|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mars Mira 2009
7.7.2009 18:29:51   
Nann
Oko 2.500 učesnika, sutra će iz Nezuka kod Zvornika krenuti na tradicionalno pješačenje, marš stazama kojim su se Srebreničani u julu 1995. godine probijali ka Tuzli, tražeći spas nakon pada Srebrenice, zaštićene zone Ujedinjenih naroda.
Zulfo Salihović, jedan od organizatora pješačenja izjavio je da će kolona s učesnicima krenuti sutra na trodnevno pješačenje i u mjestima noćenja organizirat će se promocije knjiga.

Tokom dana, posjetit će se lokacije masovnih grobnica i evocirati uspomene na stradanje Bošnjaka prilikom povlačenja iz Srebrenice. (fena/ringeraja.ba)

Posto sutra krece Mars Mira samo da pitam ima li ko da ide,ili da li ide neko od vase rodbine,prijatelja,poznanika?  Imate li vi zelju jednom ucestvovati na Marsu Mira?
Ja imam ogromnu zelju,i valjda cu jednog dana ako Bog da ucestvovati.


_____________________________

.:Najljepše stvari Bog daje onima koji strpljivo čekaju ღ:.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mars Mira 2009
7.7.2009 19:16:00   
Golubica
Vec par godina imam zelju da makar prisustvujem ukupou zrtava u Srebrenici odnosno Potocarima, ali svake godine nesto me sprijeci. Nadam se da cu makar iduce godine biti u prilici da odem.

Neka se ne ponovi i ne zaboravi.


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Nann)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mars Mira 2009
7.7.2009 20:49:00   
ljubičica 28
I kod mene je slična situacija user posted image  ...i ja bih imala želju da jednom učestvujem, da vidim kuda je jadni naš narod morao proći da bi preživio...svake godine me taj događaj mnogo potrese user posted image . Mm, također , ima želju da učestvuje, ali u tom periodu uvijek ima više obaveza nego inače. Nadam se da će nam se ta želja jednom ostvariti aBd, a nedaj Bože da se nikad ponovi tako nešto user posted image ...

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mars Mira 2009
7.7.2009 22:22:47   
M kao Mama
JA sam ovih dana službeno u Srebrenici, sutra ćemo nakratko pojestiti učesnike Marša idemo u Potočare, a onda idemo sa pripremama. Akobogda jednog dana bih oljela biti učesnik marša.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mars Mira 2009
7.7.2009 22:29:50   
Lulu_
e dodje mi da se spakujem, i naomihcu i uzmem sling i krenem...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mars Mira 2009
8.7.2009 9:14:08   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Lulu_

e dodje mi da se spakujem, i naomihcu i uzmem sling i krenem...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mars Mira 2009
8.7.2009 9:17:45   
Amelaa RR
Iskreno bih voljela ucestvovati u Marsu mira...i zaista to mislim da je jako veliko pokazivanje nezaboravnosti onog sto se desilo. Iako mislim da je opet evo sto se tice naseg grada, ove godine najmanje...predprosle godine je ucestvovalo negdje oko 50-ero, prosle godine 30, a ove godine oko 24-erouser posted image user posted image user posted image . Zasto??? Ni sama ne znam, al to se ne smije dogoditi..da za pet sest godina ne bude niko..nece ako Bog da.



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mars Mira 2009
8.7.2009 9:21:58   
bebana27
to je nesto prelijepo da se bar na taj naci oda pocastim ubijenim srebrenicanima
da nisam u ovom stanju ja bi sa mm i krenula ka srebrenici
nadam se da cu nekad imati priliku i za to

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mars Mira 2009
8.7.2009 9:37:48   
bloom
Zaista sve pohvale za organizaciju Marsa mira, ii sto se to ne prekida iz godine u godinu. Svidja mi se ideja koju sam nekad cula, da hoce tu stazu kojom prolaze da ili izbetoniraju ili.... ne znam tacno, ali da bude bas kao pjesacka staza. To bi bilo dobro.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mars Mira 2009
8.7.2009 9:40:32   
Skvo RR
To je tako human gest ljudi koji ucestvuju u Marsu...
Ja imam namjeru akoBogda da se iduce godine pridruzim kolegici sa posla, koja svake godine ucestvuje...
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mars Mira 2009
8.7.2009 14:49:28   
Nann
Ako Bog da ja planiram sledece godine,ove nisma mogla iz zdravstvenih razloga,ali Boze zdravlja pa da odem dogodine. To mi je velika zelja. Ko zna ako Bog da,mozda ovako zajedno sa RR odemo na ovaj Mars...nikad se ne znauser posted image

Amelaa RR,tuzno je sto jse tako mali broj ljudi odazvao. Ali zastouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

.:Najljepše stvari Bog daje onima koji strpljivo čekaju ღ:.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mars Mira 2009
8.7.2009 14:54:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

I kod mene je slična situacija user posted image  ...i ja bih imala želju da jednom učestvujem, da vidim kuda je jadni naš narod morao proći da bi preživio...svake godine me taj događaj mnogo potrese user posted image . Mm, također , ima želju da učestvuje, ali u tom periodu uvijek ima više obaveza nego inače. Nadam se da će nam se ta želja jednom ostvariti aBd, a nedaj Bože da se nikad ponovi tako nešto user posted image ...


user posted image

(odgovor članu ljubičica 28)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mars Mira 2009
8.7.2009 15:49:23   
new mama
Svaka cast tim ljudima koji ucestvuju i makar na taj nacin odaju pocast tim ljudim koji su nastradali,user posted image user posted image user posted image user posted image ja isto imam zelju otici makar u Potocare,ali nikako se neda,a mi smo bas sinoc ispratili dajdju od mm na ovaj put,a mm isto mislio ici,ali nije mogao jer je imao tesku povredu noge prije par mjeseci,a mozda nas dvoje iduce godine se uputimo nikad se ne zna,a steta sto  tako malo ljudi iz Sa se odazove,tuznouser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mars Mira 2009
8.7.2009 20:15:54   
adannn
Svake godine gledam dženazu na tv-u,toliko se isplačem da ne znam šta bi s mene bilo da odem tamo i prisustvujem tom događaju....user posted image user posted image user posted image user posted image Imam želju i voljela bih nekada otići u Potočare ali i proći tom stazom kojom su ti ljudi prolazili i borili se za preživljavanjeuser posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 11:25:25   
bloom
Evo upravo najavljuju direktan prijenos ispracaja  tabuta koje voze u Potocare ispred presjednistva , a ako je neko u blizini moze i izaci
Ja odoh da ih ispratimuser posted image user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 11:27:24   
Nedi
Svake godine gledam i brat mi ide svake godine i pjeva Srebrenički Interno(valjda se ovako piše), mm i ja abd imamo nijet ići jedne godine to nam je velika želja

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 11:30:56   
Leva
Nekada cu otici...a sada nisam u stanju gledati komemoraciju ni na TV jer se toliko nasekiram da budem bolesna par dana. Bukvalno bez pretjerivanja user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 11:38:38   
slono
IZVORNA PORUKA: Leva

nisam u stanju gledati komemoraciju ni na TV jer se toliko nasekiram da budem bolesna par dana. Bukvalno bez pretjerivanja user posted image user posted image


Potpisujem!!!!!!!! Meni nikako ne bude dobro kad cujem da neko boluje od teske bolesti, a ovakvi dogadjaji me bace u ocaj i odmah sam za apaurina!!! Ma rat me unistio i ne valjam pet para!!!!!!!!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 11:39:31   
M kao Mama
Prije tri godine nekako u ovo vrijeme, zatekla sam se na ulici kada su vozili tabute, slijedećeg čega se sjećam su kola Hitne pomoći, bila sam tek na početku trudnoće i pozlilo mi je. Od tada pa sve do ove godine nisam mogla gledati jer mi je bilo preteško. Ove godine sam uključena na neki način u ovu priču i Bog dragi mi je dao snagu. Juče sam bila u Srebrenici, prošla sam jednu dionicu sa učesnicima Marša mira-put spasa. Akobogda naredne godine imam želju da pređem cijeli 120 kilometara.

Najteže od svega mi je pao jedan od časova historije, održan juče na Crnom vrhu, največom masovnoj gorbini u Podrinju.

Plakala sam kada sam čula da su u blizini te grobnive prošnali trudnicu u devetom mjesecu trudnoće, ona i njen nerođeni sin, ubijeni su istim metkom, a do njim majka sa bebom u naručju od pla godine, a u bebinim rukama flašica.

Pitam se da li su ti mostrumi imali ikada djecu, da li mirno spavaju,

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 11:46:14   
juni
Ma tuzno do neba, odma me stomak zaboli i jednostavno ne mogu ni na tv-u gledati a kamo li nesto drugo.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 12:20:24   
lely
Draga Alma pa kako i ne bi plakala,to je tako tuzno i potresno,a nejgore  je sto je to  samo jedan od Bog zna koliko slucajevauser posted image user posted image user posted image .
I ja bi naravno voljela da skupim snage i da ucestvujem u marsu,ali ne znam da li cu ikada moci....
Sve mi to jos teze pada zato sto ima dosta rodbine koji su tamo izgubili zivote,sto znam dosta ljudi koji i dan danas placu za svojim najmilijim....sve mi je to jako potresno...
Dace Bog da i moje srce ojaca i da se pridruzim nekada na marsu ili u Potocarima...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 12:31:31   
SdZ
IZVORNA PORUKA: adannn

Svake godine gledam dženazu na tv-u,toliko se isplačem da ne znam šta bi s mene bilo da odem tamo i prisustvujem tom događaju....user posted image user posted image user posted image user posted image

Ista sam takva....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo kazem:Boze,sacuvaj sve nas od zla....user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 13:07:27   
hanabanana
Muž i ja imamo nijet iduće godine poći sa ostalim učesnicima marša. Djeca će biti velika i moći ćemo ih ostaviti.



(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mars Mira 2009
9.7.2009 13:32:30   
bloom
Dosla sam kuciuser posted image user posted image user posted image
Moja djeca ce definitivno prvi sat historije imati u Srebrenici.

< Poruku je uredio bloom -- 9.7.2009 13:33:19 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mars Mira 2009
10.7.2009 23:56:26   
Nann
Ja svaki put poslije dzenaze odbolujem,od placa dobijem temperaturu i treba mi bar 5 dana da se dozovem i dodjem sebi.

Ja sam prosle godine isla sa prijateljima,radili smo jednu humaniratnu akciju,odnijeli smo neku hranu,odjecu i novac.
Ljudi moji,to mjesto je mrtvo,ne dise,rijetko se moze neko sresti na ulici. Covjek i sto bi zelio nesto reci nema snage. UDosli smo kod jedne nane,pozvala nas je da udjemo u kucu. Nazvali smo selam, ona je okrenula i glavu prema slici na zidu i rekla" Ado i Sejo,vidite ko nam je dosao u goste,selamite nase goste." Sekunda mi je falila da se onesvjestim. Napravila nam je kahvu,i stavila 2 fildzana za njih dvojicu da popiju sa nama. Bili su blizanci,i prosle godine su ih ukopali,mezar do mezara....Prevelika tugauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

.:Najljepše stvari Bog daje onima koji strpljivo čekaju ღ:.

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *