|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Danas kuhamo - Maj
8.5.2018 9:52:22   
LieToMe RR
Kuha li ovdje iko ista user posted image user posted image
Hajmo zene sta se krcka ovih dana, ponestaje mi vise ideja. Danas cu nesto letece, mozda gljive i jaja i salata od pradajza i mocarele.
Sutra bi mozda mogao grasak sa prieom...ako ko ima kakvih ideja dijelite
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Danas kuhamo - Maj
8.5.2018 21:42:42   
bejbibi
Ltm kako to gljive i jaja? Ima neki recept il onako odvojeno .
Ja danas nisam nista kuhala a sutra nemam pojma user posted image stvarno mi se nikako ne kuha ovih dana.sve nesto na zor. Od picetka maja skoro svaki drugi dan narucujemo.toliko mi mrskooooo . Javim se aBd sutra ako skontam user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Danas kuhamo - Maj
8.5.2018 23:09:26   
aidana
Auuu bejbi sto je i meni nesto mrsko kuhati u zadnje vrijeme. I danas sam smandrljala krem supu od batata, pohovani patlidzan i salatu. Kad je mm vidio rucak kaze sta je ovo, gdje glavno jelo user posted image user posted image Sreca pa je donio s puta janjetine.

Sutra cu mozda cufte i pire...o tom po tom.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Danas kuhamo - Maj
8.5.2018 23:36:43   
bejbibi
Moj ne priznaje rucak bez mesauser posted image user posted image ko da nije ni jeo ako nema mesauser posted image
Ja i djeca fakat mozemo bez . Bitnija nam je salata .bas i djeca vole. Povrce svjeze grickat . Zato nas mm zeza da smo zeceviuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Danas kuhamo - Maj
9.5.2018 8:15:13   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ltm kako to gljive i jaja? Ima neki recept il onako odvojeno .
Ja danas nisam nista kuhala a sutra nemam pojma user posted image stvarno mi se nikako ne kuha ovih dana.sve nesto na zor. Od picetka maja skoro svaki drugi dan narucujemo.toliko mi mrskooooo . Javim se aBd sutra ako skontam user posted image


Ma nema neki recept ja malo preprzim crveni luk, dodam gljive, kad dljive budu skoro gotove (njima ne treba puno) izlijem prethodno umucena jaja u kajganu sa malo vrhnja, malo soli i bibera... To meni bude za prste polizati user posted image uz to mi najvise ide salata od paradajza sa mocarelom koju prelijem sa maslinovimuljem.
Mocarelu smo sad nasli u Merkatoru onu suhu, koja je kao trapist pa je na kockice male izrezem (slikacu kad budem sljedeci put pravila) mogli bi i slike ubacivati user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Danas kuhamo - Maj
9.5.2018 8:16:52   
LieToMe RR
Ja sam sinoc napravila grasak sa mrkvicom fino (uvijek jedan dio izblendam da dobijem na gustini). Kad dodjem s posla samo cu pire i to je to. Mozda kobasice ako djeca budu htjela. Njih dvije i muz samo meso a ja bih mogla danima na zelenjavi da zivim.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Danas kuhamo - Maj
11.5.2018 12:16:28   
bejbibi
Danas punjene paprike user posted image odavno ih nisam pravila ..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Danas kuhamo - Maj
11.5.2018 12:17:38   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ltm kako to gljive i jaja? Ima neki recept il onako odvojeno .
Ja danas nisam nista kuhala a sutra nemam pojma user posted image stvarno mi se nikako ne kuha ovih dana.sve nesto na zor. Od picetka maja skoro svaki drugi dan narucujemo.toliko mi mrskooooo . Javim se aBd sutra ako skontam user posted image


Ma nema neki recept ja malo preprzim crveni luk, dodam gljive, kad dljive budu skoro gotove (njima ne treba puno) izlijem prethodno umucena jaja u kajganu sa malo vrhnja, malo soli i bibera... To meni bude za prste polizati user posted image uz to mi najvise ide salata od paradajza sa mocarelom koju prelijem sa maslinovimuljem.
Mocarelu smo sad nasli u Merkatoru onu suhu, koja je kao trapist pa je na kockice male izrezem (slikacu kad budem sljedeci put pravila) mogli bi i slike ubacivati user posted image

Joj dobro zvuci ovouser posted image jos nisam doruckovala nista. A moglo bi se ovouser posted image sad mi je kasno pa cu cekat paprike hehe

Dobra ideja za slike user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Danas kuhamo - Maj
11.5.2018 12:58:39   
ziel
Sendvici.
Povrtna corba.
Burek.

Za sad. ☺
A ima do kraja dana jos....
Mada niko nije jeo jos ni corbu ni burek. user posted image Otisli setati mm i R. Ja uspavljujem curicu.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Danas kuhamo - Maj
11.5.2018 13:04:06   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ltm kako to gljive i jaja? Ima neki recept il onako odvojeno .
Ja danas nisam nista kuhala a sutra nemam pojma user posted image stvarno mi se nikako ne kuha ovih dana.sve nesto na zor. Od picetka maja skoro svaki drugi dan narucujemo.toliko mi mrskooooo . Javim se aBd sutra ako skontam user posted image


Ma nema neki recept ja malo preprzim crveni luk, dodam gljive, kad dljive budu skoro gotove (njima ne treba puno) izlijem prethodno umucena jaja u kajganu sa malo vrhnja, malo soli i bibera... To meni bude za prste polizati user posted image uz to mi najvise ide salata od paradajza sa mocarelom koju prelijem sa maslinovimuljem.
Mocarelu smo sad nasli u Merkatoru onu suhu, koja je kao trapist pa je na kockice male izrezem (slikacu kad budem sljedeci put pravila) mogli bi i slike ubacivati user posted image

Joj dobro zvuci ovouser posted image jos nisam doruckovala nista. A moglo bi se ovouser posted image sad mi je kasno pa cu cekat paprike hehe

Dobra ideja za slike user posted image

ma meni su ovi ljetnji brzinski ruckovi super. kad se aktiviram sa kuhanjem pocecu i slikati pa ubacivati slike. mislim da bi to bilo super user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Danas kuhamo - Maj
11.5.2018 13:05:12   
LieToMe RR
danas muz kuha user posted image ja idem na rucak sa drugaricama, kumi rodjendan user posted image
u frizideru imaju graska, gulasa, mama ce im napraviti pire i palacinke...ako budu htjelu hljeba preko pogace tu je mm da im ispunjava zelje user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Danas kuhamo - Maj
11.5.2018 14:04:19   
Visnja RR
brzski ručak...špagete bolonjeze user posted image šmizla ih voli a meni čas posla user posted image
lijena žena hbg user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Danas kuhamo - Maj
11.5.2018 14:12:33   
ijaa
Mogla bi visnja da prepisem...ali meso se nece odmrznuti na vrijeme mozda za sutra. A danas izgleda doneri, jucer krompira i paprika strpala u pekaru pravo mi sjelo...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Danas kuhamo - Maj
22.5.2018 16:08:20   
ijaa
Dosla da pikupim ideju ....ali utihnule zene ne kuhaju...jucer sirnica....jedu mi se makaroni sa sirom, ne znam hoce li mi uspjeti ....probat cu danas imam par vrsta sira i vrhnje za kuhanje pa cemo vidjeti

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Danas kuhamo - Maj
22.5.2018 23:10:33   
bejbibi
Ja sam se danas bas nakuhala svega a nista pojela nisam ...mm na putu bio pa nije ni postio ..jeli u mcd sa M ...
Imam za sutra bar user posted image
Napravila rizu u rerni sa batacima al mi je super ispala..prvo ispekla batake ma sam onda u njihovom onom soku stavila rizu ,malo kukuruza i graska,mrkve i to ispekla ..i kasnije samo bratila batake .ma extra ispalo ...
Napravila trhanu, i lisnato tijesto sa mladim sirom .trokutice...i topa ofskrozuser posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Danas kuhamo - Maj
23.5.2018 9:58:41   
ijaa
Ipak sinoc bila riba i krompir salata....danas opet bez ideje

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Danas kuhamo - Maj
23.5.2018 11:35:25   
bejbibi
Ja imam za danas. Rizu s batacima i trhanu ..samo cu jos salatu napraviti

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Danas kuhamo - Maj
24.5.2018 22:41:47   
ijaa
Veceras kod mene pola u pekari sa sirom i sandzackim paprikama u pavlaci...al sam se pocastila...sveki donijela iz Bosne, a kupljene u sandzaku bas...velik put su presle...sad grickam bademe strah me lec

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Danas kuhamo - Maj
25.5.2018 16:40:59   
ijaa
Veceras sam pozvala rodbinu na iftar s toga trpeza je puna...tirit, sogan dolma corbica sa graskom i mljevenim i bit ce supica na pilecoj vodi...i pogacice sa suhim mesom ...a desert dunavski valovi

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Danas kuhamo - Maj
26.5.2018 18:45:36   
ijaa
Bila je jagnjetina i krompir...a nisam pravila pogacice....ima i za danas dovoljno

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Danas kuhamo - Maj
28.5.2018 13:41:34   
bejbibi
Sta se kuha danas ?
Ja nastavila grah ,evo ga haman gotov .pustila sam da se krcka jos malo :) jedva cekam da iftarim aBd user posted image
Bice i salata naravno ... a ja volim i crveni luk ili bijeli luk onako jest uz grah :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Danas kuhamo - Maj
1.6.2018 13:29:30   
aidana
Ove sedmice je mm imao prijedloge pilecu jetricu u sosu i palentu, pa spagete sa plodovima mora. Volim kad mi se da prijedlog. Ja sam smislila batake i krompir u rerni. user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *