|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jaja prepelica gdje kupiti?
16.4.2013 0:27:51   
pahuljica_a
ne znam jel' ova tema već negdje ima, ali je ja nisam mogla pronaći...
interesuje me da li neka od vas zna gdje se u Sarajevu mogu naći prepeličija jaja, al' da mi je sigurno? ne kupuju mi se od svakoga, jer bih voljela uzeti od nekog za koga sam sigurna da prodaje friška....pa ako znate gdje i kod koga ima voljela bih da mi date tu informaciju...
hvala unaprijed!.


_____________________________

djeca su naše najveće blago!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jaja prepelica gdje kupiti?
16.4.2013 0:29:07   
Hanady RR
ima tema
http://www.ringeraja.ba/forum/m_506967/mpage_2/key_/tm.htm

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jaja prepelica gdje kupiti?
16.4.2013 0:42:22   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ima tema
http://www.ringeraja.ba/forum/m_506967/mpage_2/key_/tm.htm

hvala!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jaja prepelica gdje kupiti?
18.4.2013 14:00:38   
ddiddi
Prodaje ih žena na pijaci na Otoci. Mi smo kupovali od nje. Ukoliko se nisi snašla, mogu probati da nabavim njen broj pa da se dogovorite. Javi na pp.

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jaja prepelica gdje kupiti?
20.4.2013 18:44:29   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: ddiddi

Prodaje ih žena na pijaci na Otoci. Mi smo kupovali od nje. Ukoliko se nisi snašla, mogu probati da nabavim njen broj pa da se dogovorite. Javi na pp.
[
pozz!
našla sam preko pika br. od neke žene što prodaje, mada ne znam koliko mi je to sigurno...ako možeš, pošalji mi i br. od žene od koje si ti kupovala. pretpostavljam da si zadovoljna...
hvala ti!  /quote]

(odgovor članu ddiddi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jaja prepelica gdje kupiti?
26.4.2013 19:59:29   
rerica

IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

ne znam jel' ova tema već negdje ima, ali je ja nisam mogla pronaći...
interesuje me da li neka od vas zna gdje se u Sarajevu mogu naći prepeličija jaja, al' da mi je sigurno? ne kupuju mi se od svakoga, jer bih voljela uzeti od nekog za koga sam sigurna da prodaje friška....pa ako znate gdje i kod koga ima voljela bih da mi date tu informaciju...
hvala unaprijed!.



spremim ti sutra broj od covjeka sto ih prirodno hrani a ne sa koncetratom,100% zagarontovano :)

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu pahuljica_a)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jaja prepelica gdje kupiti?
27.4.2013 12:08:48   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: rerica


IZVORNA PORUKA: pahuljica_a

ne znam jel' ova tema već negdje ima, ali je ja nisam mogla pronaći...
interesuje me da li neka od vas zna gdje se u Sarajevu mogu naći prepeličija jaja, al' da mi je sigurno? ne kupuju mi se od svakoga, jer bih voljela uzeti od nekog za koga sam sigurna da prodaje friška....pa ako znate gdje i kod koga ima voljela bih da mi date tu informaciju...
hvala unaprijed!.



spremim ti sutra broj od covjeka sto ih prirodno hrani a ne sa koncetratom,100% zagarontovano :)

hvala ti punoo! :*

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *