|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Danas kuhamo Mart
13.3.2018 8:15:21   
LieToMe RR
Evo skoro i pola marta prodje a mi nemamo temu adekvatnu za mjesec.

Danas na jelovniku grasak (malo gusci, djeca vole kad je kasast), muz ce im ispeci kobasice i pilece filete, moja mama ce im napraviti pire (da muza ne ostavljam samog sa dvoje djece i pretisom user posted image user posted image user posted image ) jer zena ide u provod poslije posla user posted image

prosle sedmice sam vec u ponedjeljak i utorak imala sve spremno za cijelu sedmicu, sad vec zablokirah kod utorka.
Nema nista ljepse nego kad dodjes sa posla a imas rucak user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 8:21:28   
jocajaca
Slažem se sa posljednjom rečenicom!!!
Kod mene je trenutno komplikovana situacija jer je post pa pravim nekoliko jela. Danas je na meniju za ove koji ne poste teleća supica, juneći gulaš i tjestenina. Za nas koji postimo supica od povrća, i tjestetnina sa šampinjonima.

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 8:23:52   
jocajaca
Inače prije svakog posta sjednem i napravim plan za čitav post, za svaki dan ali ovaj put sam se nešto ulijenila pa svaki dan muku mučim šta za sutra kuhatiuser posted image

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 8:29:18   
LieToMe RR
Ja nista ne cjenim koliko kad mi mama i svekrva nesto skuhaju i donesu, kad mama napravi rucak ili napravi njima palacinke. Ne mora ona to, ja se organizujem da ona moze vise vremena s njima provesti vani, da mogu hodati a ne da kuha. Prije je ona imala momenata znala opeglati, znala pocistiti pa sam joj onda rekla vise volim da se igra s njima da izadju i hodaju, ovo cemo se muz i ja organizovati.
Prosle sedmice sam nakuhala u ponedjeljak i utorak i imala sve do subote, i temeljce, i supe, ispohovala paprika, skuhala gulas, zadala se ponedjeljak i utorak muz oplakao od sege user posted image
Sinoc uspjela samo taj grasak, slomljena sam bila ali peglala sam, ribice... a i nemam vise ideja

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 8:39:49   
jocajaca
Ja kada nemam više ideja prifatim se kuvara i čitam redom dok mi ne nadođe inspiracija user posted image

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 8:49:54   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: jocajaca

Ja kada nemam više ideja prifatim se kuvara i čitam redom dok mi ne nadođe inspiracija user posted image

nemam ja kad citati user posted image user posted image
salim se, u principu vrtim jedno te isto, ponekad ubacim nesto novo i drugacije ali najvise volim ova jela iz kazana, skuham u pretisu i imam 2 dana, samo prilog promjenim i ljepota

e za subotu imam jelovnik vec spreman posto je muzu rodjendan, bice lazanje, bice teletina sa krompirom i povrcem (ja to u velikoj dzuvecari lijepo, pa ubacim i malo luka, mrkvice, krompira) bude to za prste polizati, tortu pravim snikers (vec smo isprobali odlicna je), bice lukmira, zelena salata, preljev sa mileramom i vrhnjem i koprom za preko lazanja, ako mi sta jos padne na pamet i to cu samo uvijek ostane hrane

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 8:55:24   
jocajaca
Njami kod vas će biti prava gozba.
Mi u nedelju pravimo ručak povodom Jocinog rođendana pa sazivamo porodicu. Planiram nekakvu riblju čorbicu, sušenog šarana sa mješanim povrćem u rerni, kotlete šarana pečene i nekakvu možda zelenu salatu.

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 9:06:22   
LieToMe RR
Ma gozbica nego sta user posted image , tortu cu dan-dva ranije, meso stavim u rernu, lazanje sam se ispraksirala budu za po sata gotove pa ih poslije mesa samo zapecem. a salatice laganini.
L nam nema braionobrain tako da ce sve biti lagano, bez zurbe... volim te maratonske ruckove kad se svi iskupimo

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 9:11:44   
manuela RR
Danas bosanski lonac u zemljanoj posudi na vatri...mljac jedva cekam...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 9:27:42   
ziel
Kod mene ruska salata u pripremi. Ostalo ne znam sta cu user posted image
R jos uvijek nema apetita... nezz sta mu je... Doduse pojeo je tanjir supe. To hoce.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 9:41:14   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Kod mene ruska salata u pripremi. Ostalo ne znam sta cu user posted image
R jos uvijek nema apetita... nezz sta mu je... Doduse pojeo je tanjir supe. To hoce.

e vidis rusku bi mogla za Uskrs napraviti, sad ce i to brzo za 2 sedmice

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 11:50:32   
vedada
Danas pećeni krompir sa piletinom. juce bio burk od nedelje. a veceras cu neko varivo skuhat, krompir, grašak, mjesavina s nekim mesom. Meni je isto promlem sto dan unapijed kuham, da im ostavim da imaju sta jest, posto ih svekrva cuva, pa svima spremim i ostavim

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 11:57:19   
jocajaca
Moja djeca najbolje pojedu supu i varivo, natrpam svakakvog povrća, komad mesa može a i ne mora i toga se oni baš napucaju. Srijedom uvijek kuhamo pasulj to obožavaju, mog Tea kad god neko pita šta bi jeo on kaže Gašine-Grašine graha user posted image

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:22:47   
Visnja RR
ništa danas user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:24:21   
salmy
spinat snicle i supicauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:27:33   
jocajaca

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ništa danas user posted image

Ovo je najbolji ručak, obožavam ga user posted image user posted image user posted image .
Kad me ko pita šta praviš, kažem pravim se mrtva user posted image

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:29:46   
ziel

IZVORNA PORUKA: jocajaca


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ništa danas user posted image

Ovo je najbolji ručak, obožavam ga user posted image user posted image user posted image .
Kad me ko pita šta praviš, kažem pravim se mrtva user posted image

user posted image blago vama

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:31:03   
salmy
i kolacuser posted image

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:32:35   
ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: ziel

Kod mene ruska salata u pripremi. Ostalo ne znam sta cu user posted image
R jos uvijek nema apetita... nezz sta mu je... Doduse pojeo je tanjir supe. To hoce.

e vidis rusku bi mogla za Uskrs napraviti, sad ce i to brzo za 2 sedmice

Ja sam je jedno vrijeme stalno pravila pa mi se bas zgadila a jutros gledam sta cu kuhati i taman nadjem jednu vrecicu povrca i eto gotova je user posted image

A osim toga stavila sam i grah. Treca sreca najveca. Prva 2 puta grah mi je los bio. Sad da vidim kako ce ovaj ispasti.user posted image
Koliko dugo ga vi kuhate? Poklopljeno ili ? I koja jacina struje (1-6 je kod mene)

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:36:54   
jocajaca
Ja grah pravim u pretisu, prvo ga prokuham 15 minuta, ond atu vodu bacim a ovamo n a ulju izdinstam svakakvog povrća , onda dodam grah, začine, nalijem vode, zatvorim pretis i kuham minimum 40-ak minuta i to je to.

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:37:54   
LieToMe RR
sto se tice graha ja ga noc prije pokiselim u vodi ili akonavece pravim onda ujutru, obicno se on mora prvo otkuhati sa sodom bikarbonom i ta prva voda se prspe. a mozes i ovo da ga potopis.
onda lijepo stavim grah, stavim mese, rebarca, suhnine sta vec imam za graha, najbolje mi je neka rebarca i koskice, stravim malo vegete i upalim, obicno prvo na najajce dok ne propisti a ona spanjim i krckam ga duze (sad to duze zavisi od kolicine, ako pravi pola kg graha onda pustim i do 45 min na smanjenom da se lijepo iskuha.
kasnije kad se ohladi umutim onaj fant za grah i variva (njega dodajme i u grasak i u variva) samo nikad ne stavim cijelu kesicu bude mi previse, dodam aleve paprike e da stavim i lovora kad ga tek stavim na kuhanje 2-3 lista lovora i bibera u zrnu. pustim kad dodam fant jos jedno 10ak minuta da se kuha i to je to. bude za prste polizati

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:37:57   
jocajaca
U opbičnom loncu bih ga kuhala minimum sat vremena, probaj ono jedno zrno pa kada bude lijepo mekano to je to.

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:43:07   
ziel
U obicni lonac sam stavila. A grah nisam dugo drzala potopljen. Mozda sat vremena.. kakav li ce ispasti... znaci sad odmah vegetu da dodam i biber? Ja sam to mislila na kraju user posted image dobro ste mi rekle

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:44:59   
ijaa
zaviai koji grah bijelim ne treba malo vise od pola sata na srednjoj vatri...grah, luk crveni na sitno i malo bijelog luka, list lovora nekad ali nekad stavum krompir vecinom bude bez krompira vegeta i paprika i biber ....i kad se skuha zaprska to je to...meso kako kad

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Danas kuhamo Mart
13.3.2018 12:46:37   
ijaa
meni jucer svekrva donijela veceri bureka, a prije toga muz i ja sirimasla jeli? Kako ko zove? Nije htio pire vise mu sjedalo sirimaslo...danas ce corrbica sa teletinom

(odgovor članu jocajaca)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *