|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca i skakanje!
8.2.2009 15:45:33   
batterfly
Cini mi se da moje dijete,ako ima priliku ili mu se pruzi ista, skace po krevetu ili drugom namjestaju.....
Znam da skačući,razvija odredjene vjestine i sposobnosti,kao su koordinacija,ravnoteza itd..itd...
Ali me,nekad,to naprosto izludi.....
Imam osjecaj da svaku mogucu "prepreku" koja bi se ikako,na ikakav "nemoguci" nacin mogla preskociti, on ce pronaci rjesenje kako da je preskoci...Sve sto vidi na podu ili vani na ulici,cilj je "preskoci"...

Kako se vi nosite s tim??
Da li pustite svoje dijete da skace po krevetu ili sl??
Ili imate drugu alternativu,umjesto kreveta???

Ja se cesto nalazim u dilemi,da li zabraniti ili ne....
Ali mi vec polahko pocinje smetati....
Nasla sam i alternativu-"jogi",koji je na podu u njegovoj sobi...Ali nije interesantno!!!Interesantnije je opet,da sa kreveta skace na jogi ili na nasem bracnom krevetu......



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeca i skakanje!
8.2.2009 15:55:11   
lamka
Draga Mishka imam slican problem. Nema joj nista raze vec da skace po bracnom krevetu. Kod mene je malo drugacija situacija jer Lamija ide u vrtic pa je to relativno kratko al me vise strah da slucajno ne padne i udarti glavom o uzglavlje kreveta. Nekada mi ide i na zivce. Sinoc hoce da se popne na sto i noga joj se izmakla i jutros gledam velika modrica. I sama nisam pametna kako da je odviknem od te navike koja i nije bas tako lijepa. Svjesna sam da joj je doasadno u kuci i nadam se da ce sama zaboraviti kada dod ljepse vrijeme pa kada bude vise vremena provodila vani. 

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeca i skakanje!
8.2.2009 20:45:06   
RAJA
Draga Mishka i kod mene skaču
još njih dvojica kad počnu po bračnom krevetu to ti je pravi haos
i još je bilo par padova ali ništa strašno a moglo je biti i toga me strah


_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeca i skakanje!
8.2.2009 21:21:54   
Crvena
Moj sin je nedavno dobio nesto slicno ovom , pa je prestao skakati po nasem bracnom krevetu.
user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeca i skakanje!
8.2.2009 21:40:02   
dinaa
Ma zene drage ja sam mislila da je to prolazna faza kod djece ali eto kod mene to nije slucaj,i moj sin skace jos je veliki a jos kad sam ga vidjela da je skocio sa svog kreveta na nas bracni e onda sam stvarno poludila inace on i seka imaju krevet na sprat e pa zamislite sto nije u redu nije,a curica sve snima sta on radi i kupi ko spuzva pa ponovi za njim,i mene je strah da se ne udare glavom ili da padnu,a kao sto mishka rece on bi preskocio i sto se moze i nemoze napolju me pogotovu strah gdje se sve pentraju i sta preskacu ali i to je dio njihovog odrastanja i valja nam se i s tim iznijet nekako.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeca i skakanje!
9.2.2009 13:30:59   
Blue rose RR
Dopušteno joj je skakati samo po našem bračnom krevetu, ali eto nešto je ne vuče želja pretjerano za tim.
A uvijek kao soluciju može dobiti sat - dva u igraonicama, bez straha od udaraca.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djeca i skakanje!
9.2.2009 14:22:28   
andji
sergej još ne skače,ali se za to penje...tarzan je mala maca za njega,po krevetu,po tabureu,po komodama niskim,donese sebi tabure pa preko njega na sto u dnevnoj(stakleni),pa preko stolice na sto veliki u kuhinji...strašno,pa na radni sto i na tastaturu sjedne,ja sam zabranjivala,sklonjala,pucnem ga po guzi,ne vrijedi...ama ništa ne vrijedi govorit....pokušam sklonit stolice i taburee,ali ni to nije trajno rešenje...imate li vi ovih dilema,da se nadovežemo na temu

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djeca i skakanje!
12.2.2009 13:17:42   
Mirna.akt
O da, sve mi imamo istih problema jer su to djeca i moraju nesto raditi, i mi kad nam je dosadno, moramo necim da se zabavimo, samo sto smo mi odrasli, pa ne skacemo po krevetima i ostalom namjestaju. Jesam mlada, uskoro cu napuniti 24 god. ali sve prihvatam kao normalne reakcije i shvatam da to mora tako i pomirim se s tim, ali i nadjem rjesenje.
Eto sto se tice skakanja po krevetu, da, cim udjemo u spavacu sobu, polete brze bolje na krevet, ali i ja se opustim, stanem pored kreveta, na sredinu im stavim slozen jorgan i onda se bacaju na njega, jedna po jedna, fino se dogovorimo da nemogu zajedno, nego prvo se baci jedna, pa kad ustane onda ova druga, pa tako jedno pola sata, i onda se fino izmore i dosadi im. A skakati mogu samo kad se cuvaju za dasku na krevetu s tim da ja sjedim na krevetu iza njih dvije i pazim ih, a i to dosadi brzo..
A eto stolica nemam u kuci, ne trebaju mi, pa su na balkonu, ali ljetos kad se Melina penjala, fino sam joj objasnila da se na stolici mora fino sjediti, jer ce past, udariti se i boljet ce je, smatram da je veoma bitno djetetu koje prica objasniti sve fino i polako. Tako postupam sa svim, recimo bio je period diranja sporeta, upalila sam rernu i primakla joj ruku, kazem joj da je opasno, i peca i razumije. Uvijek me razumije kad joj kazem opasno. A posto Elma jos ne prica kao Melina, i ne razumije sve, ako pocne raditi nesto sto nebi trebalo(rijetko vjerujte mi) onda se samo namrstim i kazem joj da ce sve igracke ici u smece, i ona prestane. Doduse, prati Melinu i sve sto ona radi radi i Elma, pa posto Melina ne radi vise gluposti, ne radi ni Elma. S tim da se ponekad nadje neki belajcic, ali odmah zaprijetim da nema vise Fifi, ni Jagodice Bobice i upali.

_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *