|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: debljanje u trudnoci kao problem :(
20.12.2012 7:09:18   
Halimaa
ja sam što se kaže " slatkohrana", volim gotovo sve, ali ovo što mi se desi u trudnoći je užas! Ne brinem ni ja toliko o skidanju kilograma poslije, kad se hormoni smire i dodje bebaa lako to silazi, ali brinem vala da ne ispadnem stokilašica, što ću bit ako ovako nastavim user posted image

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: debljanje u trudnoci kao problem :(
29.12.2012 16:19:46   
ada_
i mene isto brine ovo dobijanje kila u trudnoci,prije t sam imala 15kg vise od idealne tezine i u startusam bila debela user posted image ,sad sam 18tt i dobila sam 3kg jer sam povracala do 15tt i nisam dobila niti grama,i nisam gladna nikad jedva se natjeram da doruckujem nekad kasnije rucam i to je to,medjuobrok mi je neka vocka i donat mg user posted image nalazi su savrseni...jedini problem imam sa stitnom zbog koje i jesam debelauser posted image

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: debljanje u trudnoci kao problem :(
29.1.2017 9:23:57   
Antonija1988
Lijepi pozdrav svima!
Ja sam u 18 tjednu i zdebljala sam se do sada 6 kg! Okvirno dobijam trenutno tjedno pola kg! Moja doktorica nista ne komentira! Ona me samo uvijek pita kako se osjecam, ako dobro, kaze da to tako sve treba ostati! Ja bi vam savjetovala da mjenjate doktora! Nije u redu da se jeddn doktor na taj nacin odnosi prema vama, da vas osudjuje umjesto da pomogne! Vec vas u takvoj situaciji ostave da se same snalazitw! To nije u redu!
Puno sam citala o trudnickom debljanju i nasla puno korisnih informacija! Kao npr. Da tijelo automatski skladisti zalihe masti kako bi djetetu omogucilo
Nesmetani razvoj, o utjecaju masti na razvoj mlijeka i sl. Naravno da se mora paziti da se nedobije previse, ali ja poznam puno zena koje su se udebljale preko 20 kg i bilo je sve u redu sa njima i djetetom! Isto tako potrebno je pored takvih losijih krvnih nalaza nesto dodatno piti, neke vitamine koje bi pomogle u razgradnji masti, jer poznato je da mi trudnice imamo usporen metabolizam! Ja smatram da se nisam puno udebljala, ali pazim koliko i sta jedem i hvala bogu i dalje idem svaki dan na posao i krecem se! Racunam s tim da cu sigurno sve skupa oko 15 kg skupiti! I to je u redu! Rijetko koja trudnica dobije manje! Ni prva ni posljednja necu biti! bitno je s tim ne zamarati se, te gledati kako nama i nasem tijelu to pase! I ako doktor kaze da sbebom je sve u redu, to je najbitnije! A kile ce se vec nekad skinuti! user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: debljanje u trudnoci kao problem :(
31.1.2017 12:16:16   
veeseelaa
ja se uvijek na početku udebljam do 6 kg i onda lagano do kraja dobijem sveukupno 11-13 kg
jednostavno u početku nadodjem kao buhtlica user posted image
več u 2 mjesecu svi čestitaju user posted image bez da išta kazem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Antonija1988)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *