|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da mozete birati kako bi proveli zadnji dan u...
9.7.2010 17:21:29   
Dida79
Sinoc gledam jedan film i u tom filmu zena iznenada ostaje bez muzauser posted image Da samo znate koja mi se je tuga oko srce savila od same pomisli na touser posted image pu pu daleko bilo.
I poce razmisljati da mogu da biram kako bi provela zadnji dan u zivotuuser posted image
Vjerovatno bi uradila sljedece
Ustala bi ujutru napravila ukusan dorucak svojoj djeci spremila ih i otisli na jedan lijepi porodicni izlet zatim bi se vratili i odveli djecu kod neke osobe za koju sam sigurna da bi ih pazila potom bih izgrlila i izljubilauser posted image
Zatim mm i ja bi otisli na neku plazu samo nas dvoje.. plaza,palme i more bi bili oko nas...vodili bi ljubav...potom bi utonula i njegov zagrljaj i zauvjek zatvorila oci i napustila ovaj svijetuser posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 17:26:51   
teacher75
uh, meni je ova tema bas crnjak. ne zelim ni da pomislim na touser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 17:28:38   
Dida79
A zasto kad nas sve to cekauser posted image A da je srece da se moze izabrati ja bi ovakouser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 17:31:00   
teacher75
ja bih zadnju godinu provela na putu oko svijeta sa mm i user posted image , a dan mi je vala malo! pala bih u depresiju i ne bih nista radilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 17:55:21   
Mona Mohamed
Zadnji dan..Kad bih mogla birati, birala bih Mekku, Casni grad..I sedzdu ispred Kabe..

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 19:22:24   
Mirkica
prvo sto mi je palo an pamet kada sam ovo procitala pomislila sam na molitvu znaci provla bih taj dan u molitvama u dovama za porodicu roditelje brata itd , moleci Boga da mi ih cuva i da podari ono najljepse i sa osmjehom na licu jer konacno bi dosao dan kada cu ponovo vidjeti svoje najmilije (nadam se ) i naravno sa tugom jer cu napustiti moje najmilije Bog na jednoj strani daje na drugoj uzima tako je uvijek bilo. 

< Poruku je uredio Mirkica -- 9.7.2010 19:29:35 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:06:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Sinoc gledam jedan film i u tom filmu zena iznenada ostaje bez muzauser posted image Da samo znate koja mi se je tuga oko srce savila od same pomisli na touser posted image pu pu daleko bilo.
I poce razmisljati da mogu da biram kako bi provela zadnji dan u zivotuuser posted image
Vjerovatno bi uradila sljedece
Ustala bi ujutru napravila ukusan dorucak svojoj djeci spremila ih i otisli na jedan lijepi porodicni izlet zatim bi se vratili i odveli djecu kod neke osobe za koju sam sigurna da bi ih pazila potom bih izgrlila i izljubilauser posted image
Zatim mm i ja bi otisli na neku plazu samo nas dvoje.. plaza,palme i more bi bili oko nas...vodili bi ljubav...potom bi utonula i njegov zagrljaj i zauvjek zatvorila oci i napustila ovaj svijetuser posted image




Draga Dido,ja ne smijem o ovom ni razmišljati,ne daj Bože,evo srce mi se steglo dok sam ovo pročitalauser posted image
Nadam se da ću doživjeti da se moje djevojčice udaju i dobiju svoju djecu,čini mi se da bih tad lakše napustila ovaj svijet    user posted image user posted image user posted image stvarno ne volim o ovakvim stvarima misliti

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:17:49   
marny
gračanka, ženo, najbolji si odgovor po mom sudu dalauser posted image , bit će onako kako mora bit, a dida se pod utjecajem filma totalno uživila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:25:43   
veeseelaa
zadnji dan moga života... podigla bi sav novac i napravila testament kod notara i sve bi ostavila na upravljanje mom bratu uz uslov da novcem finansira školovanje moje djevojčice, kupovinu auta ukoliko završi vrlodobrim srednju školu i ukoliko nauči perfektno engleski jezik do 18 godine....q
Nekretninu jednu bi dobila nakon što završi fax, a za udaju bi u testamentu ostavila da mojoj kćerki i bratovoj kupi komplet od bijelog zlata  s posvetom "Ajši od mame, volim te puno..." "Merici od tetke, volim te puno...." sa ostatkom novca i imovinom bi raspolagao po potrebi isti davajući mojoj kćerki kad uvidi da istoj treba
Nakon svega gore navedenog dio  novca bi odnijela mami da ona istim raspolaže... ostatak dana provela bi sa mamom, bratom i njegovom porodicom, Ajšom i mm...

i da o ovome sam često razmišljala....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:28:39   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image  vesela pa ti imaš pravo puno parauser posted image user posted image user posted image user posted image
bolje potroši nešto i na sebe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:39:02   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zadnji dan moga života... podigla bi sav novac i napravila testament kod notara i sve bi ostavila na upravljanje mom bratu uz uslov da novcem finansira školovanje moje djevojčice, kupovinu auta ukoliko završi vrlodobrim srednju školu i ukoliko nauči perfektno engleski jezik do 18 godine....q
Nekretninu jednu bi dobila nakon što završi fax, a za udaju bi u testamentu ostavila da mojoj kćerki i bratovoj kupi komplet od bijelog zlata  s posvetom "Ajši od mame, volim te puno..." "Merici od tetke, volim te puno...." sa ostatkom novca i imovinom bi raspolagao po potrebi isti davajući mojoj kćerki kad uvidi da istoj treba
Nakon svega gore navedenog dio  novca bi odnijela mami da ona istim raspolaže... ostatak dana provela bi sa mamom, bratom i njegovom porodicom, Ajšom i mm...

i da o ovome sam često razmišljala....


e vesela mene nesto ovaj tvoj post rastuzi posteno user posted image user posted image user posted image user posted image i o cemu ti sve mislis pu pu pu ne trebalo


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:40:45   
Dida79
Ne znam zasto je ovo tabu kad nas sve ovo ceka lijepo bi bilo da covjek moze sve drzati pod kontrolom...a ako ne zaste da ne razmislajam o tomeuser posted image
Vesela a gdje u tome svemu tvoj muzic puzic ja kako god on je u mojoj prici na koji god nacin ispricanauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:51:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: taurus

user posted image user posted image user posted image user posted image  vesela pa ti imaš pravo puno parauser posted image user posted image user posted image user posted image
bolje potroši nešto i na sebe user posted image user posted image user posted image


ma ja kontam da se za malo para može svašta izgleda user posted image user posted image user posted image user posted image
a zadovoljstvo mi je trošiti na druge, a za mene je lahko
Mirkice neznam zašto al često razmišljam šta bi bilo kad bi bilo... sve kontamo mlade smo a nikad neznamo kad se može nešto desitiuser posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.7.2010 23:55:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:54:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Ne znam zasto je ovo tabu kad nas sve ovo ceka lijepo bi bilo da covjek moze sve drzati pod kontrolom...a ako ne zaste da ne razmislajam o tomeuser posted image
Vesela a gdje u tome svemu tvoj muzic puzic ja kako god on je u mojoj prici na koji god nacin ispricanauser posted image


S mužem bi provela takodje taj dan al ne bi ostavila da upravlja mojim novcem i nekretninama, mužek može i da se ponovo oženi i da ima još djece, brat me nikad ne bi izdao, što je sigurno sigurno..... o svemu ja razmislila dooobrooo
Mužek dobro zaradjuje, o sebi bi se mogao skrbiti al djetetu ne bi riskirala da nešto fali
Šta znam ja šta mom mužeku nakon moje smrti može na um pasti, da se oženi (što je normalno afkors) al ne bi riskirala da moja Ajša ovisi o maćehi i da ona ne do Bog upravlja mojim novcem



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:57:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Sinoc gledam jedan film i u tom filmu zena iznenada ostaje bez muzauser posted image Da samo znate koja mi se je tuga oko srce savila od same pomisli na touser posted image pu pu daleko bilo.
I poce razmisljati da mogu da biram kako bi provela zadnji dan u zivotuuser posted image
Vjerovatno bi uradila sljedece
Ustala bi ujutru napravila ukusan dorucak svojoj djeci spremila ih i otisli na jedan lijepi porodicni izlet zatim bi se vratili i odveli djecu kod neke osobe za koju sam sigurna da bi ih pazila potom bih izgrlila i izljubilauser posted image
Zatim mm i ja bi otisli na neku plazu samo nas dvoje.. plaza,palme i more bi bili oko nas...vodili bi ljubav...potom bi utonula i njegov zagrljaj i zauvjek zatvorila oci i napustila ovaj svijetuser posted image




kod mene bi taj dan prošao bez sexa( a vala dosta smo se i sexaliuser posted image ), ipak ne bi zadnji dan života mogla provesti samo s mužem....
Dio mene je i moja kći, moja mama, brat i njegova porodicauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
9.7.2010 23:59:20   
Dida79

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Dida79

Ne znam zasto je ovo tabu kad nas sve ovo ceka lijepo bi bilo da covjek moze sve drzati pod kontrolom...a ako ne zaste da ne razmislajam o tomeuser posted image
Vesela a gdje u tome svemu tvoj muzic puzic ja kako god on je u mojoj prici na koji god nacin ispricanauser posted image


S mužem bi provela takodje taj dan al ne bi ostavila da upravlja mojim novcem i nekretninama, mužek može i da se ponovo oženi i da ima još djece, brat me nikad ne bi izdao, što je sigurno sigurno..... o svemu ja razmislila dooobrooo
Mužek dobro zaradjuje, o sebi bi se mogao skrbiti al djetetu ne bi riskirala da nešto fali
Šta znam ja šta mom mužeku nakon moje smrti može na um pasti, da se oženi (što je normalno afkors) al ne bi riskirala da moja Ajša ovisi o maćehi i da ona ne do Bog upravlja mojim novcem




Pametnouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:04:44   
DM
Živi svaki dan kao da ti je posljednji -jednom sigurno nećeš pogriješiti!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:06:25   
sara.at
da budem iskrena zivjela bih ga kao i svaki normalni dan i nebi voljela ni da znam da mi je zadnji jer bi se bojala da neuradim neku gresku zbog koje ce neko od mojih bliznjih da ispasta.... skupila bi se u narucje od mm i onako kako sam sretno sa njim zivjela tako i otisla na drugi svijet user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:08:21   
taurus
ajmo malo veselije
zar ni jedna osim Dide ne bi željela dobar sex za zadnji dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:10:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Živi svaki dan kao da ti je posljednji -jednom sigurno nećeš pogriješiti!

user posted image

što u prevodu znači sex svakodnevi pa ko dida sve da skončamo.

i da ja se na ovu zemu šalim jer u slučaju ozbiljnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nebih mogla sve u jedan dan strapatiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:20:15   
veeseelaa
moj post važi za sad a ukoliko bi Ajša bila starija i razumjela me mama bi sa njom popričala nasamo i rekla joj:

Ljubavi mamina, znaj da te mama uvijek voljela i kad te ljubila i kad te ružila, mama je nekad možda i griješila al samo zato jer te beskrajno voli.
KAd ode mama oporavi se što prije, znaj da je mama uvijek uz tebe, budi dobra i poštena, budi fer al znaj da igraš igru, budi dosljedna sebi i ne daj na sebe nikad....
Slušaj, poštuj i voli svog babija, kad vidiš da je spreman da započne svoj život nemoj ga sputavati, nemoj molim te mila moja...
Slušaj nanu i daidzu oni su ti pravi prijatelji pored babija....
Budi dobra kćerka, supruga, unuka i majka al prvenstveno pazi na sebe...
Kad dobiješ svoju djecu pričaj im o meni, kad im promjeniš pelenu reci nekad nana je to učinila, kad ih okupaš reci nekad i nana je pomogla
Kad misliš na mene ne plači, stegni srce i nastavi dalje, budi vesela i optimistična jer mama sve zna i ako nije tu, nemoj da se mama ljutiuser posted image

...ako bi bila mala da me razumije pismo bi joj ostavila da joj babi pročita kad za to dodje vrijeme

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.7.2010 0:21:30 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:22:58   
Dida79
vesela user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:24:21   
DM
Jednom sa u Oprah gledala...žena je umrla od krcinoma dok joj je kćerka bil mala, ali je  tada snimala video sa porukama za nju...i kad je ona odrasla dobila je te kasete...ma tuga...user posted image user posted image user posted image A i ti vesela previše si se uživila u temuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:24:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

vesela user posted image user posted image user posted image user posted image



morala sam user posted image ako mi se šta desi didi copy paste i dostavi maloj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da mozete birati kako bi proveli zadnji d...
10.7.2010 0:25:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: doublemum

Jednom sa u Oprah gledala...žena je umrla od krcinoma dok joj je kćerka bil mala, ali je  tada snimala video sa porukama za nju...i kad je ona odrasla dobila je te kasete...ma tuga...user posted image user posted image user posted image A i ti vesela previše si se uživila u temuuser posted image user posted image user posted image


na um mi pade a šta stvarno ako mi se nešto desi a ne budem imala taj jedan dan da uradim sve ovo, neka ga nek stoji napisano user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *