|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeciji gastroenterolog
26.8.2017 14:06:09   
dzenetaiman
Drage moje, mozete li mi preporuciti dobrog djecijeg gastroenterologa koji negdje privatno radi.Hitno je. Hvalaaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeciji gastroenterolog
26.8.2017 16:56:39   
soloamina
A gdje ti treba gastroenterolog?

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeciji gastroenterolog
26.8.2017 21:52:34   
dzenetaiman
U Zenici nema. Moze bilo gdje u BiH:(((

(odgovor članu soloamina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeciji gastroenterolog
27.8.2017 12:05:49   
Alma_27
U Tuzli ima. Doktorica koja je pregledala mog sina u bolnici na gradini prije jedno 4 godina, ali ne znam kako se zove i da li radi privatno. Potrazi po poliklinikama u Tuzli. To je par telelefonskih poziva da provjeris. Trazi poliklinika Azabagic, poliklinika Irac, polklinika Mediscan, Plava poliklinika.

(odgovor članu dzenetaiman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeciji gastroenterolog
8.10.2017 13:52:56   
Mamymam
Lijep pozdrav, da ne otvaram novu temu, takodjer sam u potrazi za djecijim gastroenterologom koji radi privatno, hitno je molim vas :)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *