|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Eurosong
12.1.2010 13:02:35   
snijeg
Vukašin Brajić je predstavnik Bosne i Hercegovine na 55. takmičenju Eurosonga u Oslu, odlučila je Stručna komisija koju je sačinjavalo sedam muzičkih stručnjaka.

Muziku i tekst za pjesmu "Munja i Grom" s kojom će našu zemlju predstavljati Vukašin Brajić, muzičar koji se proslavio učešćem u regionalnom showu "Operacija Trijumf", napisao je Dino Šaran, a pjesma će bosanskohercegovačkoj javnosti premijerno biti predstavljena 7. marta 2010. godine.

Stručnu komisiju koja je donijela odluku da BiH na 55. takmičenju najbolje pjesme Evrope koje se ove godine održava u Norveškoj predstavlja Vukašin Brajić, sačinjavali su Dejan Kukrić, urednik Zabavno-muzičkog programa BHT1, Jasmin Ferović, urednik muzičkog programa BH Radija1, Adnan Mušanović, muzički producent MP BHRT, Mr. Zoran Nikolić, docent na Akademiji umjetnosti Banja Luka, muzičarka Amira Medunjanin, producent Ismet Arnautalić, muzikolog Vesna Andree Zaimović i muzičar Vlado Podany.

Kod nas sve naopako, pa i ovi izbori - prvi put čujem za ovog izvođača...
Šta vi mislite o ovom takmičenju, pratite li izbor, navijate li, glasate li....Meni je ovo iz godine u godinu sve gore i gore, od izbora pjesama pa do glasanja - unaprijed znam ko će koga i s koliko bodova počastiti user posted image
Raduje me što je pjesmu napisao Dino Šaran, možda bude nešto ove godine user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:05:21   
Nunichi
Ma kad Lejla i Hari nisu bili prvi nece sigurno ni neki tamo Vukasin. 

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:06:01   
SdZ
Pa,zar nije trebao Nermin Puskar Pusko???

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:07:44   
Nedi
Slušala sam ga na OT i mislim da super pjeva ali nema šanse na ES-u

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:08:18   
Dinkica
Prije jedno godinu dana bila je naka kuca na tv-u u kojoj su bili zatvoreni pjevaci u vidu takmicenja i tokom toga su imali javne nastupe a u kuci su kao bile pripreme, pobijedio je Adnan ako nije iz Beograda, ovo sve pisem kroz maglu jer ne gledam ove kuce inace a ucesnik je bio i Vukasin za kojeg se sjecam da je jako dobro pjevao, fantastican glas i sposobnosti tako da se nadam da se sa tog aspekta necemo obrukati :), jos dobra pjesma i to je to. Samo jos da nije regionalno glasanje,komsije komsijama i obratno user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:09:47   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Prije jedno godinu dana bila je naka kuca na tv-u u kojoj su bili zatvoreni pjevaci u vidu takmicenja i tokom toga su imali javne nastupe a u kuci su kao bile pripreme, pobijedio je Adnan ako nije iz Beograda, ovo sve pisem kroz maglu jer ne gledam ove kuce inace a ucesnik je bio i Vukasin za kojeg se sjecam da je jako dobro pjevao, fantastican glas i sposobnosti tako da se nadam da se sa tog aspekta necemo obrukati :), jos dobra pjesma i to je to. Samo jos da nije regionalno glasanje,komsije komsijama i obratno user posted image


Adnan i Vukasin su bili iz Bosne,samo sto se Vukasin predstavljao kao srpski predstavnik....


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:11:02   
snijeg
Ma ne znam, ja pročitala ovu vijest na internetu, šokirala se pravo kad sam pročitala ime izvođača - nikad čula. Zabrinuh se reko da nije do mene, ali izgleda da nije!! Ništa mi nije jasno, kako mogu poslati nekoga na "važno" takmičenje a čovjek anonimus pravi user posted image
Neću kritikovati prije vremena, možda momak dobro pjeva, čekam taj 7. mart pa ću onda dati svoj komentar......dabogda, al eto.....

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:14:58   
SdZ
Mene koliko sjecanje sluzi,nije on los kao pjevac,ima dosta dobre glasovne mogucnosti,samo sto je stvarno nepoznat pored nekih velikih imena koja zasluzuju takvo mjesto....
Probajte ukucati na google ili youtobe Vukasin Brajic mozda ima neki snimak sa Operacije trijumf,pa cete vidjeti kako pjeva...


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:15:19   
hanabanana
Pa ovo je politički korektno. Malo sarkazma!

Išao Laka
išao Davor
vrijeme je za Vukašina.

user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:19:25   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Pa ovo je politički korektno. Malo sarkazma!

Išao Laka
išao Davor
vrijeme je za Vukašina.

user posted image



kao i uvijek i za sve :(


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:29:00   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

IZVORNA PORUKA: Dinkica

Prije jedno godinu dana bila je naka kuca na tv-u u kojoj su bili zatvoreni pjevaci u vidu takmicenja i tokom toga su imali javne nastupe a u kuci su kao bile pripreme, pobijedio je Adnan ako nije iz Beograda, ovo sve pisem kroz maglu jer ne gledam ove kuce inace a ucesnik je bio i Vukasin za kojeg se sjecam da je jako dobro pjevao, fantastican glas i sposobnosti tako da se nadam da se sa tog aspekta necemo obrukati :), jos dobra pjesma i to je to. Samo jos da nije regionalno glasanje,komsije komsijama i obratno user posted image


Adnan i Vukasin su bili iz Bosne,samo sto se Vukasin predstavljao kao srpski predstavnik....



user posted image Pa rekoh ja da nisam gledala nego napametih namlatih, samo mi je licemjerno ovo predstavljanje sad jedne sad druge drzave kako ti sta uztreba, za privatne svrhe razumijem ali za ovako javne stavri brate odluci se...


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:36:48   
Nunichi
Evo kako Vukasin peva user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=B0onWdagBgk&feature=related

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Eurosong
12.1.2010 13:50:35   
Chuchi
ccccccccccc... ccccccc..cc user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Eurosong
12.1.2010 15:30:01   
lara 33
Ne dirajte mi Sanjanina. Bas je dobro da i ovi mladji dodju do izrazaja. Nemozemo slati tamo neke penzionere na Euroviziju samo zato sto su "poznati." Vidite da momak predstavlja BiH pa dajte mu sansu da se pokaze.
Ja bih volila da BiH pobjedi bez obzira ko pjeva. A i sami znaate da ovo glasanje je vise politika nego dobra pjesma.
Ja cu navijati za Vukija i za BiH.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Eurosong
12.1.2010 15:36:18   
tea lana
user posted image user posted image user posted image meni je bas drago za Vukasina i navijam srcem za njega.On na OT nikada nije porekao da je iz BiH ali isto tako vec dugo zivi u Srbiji.Meni momak ekstra pjeva,volim njegov stil pjavanja i muziku koju on izvodi.
Bolje i Vukasin mozda ste htijeli Alena Albinovica
http://www.alenalbinovic.com/

(odgovor članu lara 33)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Eurosong
12.1.2010 17:37:43   
dana3
Koji glupo izbor za pjesmu na Evroviziji-ama ono bas glupo do daske.Pjevao on lijepo ili ne izbor je katastrofa.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Eurosong
12.1.2010 17:39:07   
dana3
Alen albinovic-je li on transvestit-koji mu je k... i usana user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Eurosong
12.1.2010 18:12:27   
Vedica

IZVORNA PORUKA: tea lana

user posted image user posted image user posted image meni je bas drago za Vukasina i navijam srcem za njega.On na OT nikada nije porekao da je iz BiH ali isto tako vec dugo zivi u Srbiji.Meni momak ekstra pjeva,volim njegov stil pjavanja i muziku koju on izvodi.
Bolje i Vukasin mozda ste htijeli Alena Albinovica
http://www.alenalbinovic.com/


Slazem sa sa tea lanom user posted image Ja sam veliki fan Vukija jer izvrsno pjeva i voli stil muzike koji slusam tako da user posted image ...a ne sumnjam da ce i pjesma biti dobra jer ipak je pise Saran user posted image

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Eurosong
12.1.2010 18:44:42   
reallove
Da i ja kazem nesto na ovu  temu..Bila sam u Bosni kada je bila ova operacija trijumf,sta znam momak nije los,onako,ali on tek postao i odma na eurosong..kod nas moze svakako..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Eurosong
12.1.2010 19:34:39   
Visnja RR
Vuki je super decko mene je kupio ovom pjesmom

http://www.youtube.com/watch?v=997p0qqu47E&feature=related

da je Srbiaj bila pametna da prosle godine posalju OT a ne onog nedu brundu user posted image meni je ona pjesma bila extra

eee jedva cekam da cujem BiH Vukija user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.1.2010 19:37:49 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Eurosong
12.1.2010 19:50:08   
ElmaB
Uopšte nisam zadovoljna izborom pjevača, i mislim da imamo mnogo kvalitetnijih i iskusnijih muzičara za Eurosong. Ali s obzirom da se na pomenutom takmičenju boduje sve, osim pjesme i kvaliteta, onda nije ni važno ko će nas predstavljati. U tom slučaju može i Vukašin!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Eurosong
12.1.2010 19:51:01   
reallove
IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Uopšte nisam zadovoljna izborom pjevača, i mislim da imamo mnogo kvalitetnijih i iskusnijih muzičara za Eurosong. Ali s obzirom da se na pomenutom takmičenju boduje sve, osim pjesme i kvaliteta, onda nije ni važno ko će nas predstavljati. U tom slučaju može i Vukašin!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Eurosong
12.1.2010 23:15:36   
Romali
Momak ima dobar glas, volim njegov stil i izbor pjesama.
Ali me malo razočaralo to što on ustvari prošle god.nije bio predstavnik BiH na Operaciji Triumf. Evo mu prilike da se iskupi.



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Eurosong
12.1.2010 23:55:20   
MELLI
Iskreno meni je Vukašin super,bar onoliko koliko sam pratila na OT.
A sad o izboru ne bih puno komentarisala,zar je neko očekivao nešto više,bolje???
Kad se sjetim one što je pjevala onu brojalicu ,Mije Martine,ili onih iz grupe Feminem,Vukašin mi je pravi izbor user posted image

Sad i ovo što je napisala hanabanana ima itekako smislauser posted image
Fakat je red na nekog Vukašinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Eurosong
13.1.2010 1:42:17   
Hanady RR
Iskreno meni je ovaj sistem izbora predstavnika baš super. nema bezveznih trošenja para na bine, reflektore, javi se da pjeva ko god hoće, i neuspjelih televoutinga...ma ovo je super. mani naš tim za eurosong Dejan, Maja i Vesna rade baš dobar posao.

i sada mi na tom eurosongu imamo neki rejting posljednjih godina pjesme su nam bile super, hitovi su slušane a najvažnije cijela kompletna BiH podržav tog predstavnika. Svjesna sam činjenice da nacionalni ključ igra ulogu, ali tako to kod nas još uvije mora biti da bi naš Eurosong tim mogao iole normalno funkcionisati.

Vukašin je meni super izbor, što da ne, neka dečko proba, kad je mogao deen što nebi Bukašin koji usput budi rečeno baš fino izgleda i pjeva.

Mene je kupio ovom pjesmom i ja sam baš mislila da će on pobjediti na OT. http://www.youtube.com/watch?v=K8x_6eiF5YI&feature=related


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *