|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Implantacijsko krvarenje
6.3.2012 17:21:54   
vila_7
Pregledala sam vecinu tema i nigdje nisam nasla bas temu o ovome...ima ih razbacanih po forumu ali zaista mislim da ako neko zeli doci do informacije bas o ovome, mora prelistati more stranica a i to ako naleti na nesto....

Eto mene zanima kakvo je,kad se javlja...listala sam tekstove po netu ali bih voljela cuti stvarna iskustva zena! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Implantacijsko krvarenje
7.3.2012 14:04:56   
Vinetu
Ja nađoh ovo

Uhh, ne bih da se previše nadam, pa da se onda užasno razočaram.
Tek sam primijetila krv, mislim da je mjesečnica... vidjet ćemo uskoro šta znači ovo krvarenje.  Ako je mjesečnica, poranila mi je 3 dana, a inače je tačna u sat vremena!!!


< Poruku je uredio Vinetu -- 7.3.2012 14:06:52 >

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Implantacijsko krvarenje
7.3.2012 16:31:57   
vila_7
ma i ja sam i to nasla al me bas zanima iskustvo zena koje su imale...jer meni je eto jucer samo malo malo - vise kao puknuti kapilar bio 2 puta i samo kad se obrisem i evo vise nikako user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio vila_7 -- 7.3.2012 16:32:10 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Implantacijsko krvarenje
7.3.2012 17:08:22   
Rafaello

IZVORNA PORUKA: vila_7

ma i ja sam i to nasla al me bas zanima iskustvo zena koje su imale...jer meni je eto jucer samo malo malo - vise kao puknuti kapilar bio 2 puta i samo kad se obrisem i evo vise nikako user posted image user posted image user posted image


Evo da ti ja odgovorim, moje iskustvo oko krvarenja. Vec mi je kasnilo dva dana i kada sam se obrisala, na papiru je bilo upravo tako kao kapilar nit pomijesana sa nekom sluzi (kao kad je ovulacija) mala kolicina, smedjkaste boje. Znala sam da sam trudna, po tome, jer nikada prije nisam imala "takvo nesto" . Sada moja cura ima 2 godine. kuc-kuc!
Ida, draga, mozda si trudna, sto ti od srca zelim! user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Implantacijsko krvarenje
8.3.2012 19:14:13   
vila_7
hvala na lijepim zeljama...ovaj put ipak nisam! Al hajde bot ce nekad brzo aBd! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Rafaello)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Implantacijsko krvarenje
11.4.2012 14:09:50   
anastasija0702
Pozdrav svima i Sretan vam Uskrs sa zakašnjenjem!
evo da se i ja uključim u temu. Muž mi je imao loše nalaze sperme - astenoteratozoospermiju i sad mu se popravilo na teratozoospermiju znači samo je morfologija loša a pokretljivost normalna.  U doba ovulacije mi se po prvi puta u životu pojavio smeđi iscjedak koji je trajao 3 dana. Nakon toga mi je m kasnila 8 dana (tek 38. dan došla) i trajala je jako kratko 2 dana krvarenja bez ugrušaka svijetla krv a nakon toga samo smeđe i tako do danas kad mi je 4. dan. Od simptoma sam imala bol u mišićima te sam jutros 4. dan ovog ciklusa napravila test koji je ispao negativan. Postoji li još kakva šansa da sam trudna?
U pon sam se naručila gin čisto da vidim što on kaže. Osim toga što mi je čudno je da svaki dan imam 37 temp koja ne bi trebala biti u  ovo doba mjeseca i osijećam kad sjedim da mi je stomak ispod cica otekao nekako što inače nikad nemam, Imate li vi kakvih ideja ? ja osobno nemam osijećaj da sam trudna niti sam ovaj mj mislila da jesam sve dok nije počelo jako kasniti a onda mi je kad je trebalo doći počelo curiti zlatno žuto i jako me boliti. Nakon toga sam krvarila 2 dana ali bez ikakvih bolova i samo 1. dan jako. jedino mi je čudan taj m jer inače mi traje 7 dana i boli.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.7.2012 9:16:33   
mrvetina25
ćao
nova sam na forumu, molim vas da mi kažete da li neko imao sličan slučaj kao moj.
Muž i ja pokušavamo preko godinu dana dobotiuser posted image , ali ništa iako je s oboma ok (potvrdili svi nalazi) doktorica mi je prije 2 mjeseca dala tablete Dabrostona da pijem 15 dana ali ni to nije pomoglo.
Ovaj mjesec sam 6 dana poslje ovulacije dobila malo krvarenje(bilo ga je samo na wc papiru) i trajalo je 2 dana, trebala sam dobiti user posted image prije 2 dana ali ništa, nemam nikakvih simtoma. Sinoć sam uradila test i bio je negativan. Da li još trebam pričekat ili nazvati gin. hvala za pomoć

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Implantacijsko krvarenje
24.7.2012 14:22:17   
mykica
mrvetina25 Najbolje ti je pričekati još 3-4 dana. I uradi test sa jutarnjim prvim urinom jer je tad koncentracija hcg hormona najjača. I preporučila bih ti babyrapid test, on je meni prošli mj. pokazao pozitivan test i 3 dana prije očekivane menstruacije. Nažalost bila je samo biohemijska trudnoća, a tebi držim fige da bude onako kako želiš!

(odgovor članu mrvetina25)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Implantacijsko krvarenje
25.7.2012 9:38:34   
mrvetina25
Znam, da trebam uraditi ujutro, ali mi je gospođa u ljekarni rekla da je za svako doba dana pa nisam mogla čekati.
Pričekat ću do petka jutro, ako do tada ne dobijemuser posted image pa ću uraditi test, to će onda biti 5 dana da mi kasni je li to dovoljno dugo čekati?user posted image

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Implantacijsko krvarenje
8.9.2012 8:58:38   
ellene
Pozdrav cure, nova sam na forumu. Sinoć sam ustajala da idem u wc mokriti i kad sam se obrisala primjetila sam da iscjedak nije bijel kao inače nego kao da ima kap krvi svijetle boje, tako nekako. Inače je tjedan dana od ovulacije i nadam se da je to implatacijsko krvarenje. Smeđi iscjedak ponekad imam 2 dana prije mjesečnice, pa sam se iznenadila odkud te ranije, ali nadam se da user posted image neće doći. user posted image

(odgovor članu mrvetina25)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Implantacijsko krvarenje
25.10.2012 4:32:02   
dashen
Znam, nova sam na forumu, molim vas da mi kažete da li neko imao sličan slučaj kao moj.







_________________
diablo 3 power leveling

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Implantacijsko krvarenje
11.11.2012 21:07:44   
Kikitown
Curke, ovdje sam naletjela na ovaj post koji me je zainteresirao jer sam u slicnoj situaciji, naime muz i ja mjesecima radimo na bebi i ovaj mjesec mi se desilo nesto cudno, uradila sam lili test za trudnocu i ucinilo mi se da sam vidjela skroz blijedu skoro nevidljivu drugu liniju, a bio mi je 10 dpo, i bilo je podne. onda sam ujutro uradila unitest, bila je samo jedna crta. danas sam vodila ljubav sa muzem i pojavio mi se roze iscjedak, mislila sam da je menga stigla ranije 12 dpo, medjutim poslije danas iscjedak se vise nije pojavljivao, sto nije bas nacin na koji inace dobivam menstruaciju, pa sam se pitala da li je moguce da je to implatacijsko krvarenje? inace danas mi je 12 dpo MOLIM VAS HELP
user posted image

(odgovor članu dashen)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Implantacijsko krvarenje
11.11.2012 23:27:31   
Andy_Bec23
kikitown uradi betu i znat ces.... drzimo fige i navijamo da je to to... sve je moguce...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Implantacijsko krvarenje
12.11.2012 14:16:25   
vila_7
kikitown uradi malo osjetljiviji test - imas od onih 50 jedinica,a ti trazi sa 25 - nije ni on skup-oko 7 KM

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Implantacijsko krvarenje
13.11.2012 15:27:28   
Kikitown
taman kas sam se spremala da ga uradim, moja je danas dosla :( A bas sam se nadala da je ovaj puta to -to :(

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Implantacijsko krvarenje
4.12.2012 11:30:17   
Maja1309
Molim iskusne da mi pomognu. Naime 30.11 trebala sam dobiti user posted image i dobila sam je (iako sam se nadala da neću jer radimo na bebi), ali evo i danas traje (5 dana inače 3) jako obilna i non stop izlaze neki grumenčići jako tamno crvene boje, jel moguće da se radi o ranom spontanom?

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Implantacijsko krvarenje
4.12.2012 12:14:27   
grozđe
Majo pozdrav..ja sam imala spontani u 9 sedmici trudnoce i prvo sam imala smedji iscjedak 2-3 dana a zatim mi je tekla krv.
Ne mora znaciti naravno da je to kod tebe, mozda ti duze traje mjesecnica, prehlada neka. Najbolje bi bilo ako mozes otici do doktora na pregled. Meni isto menstruacija traje 3 dana tj. prva tri dana krvarim i onda malo smedje ostane.
Sve najbolje, vjerovatno nije nista,ali otidji do doktora ako imas neke sumnje.

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Implantacijsko krvarenje
4.12.2012 14:04:13   
Maja1309
Grozđe meni se ovaj mjesec dogodilo i da sam imala ovulaciju (bar po količini i boji sluzi) 21.11 a user posted image dobila 30.11.
Sve nešto čudno. Inače sam u 5/2012 bila na redovnom ginekološkom pregledu i sve je bilo ok. Ako se nastavilo još 2 dana idem doktoru...

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Implantacijsko krvarenje
4.12.2012 14:37:02   
grozđe
Ma da, najbolje ti je da potrazis misljenje od doktora i da te pregleda.
Javi kako je bilo...

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Implantacijsko krvarenje
15.12.2012 16:51:38   
ellene
Pozdrav žene! po mom računanju drebela bi dobit 19.12. upravo sam primjetila 2-3 mrljice na gaćicama, svijetlo crvene boje! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Implantacijsko krvarenje
15.12.2012 17:54:57   
Lellaa
ellene ne brini se, to je moguce u ranoj trudnoci, sacekaj jos koji dan pa uradi testic user posted image iskreno se nadam da ce biti user posted image user posted image grlim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Implantacijsko krvarenje
15.12.2012 17:56:43   
ellene
i ja se iskreno nadam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Implantacijsko krvarenje
15.12.2012 17:59:31   
Lellaa
navijam za tebe user posted image user posted image user posted image ja trebam dobiti 17.12 a uveliko sam u pms-u sve me boli, ali se nadam da ce me user posted image zaobici ovaj mj user posted image

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Implantacijsko krvarenje
15.12.2012 18:00:58   
ellene
Ja ti želim da te user posted image zaobiđe ovaj mjesec i da ugledaš user posted image na testu. Sretno!!!!

(odgovor članu Lellaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Implantacijsko krvarenje
15.12.2012 18:06:52   
Lellaa
hvala tebi takodjer user posted image user posted image user posted image javi nam se opet user posted image

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *