|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rijesite se frustracija!
25.6.2009 13:43:31   
Nunny
E pa ovako posto mi je dosadilo da citam kojekakve prepirke...i provjeravam nove postove misleci da cu procitati nesto fino i konstruktivno na zadatu temu...a naidjem na svadju koja traje citavih 3 4 stranica ...odlucila sam da otvorim novu temu na kojoj mozete da se svadjate do mile volje...nadam se da moderatori nece da se ljute ali mislim da ce forum biti cistiji...pa navalite!

< Poruku je uredio *Dina* -- 25.6.2009 14:17:09 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rijesite se frustracija!
25.6.2009 13:54:06   
Adana
user posted image     user posted image     user posted image

< Poruku je uredio *Dina* -- 25.6.2009 14:17:40 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rijesite se frustracija!
25.6.2009 15:18:18   
noaa
znaci ovo je tema za sve osim za vrijedjanje forumasica?!

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rijesite se frustracija!
25.6.2009 15:26:24   
Okarica
IZVORNA PORUKA: noaa

znaci ovo je tema za sve osim za vrijedjanje forumasica?!


user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rijesite se frustracija!
26.6.2009 7:40:45   
meme27
nista mi je nije zao osim toga da sam potrosila svoje vrijeme na nebitne stvari i na nebitne ljude




_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rijesite se frustracija!
26.6.2009 7:44:49   
meme27
kazem vama papppa jedno mahanje
uzivajte u zivotu ni jedan forum nije vrijedan da se dokazivate jedna drugoj prepirete ukazujete na njihove mane
uzivajte


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rijesite se frustracija!
1.7.2009 22:37:46   
Lulu_
prazno ovdje...
nema niko frustriran
eh imam ja
ide mi na zivce ova kriza...iš krizo vise
ide mi na zivce sto u new yorkeru nema snizenja...
ide mi na zice mm kad mi donese pogresan film...
ide kmi nazivce moja kosa kad nece kako ja hocu...
ide mi na zivce kad mi pukne peta od sandale...
ide mi na zivce peglanje...
ide mi na zivce...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rijesite se frustracija!
1.7.2009 22:46:07   
veeseelaa
odlična tema

Mene frustrira kad mi neko ko je niko pametuje kao da je neko a jad i čemer oko njega u svakom smislu te riječi
Ne volim ljude koji se zamaraju stvarima koje ih se lično ne dotiču
Nerviraju me ljudi sa šatro nekom funkcijom koji sebi za pravo daju da počinju da se miješaju i pametuju o nečem što nije u njihovoj nadležnosti
Frustriraju me one osobe koje slabo kontaju, iritiraju me osobe što bi rekli koje nemaju šliha, nemaju smisla za humor....... ima tog još, ću da se sjetim user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rijesite se frustracija!
2.7.2009 0:51:09   
noaa
pa u PM ja sam rodila to dijete i kad neko pita nesto o njoj mene pita a ne tebe,shvati to il cu te obrukati slijedeci put kad to uradisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  joj poludit cu...

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rijesite se frustracija!
2.7.2009 9:09:56   
Lulu_
sta me bolan briga sti igras poker do pola 4
nije to moj problem u p.m
a sad dizi guzove i vozi me gdje trebam pa jos igraj pokera user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rijesite se frustracija!
8.7.2009 18:51:28   
LUNA4
jedan slobodan dan nakon neznam koliko a on pokupi stvari i ode u teretanu i nema skoro cjelo poslijepodne....
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rijesite se frustracija!
8.7.2009 19:02:25   
Okarica
Kada ćeš shvatiti da se maloj djeci ne treba unositi u facu i pričati glasno. Ne treba joj toliko tvojih bakterija, a još pušiš. Ne volim da je iko ljubaka, ljubav se ne iskazuje cmarenjem. Ako baš moraš, poljubi je u potiljak.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rijesite se frustracija!
13.7.2009 15:19:22   
esma*
user posted image  voljela bih,ali kako?

_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rijesite se frustracija!
14.7.2009 19:03:28   
Leva
Izfrustrirana sam ali ono totalno cinjenicom da mi je neko danas dao totalno pogresnu dijagnozu i pri tome me natjerao na cjelodnevni plac user posted image user posted image user posted image user posted image
Nakon sto sam konstatovala svog ljekara i ispostavilo se da je ta prica totalno neutemeljena i da je izrecena iz cistog izivljavanja user posted image user posted image
Sada samo zelim da zadavim tu osobu i otjeram je u 100 pm user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rijesite se frustracija!
16.7.2009 8:22:31   
medolino
joooooooj kako me nerviraju
toliko su jadni ljudi ali shvatite da mi niko neće naređivati i odlučivati za mene imam i ja pameti kreteni joooj koliko me nerviraju kad li će samo prestati

ps: nije za vas nego neke moje ovamo user posted image pa da se malo praznim hehhe


_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rijesite se frustracija!
16.7.2009 11:59:35   
marinela
Izfrustrirana sam sto mi user posted image dodje i sto user posted image nece da se zakaci u mom pupi.....jel mi pupo toliko ruzan???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rijesite se frustracija!
18.7.2009 20:46:49   
lejlaze
uh, svasta bi sada napisala, ali ja cu po obicaju samo da otpusem. e i ja cu da dignem nos i necu progovorit prva, pa makar ne propricali nikad! 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rijesite se frustracija!
21.7.2009 23:48:26   
almai
ja sam veceras bas ljuta i izfrustriranauser posted image user posted image user posted image user posted image zato sto nisam otisla na koncert Dine Merlina(moga miljenika)koliko sam tuzna da sam plakala i cijelu ultra ispucala zoveci sestru koja je na koncertu da cujem pjesme preko tel.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Eto ako nista bar sam se malo ispuhala i mozda mi je malo lakseuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rijesite se frustracija!
28.7.2009 11:13:46   
Leva
Tako sam razocarana user posted image user posted image
Vracam se kuci neki dan od ljekara i u blizini skole stoji parkiran auto njemackih registarskih oznaka na sred ceste. Hajde na ovo sam navikla i predjem na drugu stranu ulice kad tamo imam sta vidjeti: doticni gospodin piski prislonjen uz ogradu buduce dzamije i cuvsi da neko dolazi okrenu se prema meni pokaza mi svoj jad i cemer plus jaja, otrese dva-tri puta i ode user posted image user posted image user posted image . Bilo je 13h iza mene je isla komsinica sa dvoje male djece i ja sam bijesna kako na tog debilnog dijasporasa tako i na sebe sto nisam reagovala, ali ni u tom trenutku a ni sada ne znam sta je ispravno uciniti. Ako covjek udje u raspravu plasila sam se da me fizicki ne napadne a opet ja nisam nista uradila user posted image user posted image
I na kraju kada sve ovo sagledam nije ni cudo sto nam ne daju Vize. Bice svo cudo ako nam ne uvedu i psiho test user posted image user posted image
Ovo nije napad na ljude u Dijaspori samo na sacicu onih koji kaljaju obraz i nama a i onim normalnim ljudima koji se zbog njih stide reci da su iz BiH.

< Poruku je uredio Leva -- 28.7.2009 11:15:38 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rijesite se frustracija!
28.7.2009 22:17:36   
budućamama
nemoj misliti da sam glupa i da mi možeš prodati šuplju, to se ja samo PRAVIM da ne kopčam i kao prihvatam tvoje razloge kao istinite... Shvataš idiote???

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rijesite se frustracija!
28.7.2009 23:44:53   
ena23
Ja sam ljuta prvo na sebe, sto ne znam gdje je granica, sta se treba radit sta ne, sto sam pod jakim udarom hormona pa imam osjecaj ako kazem "a" da cu buknuti u plac... ljutim se na forumasice jer su sve na temi "ljetna rr" kao da mi je to eto aman jarabi neka promjena, prije bila plava stranica sad je boje breskve... vau, e bas se na tu temu treba nadugo i nasiroko razglabati... pa sam onda ljuta na citav svjet jer mi bas niko nije kriv sto sam gledala svakakve gluposti na youtube i sto me sad fata ogromna panika i sto sam ljuta na sve sto mi ne mogu olaksati ovaj nenormalni strah sto me spopao odjednom.... ama samo mi je eto drago sto mi je ovo djete u stomaku jer da nije sa balkona bi odma skocila... 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rijesite se frustracija!
29.7.2009 13:59:38   
lely
Ja vise ne znam sta hocete od nas,a pogotovo od mene...Fino sam rekla da se mene to ne tice i da necu o tome da pricam,a ti me jos napadas u svojoj kuci,e sad ste stvarno pretjerali...user posted image
Ma nebi vam vise usla u kucu da mi za lijeka treba,ispucali ste svo moje strpljenje i razumjevanje e sad cete vidjeti kako ja mogu biti bezobrazna.
Dosta mi je vise vaseg petljanja u nase zivote,ma stvarno vas ne razumijem niti vise zelim...Neka vam je sa srecom u zivotu,a ja molim Boga da sto prije moja kuca bude daleko od vas i da vas vise nikada ne vidim....
Samo jos mogu reci sram vas bilo,jer vi ste ipak stariji i trebalo bi biti i iskusniji ali kakvi ste u stvari bolje je da ne pokazujete vise nikome svoje pravo lice,nego zadrzite maske i zivite i onako jadnim zivotima,a nas vise OSTAVITE NA MIRU !!!!!

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rijesite se frustracija!
29.7.2009 14:01:44   
Nunichi
Aaaaa kako ja prije nisam vidjela ovu temu... user posted image
Danas nemam nikoga na tapeti,ali bice sutra sigurno. user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rijesite se frustracija!
31.7.2009 23:31:30   
adannn
Svega mi je dosta...Kako ne shvatiš da se svijet ne vrti oko tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image Ubiću nekoga,uh,uh,uh.....

Usput,koliko god da sam te voljela,s tim je gotovo...user posted image
Kako sam samo slaba na emocijama,osjećajna i bezveze....što li nisam zla????Bolje bi mi bilouser posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rijesite se frustracija!
31.7.2009 23:54:44   
Lulu_
zasto moras biti tako ogranicena i glupa, pa cak i mojoj bebi ides na zivce?
molim te da poradis na sebi,da nam svima bude bolje...informisanje danas nista ne kosta!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *