|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.5.2012 20:00:07   
ljubičic@
Odlučila sam kod Mehmedbašića voditi trudnoću, budući da sam kod njega liječila sterilitet (ostala trudna prirodnouser posted image ) pa me zanima jel se svaki pregled plaća 50 KM? Naime, bila sam prije 15 dana, vidjela se samo gastacijska, sutra bi trebala na kontrolu da vidimo kuca li srce...zanima me moram li opet platiti toliko. Znam da kod folikumetrija, platiš na početku i onda su cijeli mjesec kontrole uračuate u tu cijenu

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.5.2012 20:06:49   
Alhemicarka
Svaki put plaćaš 50 KM, kad dođe vrijeme za CTG plaćat ćeš 20 KM. a ginekološki pregled je besplatan, barem meni nisu naplaćivali. Ja sam također liječila sterilitet kod njega i prirodno ostala trudna. Čini mi se da drugima naplaćuje više, ali možda griješim.
Sretno.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu ljubičic@)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Dr. Mehmedbasic
5.11.2012 12:47:19   
Calathea
Prije par dana moj muz je cuo za dr.Mehmedbasica i preporucio mi da mu odemo..slucajno sam naletila na forum i moram priznati da sam 2h ostala prikovana za komp.citajuci vase komentare sto pozitivne sto negativne.. Dakle nova sam tu,za pocetak cu vas sve pozdraviti,a poslije nadam se i sprijateljiti s nekima od vas,jer smo vise manje skoro sve u istom problemu.. U braku smo nesto vise od godinu dana,ne mogu reci da smo od samog pocetka razmisljali o user posted image bilo je ono kad se desi,desi se,medjutim godinu dana nezasticenog odnosa hmm?? Ja od kako znam za sebe nemam redovnu menstruaciju,znalo mi je i po 3mj.kasniti..jos sam sad nabacila i koju kilu vise :/ uglavnom radila sam papa test i doktorica je zahtjevala da se uradi kolposkopija,tada sam prvi put cula za to,odmah sam otisla kod doktora Sehica (ne znam koliko vas je culo za njega) i rekao mi je da imam pcos,prijateljica ga je upitala jel moguce da zatrudni na sto je odgovorio jeste samo teze..rekao mi je da uradim hormonalni test,sto ni dan danas nisam..sto zbog obaveza sto zbog nemarnosti (ljutim se sama na sebe) eh sad kontam da ovo sve zanemarim i odem dr.Mehmedbasicu pa sta bude bude..Nemam nikakvih pitanja tu sam nova,jednostavno zelim ucestvovati u forumu i razmjeniti misljenja..21 je vijek a ja sam totalni laik oko dosta toga :D pozzzz za sve buduce mame i one koje to namjeravaju biti :)

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Dr. Mehmedbasic
11.11.2012 21:42:58   
bebiš
Gdje je ordinacija Dr.Mehmedbasica,?i kolko se ceka na termin?

(odgovor članu Calathea)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Dr. Mehmedbasic
11.11.2012 22:26:00   
sabas
bebis , neznam odakle si ordinaciju je vrlo lako naci ako znas gdje je slasitcarna Ramiz na Grbavici odma kada predjes pjesacki most na Miljacki. Na termin se ne cega dugo , pripremi svu dokumentaciju koju imas Ja imam obicaj (nasu dijagnozu godine cekanja braka staviti na papir koje nalaze imam rezultate ) i to predati dr :) da ustedim dr-u i sebi vrijeme A za sebe napravim spisak pitanja da sta ne zaboravim. Dr je super i na prvom mjestu je covjek pa doktor.

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu bebiš)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.9.2013 10:48:12   
entinte
je li zna neko ko ide kod mehmedbasica da li su na godišnjem ili sl. zovem ne javlja se niko od jutros. htjela sam naruciti jednu prijateljicu na pregled.

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Dr. Mehmedbasic
10.9.2013 22:56:13   
2strawberry
Ja sam danas zvala par puta, isto tako mi se niko nije javljao, pa sam na kraju poslala mail i dobila odgovor za par sati. Probaj tako, ako ih vec nisi nekako dobila u medjuvremenu :)

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Dr. Mehmedbasic
11.9.2013 15:08:17   
entinte
Dobila sam isti dan ali jedva... Hvala :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Dr. Mehmedbasic
11.9.2013 22:53:56   
Rio_de_Janeiro
Doktor je bio na godišnjem prve dvije sedmice augusta, trebalo bi da je dostupan.

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Dr. Mehmedbasic
17.10.2013 11:10:54   
Leva
Dragi naši: napominjemo da je radionica sa dr Mehmedbašićem na temu Svi aspekti neplodnosti zakazana za sutra, 18.10.2013 (petak) u 17:30h. Poštujući vrijeme profesora koji se odazvao našem pozivu, kao Fondacije CURE koje su dale svoje prostorije na upotrebu, molimo Vas da izvršite prijavu dolaska na neplodnost@djeca.org. Ukoliko ne bude bilo dovoljno prijavljenih, radionica će biti otkazana. Hvala na razumjevanju.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Rio_de_Janeiro)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.2.2015 14:41:43   
scarlett
Zna li neko da li su kod Mehmedbašića na kolektivnom, ne javlja mi se niko, a na FB str piše closed do pon.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.2.2015 21:46:23   
Aerlyn
Pozdrav cure moje !

što se mene tiče užasno iskustvo u ovoj ordinaciji ! A koga interesuje može mi se obratiti privatno !


Cmok

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Dr. Mehmedbasic
7.4.2015 20:49:59   
ajllin
Katastrofa od doktora.. mogla bi do ujutro pisati.. samo cu vam reci da mi je uzeo 600 km za manje od 20 dana a nista mi rekao nije i ono sto jeste veze sa vezom nema. Doktor je sneilan i nije vise sposoban za rad... katastrofa.. svaki put kad ga neko spomene ja se razbjesnim.. brrrr

(odgovor članu Aerlyn)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Dr. Mehmedbasic
18.8.2017 20:59:35   
amelia.celesta
Pozdrav!

Registrovala sam se na ovaj forum samo da bih podjelila svoje iskustvo vezano za Mehmedbasica.

Kao sto i same znate..zene koje pokusavaju da ostvare trudnocu, a ne uspjevaju vremenom postaju jako jako osjetljive... u tom slucaju mogu zapasti pod ruke ljudi koji nazalost svjesno ili nesvjesno koriste to njihovo stanje /nije vezno za Mehmedbasica, generalno govorim /

Moje iskustvo vezano za Mehmedbasica : pregled koji traje 2 min. bukvalno...potpuno pogresne, ishitrene, nepromisljene dijagnoze. Izostavljena najosnovnija pitanja (koliko su redovne menstruacije? koliko dugo radite na trudnoci?)user posted image

Zato oprezno birajte gdje idete na preglede, dijagnoze i sl. informisite se o svom reproduktivno sustavu, slusajte svoje tijelo i uvijek trazite dr. misljenje. Sretno !





< Poruku je uredio amelia.celesta -- 18.8.2017 21:02:21 >

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Dr. Mehmedbasic
8.11.2017 8:42:49   
sarajka1981
Pozdrav,

nova sam na forumu :) htjela bih da podijelim svoja iskustva...
3 inseminacije od marta na ovamo i jedan pokušaj IVF-a . U početku je govorio da mm ima loše plivače i da zbog toga ne mozemo imati djecu. Kada smo pokušali raditi ivf izvukli su mi 3 folikule bez ijedne jc, a dva dana prije aspiracije mi govori imas 6 folikula, pri tome nije mi dao stop inekciju.
Kasnije kaže situacija je teska ali vjerovatno se tijelo umorilo od pokušaja pa da pauziram dva mjeseca i nastavim dalje....

iko slicno?!

(odgovor članu amelia.celesta)
Neposredna veza do poruke: 240
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *