|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca i mobiteli
10.9.2017 11:45:15   
Visnja RR
preneseni postovi


IZVORNA PORUKA: soloamina

Evo mene s jos jednim pitanjem, dali vasa djeca od 9 god koriste smartphone? Koju tarifu I u kojoj mrezi ih stavite? Da lì imaju gigabyte na mobitel ili ih koriste samo u wi-fi. Moja koristi Snapchat, video i slike, Messenger videopozive, Istagram slike i video i YouTube... Naravno brdo gigabyta.






< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.9.2017 1:13:39 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeca i mobiteli
10.9.2017 11:45:32   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image
moja ima mobitel i broj koji dopunimo samo kako se ne bi isključio....
korisiti wifi samo u stanu---ne nosi mobitel vani ni u kakvim situacijama osim ako s ne dogovori s rođakom kad ide kod njega da ponese....
šta korisiti...viber - mada joj je jako mrsko odgovarati...njeni odgovori su uglavnom sa DA. NE . OK i slično
prati neke jutjubere na engleskom...ne znam zašto ali na ex yu jezicima ne voli da prati... mašta da postane jutjuberka i sama pravi neke videozapise koji su često jako smješni ...najčešće su na engleskom.... user posted image
za FB, instagram i slično je premala ...ima 9 godina....
Inače kad je škola mobitel korisiti najviše sat dnevno radnim danima ...vikendom ako ima vremena od drugih obaveza može duže



< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.9.2017 1:14:25 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeca i mobiteli
10.9.2017 12:05:51   
manuela RR
Moj 9 g ima i nema svoj mob.
Koristi tablet za neke igre gledanje YouTube kanala (youtubera ) fb nema,viber isto. ..
Uglavnom ni učiteljica ne dozvoljava da se mob nose u školu ni onima koji ih imaju pa možda zato moj još ne pokazuje želju za posjedovanjem vlastitog mob.
Moje mišljenje je da sve dok je kontrolisano i ograničeno korištenje interneta
nije uopste lose da ga ima u današnje vrijeme čak je i neophodno posjedovanje istog 🙂

< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.9.2017 1:14:10 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeca i mobiteli
10.9.2017 16:35:34   
Blue rose RR
Odavno ima mobitel, na njemu kao i priličan broj njenih vršnjaka gleda YT, igra igrice, dopisuje se.
FB profil ima i on je kao i sve na mobitelu kontrolisano od strane mm i mene.

Slažem se da dok je god pod kontrolom, i normalnom upotrebom, nema razloga da ne koristi.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.9.2017 1:13:55 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeca i mobiteli
11.9.2017 10:43:25   
salmy
Ima mobitel koji je kantauser posted image ..i uvijek je iskljucen...istrosena baterija...
Ima par drugara iz razreda na viberu i ponekad se igraju igrica
Nukad ga nigdje ne nosi niti trazi
Jednostavno ga ne zanima
Uglavnom koristi moj tablet za igrice(mada i to u zadnje vrijeme rijetko)
Ima drugaricu koja kma fuul mobitel i cesto ga nosi kad su vani...i njega ponese gradivo pa kaze hocu i ja ajfonuser posted image
Pravim se budala...ko djeca kad vidi kod nekoga hoce...a sam da se sjeti rijetko
Eh sad bi on plejku....
Bgm za plejku se moras dobro potrudit

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeca i mobiteli
11.9.2017 13:29:16   
Lulu_08
Moja ima mobitel, do sada je koristila slomljeni moj stari hehe, koji je baš voljela i koristila ga dugo (za javiti se ako je odsutna, youtube koji je ograničen i pod nadzorom, viber ponekad sa drugaricama).

Krajem prošle školske godine je skupila 200km i kupila sebi neki China telefončić, na koji je instalirala Instagram, koristi ga ali je on pod mojom kontrolom. FB nema još. Nažalost je taj telefončić stradao (nije izgleda neki kvalitet bio), pa obzirom da ga je sama kupila je mnogo bila tužna. Tako joj sada poklonih svoj "stari" koji je još jako dobar i nov. Isto koristi i dalje, i dalje sve pod kontrolom - ne krijemo kontrolu razgovaramo otvoreno o opasnostima.

Koristi ga radnim danima max do sat dnevno ako ne i manje vikendom zavisi od obaveza drugih.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djeca i mobiteli
19.6.2023 8:38:48   
fionahman
I used to use the phone since I was 10 years old but I think at this age it is too early to use the phone, it will distract the children from studying. duck life

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djeca i mobiteli
12.9.2023 10:35:34   
ermangoes
Everything is still under control, and we don't disguise driving directions the fact that we have it, or that there are risks involved.

(odgovor članu fionahman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djeca i mobiteli
9.10.2023 5:22:04   
vtyleste
FB nema još. Nažalost je taj telefončić stradao (nije izgleda neki kvalitet bio)geometry dash subzero

(odgovor članu ermangoes)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *