|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK)
5.4.2013 23:46:39   
hElma
Pozdrav drage mame i buduce mame. Molim administratore da ne brisu temu jer koliko sam mogla da pregledam forum, o ovoj temi se pisalo, ali samo iskustva. Termin mi je 28. aprila i interesuje me da li kod nas u SARAJEVU (porodiliste Jezero) ima epiduralna anesttezija, da li se neka mama porodila sa epiduralnom i kakva su iskustva. Koliko se placa i kakva je procedura. Termin mi se blizi i ono sto sam do sad procitala o tome odnosno da li se koristi kod nas, nista nije konkretno. Unaprijed hvalaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK)
6.4.2013 8:49:11   
tratinčicaa
Nisam čula da se na GAK-u primjenjuje epiduralna....user posted image

(odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK)
6.4.2013 8:57:25   
Emica_sa
koristi,u dogovoru sa doktorom koji vodi trudnocu na jezeruuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK)
6.4.2013 9:53:20   
mamana
Pozdrav drage mame i buduce mame. Molim administratore da ne brisu temu jer koliko sam mogla da pregledam forum, o ovoj temi se pisalo, ali samo iskustva. Termin mi je 28. aprila i interesuje me da li kod nas u SARAJEVU (porodiliste Jezero) ima epiduralna anesttezija, da li se neka mama porodila sa epiduralnom i kakva su iskustva. Koliko se placa i kakva je procedura. Termin mi se blizi i ono sto sam do sad procitala o tome odnosno da li se koristi kod nas, nista nije konkretno. Unaprijed hvalaa

Moja sestra je drugo dijete rodila sa epiduralnom i sve super prošlo. Prvo se moraš dogovoriti sa svojim ginekologom, pa te on uputi na dogovor sa anesteziologom.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK)
7.4.2013 1:14:23   
hElma

IZVORNA PORUKA: mamana

Pozdrav drage mame i buduce mame. Molim administratore da ne brisu temu jer koliko sam mogla da pregledam forum, o ovoj temi se pisalo, ali samo iskustva. Termin mi je 28. aprila i interesuje me da li kod nas u SARAJEVU (porodiliste Jezero) ima epiduralna anesttezija, da li se neka mama porodila sa epiduralnom i kakva su iskustva. Koliko se placa i kakva je procedura. Termin mi se blizi i ono sto sam do sad procitala o tome odnosno da li se koristi kod nas, nista nije konkretno. Unaprijed hvalaa

Moja sestra je drugo dijete rodila sa epiduralnom i sve super prošlo. Prvo se moraš dogovoriti sa svojim ginekologom, pa te on uputi na dogovor sa anesteziologom.


Hvala puno na odgovoru. Jos nesto, znas li slucajno koliko se to placa ( da li ima neki posebni cjenovnik) ili je i to dogovor sa doktorom-anesteziologom ? Narucena sam tek iduce sedmice doktoru pa bih zbog toga malo da se informisem

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK)
7.4.2013 19:00:46   
mamana
Ne placa se posebno, pokriveno je zdravstvenim.

(odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK)
7.4.2013 19:42:14   
hElma

IZVORNA PORUKA: mamana

Ne placa se posebno, pokriveno je zdravstvenim.

Hvala ti punooo na odgovoru

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK)
29.4.2013 8:59:05   
JAD26
draga ti kao prvo carski rez mora biti iz opravdanih razloga i dr ni u kom slucaju nece ugroziti yivot tvog djeteta ,neplaca se nista ako je opravdan
a ako ti zelis samoincjtivno onda imas par doktora kojim das 100-300 km za carski i molis boga da te ne zeznu
kao moju cimericu iz sobe ako sta treba jos pitaj
kad te odrede na carski ti biras koju ces anesteziju ja sam uzela totalnu tako je ja zovem iz svojih razloga

(odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Epiduralna anestezija u Sarajevu (GAK)
26.9.2017 21:43:29   
Lili bili
Da li je neka buduca mamica trenutno tu.:-) :-) :-)

_____________________________

Pozzz mamice,imam neka pitanja vezano.za Jezero porodiliste u 2017,pa ako.je.neka mama tu a da je skoro bila na komisiji za cr ako.moze da se javi.:-)

(odgovor članu hElma)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *