|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr Divanović
29.5.2008 22:54:46   
aloa
Cao svima,

Znate li kojem doktoru dr Divanović šalje trudnice pred kraj trudnoće u bolnicu?


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr Divanović
30.5.2008 11:17:03   
sanja.sa
draga aloa, moja drugarica je vodila trudnocu kod dr. Divanovica i na kraju je sama izabrala bolnicu i doktora (ona se odlucila za opstu i dr.Masica), on joj nije nista sugerirao koliko ja znam...
mozda ti preporuci nekoga ako ti ne znas gdje ces i kod koga ces...

(odgovor članu aloa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dr Divanović
10.6.2008 15:02:16   
Skvo RR
Aloa i ja ga to trebam pitati...meni je kontrola za dvije sedmice, ako je tebi ranije kontrola javi..

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dr Divanović
14.7.2008 0:33:43   
aloa
Tek sam sad vidjela da se jos neko javio u vezi mog pitanja.

Poslala sam ti pp.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dr Divanović
15.7.2008 9:57:21   
leona
Cao,

da li neko slucajno zna kada se Dr. Divanović vraća sa godišnjeg(nadam se da je to razlog što ga ne mogu dobiti na tel.).

Hvala

(odgovor članu aloa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dr Divanović
15.7.2008 10:20:10   
beban
Da doktor je na odmoru od ponedjeljka pa do čini mi se 4 avgusta...

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dr Divanović
15.7.2008 10:28:41   
leona
Pa pretpostavljala sam.
Ja sam trebala sutra na kontrolu jer iduci ponedjeljak idem na more, i sad ne znam sta cu...

Mislim da cu morati otici negdje drugo samo da se posavjetujem kako i sta da radim jer mi je ovo 1. trudnoca i ne znam sta smijem/ne smijem na moru..

Bas sam zabrinuta.


(odgovor članu beban)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dr Divanović
15.7.2008 10:33:06   
Skvo RR
Leona, preporucujem ti da prije mora pitas za savjet. Ja sam kod Divanovica isto bila prije mora...i vjeruj mi da mi je bilo lakse kad je rekao da mogu ici...ne bi isla na svoju ruku.

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dr Divanović
15.7.2008 10:52:41   
leona
problem je taj sto se dr vraca 4 avgusta, a ja se tad vracam s mora.
Tako da cu sutra u Skerlicevu na konsultacije i na pregled.

Sta cu, nemam drugog izbora

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dr Divanović
27.7.2008 13:28:26   
palma
Pozdrav svima! Molila bih ove žene koje idu kod Divanovića da mi kažu kakva je gužva kod njega, koliko se prije treba naručiti, da li je na godišnjem.. pošto sam čula da je on stručnjak za hormone, a ja imam neredovne cikluse i nemam ovulaciju zbog policističnih jajanika... pa sam htjela da odem do njega... 

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dr Divanović
27.7.2008 15:18:15   
Skvo RR
On je jos na godinjem. Ja se obicno narucim par dana ranije...cisto radi termina, jer volim biti prva ujutro.

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dr Divanović
27.7.2008 19:43:08   
Happy
Leona koja si sedmica? Ja isto ide kod Divanovića i prvi put kada sam bila, bila sam 6 sedmica i za 7 dana sam  išla na more.... Nema nikakvih problema što se tiče mora, ako se ti osjećaš OK.... Samo izbjegavati jako sunece, ne sunčati se previše... Ja sam se kupala, plivala, ronila, super put podnijela, hvala Bogu sve OK... Ova tema već ima, smao potraži...
SRETNO

 

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dr Divanović
27.7.2008 23:47:59   
palma
Hvala ti najljepša skvo na informaciji...

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dr Divanović
27.7.2008 23:53:04   
palma
Hvala puno...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dr Divanović
28.7.2008 9:03:14   
emma.L
Draga Palma,
meni su dijagnosticirali policisticne jajnike jos prije dosta godina, ali Divanovic mi je jedini rekao da nema problema, da se to lijeci i da cemo zajedno polako doci do bebe i urediti cikluse. Nekako se sve sredilo i prije nego smo krenuli s bilo kakvim terapijama, ali je jako temeljit i pripremi se za 100 pretraga prije bilo kakve djagnoze user posted image , sto podrzavam 100 %. Dakle, dok su drugi zabrinuto vrtjeli glavama i razilazili se u dijagnozama nakon prvog UZV, jedino on je krenuo konstruktivno i umirio me. Sad mi vodi trudnocu i ne bih ga mijenjala ni sa sta (a ni moj suprug user posted image ).
Ja se narucim par dana ranije zato sto radim pa mogu jedino na pauzi. Sretno!

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dr Divanović
5.8.2008 12:25:16   
palma
Hvala ti Emma za informaciju. Koliko si se dugo liječila, i jesu li ti ciklusi postali redovni. Da li je liječenje kod njega skupo i mogu li se pretrage hormona vršiti kod njega. Priznaje li nalaze od drugih doktora. Ako imaš vremena odgovoriti na sva ova pitanja molim te odgovori...user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dr Divanović
5.8.2008 13:18:20   
Nina_sa
Zna li neko kad se dr. Divanović vraća s godišnjeg? Koliko mi je poznato radi samo radnim danima od 8-16:30h, kad i ja nažalost :( Jeste li imale iskustva sa zakazivanjem termina izvan ovih okvira, subotom, ili kasnije popodne? Ja, naime, nikako ne mogu organizovati da odem u radno vrijeme na pregled, pa bi mi takvo odstupanje od radnog vremena bilo prijeko potrebno.

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dr Divanović
5.8.2008 16:04:55   
Skvo RR
Doktor nam se vratio.user posted image user posted image user posted image  Ja bila danas.

(odgovor članu Nina_sa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dr Divanović
5.8.2008 16:40:56   
Happy
Nazovi NIna i vidi sa njim,mada sumnjam... On je od 8 do 16h, možeš li ikako malo zakasniti na posao, pola sata? 

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dr Divanović
6.8.2008 16:28:05   
emma.L
Draga Palma,

uopce se nisam lijecila- nekako se sve sredilo prije nego sam i sve nalaze uspjela povaditi. Hormone sam vadila u BIH Laboratoriji u Luzanima na Ilidzi, dakle platila sam i nije jeftino, ali srecom, osiguranje mi to pokriva. Znam da jedino oni i Kosevo to rade.
Sto se tice dr. Divanovica, nikada mi nije sugerirao gdje da vadim nalaze, ali sumnjam da ce prihvatiti nalaze drugih lijecnika, jer koliko znam, on krece od nule i postupno iskljucuje jedno po jedno. Pregled kod njega je bio tada 50 KM, kontrole mi nikada nije naplacivao.
Mislim da je u mom slucaju stres okidac koji mi izazove probleme periodicno. Dakle, kad sam prestala paniciti i plakati zbog konstatacija tipa 'ovo ce biti gadno' i 'to jeste neplodnost, ali cemo pokusati' koje sam slusala od drugih, sve se sredilo i evo sutra ulazim u 31. tjedan.

Slobodno pitaj, ako ti jos nesto mogu odgovoriti, tu sam. Sretno!!!

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dr Divanović
6.8.2008 22:21:38   
palma
Hvala ti puno....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dr Divanović
12.8.2008 22:49:52   
slono
Drage zenice, koje vodite trudnocu kod dr Divanovica, zeljela bih vas pitati da li znate neku kojoj je dr pogrijesio u pocetku u odredjivanju spola ili se to mozda desilo i jednoj od vas?Meni je ovo druga trudnoca i imam djecaka od skoro 5 godina, a prirodno i normalno je sto zelim curicu i osjecala sam da je nosim. Na pola sam puta do poroda i njegova prva sumnja je da je djecak, ali toliko dr grijesi pa se nadam da ce se to promijeniti i u mom slucaju aBd.
Ako neka ima slicno iskustvo bas kad je Divanovic u pitanju, voljela bih da mi odgovori. Vjerujem da ima i slucajeva kojima se to desavalo pa ste cule price od zena, a meni bi znacilo da ih cujem.
Unaprijed zahvalna mama koja ima divnog sinauser posted image , ali bih voljela i jednu malu pisuuser posted image .

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dr Divanović
13.8.2008 15:15:09   
Nina_sa
U mom slučaju nije pogriješio, a spol je utvrdio u baš ranom stadiju trudnoće ... međutim, može biti da moj bebe nije bio previše obrazli pa se moglo sa sigurnošću utvrditi da je user posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dr Divanović
13.8.2008 15:31:44   
Skvo RR
Meni je dr u 20, 24 i 30-toj sedmici rekao da je curka....:)

(odgovor članu Nina_sa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dr Divanović
14.8.2008 14:11:38   
emma.L
Meni je vec u 17. tjednu rekao da je curica. Pa sam onda ja, koja je nekako navikla na djecake cuvajuci ih nekoliko, opet na sljedecem pregledu pitala 'je li sta naraslo?' Elem, nije bilo. Vise nisam pitala, jer je djelovao poprilicno sigurno kad je rekao da je cura oba puta. Sad mi je super pomisao na djevojcicu user posted image . Ipak, govorim sve u zenskom rodu kad smo kod njega, ne bi li me ispravio ako sta vidi user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *