|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2009 21:42:49   
shejla
evo ne nadjoh ovu temu, a bas me zanima gdje kupujete skolski pribor i torbe???
Ja evo trazim danima "Ben 10" ruksak i u TL su nestali za dan, kazu... Ne znam da li ima jos negdje - isplati li se ici u Robot ili je tamo sve kinesko??? Da li je neko nasao negdje povoljne torbe (ali i ostali pribor za skolu)? Ako mozete staviti i cijene ako ste negdje vidjeli nesto, please...

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2009 22:13:30   
tea lana
Imas dosta dobrog a povoljnog materijala na Olinpiskom knjizara tj svastara znam da su imali i maju target torbe one su jako kvalitetne ja jutros kupila jednu za poklon.Pribor im je sav dobar tj nije fus Pelikan i drugi 

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2009 22:16:42   
shejla
vidjela sam reklamu za te target torbe i bas sam se pitala gdje se prodaju :):):) Koliko kostaju i gdje je ta knjizara???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2009 22:18:36   
tea lana
s od Sportske dvorane sa Alipasina na Mojmilo prva radnja sa lijeve strane u nizu gdje se nalazi i apoteka ali je to prva radnja na samom cosku zgrade.Ja sam uzela danas malu tasnicu Target za curice ona je 21kma torbe za skolu su mislim oko 55km 

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2009 22:23:47   
shejla
super.... hvala ti puno :)

(vidim nisi bas upucena pravila rukometa hahahahaha) user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2009 22:28:03   
tea lana
hahaha
a vidi sad kako mi je muz odgovarao
ko zna u sta ja gledam dok traje utakmicauser posted image user posted image
pa naravno u muzauser posted image user posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2009 23:11:47   
belmac
target torbe imaš i u merkatoru. 

_____________________________

Aiša, mamina velika princeza - 1997.
Harun, mamin momak - 2000.
Amna, mala guzara - 21.3.2009.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 1:14:07   
remzy
ja sam danas bila u TL i nisam nista naslauser posted image ima ruksaka ali nije bilo onih sto sam ja trazila i sto se reklamiraju na televiziji(Winx ,Dora...za djevojcice)
Sutra tj. danas idem po ovim nasim knjizarama i nadam se da cu nesto odgovarajuce da pronadem!!!user posted image
da bila sam i u KONZUMU i ni tamo nisam nasla nesto dobro ,tako da sam bas se nahodala ,a ruksaka nigdje,a sto je najgore Lamija je jedva cekala da dodem kuci ,jer je mislila da sam joj ga kupila,pa mi pravo bilo zaouser posted image ali zato idemo svi sutra -mama (ja),Lamija ,Fatih i Ambera,jao mogu misliti tog sopingauser posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 1:17:16   
remzy
zaboravih da vas kazem da mi neka od vas, koja vec zna ,da neki prijedlog gdje da odem ,jer sa pacicima nemam pojma dokle cu da stignem!!!



_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 1:20:22   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: remzy

zaboravih da vas kazem da mi neka od vas, koja vec zna ,da neki prijedlog gdje da odem ,jer sa pacicima nemam pojma dokle cu da stignem!!!




Hej ja mislim da sa mti vidila one torbice u Mercatoru na ilidzi ali su po mom misljenju malo preskupe... kostale su 79 km.... mislim da su bili winx a te ostale neznam... a u kojem si TL bila? Bio je VEEEEEELIK izbor u TL na ilidzi u grand centru... taman ti je to usput pa mozes vidjeti ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 1:25:09   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: remzy

ja sam danas bila u TL i nisam nista naslauser posted image ima ruksaka ali nije bilo onih sto sam ja trazila i sto se reklamiraju na televiziji(Winx ,Dora...za djevojcice)
Sutra tj. danas idem po ovim nasim knjizarama i nadam se da cu nesto odgovarajuce da pronadem!!!user posted image
da bila sam i u KONZUMU i ni tamo nisam nasla nesto dobro ,tako da sam bas se nahodala ,a ruksaka nigdje,a sto je najgore Lamija je jedva cekala da dodem kuci ,jer je mislila da sam joj ga kupila,pa mi pravo bilo zaouser posted image ali zato idemo svi sutra -mama (ja),Lamija ,Fatih i Ambera,jao mogu misliti tog sopingauser posted image user posted image


kod nas u ovom centru ima takooo divnih ruksaka u TL a ima i u knjizari svjetlsot...ja sam vjecno djete pa uvijek to gledam.de mi reci kakve trazis a ja cu ti reci prodavnicu gdje sam vidjela mozda nesto slicno?

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 1:31:21   
remzy
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: remzy

zaboravih da vas kazem da mi neka od vas, koja vec zna ,da neki prijedlog gdje da odem ,jer sa pacicima nemam pojma dokle cu da stignem!!!




Hej ja mislim da sa mti vidila one torbice u Mercatoru na ilidzi ali su po mom misljenju malo preskupe... kostale su 79 km.... mislim da su bili winx a te ostale neznam... a u kojem si TL bila? Bio je VEEEEEELIK izbor u TL na ilidzi u grand centru... taman ti je to usput pa mozes vidjeti ;)



ilhana, ja sam bila ovdje u gradu ,u BBI-centru  ima TL i kao sto sam vec napisala nisam nasla  nista odgovarajuce user posted image user posted image
valjda cu imati sutra srece!user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 1:35:49   
remzy
IZVORNA PORUKA: Lulu_


IZVORNA PORUKA: remzy

ja sam danas bila u TL i nisam nista naslauser posted image ima ruksaka ali nije bilo onih sto sam ja trazila i sto se reklamiraju na televiziji(Winx ,Dora...za djevojcice)
Sutra tj. danas idem po ovim nasim knjizarama i nadam se da cu nesto odgovarajuce da pronadem!!!user posted image
da bila sam i u KONZUMU i ni tamo nisam nasla nesto dobro ,tako da sam bas se nahodala ,a ruksaka nigdje,a sto je najgore Lamija je jedva cekala da dodem kuci ,jer je mislila da sam joj ga kupila,pa mi pravo bilo zaouser posted image ali zato idemo svi sutra -mama (ja),Lamija ,Fatih i Ambera,jao mogu misliti tog sopingauser posted image user posted image


kod nas u ovom centru ima takooo divnih ruksaka u TL a ima i u knjizari svjetlsot...ja sam vjecno djete pa uvijek to gledam.de mi reci kakve trazis a ja cu ti reci prodavnicu gdje sam vidjela mozda nesto slicno?


lulu ,meni je radnic ana kasi rekla da su oni  imali dosta lijepi stvari ,ali da je nestalo ,a i ovo sto reklamiraju na TV to je tako brzo otislo da ni oni sami neznaju kako!!
bas sam sutra mislila oticu u knjizaru svjetlost ,jer oni uvijek imaju  dobre stvari!!user posted image
a mila ,trazim neki za djevojcicu ,ali da nije velik (mala ce sad u 2-gi razred),i da je sa uloscima za leda i ramena,a i da je u fazonu crtica-Winks,Dora...


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 1:42:01   
Lulu_
samo da znas u zenici ima jos pa ako ne nadjes nije vala ni ona preko bijela svijta a za curicu moras i moras.sjecam se kako je gust dobit novi ruksak i pribor...meni je to bilo posebno. a u svjetlost sam vidjela divne predivne hello kitty i jos neki fazon u koji sam se zaljubila ,pastelne su boje roza i plava najvise a neki mali misevi su likovi ma premedeno

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 1:46:47   
remzy
mila hvala ti na brzom javljanju ,a budem se sutra bacila u potragu za tim ,bas cu prvo otici u svjetlost  da vidim njihove ponude
a upravu si kad kazes za te stvari kako se covjek obraduje tome,
joj sjecam se ja sebe ,pa nisam mogla da spavam i jedva sam cekala da krenem u skolu...user posted image ,pa miris tih novih stvari ...a joj,kako se vrati u djetinstvo..user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 1:55:26   
Lulu_
da i zato nemoj plaho lutat ako ne nadjes vec pali auto i hajd vamo ili mi na internetu pokazi tu dorinu torbu poa cu je za tebe ostaviti u TL a mogu je i kupit pa poslat ako budu oni imali bas tu...najljepse su mi uspomene te kad mi mama kupi extra ruksak pa one pernice sto mozes pola stana sa sobom nosti i zauzmu cjeli stol kad ih otvoris(drugu miroslavu iz skolske klupe su smetale jer se gospodin nije mogao rasirit kako receuser posted image )

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 3:14:00   
stella
Vidjela sam super torbice i torbe u knjizari Svjetlost ,u ulici Cumurija(blizu bivse Estrade)

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 8:53:12   
shejla
nasla sam target torbe i u knjizari preko puta Ceke (Narodne banke) na titovoj.... A ima novi TL u Ferhadiji, pored Baros optike...ima puno torbi po 34 KM... Imaju i oni kompleti pribora i sveske, sve u fazonu tih crtanih...
(samo nema Ben 10 user posted image )...

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2009 22:30:06   
remzy
e da vas sad i obavjestim o danasnjem sopingu ,sa tri pacica!!!
hodali smo i hodali ,i bili u 7-8 knjizara i na kraju smo kupili TARGETOV ruksak ,ljubicaste boje -Lamijina omiljena boja ,a i kecelja sto nosi u skoli je ljubicasta-
super je ,a sto je meni najbitnije ,je to da se svida Lamijiuser posted image ,
dosta je kvalitetan,udoban ,ima anatomske uloske na kaisevima i platili smo ga 39 KM user posted image ,bio nekakav popust u knjizari!!user posted image user posted image

hvala vam sto ste mi dale prijedloge!!!
pusa!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 12:26:16   
veeseelaa
pozdrav djevojke, jeste li se namirile?
obzirom da nam skolska godina pocinje ovih dana na um mi je pala jedna ideja a to je nabavka skolskog materijala za djecicu naih clanica koje su u tezoj materijalnoj situaciji ili koje imaju vise djece koje skoluju.... mislim da je to najbolje uciniti na nacin da ne dajemo novac nego da direktno doniramo skolski materijal za djecu, (neko teku, neko dvije, nego pernicu) moze se odrediti mjesto i vrijeme kada ce se isto dostaviti, nosilac "projekta" nek bude neko od moderatora ili administrator, nek naprave spisak djecice i nek im se uruci skolski materijal
Ajde budimo humane a i Ramazan je, a uskoro nas ocekuje Bajram pa obradujmo nasu djecicu user posted image
ja cu ove godine kupiti skolski materijal za 5-6 djece, nanijetila sam  isti i za djecu dvije nase forumasice
Ako vrh smatra da bi se ovakvo nesto moglo realizirati mozda ne bi bilo lose postaviti novu temu
Organizatoru bi putem pp javila kojim curama sam nanijetila dati skolski pribor za djecicu tako da se za iste ne planira ponovo.....


< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.8.2010 12:27:39 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 14:57:09   
HanaBana
Ja sam za vesela. Dacu svoj skromni prilog. Vidjecu da za vikend kupim za jedno dijete osnovni skolski pribor, a forumasicu kojoj bi dala to vec imam na umu. Mozda bi najbolje i bilo sa moderatorima to provjeriti da ne damo svi istoj forumasici.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:13:50   
Hanady RR
ja sam za..sa skromnim prilogom jer sam već opremina 2 dijece za školu...
i još 2 stvari su mi u planu do Bajrama...
Moj skromi budžet može odvojiti sredstva nije nikakav problem.

Ja jedino  nisam sigurna kako bi došle do podataka svih naših članica sa težom materijalnom situacijom...
Dali one žele ovakav projekat...
šta je ''teža materijalna''situacija?
nadam se shvate moju trenutnu dilemu...

za pomoć materijalnu na određeni zajednički račun sam Za...ali nebih nikako učestvovala u pravljenju spiska niti bih ja birala kome pernicu a kome teku....user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:14:13   
veeseelaa
e pa da, ja sam oekivala da ce se javiti neko ko ce biti nosioc realizacije navedenog, pa da se bas ne potrefi da damo svi istoj forumasici skolski priboruser posted image  ajd sacekamo valjda se ko javi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:16:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam za..sa skromnim prilogom jer sam već opremina 2 dijece za školu...
i još 2 stvari su mi u planu do Bajrama...
Moj skromi budžet može odvojiti sredstva nije nikakav problem.

Ja jedino  nisam sigurna kako bi došle do podataka svih naših članica sa težom materijalnom situacijom...
Dali one žele ovakav projekat...
šta je ''''''''''''''''teža materijalna''''''''''''''''situacija?
nadam se shvate moju trenutnu dilemu...

za pomoć materijalnu na određeni zajednički račun sam Za...ali nebih nikako učestvovala u pravljenju spiska niti bih ja birala kome pernicu a kome teku....user posted image




pa kontam svi imamo neku forumasicu koju poznajemo a da joj samo muz radi i da imaju mala primanja a 2-3 djece, pa eto da se prisjetimo....
mislim da bi se trebala otvoriti nova tema i prenijeti postovi
al izgleda da je raji dosta humanitarnih akcija user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.8.2010 15:29:50 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2010 15:32:29   
M kao Mama
Ja sam opremila jednu djevojicu kupila sam joj zaista sve kvalitetno i halalosom, zatoto jesu u takvoj situaciji, otac ostao bez posla, mati trudna treba svaki dan da se porodi, a a kr4aju irod su nam.

a malo mi je to degutantno da ovdje razglabamo koja je to lanica u takvoj situaciji, ja koliko znamnije ni jedna, a i da jeste, mislim da je svaka prponosna da bi prihvatila tako neto.

Vesela, mislim da ovo ako si htjela, trebala si preko PP ili na neki drugi nain, ili jednostavno da kupi i odnese, a ne ovako javno. Ovo mi je malo bezveze zaista i na kraju poniavajue.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *