosle godine su mi odstranili bubreg a vec sam i imala jedan spontani pa ne znam sta da si mislim dali je itko imao slicnu situaciju unaprijed vam hvala i da otisla bi doktoru ali trenutno sam sama na poslu po cijele dane zbog godisnjih odmora i prije petka nemogu nigdje nazalost

(odgovor članu dea)
  Neposredna veza do poruke: 5062
   RE: Da li sam trudna ?
6.6.2017 15:53:33   
cauchy
Ja bih jos jednom uradila test, jer ako su bile dvije crtice, ne znam kako mogu nestati, a test ne moze biti lazno pozitivan, ako je ispravno uradjen ( mislim ako se druga crtica pojavila u roku koji piše na testu, a ne nakon dužeg vremenan). Možeš i provjeriti betu u privatnoj laboratoriji nakon posla, to je najsigurnije.

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5063
   RE: Da li sam trudna ?
6.6.2017 16:08:21   
Marelina
Trenutno radim u inozemstvu i nisam jos ovdje bila kod doktora pa ne zam kako to sve ide u petak bi trebala otic kod jedne ginekologinje ciju sam adresu nasla na internetu ona mi je tu najblize jer kuci idem tek na godisnji u osmom mjesecu a test sam napravila ispravno jer mi je odmah pokazalo tu crticu doduse slabije se vidjela od druge ali se vidjela a ovaj drugi ni meni nije jasan zasto se na njemu nije pojavila crtica ne znam kupila sam jos jedan za svaki slucaj samo ne znam kad je pravo vrijeme da ponovim jeli prerano vec sutra nisam pametna uglavnom hvala na odgovoru puno mi znaci 😘🙂🙂

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 5064
   RE: Da li sam trudna ?
6.6.2017 16:15:19   
cauchy
Ja bih napravila odmah, ako si trudna pokazaće sigurno. A taj drugi test, je li pokazao kontrolnu crticu? Možda si njega pogrešno uradila ili je prosto neispravan. Događa se. Sretnooo user posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu Marelina)
Neposredna veza do poruke: 5065
   RE: Da li sam trudna ?
6.6.2017 17:46:52   
Marelina
Sve je bilo kako treba kontrolna crta se odmah pojavila ponovit cu sutra ujutro zaboravila sam napisati da mi je donji dio trbuha naotecen ne znam kako to drugacije opisati kad ga opipam imam osjecaj da si diram organe nimalo lijep osjecaj stvarno ne znam kako da ga opisem nemam mi druge nego strpit se do petka i vidjet sta ce doktor reci

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 5066
   RE: Da li sam trudna ?
7.6.2017 10:54:56   
vila_7
Marelina jeai li uradila opet test?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Marelina)
Neposredna veza do poruke: 5067
   RE: Da li sam trudna ?
7.6.2017 15:07:20   
Marelina
Jucer sam prokrvarila skroz slabo krv je bila svjetlo smeđe boje skroz cudna preko noci sam stavila ulozak i bio je cist nakon toga se pojavilo jos krvi ali skroz malo minimalno međutim dok mokrim malo krvarim onako mi je krv svjetla ali je sluzava i rasteze se ko zvakaca bas cudno nikad mi tak nije bilo ulozak skroz cist nista ne njemu ne ostaje napravila sam dva testa kako swm vidjela krv odustala sam od treceg ne znam sta da mislim i radim bolovi su jucer bili dosta jaki dok radim i krecem se cim legnem sve se smiri danas bolova nema samo neki pritisak

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 5068
   RE: Da li sam trudna ?
7.6.2017 15:32:58   
cauchy
I šta su ti pokazala ta dva testa?
Taj iscjedak moze biti pred menzes ili implementacijsko krvarenje..

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu Marelina)
Neposredna veza do poruke: 5069
   RE: Da li sam trudna ?
7.6.2017 15:44:06   
Marelina
Prvi test mi je pokazao pozitivan rezultat drugi test negativan

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 5070
   RE: Da li sam trudna ?
7.6.2017 15:51:21   
Marelina
S tim da sam prvi test radila s prvim jutarnjim urinom drugi sam radila isto ujutro ali nije bilo s prvim jutarnjim ne znam dali to ima veze

(odgovor članu Marelina)
Neposredna veza do poruke: 5071
   RE: Da li sam trudna ?
7.6.2017 18:14:14   
Sunašce2015
ponovi test opet

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Marelina)
Neposredna veza do poruke: 5072
   RE: Da li sam trudna ?
11.6.2017 20:30:21   
jagodicamica
prvo da pozelim puno srecee svim koje zele user posted image

ostalo mi je jos 10 dana do user posted image , a sada u cetvrtak sam bila kod dr. i radila mi je prekled i uz., u jedno momentu se nasmjesila i rekla mozda ovdje i bude neka mala bebica,nakon toga to vise nije spominjala, ja kad gledam sliku uz., nista se posebno ne vidi ,ali ima neka mala kao crta sluzi i mutni neprimjetni krugic,ali nista....
i na to sve kada sam dosla kuci imala sam plavu sukrvicu ,koja mi se nikad nije pojavljivala nakon briseva i pregleda... ja sam jako nestrpljiva,pa me yanima da li iko ima slicno iskustvo i da li sam mozda i ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala vammmuser posted image

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 5073
   RE: Da li sam trudna ?
11.6.2017 21:03:04   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: jagodicamica

prvo da pozelim puno srecee svim koje zele user posted image

ostalo mi je jos 10 dana do user posted image , a sada u cetvrtak sam bila kod dr. i radila mi je prekled i uz., u jedno momentu se nasmjesila i rekla mozda ovdje i bude neka mala bebica,nakon toga to vise nije spominjala, ja kad gledam sliku uz., nista se posebno ne vidi ,ali ima neka mala kao crta sluzi i mutni neprimjetni krugic,ali nista....
i na to sve kada sam dosla kuci imala sam plavu sukrvicu ,koja mi se nikad nije pojavljivala nakon briseva i pregleda... ja sam jako nestrpljiva,pa me yanima da li iko ima slicno iskustvo i da li sam mozda i ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala vammmuser posted image



Mozda ti je vidjela ovulaciju.

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 5074
   RE: Da li sam trudna ?
11.6.2017 21:06:48   
jagodicamica
Moguce da je to prije svega,ali od tolikog iscekivanja sam se totalno zbunila...mada me je pitala da li mi je 16-17 dan ciklusa, kao da je ovulacija prosla...
Nazalost sam zbunjena i nestrpljiva user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 5075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  201 202 [203] 204 205   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  201 202 [203] 204 205   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *