|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr Senad Murtezić
17.6.2013 19:52:41   
Tessy
O njemu mogu samo naci na nekim temama, pohvale, kritike ali nigdje temu kao sto imaju ostali doktori.
Zanima me vase misljenje o ovom doktoru? Kako vam se cini? Povrsan? Detaljan? Foler?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 7:47:22   
Marija13
Meni je vodio trudnocu user posted image user posted image user posted image i imam samo rijeci hvale, ljubazan je, nasmijan a opet obrati paznju na bitno, iako brzo obavi pregled stigne on vidjeti potrebno user posted image kad se sjetim koliko su me isprepadali u DZ sa nuhalnim naborom, on ga je na prvom pregledu izmjerio i rekao da je ok.. njega bih birala i u sljedecoj trudnoci!
nekako je prvo covjek pa onda dr!

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Tessy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 8:43:04   
tajra26
odlican user posted image ljubim ja njega 100 puta :)
ne pegla puno i ne daje lijekove na prvu i mnogo mi se svidja kako radi... ne gura prste ako za to nema potrebe....
porodio me na CR i vodio mi trudnocu..

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 19:27:54   
Tessy
Ja sam od detaljnog Divanovica slucajno presla Murtezicu i uslijedio je sok. Dvije minute UZV i gotovo hajde...
Zato sam prepadnuta.

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 19:48:04   
ada_
vidi on sve za te dvije minute ne brini,opusti se kod strucnog si doktora,jedina mana je sto je pretrpan pa ga ima svugdje user posted image ,zna izaci na 5 minuta pa ga cekas po pola sta da se vrati ali je super doktor,opusten i prijatan...

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Tessy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 20:55:26   
Sittah
meni je on vodio trudnocu i "porodio me", tj. zakazao mi da dodjem kad je dezurni da me porodi posto sam prenijela 2 sedmice, a kontrakcije nisam imala - i dosla sam i samo mi je probio vodenjak i nakon toga se ispario i uopste me vise nije ni pogledao niti se pojavio vise i prepustio me samoj sebi, tj. babicama koje su u susjednoj prostoriji gledale tv, a ja se sama poradjala

i kad bih ponovo bila trudna, ne bih da me on ponovo ni vodi ni poradja, po mogucnosti

u njegovu strucnost ne sumnjam, ali je previse povrsan, rastrgan na milion strana...... taj dan kad sam se porodila, on mene bukvalno nije ni vidio, ali je mom muzu na hodniku odmah rekao kako smo i ja i beba "lavovi" - zanima me kako to on zna kad nas nije ni vidio? valjda je ocekivao neki poklon, sta li?


(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 21:02:30   
Sittah
i zaboravih dodati - isla sam mu na preglede svaka dva dana nakon sto sam prenijela i on je govorio stalno "nije jos vrijeme", "ima jos plodove vode", "stanje solidno", "sacekat cemo jos malo" itd.

da bi na kraju taj dan kad mi je zakazao da dodjem da me porodi ctg cijeli dan bio jako los, beba se rodila sa pupcanicom omotanom oko vrata, nagutala se zelene plodove vode itd.

samo Bog dragi nas je spasio gorih komplikacija i kao sto sam rekla u prethodnom postu, Murtezic se nije ni pojavio, nego kad je porod krenuo, doktor Stojkanovic se nasao pri ruci i zavrsio porod, a ne Murtezic

tako da ja u Murtezica i njegova obecanja i prognoze vise uopste nemam povjerenja

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 21:17:26   
ada_

IZVORNA PORUKA: Sittah

i zaboravih dodati - isla sam mu na preglede svaka dva dana nakon sto sam prenijela i on je govorio stalno "nije jos vrijeme", "ima jos plodove vode", "stanje solidno", "sacekat cemo jos malo" itd.

da bi na kraju taj dan kad mi je zakazao da dodjem da me porodi ctg cijeli dan bio jako los, beba se rodila sa pupcanicom omotanom oko vrata, nagutala se zelene plodove vode itd.

samo Bog dragi nas je spasio gorih komplikacija i kao sto sam rekla u prethodnom postu, Murtezic se nije ni pojavio, nego kad je porod krenuo, doktor Stojkanovic se nasao pri ruci i zavrsio porod, a ne Murtezic

tako da ja u Murtezica i njegova obecanja i prognoze vise uopste nemam povjerenja

to se upravo i desava jer je on zaista pretrpan pacijenticama pa se podkrade i po koja greska,zao mi je sto si ti okusila jednu od njegovih gresaka,a mene su zadnje preglede gledali drugi doktori i rekli da nece prije termina ja se porodila 7 dana ranije isto se beba rodila sa pupcanikom omotanim dva puta oko vrata i nagutala se zelene vode,i ko je tu krivuser posted image ,sve je to u 5 deka samo nek nam je dragi Bog na pomoci oni su ionako samo njegove marionete

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 22:35:36   
Apotekarka
Mene je jednom pregledao nesto na brzaka samo da me skine a bila je i guzva malo se unezgodio ja uletjela a on tamam poceo otvarati neku kesu sto je prethodna pacijentica donijela,nije mi se nesto dopao a spominjete dr Stojkanovic cini mi se Goran on je bas ljubazan i nagodan samo s njim ide hrpa studenata nakvih i svi vire u gospojuuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Tessy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 22:43:31   
Amyla
Vodio mi prvu trudnocu i porodio me, inducirao porod, super prosla hvala Bogu i sad me opet on vodi i nadam se da ce ako Bog da sve biti ok. Brz jeste, ali obrati paznju na sve i doista zna svoj posao. Od mene sve pohvale user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dr Senad Murtezić
18.6.2013 22:45:41   
Lalali
Ja ga ni dusmanu ne bih preporucila, doveo u opasnost i moj i zivot bebe

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dr Senad Murtezić
30.6.2013 0:03:25   
hanabanana
Sve najbolje. Porodio me oba puta. Prvi put vaginalno, zatekao se u dezuri. Svojim pozitivnim stavom me razoruzao. Drugu trudnoca mi vodio od 6 mjeseca. Zavrsena CR malena isla zadkom.

(odgovor članu Tessy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dr Senad Murtezić
30.6.2013 0:08:07   
AnLu
Radio mi carski pod spinalnom anestezijom, posto mi anestezija nije djelovala on se bas potrudio i u rekordnom roku sve zavrsio, za manje od pola sata i rasivena i beba "izvadjena" i sasivena.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dr Senad Murtezić
24.8.2013 12:58:40   
Amyla
Dr. radi do 29-og augusta, kada je i dezurni, nakon toga ide na godisnji odmor, ne znam do kada, reko mozda nekome zatreba informacija user posted image

< Poruku je uredio Amyla -- 24.8.2013 12:59:02 >


_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dr Senad Murtezić
24.8.2013 22:49:16   
hElma
Meni je vodio trudnocu i sve najbolje o njemu. Ne znam da li me je "pripazio" zajednickih prijatelja ili sta, ali imam samo rijeci hvale. Sve kako mi je rekao tako je i bilo. Cak je i mm portir na Jezeru rekao da ni slucajno ne mijenjamo dokttora jer je on jedan od najboljih. Tacno je da je brz, ali je poprilicno detaljan. Nazalost, bio je na godisnjem odmoru kada sam se ja poradjala, ali sljedecu trudnocu opet idem njemu, doktoru Dekovicu i Stojkanovicu paralelno =)

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dr Senad Murtezić
29.8.2013 12:25:22   
milajusu
Ja idem na redovne preglede kod njega i danas cu, doktor je pravo ljubazan, ali nije mi jasno kako mi neko moze voditi trudnocu, a da mi nikad nije izmjerio pritisak ili me izvagao...trebam li ga ja na to napomenuti ili????

(odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dr Senad Murtezić
29.8.2013 12:55:36   
ada_

IZVORNA PORUKA: milajusu

Ja idem na redovne preglede kod njega i danas cu, doktor je pravo ljubazan, ali nije mi jasno kako mi neko moze voditi trudnocu, a da mi nikad nije izmjerio pritisak ili me izvagao...trebam li ga ja na to napomenuti ili????

pa na jezeru to neces ni docekati,pritisak ti mjere tek kad krenec na CTG prije ne,zato zene vode trudnocu paralelno sa DZ ili privatnikom pa tamo mjere kilazu,provjeravaju urin i krv i mjere pritisak....

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu milajusu)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dr Senad Murtezić
29.8.2013 13:06:46   
milajusu
ahaaa, nisam to znala, isla sam privatno, pa sam presla na GAK, posto sam mislila da doktor koji vodi trudnocu to treba obaviti!

Hvala ada_

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dr Senad Murtezić
29.8.2013 13:38:14   
snjeguljicaa
Milajusu nadam se da sam dobro napisala user posted image , ja sam isto kod njega i nikad nije ni izvagao ni mjerio pritisak samo mi kaze da mjerim kuci za svaki slucaj znam samo da je jakooooo jakoooo dobar doktor samo eto ode na godisnji pa se nadam da se ja ne porodim jer bi voljela da bude tu al eto sta Bog odluci hihihih
hElma znas li mozda kako doci do Stojkanovicu ja bi trebala kod njega u ponedeljak na pregled jer mi je Murtezic rekao da je njemu ostavio pacijentice pa ne znam kako da ga uganjam i da mi kazes nesto o njemu 36 sedmica sam

(odgovor članu milajusu)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dr Senad Murtezić
29.8.2013 13:44:06   
grozđe
snjeguljica evo ako ja mogu pomoci..meni je dr.Goran Stojkanovic radio prosle jeseni kiretazu( veza) i nikakvih problema nisam imala... ociscena dobro, bez krvarenja, bolova..vise zub boli kada se popravlja... ostao mi je u dobrom sjecanju...

opet zatrudnila nakon 3. ciklusa i evo sada u 6.mjesecu trudnoce hvala Bogu...

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dr Senad Murtezić
29.8.2013 13:49:28   
milajusu
snjeguljicaa, cula sam i ja da je dobar doktor, samo nisam znala da ne kontrolisu na Jezeru, nadam se da ces se brzo i lako poroditi sa ili bez dr. Murtezica :)

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dr Senad Murtezić
29.8.2013 13:54:08   
snjeguljicaa
grozđe hvala ti na odgovoru ma vjeruj nije mi uopste bitno nego reko kad se spomenu doktor da pitam nego ne znam kako da ga uganjam user posted image a hvala ti na odgovoru
Milajusu hvala ti puno i ja se nadam samo ako Bog da da beba bude dobro i da se brzo porodim hihihihi u sustini extra je doktor vidjeces ne znam koja si sedmica ali meni je on super

(odgovor članu milajusu)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dr Senad Murtezić
29.8.2013 13:57:30   
milajusu
snjeguljicaa - nema na cemu i drugi put user posted image , ja sam u 22+3 sedmici, ja imam jos dugoooo

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dr Senad Murtezić
29.8.2013 14:32:07   
ada_

IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

grozđe hvala ti na odgovoru ma vjeruj nije mi uopste bitno nego reko kad se spomenu doktor da pitam nego ne znam kako da ga uganjam user posted image a hvala ti na odgovoru
Milajusu hvala ti puno i ja se nadam samo ako Bog da da beba bude dobro i da se brzo porodim hihihihi u sustini extra je doktor vidjeces ne znam koja si sedmica ali meni je on super

pa isto kao i svakog drugog user posted image ,odes gore trazis ga i nadjes user posted image

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dr Senad Murtezić
5.9.2013 6:39:54   
hElma
Izvini sto ti tek sad odgovaram, nisam bila na forumu. Najlakse ti je nazvati porodiliste i pitati kad radi, kad je dezurni... Sve najbolje o njemu, stvarno temeljit, odlican i kao covjek, sa mnom je sjedio pola sata i pricao i moze se sa njim o svemu pricati. Jako prijatan. Sve sto te interesuje slobodno pitaj. Ja sam htjela da se poradjam sa epiduralnom, sve mi je objasnio, koji su rizici, koje prednosti, tako da mi je cak i preporucio najboljeg anesteziologa da odem s njim na razgovor itd. itd. Nazalost od epiduralne nista nije bilo... Uglavnom sto se mene tice, sve najbolje o Stojkanovicu.

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *